Szerző Téma: M+F Toyota - Kiskõrös (korábban Kecskemét is)  (Megtekintve 282883 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

PParker

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 624
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #450 Dátum: 2006.12.18 12:27:31 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Idézetet írta: "PParker"
Idézetet írta: "Kgabe"
Idézetet írta: "PParker"
Idézetet írta: "Kgabe"
Az elõzõ vmiért elszállt...
Szóval csütörtökön megejtettük Kiskõrösön a 30ezres szervízt. Gyors volt és 30ért viszonylag baráti árú is. Egybekötöttük egy 2.0 D4D Ave próbával is. Nos, az is szimpatikus volt. Csendes, fürge, kényelmes, bár továbbra is van egy olyan érzésem, mintha a Corolla ülése nagyobb lenne :hmm:
Csak egy kérdés: a 15ezres szervíz hosszabb ideig tart, mint a 30ezres? (az egyiken 1,2 óra a másikon 0,8 óra volt a szlán...)


Ha nem titok mennyi volt, és milyen olaj ment bele (nem fogom kommentálni!)?


30400.- Shell Helix Ultra 5w40.
Ja, és el ne felejtsem, hogy személyesen is találkoztam Szekével. :viszlat:


Az tényleg baráti...:tapsi:  :10:
Én még a 7000-et sem értem el... :pofa:

Értsd szervíz, cakli-pakli. Azért ne nézz idiótának...


 :mivan:  :robbanfej:
7000 KM-t nem Forintot!!!, így még nem kellett szervizbe mennem...:sebaj:
zt értem, hogy gõzgép. De mi hajtja?!

PParker

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 624
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #451 Dátum: 2006.12.18 12:29:39 »
Idézetet írta: "Tide"
Idézetet írta: "PParker"
(nem fogom kommentálni!)?


Adjatok egymásnak puszit... :pofa:
zt értem, hogy gõzgép. De mi hajtja?!

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #452 Dátum: 2006.12.18 20:31:13 »
Idézetet írta: "PParker"
Idézetet írta: "Kgabe"
Idézetet írta: "PParker"
Idézetet írta: "Kgabe"
Idézetet írta: "PParker"
Idézetet írta: "Kgabe"
Az elõzõ vmiért elszállt...
Szóval csütörtökön megejtettük Kiskõrösön a 30ezres szervízt. Gyors volt és 30ért viszonylag baráti árú is. Egybekötöttük egy 2.0 D4D Ave próbával is. Nos, az is szimpatikus volt. Csendes, fürge, kényelmes, bár továbbra is van egy olyan érzésem, mintha a Corolla ülése nagyobb lenne :hmm:
Csak egy kérdés: a 15ezres szervíz hosszabb ideig tart, mint a 30ezres? (az egyiken 1,2 óra a másikon 0,8 óra volt a szlán...)


Ha nem titok mennyi volt, és milyen olaj ment bele (nem fogom kommentálni!)?


30400.- Shell Helix Ultra 5w40.
Ja, és el ne felejtsem, hogy személyesen is találkoztam Szekével. :viszlat:


Az tényleg baráti...:tapsi:  :10:
Én még a 7000-et sem értem el... :pofa:

Értsd szervíz, cakli-pakli. Azért ne nézz idiótának...


 :mivan:  :robbanfej:
7000 KM-t nem Forintot!!!, így még nem kellett szervizbe mennem...:sebaj:

Uff! Bocsika. 1/2-reértettem.  :oops:
Gabe 254.

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10678
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #453 Dátum: 2007.02.09 20:13:52 »
Köszönet a mai gyors és szakszerû szervizért, a próbakörért és mindenért.
Mint mindig, most is maximálisan megelégedve jöttem el Kiskõrösrõl.  :10:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #454 Dátum: 2007.02.09 21:25:18 »
Csatlakozom az elõttem szólóhoz, bár ma én Kecskeméten jártam, de ott is osztályon felüli kiszolgálásban volt részem - és nem jöttem el üres kézzel...
music     

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #455 Dátum: 2007.02.09 21:37:56 »
Idézetet írta: "music"
Csatlakozom az elõttem szólóhoz, bár ma én Kecskeméten jártam, de ott is osztályon felüli kiszolgálásban volt részem - és nem jöttem el üres kézzel...

