Szerző Téma: M+F Toyota - Kiskõrös (korábban Kecskemét is)  (Megtekintve 283534 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

leszilaci

  • Vendég
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #360 Dátum: 2006.08.17 16:02:46 »
Idézetet írta: "kmr"
Idézetet írta: "leszilaci"
Szeke

ki tudnád nekem deríteni,h a 3ajtós yarisomra lehet-e tetõsínt rakni és hogyé' ?
köszi!

Tetõsines Yaris úgy gondolom létezik (valahol a világban), mert amikor a tetõcsomagtartómat vettem, akkor megkérdezték hogy tetõsines vagy a nélküli a kocsi.
Az viszont kérdés hogy kölönbözik-e a két változat tetõlemezének és az ahhoz tartozó merevítésnek a kialakítása.

a yaris versonkon van...szóval létezik, csak kérdés,h 3 ajtósra is van-e...nomeg, ahogy elnéztem a rögzítését a sinnek, valószínûleg az egész tetõkárpitot le kellene hozá bontani, átfúrni a tetõt....nagyon macera :elkeseredett:
de viszont jó lenne, mert 3 ajtóshoz kapható tetõcsomagtartó hátsó részét nem lehet rögzíteni...meg a verso-hoz vettünk már keresztrudakat :kacsint:

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #361 Dátum: 2006.08.17 16:15:49 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "kmr"
Idézetet írta: "leszilaci"
Szeke

ki tudnád nekem deríteni,h a 3ajtós yarisomra lehet-e tetõsínt rakni és hogyé' ?
köszi!

Tetõsines Yaris úgy gondolom létezik (valahol a világban), mert amikor a tetõcsomagtartómat vettem, akkor megkérdezték hogy tetõsines vagy a nélküli a kocsi.
Az viszont kérdés hogy kölönbözik-e a két változat tetõlemezének és az ahhoz tartozó merevítésnek a kialakítása.

a yaris versonkon van...szóval létezik, csak kérdés,h 3 ajtósra is van-e...nomeg, ahogy elnéztem a rögzítését a sinnek, valószínûleg az egész tetõkárpitot le kellene hozá bontani, átfúrni a tetõt....nagyon macera :elkeseredett:
de viszont jó lenne, mert 3 ajtóshoz kapható tetõcsomagtartó hátsó részét nem lehet rögzíteni...meg a verso-hoz vettünk már keresztrudakat :kacsint:

Nem írtam elég pontosan, de én is a 3 ajtósra gondoltam, mármint hogy létezik. Ha felmész a pl. a thule honlapjára, ott lehet választani tetõcsomagtartót 3/5 ajtós Yarisra tetõkorlátos (ott így hívják) kivitelhez. Ebbõl gondoltam hogy létezni biztosan létezik.
A nagyobb kérdés valóban a felerõsítés. Kárpit leszedése nélkül biztos nem oldható meg, csak van-e alatta valami amihez oda lehet erõsíteni, a csak a tetõlemezhez való rögzítés szerintem nem lenne elég teherbíró.

A 3 ajtósra valóban kicsit több alkatrész kell a tetõcsomagtatóhoz. A hátsó állványt csak rá kell tenni a tetõre és a plussz leszorító van hozzá ami az ajtónyílás hátsó sarkánál és az elsõ állványnál kapcsolódva leszorítja a hátsó részt. Felszerelni szerintem nem bonyolultabb mint a hagyományosat, itt is 4 helyen kell leszorítani, csak kettõvel több darabból áll a szerkezet...

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #362 Dátum: 2006.08.17 22:24:23 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "Tamás69"
... a Corollát ki kell cserélnem egy céges teherre, Hilux SR Duble Cab, ...

OFF
persze, a jó öreg skoda pick up-tól meg nem akarsz megszabadulni, annyira a szívedhez nõt :kacsint:
ON


Az is megy, a kettõbõl lesz egy :)
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #363 Dátum: 2006.08.18 07:26:49 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Az infókra minél sürgõsebben szükség lenne, mert a jan-1-tõl élõ házipénztáradó elkerülése végett a Corollát ki kell cserélnem egy céges teherre, Hilux SR Duble Cab,


Annyi infónk van még az új Hiluxról mint Nektek.... Semmit sem tudunk.

Egy biztos: idén sajnos már nem fogsz új, duplakabinos SR Hiluxhoz jutni :(
Csak úgy, ha esetleg van valahol raktáron, valamelyik kereskedésben (aminek kicsi az esélye).
Szimpla és extrakabinos, platinametál, Comfort csomagos Hiluxot lehet most venni.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #364 Dátum: 2006.08.18 07:29:03 »
Idézetet írta: "leszilaci"
ki tudnád nekem deríteni,h a 3ajtós yarisomra lehet-e tetõsínt rakni és hogyé' ?

Sajnos nem lehet kapni hozzá. Semelyik Yarishoz sem.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

leszilaci

  • Vendég
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #365 Dátum: 2006.08.18 07:34:56 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "leszilaci"
ki tudnád nekem deríteni,h a 3ajtós yarisomra lehet-e tetõsínt rakni és hogyé' ?

