Szerző Téma: Yaris II - 2005  (Megtekintve 586273 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Chela

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 17
Yaris II - 2005
« Válasz #285 Dátum: 2006.03.30 10:38:25 »
Idézetet írta: "Profy"
Idézetet írta: "Zso"


 :mivan:  :mivan: Na ezt nevezik szabad rablásnak, ez még használtra is sok, egy cimborám a K&H-nál volt
csak tavaly sajnos otthagyta 7-9% -ra intézett használtautó hitelt, ennyiért kapja a kereskedő, a többi jutalék,
hogy degelnének meg :gunfirej:  :morons:  :rambo:


Hát ez van. :( De így is megúszom 3 évig cascóval együtt 25 ből. :D


Szió!

No, várj csak, hogy is van ez? Hogyan úszod meg cascoval együtt 25ből? Használt/új Yaris? mennyi hitellel? Hol vetted?

:)

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris II - 2005
« Válasz #286 Dátum: 2006.03.30 10:54:44 »
az se mindegy,hogy mekkora saját erőt (kp) dobott be az autóhoz...

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Yaris II - 2005
« Válasz #287 Dátum: 2006.03.30 11:47:02 »
Idézetet írta: "Chela"
Idézetet írta: "Profy"
Idézetet írta: "Zso"


 :mivan:  :mivan: Na ezt nevezik szabad rablásnak, ez még használtra is sok, egy cimborám a K&H-nál volt
csak tavaly sajnos otthagyta 7-9% -ra intézett használtautó hitelt, ennyiért kapja a kereskedő, a többi jutalék,
hogy degelnének meg :gunfirej:  :morons:  :rambo:


Hát ez van. :( De így is megúszom 3 évig cascóval együtt 25 ből. :D


Szió!

No, várj csak, hogy is van ez? Hogyan úszod meg cascoval együtt 25ből? Használt/új Yaris? mennyi hitellel? Hol vetted?

:)


Használt yaris 1,1 önerő és a 700 hitel rajta, és magán személytől vettem. :D
Egy hitelirodába mentem be ezügybe 36 hónap futamidő, valami olyan a konstrukció hogy bizti van benne ha beteg vagyok vagy baleset ér akkor a biztosító fizeti a hitelt + cascót tartalmaz a díj. :D
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

Chela

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 17
Yaris II - 2005
« Válasz #288 Dátum: 2006.03.30 11:50:20 »
Idézetet írta: "Profy"
Idézetet írta: "Chela"
Idézetet írta: "Profy"
Idézetet írta: "Zso"


 :mivan:  :mivan: Na ezt nevezik szabad rablásnak, ez még használtra is sok, egy cimborám a K&H-nál volt
csak tavaly sajnos otthagyta 7-9% -ra intézett használtautó hitelt, ennyiért kapja a kereskedő, a többi jutalék,
hogy degelnének meg :gunfirej:  :morons:  :rambo:


Hát ez van. :( De így is megúszom 3 évig cascóval együtt 25 ből. :D


Szió!

No, várj csak, hogy is van ez? Hogyan úszod meg cascoval együtt 25ből? Használt/új Yaris? mennyi hitellel? Hol vetted?

:)


Használt yaris 1,1 önerő és a 700 hitel rajta, és magán személytől vettem. :D
Egy hitelirodába mentem be ezügybe 36 hónap futamidő, valami olyan a konstrukció hogy bizti van benne ha beteg vagyok vagy baleset ér akkor a biztosító fizeti a hitelt + cascót tartalmaz a díj. :D


Ez nem hangzik rosszul. :)

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Yaris II - 2005
« Válasz #289 Dátum: 2006.03.30 12:07:08 »
Idézetet írta: "KLaco"
Szal a szervízeknél amik 15e-nként vannak, vannak fő ill közbenső szervízelések. Ami 15-el osztható, az a kisszervíz, ami 30-al, az a nagyszervíz, ott több mindent cserélnek. Ahogy öregszik az autó egyre több dolgot kell cserélni, pl: hűtőfolyadék, fékolaj, (váltóolaj), fékbetét, féktárcsa, lengéscsillapító, 1-es műanyag elemek, amiket megesz a nagy hőingadozás, stb... Szal a 120ezres szervíz mondjuk arányaiban kb 60ezer, a 30 ezres meg 30 ezer kb. De nehogy most valaki beírja, hogy nem ennyi, hanem 27867forint, mert akkor idegrohamot kapok, csak az arányokat akartam beírni.