Kaptál egy stiftet? :rohog:
Amúgy én is megyek hozzájuk jövõ 7en, és nem jövök üres kézzel, hanem egy új turbóval...
Gabe 254.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #456 Dátum: 2007.02.09 21:48:06 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Idézetet írta: "music"
Csatlakozom az elõttem szólóhoz, bár ma én Kecskeméten jártam, de ott is osztályon felüli kiszolgálásban volt részem - és nem jöttem el üres kézzel...

Kaptál egy stiftet? :rohog: Amúgy én is megyek hozzájuk jövõ 7en, és nem jövök üres kézzel, hanem egy új turbóval...

Nem egészen... :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:
music     

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #457 Dátum: 2007.02.09 23:18:38 »
Idézetet írta: "Xtrem"
Köszönet a mai gyors és szakszerû szervizért, a próbakörért és mindenért.
Mint mindig, most is maximálisan megelégedve jöttem el Kiskõrösrõl.  :10:
Mikor voltál? Mi 8tól 1ig voltunk. Kár, hogy nem futottunk össze  :szomoru: Szekével jót beszélgettünk, meg mentünk 1 próbakört. Ja és a Yarist szervizeltettük, a kiszolgálás 5*  :nagymosoly: Idõre kész lett, a pollenszûrõ eredetije az anyósülés elött, jó, és olcsó büfé, jó hangulat, családias légkör.
Laco 73 :D

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10678
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #458 Dátum: 2007.02.10 08:21:38 »
Idézetet írta: "KLaco"
Mikor voltál? Mi 8tól 1ig voltunk. Kár, hogy nem futottunk össze  :szomoru: Szekével jót beszélgettünk, meg mentünk 1 próbakört. Ja és a Yarist szervizeltettük, a kiszolgálás 5*  :nagymosoly: Idõre kész lett, a pollenszûrõ eredetije az anyósülés elött, jó, és olcsó büfé, jó hangulat, családias légkör.


Én 10- kb 11:30-ig voltam, szóval egy idõben.  :szomoru:
Sajnos 1-1 tali alkalmával nem találkoztunk személyesen, így szerintem tök ismeretlenül sétáltunk el egymás mellett.  :szomoru:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #459 Dátum: 2007.02.10 09:31:32 »
Idézetet írta: "Xtrem"
Idézetet írta: "KLaco"
Mikor voltál? Mi 8tól 1ig voltunk. Kár, hogy nem futottunk össze  :szomoru: Szekével jót beszélgettünk, meg mentünk 1 próbakört. Ja és a Yarist szervizeltettük, a kiszolgálás 5*  :nagymosoly: Idõre kész lett, a pollenszûrõ eredetije az anyósülés elött, jó, és olcsó büfé, jó hangulat, családias légkör.


Én 10- kb 11:30-ig voltam, szóval egy idõben.  :szomoru:
Sajnos 1-1 tali alkalmával nem találkoztunk személyesen, így szerintem tök ismeretlenül sétáltunk el egymás mellett.  :szomoru:

Lehet, hogy még egymásra is morogtatok, hogy a kötsög mit csörgeti ilyen hangosan a mobilját!! :rohog: :kacag:
Gabe 254.

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #460 Dátum: 2007.02.10 12:57:09 »
Idézetet írta: "Xtrem"
Idézetet írta: "KLaco"
Mikor voltál? Mi 8tól 1ig voltunk. Kár, hogy nem futottunk össze  :szomoru: Szekével jót beszélgettünk, meg mentünk 1 próbakört. Ja és a Yarist szervizeltettük, a kiszolgálás 5*  :nagymosoly: Idõre kész lett, a pollenszûrõ eredetije az anyósülés elött, jó, és olcsó büfé, jó hangulat, családias légkör.


