Szerző Téma: M+F Toyota - Kiskõrös (korábban Kecskemét is)  (Megtekintve 274948 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #570 Dátum: 2009.11.17 09:48:21 »
Meg fogsz lepődni, de lehet, hogy Kiskőrösön olcsóbban kijössz.
Igen, Kiskőrösön egy picit olcsóbb, de a kecskeméti sem éri el a főváros+agglomeráció árait, nagyságrendileg 10%-kal alatta van azoknak.
music     

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #571 Dátum: 2009.11.17 10:21:32 »
Én a 15ezres szerviz után tértem át a kiskőrösire. Kedvezőbb árak, picivel gyorsabb munka.
Gabe 254.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #572 Dátum: 2009.11.17 10:27:26 »
Én a 15ezres szerviz után tértem át a kiskőrösire. Kedvezőbb árak, picivel gyorsabb munka.
Neked még tán közelebb is van, de Észak-Budáról az még +40km. Az árban nem jön vissza, és ami időt nyerek a munkán, azt elvesztem az utazással. Amúgy a kecsekmétiek sem tűntek lassúnak.
music     

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #573 Dátum: 2009.11.17 13:30:48 »
Szegedről Kecskemét közelebb van. Minimálisan ugyan, de közelebb. Arról nem is beszélve, hogy mennyivel jobb az út, mint Kiskőrösre.
Gabe 254.

tomahawk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 500
Re: M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #574 Dátum: 2009.11.17 13:50:02 »
itt az m+F -nel milyenek az arak? azert kerdem mert nekem egy hasznalt 14 eves toyotam van, es megeri e bevinni ebbe a markaszervizbe vagy inkabb a magan szereloknel erdemes maradni (nem mintha sokat jatam volna szerelonel).
Lehettem volna halasz ...

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Re: M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #575 Dátum: 2009.11.17 14:31:30 »
itt az m+F -nel milyenek az arak? azert kerdem mert nekem egy hasznalt 14 eves toyotam van, es megeri e bevinni ebbe a markaszervizbe vagy inkabb a magan szereloknel erdemes maradni (nem mintha sokat jatam volna szerelonel).
Márkaszervízhez képest kifejezetten barátiak.

micimac

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 38
Re: M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #576 Dátum: 2009.11.19 18:12:34 »
Tegnap voltam 90000 km -es szervizen a Priussal,a szokásos gyors ,precíz és persze reális árak!

Szia,

megkérdezhetem, hogy mennyiből jöttél ki? és Mi volt a csomagban?

Köszi!

k.tsabi

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 106
Re: M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #577 Dátum: 2009.12.10 17:12:34 »
Tegnap voltam 90000 km -es szervizen a Priussal,a szokásos gyors ,precíz és persze reális árak!

Szia,

megkérdezhetem, hogy mennyiből jöttél ki? és Mi volt a csomagban?

Köszi!


Szia!
Motorolaj csere, hajtómű olaj csere,teljes átvizsgálás(átrángatva minden ,és műszeres diagnosztika)
Olajakat vihettem , nem emlékszem pontosan ,de 20 körül rémlik.

Holnap megírom pontosan.

Gabes

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • '08 2.0 D4D
Re: M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #578 Dátum: 2010.02.02 22:19:59 »
Egy nagyon jó tapasztalat Kiskőrösről  :clap: :clap:

