Szerző Téma: M+F Toyota - Kiskõrös (korábban Kecskemét is)  (Megtekintve 274760 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #15 Dátum: 2005.01.07 23:28:54 »
Idézetet írta: "Szeke"
Én nem voltam ott, nehogy valaki félreértse.

Ezt meg tudom erősíteni.
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #16 Dátum: 2005.01.08 15:14:00 »
Idézetet írta: "music"
Ma Kecskeméten voltam, és volt feles időm, ezért egy inkognitó tesztet végeztem az M+F kcskeméti szalonjában. Autóvásárlás, illetve még puhatolózási szándékkal mentem be, de konkrét autó elképzeléssel.

Annyit még hozzátennék, hogy nem teljesen kamu a szándék, tehát még az is megeshet, hogy tényleg lesz belőle valami. Bár ezt mondtam nekik is, hogy még csak puhatolózási szinten áll a dolog.
music     

Amtibácsi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 256
    • http://www.amti.hu
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #17 Dátum: 2005.01.20 17:13:34 »
Csak megjegyzem, hogy amikor megvettem a Corollát, akkor őket hívtam fel olajcsere, nagyszervíz, stb. ügyben és nagyon kedvesen válaszoltak minden hülye kérdésemre.
ww.amti.hu 1997 Corolla 1,6 GLI    18

gmike

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #18 Dátum: 2005.02.10 20:02:08 »
Sziasztok !

Vadonat új vagyok itt a fórumon, de nem bírom szó nélkül hagyni a témát, mert kb 3 hete én is jártam a kecskeméti szalonban.
Használt corollát szerettem volna vásárolni, de szerettem volna beszámíttatni a használt autómat is. Lehet hogy rossz embert fogtam ki a szalonban ,de finoman szólva is hülyének néztek !!! Először is a fazonnak gőze nem volt hogy van e olyan használt autójuk ami nekem kell, pedig azért mentem oda mert a hasznaltauto.hu oldalon előző nap tettek fel egy olyan hirdetést ami nekem megfelelt volna. 5 perc keresgélés után rájött, hogy tőlünk 3 méterre tőlünk a parkolóban éppen az ő kis elkerített lyuka előtt ott áll a hirdetett autó. Ezután 20 %-os !!! THM-el próbált nekem hitelt adni (svájci frankos) , de a legszebb az volt amikor az 1,6 milliós katalógus árú autómra azt mondta hogy 800 ezer, mert eladhatatlan !! Zárójelben jegyzem meg, hogy ebben a halott autópiacban is két alatt elkelt az autóm 1,5 millióért. Hozzátartozik a dologhoz, hogy az egyik kollegám szinte ugyanígy járt, csak neki annyira elvették a kedvét a toyotától , hogy végül hondát vett. Én még mindig toyotát szeretnék, de biztosan nem kecskeméten.
Ha esetleg valaki tud reális áron 2002-2003-as corollát sedan vagy wagon klímás kevés km, sérülésmentes akkor dobjon nekem egy mailt ide : gallam@westel900.net
GMike
orolla Wagon 1.4
2004.09

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #19 Dátum: 2005.02.10 20:22:16 »
Idézetet írta: "gmike"
Sziasztok !

Vadonat új vagyok itt a fórumon, de nem bírom szó nélkül hagyni a témát, mert kb 3 hete én is jártam a kecskeméti szalonban.
Használt corollát szerettem volna vásárolni, de szerettem volna beszámíttatni a használt autómat is. Lehet hogy rossz embert fogtam ki a szalonban ,de finoman szólva is hülyének néztek !!! Először is a fazonnak gőze nem volt hogy van e olyan használt autójuk ami nekem kell, pedig azért mentem oda mert a hasznaltauto.hu oldalon előző nap tettek fel egy olyan hirdetést ami nekem megfelelt volna. 5 perc keresgélés után rájött, hogy tőlünk 3 méterre tőlünk a parkolóban éppen az ő kis elkerített lyuka előtt ott áll a hirdetett autó. Ezután 20 %-os !!! THM-el próbált nekem hitelt adni (svájci frankos) , de a legszebb az volt amikor az 1,6 milliós katalógus árú autómra azt mondta hogy 800 ezer, mert eladhatatlan !! Zárójelben jegyzem meg, hogy ebben a halott autópiacban is két alatt elkelt az autóm 1,5 millióért. Hozzátartozik a dologhoz, hogy az egyik kollegám szinte ugyanígy járt, csak neki annyira elvették a kedvét a toyotától , hogy végül hondát vett. Én még mindig toyotát szeretnék, de biztosan nem kecskeméten.
Ha esetleg valaki tud reális áron 2002-2003-as corollát sedan vagy wagon klímás kevés km, sérülésmentes akkor dobjon nekem egy mailt ide : gallam@westel900.net
GMike


Szia!
Üdv. a fórumon!
Újban nem érdekel? Azoknál már 5% THM körül is van hitel.
Tudom, hogy drágább, de mégiscsak új! :)
Az M+F-el kapcsolatban majd Szeke kolléga segít, Ő "otthon" van ott.
Remélem összejön a kocsi!

