Szerző Téma: Yaris II - 2005  (Megtekintve 586471 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Yaris II - 2005
« Válasz #345 Dátum: 2006.04.04 11:50:23 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Mert ugye nehezebb lett, mint a régi Yaris volt, és én néha kevésnek érzem az 1,3 -at.

Jó, hát van aki a turbós Yaris TS-t is kevésnek érzi....  :nagymosoly:
Pont elég bele az ezres és az 1.3-as motor is.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Chela

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 17
Yaris II - 2005
« Válasz #346 Dátum: 2006.04.04 12:21:54 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Deep Rush"
Mert ugye nehezebb lett, mint a régi Yaris volt, és én néha kevésnek érzem az 1,3 -at.

Jó, hát van aki a turbós Yaris TS-t is kevésnek érzi....  :nagymosoly:
Pont elég bele az ezres és az 1.3-as motor is.


Ezt orommel hallom. Mondjuk a Csaplaros Laszlo is mondta, h nem volt meg ra panasz, meg hat asszem 67 loero van benne. :)

innovo

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 73
    • http://www.innovo.hu
Yaris II - 2005
« Válasz #347 Dátum: 2006.04.04 12:28:16 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Idézetet írta: "innovo"

Azt hiszem Én voltam az első itt a fórumon. :nagymosoly:

Igen, azért írtam, hogy Catman a 2.  :wink:
Még arra lennék kíváncsi, hogy mennyire dinamikusan mozgatja az 1,3-as moci a kis autót? Mert ugye nehezebb lett, mint a régi Yaris volt, és én néha kevésnek érzem az 1,3 -at.


2000-es fordulat alatt elég döcögős de aztán erőre kap. Utána már nincs gond. Igaz négy 120 kg emberrel nem egy gepárd.
ww.innovo.hu

Chela

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 17
Yaris II - 2005
« Válasz #348 Dátum: 2006.04.04 12:41:26 »
Idézetet írta: "innovo"
Idézetet írta: "Deep Rush"
Idézetet írta: "innovo"

Azt hiszem Én voltam az első itt a fórumon. :nagymosoly:

Igen, azért írtam, hogy Catman a 2.  :wink:
Még arra lennék kíváncsi, hogy mennyire dinamikusan mozgatja az 1,3-as moci a kis autót? Mert ugye nehezebb lett, mint a régi Yaris volt, és én néha kevésnek érzem az 1,3 -at.


2000-es fordulat alatt elég döcögős de aztán erőre kap. Utána már nincs gond. Igaz négy 120 kg emberrel nem egy gepárd.


Ezek szerint belul tenyleg kisNAGY, ha ilyen meretu szemelyeket szallit.. :D :D :D

Chela

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 17
Yaris II - 2005
« Válasz #349 Dátum: 2006.04.04 12:45:07 »
Idézetet írta: "innovo"
Idézetet írta: "Deep Rush"
Idézetet írta: "innovo"

Azt hiszem Én voltam az első itt a fórumon. :nagymosoly:

Igen, azért írtam, hogy Catman a 2.  :wink:
Még arra lennék kíváncsi, hogy mennyire dinamikusan mozgatja az 1,3-as moci a kis autót? Mert ugye nehezebb lett, mint a régi Yaris volt, és én néha kevésnek érzem az 1,3 -at.


2000-es fordulat alatt elég döcögős de aztán erőre kap. Utána már nincs gond. Igaz négy 120 kg emberrel nem egy gepárd.


Azt szeretnem meg kerdezni, hogy tesztelted mar a cd-lejatszot a kocsiban? Milyenek a tapasztalatok?  :nagymosoly:

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Yaris II - 2005
« Válasz #350 Dátum: 2006.04.04 12:45:30 »
Idézetet írta: "Chela"
Ezt orommel hallom. Mondjuk a Csaplaros Laszlo is mondta, h nem volt meg ra panasz, meg hat asszem 67 loero van benne. :)

Egyszerűen tudomásul kell venni, mivel közlekedik az ember. Nem kell vakmerően előzni, hanem inkább lendületből. Hány meg hány ember közlekedik 1.2-es Fábiával és 1.4-es Oktáviával... És ők is csak elvannak valahogy.  :wink:

Az ezres, benzin-gázos Starlettel is tudtam közlekedni. Pedig abban volt vagy 40 lóerő gázüzemben. Csak kevesebbet előztem.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Chela

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 17
Yaris II - 2005
« Válasz #351 Dátum: 2006.04.04 12:48:23 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Chela"
Ezt orommel hallom. Mondjuk a Csaplaros Laszlo is mondta, h nem volt meg ra panasz, meg hat asszem 67 loero van benne. :)

Egyszerűen tudomásul kell venni, mivel közlekedik az ember. Nem kell vakmerően előzni, hanem inkább lendületből. Hány meg hány ember közlekedik 1.2-es Fábiával és 1.4-es Oktáviával... És ők is csak elvannak valahogy.  :wink:

Az ezres, benzin-gázos Starlettel is tudtam közlekedni. Pedig abban volt vagy 40 lóerő gázüzemben. Csak kevesebbet előztem.


