Szerző Téma: Yaris II - 2005  (Megtekintve 580957 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris II - 2005
« Válasz #135 Dátum: 2006.01.27 21:50:28 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "m"

Valahogy TS-t nem nagyon akarták venni, vagy nem tudom, de amikor anno kocsit kerestem, az egyik kereskedésben nagyon rám akartak beszélni egy TS-t. 300k-t már kapásból úgy engedett az árból, hogy egy szót nem szóltam. Igazából kicsit fájt érte a szívem, mert tetszett.....

2005-ben előbb leálltak a yaris verso, majd a ts gyártásával, mint a gyengébb motorokkal szerelt yarisokkal....szóval a raktárat ki akarták árulni...
2005 őszén már csak 3 ajtós TS-t lehetett kapni 0km-rel (vagy tesztautót pár "terhelt" kmrel)

mindig azzal próbálom nyugatatni magam,h úgysem tudnám kihasználni a TS-t..... :sir:


Mi október elején vettük az 5 ajtóst, állítólag az egyik uccsó volt! De jó, hogy végül is így alakult, nem bántam meg és sosem fordítanám vissza a dolgot!  :nagymosoly:
Toyota Yaris T SPORT
153



music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Yaris II - 2005
« Válasz #136 Dátum: 2006.01.27 22:30:59 »
Most már kipróbálok én is egy új Yarist, ha ennyi embernek nem tetszik. Külsőre tényleg kevésbé karakteres, de ez legyen a legnagyobb baja...
music     

leszilaci

  • Vendég
Yaris II - 2005
« Válasz #137 Dátum: 2006.01.28 10:18:55 »
Idézetet írta: "KLaco"

Bezzeg én nem kaptam, mondjuk beteg vagyok, lehet el se tudnék menni  :szomoru:

Te is a torokfájós, lázas, kezed-lábad fájós kórt kaptad el?
 :elkeseredett:
3napig nyomtam az ágyat...izzadtam a takaró alatt,mint rossznéni a templomban  :nagymosoly:
amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan el is múlik :kacsint:
jobbulást :!:

leszilaci

  • Vendég
Yaris II - 2005
« Válasz #138 Dátum: 2006.01.28 10:25:57 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Én most mentem egy kört egy 1.4 D4D új Yarissal.
 :hmm:
Akárhogy is nézegetem, nekem akkor se teccik az autó eleje. Amúgy kívülről ok lenne. Belül is jó, de könyörgöm ott középen azok a tekerők egymás alatt nem csak csúnyák, de még a kezelésük is idétlen. Mérnem jó a sima egymásmellé helyezett 3 tekerő mint minden autóban? Tök logikus, vakon kezelhető az első perctől fogva... De ez...

A dízel motor menetteljesítményeiről nem írok, mert nem lenne igazságos. 3 személlyel mentünk, és nem éreztem azt a hűűűdetóól feelinget...  :hmm:

Jah, és aztmondta az értékesítő srác, hogy 100% hogy nem fogják Magyarországra hozni semmilyen sportváltozatot  :szomoru:

úúúúúúúúgyeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!
olyan brutálisan gáz a középső tekerentyűs konzol.......áááááááááááááááááá  :szemforgat:

Te sem vagy dízel párti :kacsint:

erre a sportváltozat témára nem vennék mérget :hmm:

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Yaris II - 2005
« Válasz #139 Dátum: 2006.01.28 10:37:47 »
az eleje a leggázabb az autónak, szívesen mutogatnám azt a tervezőt ("Ő volt! Ővolt! Ővolt!"), akinek volt pofája így elbaltázni...hiába no, mindig kell egy gyengébb széria.

leszilaci

  • Vendég
Yaris II - 2005
« Válasz #140 Dátum: 2006.01.28 10:38:26 »
Idézetet írta: "ToTo"

Mi október elején vettük az 5 ajtóst, állítólag az egyik uccsó volt! De jó, hogy végül is így alakult, nem bántam meg és sosem fordítanám vissza a dolgot!  :nagymosoly:


fájdítsad csak még a szívem Te is :torsziv:  :sir:  :tepemhajam:

 :nagymosoly:
6 rongy pedig fél tank üzemanyag  :nana:
így is a végső határig toltam törlesztő nagyságát

mert hogy indult?
1.0 fapad....aztán persze klíma, akkor már legalább 1.3moci  :twisted: elektromos ablak is kell....így lett belőle Linea Luna
egyedül a 3 ajtót bánom már..... mást nem...annyira :nagymosoly:

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Yaris II - 2005
« Válasz #141 Dátum: 2006.01.28 10:43:53 »
a középső konzol legalsó tekerőjét, hogy hogyan lehet biztonságosan 120km/h-nál elérni, azt nem is értem. az a2-ben láttam egy sedan változatot is (ezt nem is tudom miért nem forgalmazzák?), az optikai hatás miatt ez nekem jobban tetszik, nem tudom miért.

látom febr11-12 a nyílt hétvége, ez mit jelent?

