Szerző Téma: Yaris II - 2005  (Megtekintve 580935 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

leszilaci

  • Vendég
Yaris II - 2005
« Válasz #120 Dátum: 2006.01.27 11:29:26 »
Idézetet írta: "m"

Valahogy TS-t nem nagyon akarták venni, vagy nem tudom, de amikor anno kocsit kerestem, az egyik kereskedésben nagyon rám akartak beszélni egy TS-t. 300k-t már kapásból úgy engedett az árból, hogy egy szót nem szóltam. Igazából kicsit fájt érte a szívem, mert tetszett.....

2005-ben előbb leálltak a yaris verso, majd a ts gyártásával, mint a gyengébb motorokkal szerelt yarisokkal....szóval a raktárat ki akarták árulni...
2005 őszén már csak 3 ajtós TS-t lehetett kapni 0km-rel (vagy tesztautót pár "terhelt" kmrel)

mindig azzal próbálom nyugatatni magam,h úgysem tudnám kihasználni a TS-t..... :sir:

leszilaci

  • Vendég
Yaris II - 2005
« Válasz #121 Dátum: 2006.01.27 11:32:11 »
Idézetet írta: "KLaco"
Én már lassan csöndbe is maradok, mert lassan kiderül, hogy kisebbségben vagyon. Na mind1, majd ha jövőre begurulok a nyári talira 1.3-as Terra új Yarissal, akkor majd ott fogjátok csorgatni a nyálatokat, és sorba fogtok állni a próbakörért  :nagymosoly:
Meg ne sértődjetek, csak vicc volt  :nagymosoly:

 :nemnem:
rendicsek!!!!
és akkor majd gyorsulunk egyet!
kiváncsi vagyok, h valóban jobban gurul-e a nehezebb és nagyobb kaszni ugyanazzal a motorral :nagymosoly:

leszilaci

  • Vendég
Yaris II - 2005
« Válasz #122 Dátum: 2006.01.27 11:39:08 »
Idézetet írta: "ToTo"

Annyira örülök, hogy annó amikor vettük a verdát októberban, mondták egypáran a kereskedésben hogy várjuk meg az új Yarist mert sokkal jobb lesz meg minden... Hála Istennek, hogy nem vártunk....Szal örülök, hogy a "régi" mellett döntöttünk, nem is beszlélve az árról, ami nem volt rossz!  :kacsint:

irigykedek is :kacsint:
és a törlesztőrészletem is "csak" 5-6000-rel lenne több havonta........... :banging:

m

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 119
Yaris II - 2005
« Válasz #123 Dátum: 2006.01.27 11:42:21 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "m"

Valahogy TS-t nem nagyon akarták venni, vagy nem tudom, de amikor anno kocsit kerestem, az egyik kereskedésben nagyon rám akartak beszélni egy TS-t. 300k-t már kapásból úgy engedett az árból, hogy egy szót nem szóltam. Igazából kicsit fájt érte a szívem, mert tetszett.....

2005-ben előbb leálltak a yaris verso, majd a ts gyártásával, mint a gyengébb motorokkal szerelt yarisokkal....szóval a raktárat ki akarták árulni...
2005 őszén már csak 3 ajtós TS-t lehetett kapni 0km-rel (vagy tesztautót pár "terhelt" kmrel)

mindig azzal próbálom nyugatatni magam,h úgysem tudnám kihasználni a TS-t..... :sir:


Jogos, azt elfelejtettem mondani, hogy ez azért ki volt állitva a szalonban, így mindenki beleülhetett meg minden, viszont nem tesztautó. Jókora kedvezményért azért ilyesmit még bevállal az ember. Viszont 5 ajtós volt.
Igazából már nem olyan sokkal lett volna drágább az 1.3-nál....de végül gazdaságossági szempontokat, és a pénztárcámat figyelembe véve maradt az 1.3