Sajnos nem lehet kapni hozzá. Semelyik Yarishoz sem.

köszönöm!
akkor lehet,h megnézem kmr által frankón leírt :kacsint: csomitartót....jövõ évre :szomoru: addig meg gurulok a versoval :mrgreen:  :vezetes:

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #366 Dátum: 2006.08.18 10:16:42 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Tamás69"
Az infókra minél sürgõsebben szükség lenne, mert a jan-1-tõl élõ házipénztáradó elkerülése végett a Corollát ki kell cserélnem egy céges teherre, Hilux SR Duble Cab,


Annyi infónk van még az új Hiluxról mint Nektek.... Semmit sem tudunk.

Egy biztos: idén sajnos már nem fogsz új, duplakabinos SR Hiluxhoz jutni :(
Csak úgy, ha esetleg van valahol raktáron, valamelyik kereskedésben (aminek kicsi az esélye).
Szimpla és extrakabinos, platinametál, Comfort csomagos Hiluxot lehet most venni.


Annyit tudok , hogy szeptembertõl kezdik szerelni az új motorral, és jelenleg kb. fél év a várakozás rá.

-addig is a kalkulálás végett kellene a keménytetõ, ill. valami egyéb zárható raktérfedõ ára, és ha meg tudod nézni eurotaxilag a Corollám jelenlegi "hivatalos" értékét nagyon megköszönném.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #367 Dátum: 2006.08.28 21:25:12 »
Na, Szeke! Bejelentkeztem hozzátok Kecsóra az elsõ köt. szervízre. Kíváncsian várom a tapasztalatokat. Ha van egy-két pici problémám, akkor elég ha akkor jelzem, mikor viszem a kocsit, ugye? u.i.: azért alig 3 hónap alatt eljutni az elsõ kötelezõig...pedig magamhoz képest nem is mentem sokat...
Gabe 254.

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #368 Dátum: 2006.08.29 07:24:43 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Ha van egy-két pici problémám, akkor elég ha akkor jelzem, mikor viszem a kocsit, ugye?

Általában igen.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

PParker

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 624
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #369 Dátum: 2006.08.29 07:58:47 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Na, Szeke! Bejelentkeztem hozzátok Kecsóra az elsõ köt. szervízre. Kíváncsian várom a tapasztalatokat. Ha van egy-két pici problémám, akkor elég ha akkor jelzem, mikor viszem a kocsit, ugye? u.i.: azért alig 3 hónap alatt eljutni az elsõ kötelezõig...pedig magamhoz képest nem is mentem sokat...


Milyen problémád van, ha nem titok?  :szomoru:
zt értem, hogy gõzgép. De mi hajtja?!

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #370 Dátum: 2006.08.29 08:01:43 »
Jajj, most vettem észre, hogy a multkori szervízt elfelejtettük bevezetni a szervízkönybe, remélem pótolható a dolog!

Más, 4E-FE motoros Corollában vezérmûszíj + görgök mennyiért cserélõdnek nálatok?

-Hilux árakról még semmi???? - Majd a bemutató után esetleg???
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #371 Dátum: 2006.08.29 08:09:48 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Jajj, most vettem észre, hogy a multkori szervízt elfelejtettük bevezetni a szervízkönybe, remélem pótolható a dolog!

Természetesen.

Idézetet írta: "Tamás69"
Más, 4E-FE motoros Corollában vezérmûszíj + görgök mennyiért cserélõdnek nálatok?

Nettó árak anyagra:
Vezérmûszíj : 8.052
Feszítõgörgõ: 11.638
Vezetõgörgõ: 9.477
Munkadíj kb. 1,5-2 óra. Összesen bruttó 48.000 forint körül van.

Idézetet írta: "Tamás69"
-Hilux árakról még semmi???? - Majd a bemutató után esetleg???

Erre csak annyit mondok, hogy az a Totalcar cikk, amiben a párizsi autószalon újdonságait írják le, most jött le nekünk sajtóközleményként emailben... :(  Azaz szinte a hírekbõl elõbb meg fogod tudni az árát, mint a kereskedõktõl  :x
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #372 Dátum: 2006.08.29 08:16:25 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Tamás69"
Jajj, most vettem észre, hogy a multkori szervízt elfelejtettük bevezetni a szervízkönybe, remélem pótolható a dolog!

Természetesen.

OK!
Idézetet írta: "Szeke"

Idézetet írta: "Tamás69"
Más, 4E-FE motoros Corollában vezérmûszíj + görgök mennyiért cserélõdnek nálatok?

Nettó árak anyagra:
Vezérmûszíj : 8.052
Feszítõgörgõ: 11.638
Vezetõgörgõ: 9.477
Munkadíj kb. 1,5-2 óra. Összesen bruttó 48.000 forint körül van.

Csak 1-órára számoltam, de e körül saccoltam
Idézetet írta: "Szeke"

Idézetet írta: "Tamás69"
-Hilux árakról még semmi???? - Majd a bemutató után esetleg???

Erre csak annyit mondok, hogy az a Totalcar cikk, amiben a párizsi autószalon újdonságait írják le, most jött le nekünk sajtóközleményként emailben... :(  Azaz szinte a hírekbõl elõbb meg fogod tudni az árát, mint a kereskedõktõl  :x



 :elkeseredett:  -Elég gáz hozzáállás a TMH-tól[/quote]
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #373 Dátum: 2006.08.29 08:19:23 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Csak 1-órára számoltam, de e körül saccoltam

Annál azért több kell egy kicsit  :kacsint:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #374 Dátum: 2006.08.29 11:31:25 »
Voltam megint. A szerviz nem változott egy csepept sem. Jó, pontos, olcsó, és kedves emberek vonnak.