A 6000 km.-t futott kocsink váltója, az újkori átvétele óta kettesben akadt ill. furcsa hang volt hallható a váltás során. Egy helyi kereskedésben - mindegy melyik - mondták majd bekopik 5000 km. alatt, nem kopott be. Cseréltek olajat - a gyárit lecserélték  :hmmmm: TAF-X -re. Semmit nem javult a helyzet. Mivel nagyon sok jót hallottam a kiskőrösiekről, ezek után gondoltam lemegyek hozzájuk. A kocsit nem ott vettük, tőlünk 200 km., de végre legyen már jó  :szemez:  Már a telefonos bejelentkezés során olyan korrektek és kedvesek voltak, mintha 100 éve oda járnék, pedig csak olvastam róluk.
Egy Hétfő reggel az egyeztetett időpontban Ifj. Túróczy Dezső azonnal fogadott és kipróbálta a kocsit. Az első váltásnál közölte itt valami nincs rendben. Ezt máshol 5 km-alatt sem tudták/akarták észrevenni. Szóval mivel mondtam, hogy új korától ilyen volt, a próba után a kocsival beálltak a szervizbe és a váltót mindenféle kifogás, halogatás nélkül levették és ezalatt ott állhattam végig a kocsi mellett. Hiszitek vagy nem Du. 3-ra a váltó szét volt szedve darabjaira. Mivel elég mániákus vagyok  :sleeping: végig ott álltam a kocsi ill. a szerelő mellett, de egy kis ebédszünetet mindketten beiktattunk  :) Egyáltalán nem csináltak ebből gondot, hogy ott vagyok. Értették, hogy érdekel és természetesnek vették, még kávéval is kedveskedtek.
Délutánra kiderült, hogy ami a II. fokozathoz tartozik mindent cserélnek, mert bár különösebb nagy hiba nem látszik, de lehet gyártási gond és nem akarnak kockáztatni vele. Az autót Csüt-Pént. körül ígérték, de nekem nehéz lett volna akkor lemenni érte. Mi volt erre válasza Ifj. Túróczy Dezsőnek?  Nem az, hogy akkor a jövőhéten vagy majd valamikor. Mondta, hogy szombaton nincs, de Vasárnap !!! bemegy és kiadja nekem a kocsit, ha az nekem megfelel.  :clap:   Hát ettől azt hittem dobok egy hátast. Ilyen segítőkész hozzáállással még nem találkoztam!  Ebben maradtunk. Beültem a csereautóba, - go haza, majd Vasárnap lementem hozzájuk és az előre megbeszélt időpontra  óra-percre!! átvehettem az autót. Az autót, amit gyönyörűen kitakarítottak és lemostak, pedig ezt igazából nem is kértem.  :yes: 

Megjártam már egy pár helyet, de ilyen hozzáállással még sehol nem találkoztam. Nálam ők az etalon és nem csak azért, mert egy hét alatt tökéletesen megcsinálták az autómat, hanem mert végig igazi szolgáltatást nyújtottak és a Toyotához méltó munkát végeztek az egész ügyintézés alatt. Törődnek az ügyféllel és az autóval is úgy, hogy érzed náluk jó helyen vagy!

Mindenkinek szívből ajánlom őket !

pzs

  • Vendég
Re: M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #579 Dátum: 2010.02.02 22:29:03 »
Hasonlo tapasztalatokkal jartunk itt meg paran innen a forumrol. Szinten Ifj. Turoczy Dezso volt a munkafelvevo amikor ott jartam, de allitolag a tobbiek is ugyanolyan korrektek es segitokeszek. Totonak meg1x koszonet  a tippert... :flowers:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #580 Dátum: 2010.02.03 07:42:15 »
Pontosan az ilyen és hasonló élmények miatt javasoljuk az M+F-et!
Maxi respect nekik, ezt így kell csinálni!  :clap:
         

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #581 Dátum: 2010.02.03 10:53:52 »
És akkor tőlem még mindig azt kérdezik itt néhányan a fórumon, hogy bp-i létemre miért ide hordom az autómat...  :D
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12150
Re: M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #582 Dátum: 2010.02.03 15:10:35 »
haver is oda hordja az e11ét. ott is vette náluk. én is simán levinném pestről
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #583 Dátum: 2010.02.03 21:34:50 »
Én is voltam ma ott, igaz csak beszélgetni :D
Gabe 254.

Fery

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2052
Re: M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #584 Dátum: 2010.02.05 16:28:42 »
És mennyibe került?  :D
Fery