Ezt nemrég adta fel nálunk egy srác, igaz 3 ajtós, de hátha...:

Eladó!!!Toyota Corolla 1.4 VVTi 2003 július 17.Hibátlan állapot.Kerek 10000 Km.Ennek 90%-a pályán és csak jó időben,nyáron.Mindig garázsban állt.(mint most is)Amcsi Exel felnik 17\\\"+Yoko sport gumik(1000 km-t futott) Vogtland sportrugó,FunTech nyomtávszélesítő,Remus sportdob,LLumar fólia,toronymerevítő,FK rugóút határoló stb.
http://www.carstyling.hu/pic/usercar/2319/2.jpg

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #20 Dátum: 2005.02.10 20:27:39 »
gmike!

Sajnáljuk, hogy csalódnod kellett :(
Privát üzenetben megírhatnád az eladó nevét, akivel beszéltél ill. pontos időpontot, hogy mikor történt midez. Majd beszélek vele én is, személyesen  :wink:
Üdv: Szeke
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Grabovszki

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 266
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #21 Dátum: 2005.03.07 22:24:00 »
Pénteken voltam egy elbeszélgetésen a kecskeméti M+F-ben,és ha összejön a dolog,akkor nyártól már ott dolgozok a szervízben! 8) Ez attól is függ,h mennyire voltam szimpatikus! :)
Carina E 1.8i 16V XLi B/G

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #22 Dátum: 2005.03.07 23:19:57 »
Idézetet írta: "Grabovszki"
Pénteken voltam egy elbeszélgetésen a kecskeméti M+F-ben,és ha összejön a dolog,akkor nyártól már ott dolgozok a szervízben! 8) Ez attól is függ,h mennyire voltam szimpatikus! :)

Na tessék! Gratula hozzá! Mint micsoda?
music     

Grabovszki

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 266
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #23 Dátum: 2005.03.07 23:33:53 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Grabovszki"
Pénteken voltam egy elbeszélgetésen a kecskeméti M+F-ben,és ha összejön a dolog,akkor nyártól már ott dolgozok a szervízben! 8) Ez attól is függ,h mennyire voltam szimpatikus! :)

Na tessék! Gratula hozzá! Mint micsoda?


Mint (villamossági)autószerelő! Persze ez még korántsem biztos! De azért köszi!
Carina E 1.8i 16V XLi B/G

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #24 Dátum: 2005.03.08 08:21:16 »
Gratula  :wink:
Majd megkérdezem Peti bát, hogy mennyire tetszettél neki :D
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Grabovszki

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 266
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #25 Dátum: 2005.03.09 23:37:55 »
Idézetet írta: "Szeke"
Gratula  :wink:
Majd megkérdezem Peti bát, hogy mennyire tetszettél neki :D


Jó köszi! Amúgy nagyon normális volt velem! Rendes ember! És mindenekfelett jó szakember is!  :)
Carina E 1.8i 16V XLi B/G

zeher

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 144
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #26 Dátum: 2005.03.14 17:34:23 »
Szia szeke!

Van rá esély, hogy az egyesületi tagok kedvezményt kapjanak az M+F toyotánál?

üdv.
color=blue]yaris linea terra 1.0 vvti[/color]/[size=13]-101-[/size]

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #27 Dátum: 2005.03.19 18:48:33 »
Idézetet írta: "zeher"
Szia szeke!

Van rá esély, hogy az egyesületi tagok kedvezményt kapjanak az M+F toyotánál?

üdv.

Igen, már folyamatban van (egy jó ideje, csak sajnos mindig elfelejtek beszélni erről az ősökkel  :?  :oops:  ).

10% munkadíj-kedvezmény mindenképp lesz.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #28 Dátum: 2005.04.17 16:39:47 »
Szerintem már be is vezették.

Vezérműszíj csere, meg ami vele jár (görgők, 2 másik szíj, mittudomén), plusz váltóban olajcsere - 63 458 forint. A Toyota Super minderre majdnem kétszeres árat mondott, és egy csomó egyéb dolgot is cseréltetni akart volna - szóval az ő ajánlatuknak elég erősen lehúzós jellege volt.

Ellenben Kiskőrösön, amikor mondtam, hogy szeretném ha fenn maradna a  :toy: klubos rendszámtábla tartó a következő szavakkal válaszolt a főnök (és tulaj): A Toyota klub nálunk nagyon komoly dolog -természetes, hogy fennmarad! Tudom, hogy ez a technológiai szabályzta megsértése, de nagyon örültem neki. Amúgy minden rendben volt, kedvesek voltak, megbeszéltük, hogy lesz a zöldkártya-műszaki-ablakcsere-kuplung ütemezése. Szeke klubtárs segítségével minden autót kipróbáltunk, ami csak volt a szalonban, és Szeke klubtárs segítségével még egy kis Yaris TS körre is volt idő. Szóval erősen ajánlom továbbra is.

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #29 Dátum: 2005.04.17 19:01:27 »
:oops:   :wink:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D