Szerző Téma: Yaris II - 2005  (Megtekintve 586417 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Yaris II - 2005
« Válasz #315 Dátum: 2006.03.31 18:22:21 »
Idézetet írta: "KLaco"
+2ezer havi az 1.3, +2 a klíma +2 a terra. Ezt kell mérlegelni.

+ közel 600e forintot mikor kapsz meg havi 6e többlettel? Ha 120 hónapra veszed fel a hitelt, akkor se nagyon...
Legyen inkább 8-9e az a havi többlet, ha nem több. Ennyiből meg lehet tankolni a kicsikét, vagy ez a Casco ára  :roll:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

galland

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 718
Yaris II - 2005
« Válasz #316 Dátum: 2006.03.31 19:24:34 »
Idézetet írta: "Catman"
Eleg nagy kiadas lenne az 1.3-as. Kar, hogy terra csomag nelkul nem lehet megoldani. De en bizok benne, hogy eleg lesz a 1.0-as.


Bocsi, hogy közbeszólok, de szerintem ha veszel egy új autót, tetess bele mindent amit szeretnél, legyen egy kicsit több a részlet, ha nem teszed bánni fogod amíg meglesz az autód.

leszilaci

  • Vendég
Yaris II - 2005
« Válasz #317 Dátum: 2006.03.31 20:06:08 »
Idézetet írta: "galland"

Bocsi, hogy közbeszólok, de szerintem ha veszel egy új autót, tetess bele mindent amit szeretnél, legyen egy kicsit több a részlet, ha nem teszed bánni fogod amíg meglesz az autód.


jaja..én is bánom már, h nem TS-t vettem :torsziv:
ez volt 3,1
a ts lett volna 3,6
igaz a törlesztőrészlettel gondban lettem volna..... :kormom:

jó ez így :)
(naaa.....milyen ügyesen meggyőztem magam megint :nyelv: )

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Yaris II - 2005
« Válasz #318 Dátum: 2006.03.31 23:08:09 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "norbi1974"
Viszont mit olvastál a 3 hengerről (mert ha jól tom az új 1,0-s már nem 4, hanem 3 cilinderes)? Nyomaték? Gyorsulás? Fogyi?

Teljesen megegyeznek a paraméterei a régi 4 hengeres motoréval (sőt, nyomatékban 1-2Nm-el több is), a fogyasztása 1-2 decivel kisebb a régi ezresnél.
Rezonancia is alig érezhető már, nem úgy, mint az Aygo esetében.  Áthelyezték a motortartó bakokat és kevésbé rezonál a kocsi.

Hát nem tudom. Én csak egy bejáratós ezrest próbáltam, de iszonyú ronda hangja volt, amíg bemelegedett, de cserében gyenge volt és sokat fogyasztott - a fed.komp. szerint. Messze alúlmulta az 1.4-es Corollám, ami alúlmúlja a régi 1.3-as Yarist.
De próbáld ki és döntsd el ügyesen. :-)
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Andris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 207
Yaris II - 2005
« Válasz #319 Dátum: 2006.04.01 01:27:51 »
Szerintem az 1.0-ás  bekapcsolt klímával már elég nehezn boldogul. Ilyenkor (is) kell az a 87 paci!  :kacsint:
oyota rulez

leszilaci

  • Vendég
Yaris II - 2005
« Válasz #320 Dátum: 2006.04.01 09:26:15 »
Idézetet írta: "Andris"
Szerintem az 1.0-ás  bekapcsolt klímával már elég nehezn boldogul. Ilyenkor (is) kell az a 87 paci!  :kacsint:

meg akkor sem árt, ha 1nél többen ülnek benne...
4 személlyel már rendesen le lehet terhelve...
az 1.3-sal már azt is észrevettem, mikor beült mellém a 120kg-os kollegám :nagymosoly:

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Yaris II - 2005
« Válasz #321 Dátum: 2006.04.01 14:09:04 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "Andris"
Szerintem az 1.0-ás  bekapcsolt klímával már elég nehezn boldogul. Ilyenkor (is) kell az a 87 paci!  :kacsint:

meg akkor sem árt, ha 1nél többen ülnek benne...
4 személlyel már rendesen le lehet terhelve...
az 1.3-sal már azt is észrevettem, mikor beült mellém a 120kg-os kollegám :nagymosoly:

A klíma álítólag nem vesz le sokat a gyorsításnál, de tapasztalatból tudom, hogy a 4 személy az már sok. Olyankor a kuplung is jobban kopik, mert nagyobb gáz kell az elinduláshoz emelkedőn.
Laco 73 :D

Catman

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Yaris II - 2005
« Válasz #322 Dátum: 2006.04.01 15:09:41 »
Ugy nez ki, hogy alap 1.0-s, 5 ajtos lesz, elektromos ablakkal es kozponti zarral. :) Merlegeltuk, hogy mennyire ernek meg nekunk az extrak, es arra jutottunk, hogy ezen a ketton kivul a tobbi csak felesleges luxus lenne nekunk. Raadasul volt is raktaron 1.0-s alapmodell, igy egy-ket heten belul remelhetoleg boldog tulajdonosok leszunk. :)
Yaris II 1.0