Andris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 207
Yaris II - 2005
« Válasz #142 Dátum: 2006.01.28 10:58:22 »
Szoktak olyanokat csinálni, hogy először a nyílvántartásból előveszik azoknak az adatait, akik ugyanilyen típust vásároltak, őket külön levélben meginvitálják, hátha kedvük szottyan lecserélni a régit az új modellre. Gondolom ilyesmit jelent most ez a kis füzetecske, amit többen névre szólóan kaptunk. A nyílt hétvége pedig a népszerűsítésre szolgál. Lufi, pogácsa, üdcsi, tesztvezetés, gyerekeknek játszóház, ilyesmi.
oyota rulez

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Yaris II - 2005
« Válasz #143 Dátum: 2006.01.28 11:01:24 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "KLaco"

Bezzeg én nem kaptam, mondjuk beteg vagyok, lehet el se tudnék menni  :szomoru:

Te is a torokfájós, lázas, kezed-lábad fájós kórt kaptad el?
 :elkeseredett:
3napig nyomtam az ágyat...izzadtam a takaró alatt,mint rossznéni a templomban  :nagymosoly:
amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan el is múlik :kacsint:
jobbulást :!:

Nem, szerencsére, csak bizonyos mozdulatoknál fájt a fejem, és a gyomrom se volt teljesen rendben, de mára elmúlt teljesen, szal nem tom mivolt, de megúsztam. Na mind1, remélem hamarosan Yarisozhatok újra :D
Laco 73 :D

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Yaris II - 2005
« Válasz #144 Dátum: 2006.01.28 11:03:40 »
Idézetet írta: "Andris"
Szoktak olyanokat csinálni, hogy először a nyílvántartásból előveszik azoknak az adatait, akik ugyanilyen típust vásároltak, őket külön levélben meginvitálják, hátha kedvük szottyan lecserélni a régit az új modellre. Gondolom ilyesmit jelent most ez a kis füzetecske, amit többen névre szólóan kaptunk. A nyílt hétvége pedig a népszerűsítésre szolgál. Lufi, pogácsa, üdcsi, tesztvezetés, gyerekeknek játszóház, ilyesmi.

Nekem annó Hiller Árpi mondta, mikor még ő volt a Szuper főnöke, hogy ez úgy megy, hogyha 1szer már kitöltöttél valami papíruszt 1 kereskedésben, ami valami tesztvezetéses, vagy elégedettségi indexes dolog, onnantól kapsz ilyet. Nekünk 1 évig járt a Toyota világ, vagy mi újság, azóta nem, pedig szívesen olvasnám :(
Laco 73 :D

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris II - 2005
« Válasz #145 Dátum: 2006.01.28 16:16:06 »
Idézetet írta: "leszilaci"

fájdítsad csak még a szívem Te is :torsziv:  :sir:  :tepemhajam:

 :nagymosoly:
6 rongy pedig fél tank üzemanyag  :nana:
így is a végső határig toltam törlesztő nagyságát

mert hogy indult?
1.0 fapad....aztán persze klíma, akkor már legalább 1.3moci  :twisted: elektromos ablak is kell....így lett belőle Linea Luna
egyedül a 3 ajtót bánom már..... mást nem...annyira :nagymosoly:


Értem már... Mi egyből a TS-t néztük, tudtam hogy ez kell nekünk! Az összes felszereltség + a dinamikus moci + MINDEN = egy baromi jó  :toy: -val!!!  :kacsint:  :pofa:  :szivecske:  :nagymosoly:  :szemez:

Kár, hogy nem mentél még egy lépést előre, akkor neked is TS-ed lenne!  :kacsint: De még lehet...  :hmm:
Toyota Yaris T SPORT
153



leszilaci

  • Vendég
Yaris II - 2005
« Válasz #146 Dátum: 2006.01.28 17:25:02 »
Idézetet írta: "ToTo"

Értem már... Mi egyből a TS-t néztük, tudtam hogy ez kell nekünk! Az összes felszereltség + a dinamikus moci + MINDEN = egy baromi jó  :toy: -val!!!  :kacsint:  :pofa:  :szivecske:  :nagymosoly:  :szemez:

Kár, hogy nem mentél még egy lépést előre, akkor neked is TS-ed lenne!  :kacsint: De még lehet...  :hmm:

én úgy indultam neki,h muszáj egy új autó, mert a régit sikerült eladni, éshát nagyon kedvező hitellel...kb 6,5%THM-mel lehetett venni yarist...persze ez 3 évvel ezelőtt volt, és az euro alapú hitel hatása miatt az a 6,5%THM, már jóval több...

lehet még TS yarisom????háááááááááááát
az 1-esből új már nem......

használtat nem akarok...

ez az új yaris2 pedig nem jön be...TS nincs belőle...dizelt meg nem szeretem....
viszont nagyon tetszik a grande punto....tudom,tudom most mindenki utálni fog :ordog:
de a fiatot választanám, ha választanom kellene: yarisII vagy punto

igazából a punto2-es is nagyon tetszett, és levezettem jópár km-t....
és hezitáltam 3 éve,h yaris, vagy punto2.....
aztán yaris lett...
 :vag2:

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yaris II - 2005
« Válasz #147 Dátum: 2006.01.28 18:18:49 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "ToTo"

Értem már... Mi egyből a TS-t néztük, tudtam hogy ez kell nekünk! Az összes felszereltség + a dinamikus moci + MINDEN = egy baromi jó  :toy: -val!!!  :kacsint:  :pofa:  :szivecske:  :nagymosoly:  :szemez:

Kár, hogy nem mentél még egy lépést előre, akkor neked is TS-ed lenne!  :kacsint: De még lehet...  :hmm:

én úgy indultam neki,h muszáj egy új autó, mert a régit sikerült eladni, éshát nagyon kedvező hitellel...kb 6,5%THM-mel lehetett venni yarist...persze ez 3 évvel ezelőtt volt, és az euro alapú hitel hatása miatt az a 6,5%THM, már jóval több...

lehet még TS yarisom????háááááááááááát
az 1-esből új már nem......

használtat nem akarok...

ez az új yaris2 pedig nem jön be...TS nincs belőle...dizelt meg nem szeretem....
viszont nagyon tetszik a grande punto....tudom,tudom most mindenki utálni fog :ordog:
de a fiatot választanám, ha választanom kellene: yarisII vagy punto

igazából a punto2-es is nagyon tetszett, és levezettem jópár km-t....
és hezitáltam 3 éve,h yaris, vagy punto2.....
aztán yaris lett...
 :vag2:


A Grande Punto tényleg nagyon szép és nagy autó... Nekem is teccik.

Erről jut eszembe. Haveromék 1.9 JTD Punto II-esébe 200 ezer felett van már a km, és tegnap kergetőztünk egy kicsit vele, és hát mivel mindig én voltam hátul  :nagymosoly: volt időm rácsodálkozni, hogy akárhogy is nyomja neki, nem füstöl. Utána mondta hogy olajat se eszi és a motorjával még nem volt gond, szal le kalappal  :hmm:
Xanyi

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris II - 2005
« Válasz #148 Dátum: 2006.01.28 18:22:42 »
Idézetet írta: "leszilaci"

én úgy indultam neki,h muszáj egy új autó, mert a régit sikerült eladni, éshát nagyon kedvező hitellel...kb 6,5%THM-mel lehetett venni yarist...persze ez 3 évvel ezelőtt volt, és az euro alapú hitel hatása miatt az a 6,5%THM, már jóval több...

lehet még TS yarisom????háááááááááááát
az 1-esből új már nem......

használtat nem akarok...

ez az új yaris2 pedig nem jön be...TS nincs belőle...dizelt meg nem szeretem....
viszont nagyon tetszik a grande punto....tudom,tudom most mindenki utálni fog :ordog:
de a fiatot választanám, ha választanom kellene: yarisII vagy punto

igazából a punto2-es is nagyon tetszett, és levezettem jópár km-t....
és hezitáltam 3 éve,h yaris, vagy punto2.....
aztán yaris lett...
 :vag2:


Hát vadiúj régi TS Yarisod nem hinném, hogy lesz. Szerintm már nincs több az országban...  :szomoru: Nekem sem jön be az új Yaris, most visszagondolva a mi vásárlásunkra, ahogy már mondtam ott mondták, hogy várjuk meg esetleg az újat mert biztosan jobb lesz! A dízelt én sem kedvelem, szal maradt a király TS! DE JÓÓÓÓÓ HOGY NEM VÁRTUNK, A "RÉGI" MÁR BEVÁLLT ÉS NEM EGY KISÉRLET MODEL!!! Pláne, hogy nem lesz új TS, már nem is érdekelt a dolog!

A Punto2 sem rossz, de én nem szeretem a Fiatokat, nincs jó véleményem róluk. A régiek még valahogy elmentek, meg hát a Lada is a maga módján király volt, de az új Fiatokat nem kedvelem... Nézted az új Seat Leon-t? Nem néz ki rosszul, de mondjuk spanyol-német autót én nem vennék!  :nana:

Kár, hogy nem lehet visszapörgetni az időt, akkor vehetnél egyet!!!  :kacsint:
Toyota Yaris T SPORT
153



KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Yaris II - 2005
« Válasz #149 Dátum: 2006.01.28 18:24:20 »
Mielőtt itt nagyon offolásba megy át a dolog, azért az megjegyezném, hogy könnyebben fogsz ki jó Toyotát, mint jó Fiatot, szal leszilacinak ha ennyi gondja van a Yarissal, akkor a Putótól már idegrohamot kapott volna. Szal biztos, hogy szép kocsi, meg minden, ültem benne, a váltója magától betalál a fokozatokba, nagy, dizájnos, de én sose cserélném el a Yarisra, nem tudnának annyit fizetni. A Honda Jazz még lehet alternatíva, de más nem nálam.
Laco 73 :D