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Yaris II - 2005
« Válasz #124 Dátum: 2006.01.27 11:43:17 »
Idézetet írta: "leszilaci"

mindig azzal próbálom nyugatatni magam,h úgysem tudnám kihasználni a TS-t..... :sir:

Arrol nem is beszélve, hogy a TS-el tuti nem tudnál ilyen szép alacsony fogyit produkálni.
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

leszilaci

  • Vendég
Yaris II - 2005
« Válasz #125 Dátum: 2006.01.27 12:06:49 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Idézetet írta: "leszilaci"

mindig azzal próbálom nyugatatni magam,h úgysem tudnám kihasználni a TS-t..... :sir:

Arrol nem is beszélve, hogy a TS-el tuti nem tudnál ilyen szép alacsony fogyit produkálni.


az alacsony fogyi a múlt évben nagyon jól jött....az a közel 55.000km, amit belegurítottam egy év alatt :oops: súlyos forintokat takarított meg nekem....
ha TS-em lett volna, biztos nem használom a sajátomat "céges autóként"...nem érte volna meg, már csak a fogyi miatt sem...

de ha meglátom a TS hátsó szoknyáját, mindig nagyot sóhajtok :szivecske:

mostanában azt a havi 1000-1200km-t amit a munkábajárás tesz ki, meg olyan mindegy,h 5-vagy 7literrel hajtom le.... :kacsint:

a céges OFF 1.9sdi fábiával viszont mindig 7 fölött etetek  :nagymosoly:
hiába na....sietek :vezetes:  :mrgreen:

leszilaci

  • Vendég
Yaris II - 2005
« Válasz #126 Dátum: 2006.01.27 12:19:24 »
Idézetet írta: "m"

Jogos, azt elfelejtettem mondani, hogy ez azért ki volt állitva a szalonban, így mindenki beleülhetett meg minden, viszont nem tesztautó. Jókora kedvezményért azért ilyesmit még bevállal az ember. Viszont 5 ajtós volt.
Igazából már nem olyan sokkal lett volna drágább az 1.3-nál....de végül gazdaságossági szempontokat, és a pénztárcámat figyelembe véve maradt az 1.3

a szalonautónak esetleg már nincs új szaga...meg nem Te fingasz bele először :rohog:
ha nem verték, karistolták még körbe az oldalát, akkor majd az első tuskós-pirosmadaras bevásárlás alkalmával úgyis megteszi valamelyik autóstárs :elkeseredett:
de a tesztautó a szememben más....ott azért 2-3km-es etapokon hideg motorral adnak neki ami a csövön kifér..... :shock:  :crazy:

hasonlók miatt döntöttem én is az 1.3 mellett, de úgy,h előtte nem ültem bele TS-be....kicsit hiba volt...de megkönnyítettem a választásomat  :nagymosoly:

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Yaris II - 2005
« Válasz #127 Dátum: 2006.01.27 12:56:24 »
azért az agyam eldurran, hogy nem elég, hogy az angolok gazdaságilag leigázták az egész világot és a legnagyobb gyarmatbirodalmuk volt, még made in japan yarist is kapnak, mert jobbkormányos :robbanfej: egye meg őket William Wallace [smilie=sm31.gif]

Andris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 207
Yaris II - 2005
« Válasz #128 Dátum: 2006.01.27 13:24:53 »
Kaptam ma egy csinos kis füzetecskét postán a Toyotától az új Yarisról. Ha kipróbálom, "nem tudok majd neki ellenállni"! :pofa:
A készlet erejéig Yaris II modellautó az ajándék tesztvezetéskor. Holnap szabad vagyok, nosza, azt hiszem nekifutok a dolognak. A modell jó lesz az irodában az asztalomra!  :szemez:  :toy:
oyota rulez

