Szerző Téma: Yaris II - 2005  (Megtekintve 586472 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Chela

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 17
Yaris II - 2005
« Válasz #330 Dátum: 2006.04.01 23:15:24 »
Idézetet írta: "innovo"
Idézetet írta: "Catman"
Idézetet írta: "innovo"
Gratulálok Én is hozzá. Ha majd meglesz, összehasonlíthatjuk az Én 1.3-asommal. :) Csinálhatunk egy kis tesztet  :vezetes:

Koszi. :) Majd ha bejarattuk. :)


Én most értem el a 2500-at és 1,5 hónapos. Remélem neked is sok örömet okoz majd. :szivecske:


Meg vagy vele elégedve? Már nagyon várjuk h leszerződjünk, és átvehessük. Őszintén szólva, nekem a belseje tetszett a legjobban, nekem az ülés rendkívül kényelmesnek hatott.  És a variálhatóság is pont a kedvünkre való.  :szivecske:

Chela

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 17
Yaris II - 2005
« Válasz #331 Dátum: 2006.04.01 23:19:08 »
Idézetet írta: "Catman"
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "Catman"

En is remelem. :)

Vegul a Sakuranal fogjuk venni. Voltunk az ujpesti Superben is, de nem volt naluk raktaron semmi nekunk megfelelo, raadasul kifogtunk valami eleg lekezelo, flegma eladot, ugyhogy el is jottunk... Egyebkent 2.6millio lesz, ha vegre alairjuk majd a szerzodest. :)


Kivel álltok kapcsolatban a Sakuránál, mármint ki az eladó ha megszabad tudni?

Nem tudom, illik-e megadni a nevet, ha nem, majd valaki kitorli. :) Szoval Csaplaros Laszlo az illeto.


Csapláros Lászlótól megkaptunk minden készséges tájékoztatást, és baráti javaslatot. Most ezennel nagyon megdícsérem. :) Az újpesti kereskedés eladóját viszont nagyon nem dícsérem meg. Egyszerűen végig rosszul és hülyén éreztem magam a tájékozódás során, és sztem így nem lehet autókat eladni, mert az ügyfélnek csak elveszi a kedvét. :(

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris II - 2005
« Válasz #332 Dátum: 2006.04.02 09:28:51 »
Idézetet írta: "Catman"


Nem tudom, illik-e megadni a nevet, ha nem, majd valaki kitorli. :) Szoval Csaplaros Laszlo az illeto.


Na, nálunk is ő volt az eladó! Akkor a legjobb és legtapasztaltabb értékesítőt sikerült kiszúrnotok a Sakuránál!  :kacsint:
Toyota Yaris T SPORT
153



ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris II - 2005
« Válasz #333 Dátum: 2006.04.02 09:31:45 »
Idézetet írta: "Chela"


Csapláros Lászlótól megkaptunk minden készséges tájékoztatást, és baráti javaslatot. Most ezennel nagyon megdícsérem. :) Az újpesti kereskedés eladóját viszont nagyon nem dícsérem meg. Egyszerűen végig rosszul és hülyén éreztem magam a tájékozódás során, és sztem így nem lehet autókat eladni, mert az ügyfélnek csak elveszi a kedvét. :(


Csapláros Laci tényleg nagyon ott van, ti is jól kiszúrtátok, nem hiszem hogy fogtok benne csalódni...  :szemez:
Toyota Yaris T SPORT
153



innovo

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 73
    • http://www.innovo.hu
Yaris II - 2005
« Válasz #334 Dátum: 2006.04.02 15:50:12 »
Idézetet írta: "Chela"


Meg vagy vele elégedve? Már nagyon várjuk h leszerződjünk, és átvehessük. Őszintén szólva, nekem a belseje tetszett a legjobban, nekem az ülés rendkívül kényelmesnek hatott.  És a variálhatóság is pont a kedvünkre való.  :szivecske:


Igen nagyon. Nincsen nap, hogy ne vezessem.  :vezetes:  Nagyon jó vezetni. Nekem pont az üléssel van egy kis bajom, de hát majd megszokom. Nagyon szép belül és engem is pont ez fogott meg.
ww.innovo.hu

galland

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 718
Yaris II - 2005
« Válasz #335 Dátum: 2006.04.02 18:23:00 »
Idézetet írta: "Catman"
Ugy nez ki, hogy alap 1.0-s, 5 ajtos lesz, elektromos ablakkal es kozponti zarral. :) Merlegeltuk, hogy mennyire ernek meg nekunk az extrak, es arra jutottunk, hogy ezen a ketton kivul a tobbi csak felesleges luxus lenne nekunk. Raadasul volt is raktaron 1.0-s alapmodell, igy egy-ket heten belul remelhetoleg boldog tulajdonosok leszunk. :)


Gratulálok jól döntöttél!  :toy:  Yaris

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Yaris II - 2005
« Válasz #336 Dátum: 2006.04.03 10:56:38 »
Idézetet írta: "Catman"
Ugy nez ki, hogy alap 1.0-s, 5 ajtos lesz, elektromos ablakkal es kozponti zarral. :) Merlegeltuk, hogy mennyire ernek meg nekunk az extrak, es arra jutottunk, hogy ezen a ketton kivul a tobbi csak felesleges luxus lenne nekunk. Raadasul volt is raktaron 1.0-s alapmodell, igy egy-ket heten belul remelhetoleg boldog tulajdonosok leszunk. :)

Gratula!
1-2 képet raksz fel majd róla?  :)
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Catman

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Yaris II - 2005
« Válasz #337 Dátum: 2006.04.03 11:16:17 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Gratula!
1-2 képet raksz fel majd róla?  :)

Koszi. :) Ha szeretnetek, rakhatok.
Yaris II 1.0

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Yaris II - 2005
« Válasz #338 Dátum: 2006.04.03 11:56:11 »
Idézetet írta: "Catman"
Idézetet írta: "Deep Rush"
Gratula!
1-2 képet raksz fel majd róla?  :)

Koszi. :) Ha szeretnetek, rakhatok.

