Szerző Téma: M+F Toyota - Kiskõrös (korábban Kecskemét is)  (Megtekintve 283449 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #255 Dátum: 2006.03.31 20:07:31 »
Idézetet írta: "ToTo"
Ma voltam Szekénél nyárigumma és felni cserére, minden nagyon zsír volt! Most olvasom, hogy Xtrem és Tamás69 is ott voltatok ma, hát sajnos nem olvastam be a topicba jó ideje, szal nem tudtam hogy lesztek, akkor vártam volna...  :mivan:

Majd akkor legközelebb, én csak októberben megyek legközelebb az 1. éves szervízre meg téligumma és felni cserére, de lehet hogy előbb is összefutunk, talán valamelyik talin!  :nagymosoly:


Nem voltam, csak telefonálni akartam, de aztán a gyerek betegsége, meg az orvoshozrohangálás miatt az is elmaradt!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #256 Dátum: 2006.04.01 00:05:04 »
Idézetet írta: "Tamás69"


Nem voltam, csak telefonálni akartam, de aztán a gyerek betegsége, meg az orvoshozrohangálás miatt az is elmaradt!


Értem, hát sajnálom... Jobbulást a gyermeknek!  :kacsint:
Toyota Yaris T SPORT
153



Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10682
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #257 Dátum: 2006.04.01 14:40:29 »
Idézetet írta: "ToTo"
Ma voltam Szekénél nyárigumma és felni cserére, minden nagyon zsír volt! Most olvasom, hogy Xtrem és Tamás69 is ott voltatok ma, hát sajnos nem olvastam be a topicba jó ideje, szal nem tudtam hogy lesztek, akkor vártam volna...  :mivan:


Én talán egy fél órával azután érkeztem, hogy elmentél.
De a tavaszi talira megyek mindenképpen.  :kacsint:


A szerviz és minden egyéb pedig természetesen korrekt volt, szerencsére semmi baja nem volt az autónak.  :kacsint:
Lefelé menet elkapott a zuhé, így elég koszosan jelentem meg, itthon viszont az este szépen lemostam a kicsikét, megérdemli.  :nagymosoly:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10682
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #258 Dátum: 2006.04.01 14:42:13 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Nem voltam, csak telefonálni akartam, de aztán a gyerek betegsége, meg az orvoshozrohangálás miatt az is elmaradt!


Én is jobbulást kívánok neki, örömmel olvastam a másik topicban, hogy már jobban van.
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #259 Dátum: 2006.04.01 21:00:45 »
Idézetet írta: "Xtrem"


Én talán egy fél órával azután érkeztem, hogy elmentél.
De a tavaszi talira megyek mindenképpen.  :kacsint:


A szerviz és minden egyéb pedig természetesen korrekt volt, szerencsére semmi baja nem volt az autónak.  :kacsint:
Lefelé menet elkapott a zuhé, így elég koszosan jelentem meg, itthon viszont az este szépen lemostam a kicsikét, megérdemli.  :nagymosoly:


De kár, bár tudtam volna...  :szomoru:

Engem is elkapott a zuhi, én is tegnap amikor megjöttem rendbetettem a kicsikét, most nagyon virúl!  :nagymosoly:
Amúgy látom, hogy te is Pesti vagy, akkor mehettünk  :vezetes:  volna együtt, de káááááár...  :roll:
Toyota Yaris T SPORT
153



jimboo

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 18
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #260 Dátum: 2006.04.02 01:17:06 »
Helló mindenki!
Kérdésem lenne. A previánkat svájcból hoztuk,3évesen,most 4,és van két kicsi pötty a tolóajtón belül,ami rozsdásodik. Szerintetek kijavítanák nekem ezt a hibát garanciálisan?Vagy a kasznira is csak szervízkönyvvel van 10 éves garancia. Reménykedem,hiszen nem külső sérülés,hanem belső hiba. Szóval,ha tudna vki nekem segíteni hálás lennék.Egyébként csak jó tapasztalatunk van eddig a kiskőrösi szervízről!

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #261 Dátum: 2006.04.02 08:41:42 »
Idézetet írta: "jimboo"
Szerintetek kijavítanák nekem ezt a hibát garanciálisan?Vagy a kasznira is csak szervízkönyvvel van 10 éves garancia. Reménykedem,hiszen nem külső sérülés,hanem belső hiba. Szóval,ha tudna vki nekem segíteni hálás lennék.Egyébként csak jó tapasztalatunk van eddig a kiskőrösi szervízről!

Szia!