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Yaris II - 2005
« Válasz #323 Dátum: 2006.04.01 15:17:32 »
Idézetet írta: "Catman"
Ugy nez ki, hogy alap 1.0-s, 5 ajtos lesz, elektromos ablakkal es kozponti zarral. :) Merlegeltuk, hogy mennyire ernek meg nekunk az extrak, es arra jutottunk, hogy ezen a ketton kivul a tobbi csak felesleges luxus lenne nekunk. Raadasul volt is raktaron 1.0-s alapmodell, igy egy-ket heten belul remelhetoleg boldog tulajdonosok leszunk. :)

Remélem maximálisan elégedett leszel az új jövevénnyel  :wink:
Hol veszed végül és mennyiért, ha nem vagyok indiszkrét?
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Catman

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Yaris II - 2005
« Válasz #324 Dátum: 2006.04.01 18:22:52 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Catman"
Ugy nez ki, hogy alap 1.0-s, 5 ajtos lesz, elektromos ablakkal es kozponti zarral. :) Merlegeltuk, hogy mennyire ernek meg nekunk az extrak, es arra jutottunk, hogy ezen a ketton kivul a tobbi csak felesleges luxus lenne nekunk. Raadasul volt is raktaron 1.0-s alapmodell, igy egy-ket heten belul remelhetoleg boldog tulajdonosok leszunk. :)

Remélem maximálisan elégedett leszel az új jövevénnyel  :wink:
Hol veszed végül és mennyiért, ha nem vagyok indiszkrét?

En is remelem. :)

Vegul a Sakuranal fogjuk venni. Voltunk az ujpesti Superben is, de nem volt naluk raktaron semmi nekunk megfelelo, raadasul kifogtunk valami eleg lekezelo, flegma eladot, ugyhogy el is jottunk... Egyebkent 2.6millio lesz, ha vegre alairjuk majd a szerzodest. :)
Yaris II 1.0

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris II - 2005
« Válasz #325 Dátum: 2006.04.01 21:05:21 »
Idézetet írta: "Catman"

En is remelem. :)

Vegul a Sakuranal fogjuk venni. Voltunk az ujpesti Superben is, de nem volt naluk raktaron semmi nekunk megfelelo, raadasul kifogtunk valami eleg lekezelo, flegma eladot, ugyhogy el is jottunk... Egyebkent 2.6millio lesz, ha vegre alairjuk majd a szerzodest. :)


Kivel álltok kapcsolatban a Sakuránál, mármint ki az eladó ha megszabad tudni?
Toyota Yaris T SPORT
153



innovo

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 73
    • http://www.innovo.hu
Yaris II - 2005
« Válasz #326 Dátum: 2006.04.01 22:35:16 »
Idézetet írta: "Catman"
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Catman"
Ugy nez ki, hogy alap 1.0-s, 5 ajtos lesz, elektromos ablakkal es kozponti zarral. :) Merlegeltuk, hogy mennyire ernek meg nekunk az extrak, es arra jutottunk, hogy ezen a ketton kivul a tobbi csak felesleges luxus lenne nekunk. Raadasul volt is raktaron 1.0-s alapmodell, igy egy-ket heten belul remelhetoleg boldog tulajdonosok leszunk. :)

Remélem maximálisan elégedett leszel az új jövevénnyel  :wink:
Hol veszed végül és mennyiért, ha nem vagyok indiszkrét?

En is remelem. :)

Vegul a Sakuranal fogjuk venni. Voltunk az ujpesti Superben is, de nem volt naluk raktaron semmi nekunk megfelelo, raadasul kifogtunk valami eleg lekezelo, flegma eladot, ugyhogy el is jottunk... Egyebkent 2.6millio lesz, ha vegre alairjuk majd a szerzodest. :)


Gratulálok Én is hozzá. Ha majd meglesz, összehasonlíthatjuk az Én 1.3-asommal. :) Csinálhatunk egy kis tesztet  :vezetes:
ww.innovo.hu

Catman

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Yaris II - 2005
« Válasz #327 Dátum: 2006.04.01 22:42:17 »
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "Catman"

En is remelem. :)

Vegul a Sakuranal fogjuk venni. Voltunk az ujpesti Superben is, de nem volt naluk raktaron semmi nekunk megfelelo, raadasul kifogtunk valami eleg lekezelo, flegma eladot, ugyhogy el is jottunk... Egyebkent 2.6millio lesz, ha vegre alairjuk majd a szerzodest. :)


Kivel álltok kapcsolatban a Sakuránál, mármint ki az eladó ha megszabad tudni?

Nem tudom, illik-e megadni a nevet, ha nem, majd valaki kitorli. :) Szoval Csaplaros Laszlo az illeto.
Yaris II 1.0

Catman

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Yaris II - 2005
« Válasz #328 Dátum: 2006.04.01 22:43:17 »
Idézetet írta: "innovo"
Gratulálok Én is hozzá. Ha majd meglesz, összehasonlíthatjuk az Én 1.3-asommal. :) Csinálhatunk egy kis tesztet  :vezetes:

Koszi. :) Majd ha bejarattuk. :)
Yaris II 1.0

innovo

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 73
    • http://www.innovo.hu
Yaris II - 2005
« Válasz #329 Dátum: 2006.04.01 23:11:18 »
Idézetet írta: "Catman"
Idézetet írta: "innovo"
Gratulálok Én is hozzá. Ha majd meglesz, összehasonlíthatjuk az Én 1.3-asommal. :) Csinálhatunk egy kis tesztet  :vezetes:

Koszi. :) Majd ha bejarattuk. :)


Én most értem el a 2500-at és 1,5 hónapos. Remélem neked is sok örömet okoz majd. :szivecske:
ww.innovo.hu