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Yaris II - 2005
« Válasz #129 Dátum: 2006.01.27 15:21:35 »
Idézetet írta: "Andris"
Kaptam ma egy csinos kis füzetecskét postán a Toyotától az új Yarisról. Ha kipróbálom, "nem tudok majd neki ellenállni"! :pofa:
A készlet erejéig Yaris II modellautó az ajándék tesztvezetéskor. Holnap szabad vagyok, nosza, azt hiszem nekifutok a dolognak. A modell jó lesz az irodában az asztalomra!  :szemez:  :toy:

Én is pont most kaptam meg a füzetet.
Holnap délelőtt más programom van, úgyhogy a modellt biztos bebuktam.
Bár amíg nem áll a ház előtt az igazi, addig modell sem kell..  :ordog:

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Yaris II - 2005
« Válasz #130 Dátum: 2006.01.27 15:28:38 »
Idézetet írta: "kmr"
Én is pont most kaptam meg a füzetet.
Holnap délelőtt más programom van, úgyhogy a modellt biztos bebuktam.
Bár amíg nem áll a ház előtt az igazi, addig modell sem kell..  :ordog:

Bezzeg én nem kaptam, mondjuk beteg vagyok, lehet el se tudnék menni  :szomoru:
Laco 73 :D

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yaris II - 2005
« Válasz #131 Dátum: 2006.01.27 16:05:06 »
Én most mentem egy kört egy 1.4 D4D új Yarissal.
 :hmm:
Akárhogy is nézegetem, nekem akkor se teccik az autó eleje. Amúgy kívülről ok lenne. Belül is jó, de könyörgöm ott középen azok a tekerők egymás alatt nem csak csúnyák, de még a kezelésük is idétlen. Mérnem jó a sima egymásmellé helyezett 3 tekerő mint minden autóban? Tök logikus, vakon kezelhető az első perctől fogva... De ez...

A dízel motor menetteljesítményeiről nem írok, mert nem lenne igazságos. 3 személlyel mentünk, és nem éreztem azt a hűűűdetóól feelinget...  :hmm:

Jah, és aztmondta az értékesítő srác, hogy 100% hogy nem fogják Magyarországra hozni semmilyen sportváltozatot  :szomoru:
Xanyi

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Yaris II - 2005
« Válasz #132 Dátum: 2006.01.27 16:15:33 »
Idézetet írta: "Xanyi"

Jah, és aztmondta az értékesítő srác, hogy 100% hogy nem fogják Magyarországra hozni semmilyen sportváltozatot  :szomoru:

Ezaz 1.0-s háromhengerest a magyarnak!!!!! :hmm:
Bár így a régi TS-ek majd jobban tartják az árukat!  :nyelv:

Én azért nem tudom elhinni hogy ez tényleg így legyen... Főleg ha több fajta "erősebb" változat is lesz. Ezzel az importőr nem nyerhet sokat, viszont piacot veszíthet.

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris II - 2005
« Válasz #133 Dátum: 2006.01.27 21:44:31 »
Idézetet írta: "m"


Valahogy TS-t nem nagyon akarták venni, vagy nem tudom, de amikor anno kocsit kerestem, az egyik kereskedésben nagyon rám akartak beszélni egy TS-t. 300k-t már kapásból úgy engedett az árból, hogy egy szót nem szóltam. Igazából kicsit fájt érte a szívem, mert tetszett.....


Hát pedig jól jártál volna ha a TS-t választod, én nagyon szeretem!  :pofa:  :toy:  :szivecske:  :szemez:
Toyota Yaris T SPORT
153



ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris II - 2005
« Válasz #134 Dátum: 2006.01.27 21:45:55 »
Idézetet írta: "leszilaci"

irigykedek is :kacsint:
és a törlesztőrészletem is "csak" 5-6000-rel lenne több havonta........... :banging:


Ne hogy máááááááááááááááá, csupán 5-6 ezer miatt nem választottad?????????????????????  :banging:  :roll:  :cry:  :szemforgat:
Toyota Yaris T SPORT
153