Mindenféleképpen be kellene ugranod a szervízbe, és a munkafelvevő kollégák el tudják mondani, mi ilyenkor a teendő. 12 év amúgy az átrozsdásodás elleni garancia, és ha tényleg rozsdás, minden valószínűség szerint ki lesz javítva garanciában!
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

vodi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 27
    • http://www.kehidafahaz.hu
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #262 Dátum: 2006.04.02 22:50:50 »
hát ez jó ..
Szeke írtam neked privit és akkor még nem tudtam milyen kötődésed van az M+F céghez, most végigolvasva ezt a topicot már tudom.  :pofa:
Egy nálatok lévő hasznaltauto.hu-n hírdetett fekete corolla wagonról írtam, amit a mellékelt ábra szerint egészen közelről megvizitálhatsz ha akarsz.
Ha már használt corollát veszek szeretném olyan helyről ahol nem a lezser neppergyerek löki a sódert, szóval várom a véleményedet.
Apropó használtba használtat nem számít be a cég? Egy napsárga 2001-es Peugeot Partnerem van 2.0 HDI Mistral (klima, elektromos ablak, elektr tükör, vonóhorog)126E km, tgk a járgány csak hát kinőttük a kétszemélyes puttonyost (ikerbabák februárban  :rolleyes: ) , ezért szemezgetek a fekete wagonotokkal.

üdv

vodi
odi

Játék közben az erkölcsök őszintébben nyilatkoznak meg. (Quintiliamus)

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #263 Dátum: 2006.04.04 11:30:05 »
Idézetet írta: "vodi"
hát ez jó ..
Szeke írtam neked privit és akkor még nem tudtam milyen kötődésed van az M+F céghez, most végigolvasva ezt a topicot már tudom.  :pofa:
Egy nálatok lévő hasznaltauto.hu-n hírdetett fekete corolla wagonról írtam, amit a mellékelt ábra szerint egészen közelről megvizitálhatsz ha akarsz.
Ha már használt corollát veszek szeretném olyan helyről ahol nem a lezser neppergyerek löki a sódert, szóval várom a véleményedet.
Apropó használtba használtat nem számít be a cég? Egy napsárga 2001-es Peugeot Partnerem van 2.0 HDI Mistral (klima, elektromos ablak, elektr tükör, vonóhorog)126E km, tgk a járgány csak hát kinőttük a kétszemélyes puttonyost (ikerbabák februárban  :rolleyes: ) , ezért szemezgetek a fekete wagonotokkal.

üdv

vodi


Szia!

Priviben megírom a választ, amint odajutok, hogy megnézzem a kocsit, csak most épp tanítok, szakdogát írok, szóval minden összejött...

A beszámítással az a gond, hogy túl drága a beszámítandó autó. Szinte 1-1ben lehetne "cserélni", amit nem szeretünk. Ezt csak nagyon különleges esetekben szoktuk vállalni. Használtba használtat maximum úgy szoktunk beszámítani, ha a beszámítandó kocsi a megvásárolni szándékozott kocsi értékének maximum 30 százalékát éri el. Tehát nem a beszámítástól zárkózunk el, hanem a Te esetedben túl "drága" még a kocsid.

Üdv: Szeke
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

vodi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 27
    • http://www.kehidafahaz.hu
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #264 Dátum: 2006.04.04 13:30:03 »
szeke !

Köszönöm a felvilágosítást, egyébként az értékesítő is említette ezt a túl drága a beszámítandó kocsi dolgot.
Jelenleg várom a választ az ezüst színűről de csütörtöktől hírdetem a kocsim hátha elmegy.
Asszonykával megegyeztünk hogy adunk a dolognak 1-2 hetet mert szabad piacon mindenképpen többet kapunk a járgányért. Ami érdekessé teszi a dolgot hogy megnéztem egy lépcsőshátú corollát 1998-2000 környéki évjáratban és abba is belefér a babakocsink és ebből a típusból nagyon sok van eladó. Ettől függetlenül a fekete wagon a favorit és ha azt mondod jó döntés én hinni fogok neked még akkor is ha ahhoz el kell adnom kp-ért a járgányom.
Szeretnék jól döntetni ezért fárasztalak benneteket ennyit :)

üdv
vodi
odi

Játék közben az erkölcsök őszintébben nyilatkoznak meg. (Quintiliamus)

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22264
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #265 Dátum: 2006.04.07 14:32:12 »
Idézetet írta: "vodi"
szeke !