Szertnénk  :nyelv:
Már csak azért is, mert nem sok ÚJ Yaris-os tévedt még erre (talán te vagy (leszel)a második)
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

innovo

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 73
    • http://www.innovo.hu
Yaris II - 2005
« Válasz #339 Dátum: 2006.04.03 22:26:25 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Idézetet írta: "Catman"
Idézetet írta: "Deep Rush"
Gratula!
1-2 képet raksz fel majd róla?  :)

Koszi. :) Ha szeretnetek, rakhatok.

Szertnénk  :nyelv:
Már csak azért is, mert nem sok ÚJ Yaris-os tévedt még erre (talán te vagy (leszel)a második)


Azt hiszem Én voltam az első itt a fórumon. :nagymosoly: De ha nem akkor is tettem fel néhány képet az Én kis  :toy: -ámról.
www.innovo.hu/yaris címen megnézhetitek.

Bocs csak telefonnal készültek a képek, így nem a legjobb minőség!
ww.innovo.hu

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris II - 2005
« Válasz #340 Dátum: 2006.04.03 23:04:19 »
Idézetet írta: "innovo"

Azt hiszem Én voltam az első itt a fórumon. :nagymosoly: De ha nem akkor is tettem fel néhány képet az Én kis  :toy: -ámról.
www.innovo.hu/yaris címen megnézhetitek.

Bocs csak telefonnal készültek a képek, így nem a legjobb minőség!


Ahhoz képest, hogy telcsi, nem is olyan rossz képek! Szép kis darab!  :10:  :nagymosoly:
Toyota Yaris T SPORT
153



innovo

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 73
    • http://www.innovo.hu
Yaris II - 2005
« Válasz #341 Dátum: 2006.04.03 23:23:17 »
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "innovo"

Azt hiszem Én voltam az első itt a fórumon. :nagymosoly: De ha nem akkor is tettem fel néhány képet az Én kis  :toy: -ámról.
www.innovo.hu/yaris címen megnézhetitek.

Bocs csak telefonnal készültek a képek, így nem a legjobb minőség!


Ahhoz képest, hogy telcsi, nem is olyan rossz képek! Szép kis darab!  :10:  :nagymosoly:


Kösz! :vezetes:
ww.innovo.hu

Chela

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 17
Yaris II - 2005
« Válasz #342 Dátum: 2006.04.04 10:14:03 »
Idézetet írta: "innovo"
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "innovo"

Azt hiszem Én voltam az első itt a fórumon. :nagymosoly: De ha nem akkor is tettem fel néhány képet az Én kis  :toy: -ámról.
www.innovo.hu/yaris címen megnézhetitek.

Bocs csak telefonnal készültek a képek, így nem a legjobb minőség!


Ahhoz képest, hogy telcsi, nem is olyan rossz képek! Szép kis darab!  :10:  :nagymosoly:


Kösz! :vezetes:


Nagyon szep! Egeszseggel, es biztonsaggal hasznald! :kacsint:

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Yaris II - 2005
« Válasz #343 Dátum: 2006.04.04 11:16:32 »
Idézetet írta: "innovo"
Idézetet írta: "Deep Rush"
Idézetet írta: "Catman"
Idézetet írta: "Deep Rush"
Gratula!
1-2 képet raksz fel majd róla?  :)

Koszi. :) Ha szeretnetek, rakhatok.

Szertnénk  :nyelv:
Már csak azért is, mert nem sok ÚJ Yaris-os tévedt még erre (talán te vagy (leszel)a második)


Azt hiszem Én voltam az első itt a fórumon. :nagymosoly: De ha nem akkor is tettem fel néhány képet az Én kis  :toy: -ámról.
www.innovo.hu/yaris címen megnézhetitek.

Bocs csak telefonnal készültek a képek, így nem a legjobb minőség!

Még egyszer gratula, szép kis járgány.
Amikor először megláttam képeken az új Yarist, eleinte nem tetszett. De egyre jobban tetszik.  :10:
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Yaris II - 2005
« Válasz #344 Dátum: 2006.04.04 11:26:26 »
Idézetet írta: "innovo"

Azt hiszem Én voltam az első itt a fórumon. :nagymosoly:

Igen, azért írtam, hogy Catman a 2.  :wink:
Még arra lennék kíváncsi, hogy mennyire dinamikusan mozgatja az 1,3-as moci a kis autót? Mert ugye nehezebb lett, mint a régi Yaris volt, és én néha kevésnek érzem az 1,3 -at.
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154