Igy van. Nyilvan, ha gyorsulasi versenyekre akarnank menni rendszeresen, akkor nem ilyet vennenk. De mint a parom is mondta, nem vagyunk sem szaguldozos, sem sportos vezetok. Pontosabban o, mert nekem meg eloszor fel kene elevenitenem az autovezetest... :kormom:

innovo

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 73
    • http://www.innovo.hu
Yaris II - 2005
« Válasz #352 Dátum: 2006.04.04 13:22:49 »
Idézetet írta: "Chela"


Azt szeretnem meg kerdezni, hogy tesztelted mar a cd-lejatszot a kocsiban? Milyenek a tapasztalatok?  :nagymosoly:


Nagyon jól szól. Pont ezért vettem a Sol csomaggal. Kiírtam jó pár mp3-at CD-re (kb. 100 szám egy cd-n) és mindig randomra rakom. Így egy jó ideig nem unom meg a számokat. Nem finnyás a lemezekkel. MP3, WMA, CDA. Mind kezeli.
A könyvtár szintekkel van gondja, a használati útmutató szerint csak 2 mélységet lát.  :( Igaz ez nem egy nagy gond számomra.
Szépen szól a hat hangszóró, eddig még nem mertem teljes hangerőt kipróbálni, de nem is nagyon akarom, mert így sem hallom meg a mentőt vagy a rendőrt. Nagyon hangos a rendszer. Akinek fontos a zene annak mindenképpen ajánlom.
ww.innovo.hu

innovo

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 73
    • http://www.innovo.hu
Yaris II - 2005
« Válasz #353 Dátum: 2006.04.04 13:28:51 »
Idézetet írta: "Chela"
Ezek szerint belul tenyleg kisNAGY, ha ilyen meretu szemelyeket szallit.. :D :D :D


Kipróbáltuk. Én ültem elől a szerény 75 kilómmal és másik 3 (100 kiló feletti) barátom pedig a többi "kisNagy" helyen. És nem panaszkodtak. Igaz nem is mertek, a testi erőfölényemmel szemben. :)
ww.innovo.hu

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Yaris II - 2005
« Válasz #354 Dátum: 2006.04.04 20:39:00 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Még arra lennék kíváncsi, hogy mennyire dinamikusan mozgatja az 1,3-as moci a kis autót? Mert ugye nehezebb lett, mint a régi Yaris volt, és én néha kevésnek érzem az 1,3 -at.

Erről csak annyit, hogy az új 1.3-as Yaris jobban gyorsul, mint a régi, gyári adatok szerint  :pofa:
Laco 73 :D

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris II - 2005
« Válasz #355 Dátum: 2006.04.04 22:16:07 »
Idézetet írta: "Szeke"

Jó, hát van aki a turbós Yaris TS-t is kevésnek érzi....  :nagymosoly:


Ne máááááááááá!  :rohog: Ez frankó??? Azért nekem tuti elég lenne!  :szemez: Ha tudsz szerezni ilyet vagy turbót az enyémre akkor feltétlenül szólj és máris ott vagyok nálatok!  :pofa: :vezetes:  :mrgreen:  :!:
Toyota Yaris T SPORT
153



leszilaci

  • Vendég
Yaris II - 2005
« Válasz #356 Dátum: 2006.04.04 22:49:20 »
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "Szeke"

Jó, hát van aki a turbós Yaris TS-t is kevésnek érzi....  :nagymosoly:


Ne máááááááááá!  :rohog: Ez frankó??? Azért nekem tuti elég lenne!  :szemez: Ha tudsz szerezni ilyet vagy turbót az enyémre akkor feltétlenül szólj és máris ott vagyok nálatok!  :pofa: :vezetes:  :mrgreen:  :!:

1.3asra is lehet turbot tenni?
1.0-t láttam már képen (asszem ToTo, Te linkelted be a jobbkormányos csodát)

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Yaris II - 2005
« Válasz #357 Dátum: 2006.04.05 09:14:09 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Deep Rush"
Még arra lennék kíváncsi, hogy mennyire dinamikusan mozgatja az 1,3-as moci a kis autót? Mert ugye nehezebb lett, mint a régi Yaris volt, és én néha kevésnek érzem az 1,3 -at.

Erről csak annyit, hogy az új 1.3-as Yaris jobban gyorsul, mint a régi, gyári adatok szerint  :pofa:

Igen, ezt én is néztem már, hogy papíron jobban gyorsul 100-ra. Csak kicsit furcsának találom, hogy ugyan az a motor, nehezebb autót hamarabb repít 100-ra. De valószínű a váltón áttételein alakítottak valamit.
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Satriani

  • Vendég
Yaris II - 2005
« Válasz #358 Dátum: 2006.04.05 10:47:57 »


Yaris dízel M-MT teszt: http://auto.vezess.hu/hir.php?idx=7706 Jól lehúzzák a robotváltót.

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Yaris II - 2005
« Válasz #359 Dátum: 2006.04.05 11:54:52 »
Viszont az AutoBildben meg felmagasztalták a kocsit. :D
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16