Köszönöm a felvilágosítást, egyébként az értékesítő is említette ezt a túl drága a beszámítandó kocsi dolgot.
Jelenleg várom a választ az ezüst színűről de csütörtöktől hírdetem a kocsim hátha elmegy.
Asszonykával megegyeztünk hogy adunk a dolognak 1-2 hetet mert szabad piacon mindenképpen többet kapunk a járgányért. Ami érdekessé teszi a dolgot hogy megnéztem egy lépcsőshátú corollát 1998-2000 környéki évjáratban és abba is belefér a babakocsink és ebből a típusból nagyon sok van eladó. Ettől függetlenül a fekete wagon a favorit és ha azt mondod jó döntés én hinni fogok neked még akkor is ha ahhoz el kell adnom kp-ért a járgányom.
Szeretnék jól döntetni ezért fárasztalak benneteket ennyit :)

üdv
vodi


Véleményem szerint ragaszkodj a kombihoz. Hidd el a babák megnőnek, és ha együtt mentek el valahova, kell a sok hely, babakocsi(k),szükséges alaptartozékok(pelus, cumisüveg 1000 apró cikk)! Tapasztalatból beszélek, pedig csak egy gyerek nőtt fel a hátsó ülésen.  Pedig nekünk a mostani egy lépcsővel nagyobb a Cori Wagonnál. :nagymosoly:
(Most sokan azt hiszik, hogy burkoltan Szekééknek hajtom a boltot, pedig nem iiiiissssssssssss...... :mrgreen:  :kormom:)
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

A Csaszi

  • Vendég
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #266 Dátum: 2006.04.07 15:04:34 »
Idézetet írta: "vodi"
Ettől függetlenül a fekete wagon a favorit és ha azt mondod jó döntés én hinni fogok neked még akkor is ha ahhoz el kell adnom kp-ért a járgányom.


Idézetet írta: "Trotter66"
Véleményem szerint ragaszkodj a kombihoz.
Csatlakozoooom  :nagymosoly: az én kis szedánom, 500 literje semmi egy gyermek cuccaihoz. Az 5ajtós jobb lett vóna, de épp ilyen volt akkor eladó. Igazából wagont vettem volna én is, de az meg pláne nem volt.

1 példa: 1 hétre mentünk nyaralni Olaszországba. 2 éves baba, asszony és én. Csomitartó fullosra (500L), tetőcsomin túrabox majdnem tele (420L), jobb első ülés csurig - igaz az csak kajával. S a gyerekágyba való matrac a másik autóban utazott. :-)

Szóval gyerek -> minimum kombi  :nagymosoly:

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #267 Dátum: 2006.04.07 21:34:33 »
Idézetet írta: "A Csaszi"
Csatlakozoooom  :nagymosoly: az én kis szedánom, 500 literje semmi egy gyermek cuccaihoz. Az 5ajtós jobb lett vóna, de épp ilyen volt akkor eladó. Igazából wagont vettem volna én is, de az meg pláne nem volt.

1 példa: 1 hétre mentünk nyaralni Olaszországba. 2 éves baba, asszony és én. Csomitartó fullosra (500L), tetőcsomin túrabox majdnem tele (420L), jobb első ülés csurig - igaz az csak kajával. S a gyerekágyba való matrac a másik autóban utazott. :-)

Szóval gyerek -> minimum kombi  :nagymosoly:

Csak 1 jótanács SZELEKTÁLNI. Mi 5-en mentünk le Horvátországba 1 hétre tetőboxal, a Yarissal, mégis mindent vittünk, amit nagyon akartunk.
Bocsi az offért.
Laco 73 :D

vodi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 27
    • http://www.kehidafahaz.hu
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #268 Dátum: 2006.04.07 22:20:55 »
Kösz a véleményeket ikerbabák kontra sedán vagy wagon vagy "5ajtós" témában :)
Szeke talán a hétvégén megszakérti azt a fekete 98-as wagon-t ami náluk dekkol és akkor már okosabb leszek, kocsim hírdetve remélem elviszik és kezdhetek élesben vadászni..
Apropó használt kocsik részletes vásárlásánál ha mondjuk 3 évre veszem de fél éven belül kifizetem mennyi a bünti ?
odi

Játék közben az erkölcsök őszintébben nyilatkoznak meg. (Quintiliamus)

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #269 Dátum: 2006.04.08 19:07:44 »
Idézetet írta: "vodi"
Apropó használt kocsik részletes vásárlásánál ha mondjuk 3 évre veszem de fél éven belül kifizetem mennyi a bünti ?

Ez a konstukciótól függ, de ha van ilyen szándékod, akkor mindenképpen érdemes előre megkérdezni.
Mindenképpen vissza kell fizetni a tőketartozást, és még rá szoktak számítani valamilyen címen (lezárás, előtörlesztés, módosítás stb.) valamennyit. Ez sokszor az apró betűs részben szerepel, úgyhogy észél kell lenni!