Én 10- kb 11:30-ig voltam, szóval egy idõben.  :szomoru:
Sajnos 1-1 tali alkalmával nem találkoztunk személyesen, így szerintem tök ismeretlenül sétáltunk el egymás mellett.  :szomoru:
És valami kötött pulcsi volt rajtad fekete fehér színben? Mert láttam Szekével 1 srácot, de azt hittem kocsit jött szereltetni, Szeke meg nem mondta, hogy itt vagyok én is, csak az emeleten? Kár.
Laco 73 :D

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #461 Dátum: 2007.02.10 14:12:24 »
Hahh, music mester, akkor megvan a kicsike? Mégis Te lettél a befutó? Gratula a gépsárkányhoz! Ne aggódj lesz bele tolatóradar is! :kacsint: Megoldom a beszerelést is. :mrgreen: Én is biztosan, és remélem hamarosan megyek arrafele beszerzõkörútra. :D
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10678
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #462 Dátum: 2007.02.10 16:09:27 »
Idézetet írta: "KLaco"
És valami kötött pulcsi volt rajtad fekete fehér színben? Mert láttam Szekével 1 srácot, de azt hittem kocsit jött szereltetni, Szeke meg nem mondta, hogy itt vagyok én is, csak az emeleten? Kár.


Nem, rajtam zöld pulcsi volt. Amúgy bevallom mondta Szeke, hogy fent vagytok, csak mivel nem ismertük személyesen egymást, nem mentem oda hozzátok "zavarni".  :oops:
Késõbb pedig amikor a próbakör után fel akartam menni leülni, már minden asztalnál ültek, így inkább lent nézelõdtem és olvasgattam a katalógusokat.
És pár percre rá már készen is volt a kocsi, mentem is tovább.

Remélem lesz legközelebb, vagy egyszer egy talin összefutunk végre.
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #463 Dátum: 2007.02.10 17:18:51 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Hahh, music mester, akkor megvan a kicsike? Mégis Te lettél a befutó? Gratula a gépsárkányhoz! Ne aggódj lesz bele tolatóradar is! :kacsint: Megoldom a beszerelést is. :mrgreen: Én is biztosan, és remélem hamarosan megyek arrafele beszerzõkörútra. :D

Hát még csak félig van meg, mert annyira friss volt a dolog, hogy a kocsi törzskönyvét az elõzõ tulajék postán tudták csak feladni, és ottjártamkor még nem volt ott. Úgyhogy csütörtökön fogom majd elhozni, de ha már ott van, és 87600km van benne, akkor megcsinálják a 90.000-es szervizt, ami nem káros, mert akkor kell (elõször) az iridium-gyertyákat is cserélni - darabja 6000... - szóval csütörtökre lesz egy teljesen tettrekész kocsi. :nagymosoly:  :mrgreen:  :nagymosoly:
music     

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #464 Dátum: 2007.02.10 17:24:21 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Trotter66"
Hahh, music mester, akkor megvan a kicsike? Mégis Te lettél a befutó? Gratula a gépsárkányhoz! Ne aggódj lesz bele tolatóradar is! :kacsint: Megoldom a beszerelést is. :mrgreen: Én is biztosan, és remélem hamarosan megyek arrafele beszerzõkörútra. :D

Hát még csak félig van meg, mert annyira friss volt a dolog, hogy a kocsi törzskönyvét az elõzõ tulajék postán tudták csak feladni, és ottjártamkor még nem volt ott. Úgyhogy csütörtökön fogom majd elhozni, de ha már ott van, és 87600km van benne, akkor megcsinálják a 90.000-es szervizt, ami nem káros, mert akkor kell (elõször) az iridium-gyertyákat is cserélni - darabja 6000... - szóval csütörtökre lesz egy teljesen tettrekész kocsi. :nagymosoly:  :mrgreen:  :nagymosoly:


Akkor elõre is grazulálok hozzá!!!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!