Azért ez így szerintem túlzás. Nekem 32000 Ft volt a 90e-s szervizem - igaz Corolla. A 30e-snél szerintem nem sokkal több. A gyertya, hűtővíz ami késöbb jön nem egy nagy összeg - és ha ezeket ki akarod hagyni, akkor max 3 évre vehetsz autót. A féket van aki 60e alatt koptatja, van aki 180e alatt. Szóval van difi árban egy idősebb autó szervizénél, de szerintem inkább 150e km / 10 év felett. Már ha nem karambolos.
(Amúgy használtan érdemes T-Pluszost venni, mert ott cserélik az összes folyadékot, szűrőt - talán még a fékbetéteket is - eladás előtt. Mondjuk meg is dobja az árát.)
Attila 31
  - Avensis
- Prius

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Yaris II - 2005
« Válasz #290 Dátum: 2006.03.30 21:34:26 »
Idézetet írta: "afekete"
Idézetet írta: "KLaco"
Szal a szervízeknél amik 15e-nként vannak, vannak fő ill közbenső szervízelések. Ami 15-el osztható, az a kisszervíz, ami 30-al, az a nagyszervíz, ott több mindent cserélnek. Ahogy öregszik az autó egyre több dolgot kell cserélni, pl: hűtőfolyadék, fékolaj, (váltóolaj), fékbetét, féktárcsa, lengéscsillapító, 1-es műanyag elemek, amiket megesz a nagy hőingadozás, stb... Szal a 120ezres szervíz mondjuk arányaiban kb 60ezer, a 30 ezres meg 30 ezer kb. De nehogy most valaki beírja, hogy nem ennyi, hanem 27867forint, mert akkor idegrohamot kapok, csak az arányokat akartam beírni.

Azért ez így szerintem túlzás. Nekem 32000 Ft volt a 90e-s szervizem - igaz Corolla. A 30e-snél szerintem nem sokkal több. A gyertya, hűtővíz ami késöbb jön nem egy nagy összeg - és ha ezeket ki akarod hagyni, akkor max 3 évre vehetsz autót. A féket van aki 60e alatt koptatja, van aki 180e alatt. Szóval van difi árban egy idősebb autó szervizénél, de szerintem inkább 150e km / 10 év felett. Már ha nem karambolos.
(Amúgy használtan érdemes T-Pluszost venni, mert ott cserélik az összes folyadékot, szűrőt - talán még a fékbetéteket is - eladás előtt. Mondjuk meg is dobja az árát.)


Egy nagy frászt cserélik! Az emilfreynél b...tak a T-Plusszos autón, bármit is cserélni. Amikor meg szóltam, hogy ez meg az nem jó, elhajtottak. Be sem tettem oda többet a lábam, fogok velük szórakozni:((((

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Yaris II - 2005
« Válasz #291 Dátum: 2006.03.30 23:45:19 »
Idézetet írta: "andzsin"
Idézetet írta: "afekete"
Idézetet írta: "KLaco"
Szal a szervízeknél amik 15e-nként vannak, vannak fő ill közbenső szervízelések. Ami 15-el osztható, az a kisszervíz, ami 30-al, az a nagyszervíz, ott több mindent cserélnek. Ahogy öregszik az autó egyre több dolgot kell cserélni, pl: hűtőfolyadék, fékolaj, (váltóolaj), fékbetét, féktárcsa, lengéscsillapító, 1-es műanyag elemek, amiket megesz a nagy hőingadozás, stb... Szal a 120ezres szervíz mondjuk arányaiban kb 60ezer, a 30 ezres meg 30 ezer kb. De nehogy most valaki beírja, hogy nem ennyi, hanem 27867forint, mert akkor idegrohamot kapok, csak az arányokat akartam beírni.

Azért ez így szerintem túlzás. Nekem 32000 Ft volt a 90e-s szervizem - igaz Corolla. A 30e-snél szerintem nem sokkal több. A gyertya, hűtővíz ami késöbb jön nem egy nagy összeg - és ha ezeket ki akarod hagyni, akkor max 3 évre vehetsz autót. A féket van aki 60e alatt koptatja, van aki 180e alatt. Szóval van difi árban egy idősebb autó szervizénél, de szerintem inkább 150e km / 10 év felett. Már ha nem karambolos.
(Amúgy használtan érdemes T-Pluszost venni, mert ott cserélik az összes folyadékot, szűrőt - talán még a fékbetéteket is - eladás előtt. Mondjuk meg is dobja az árát.)


Egy nagy frászt cserélik! Az emilfreynél b...tak a T-Plusszos autón, bármit is cserélni. Amikor meg szóltam, hogy ez meg az nem jó, elhajtottak. Be sem tettem oda többet a lábam, fogok velük szórakozni:((((

Hm. Pedig a Toyota előírja a cseréket. Ha pedig olyan dolgot nem akarnak cserélni a vétel után, amit a szerződés szerint kéne, arról valószinűleg a biztosító tehet és nem a márkaszervíz. (Én többek között ezért léptem be a D.A.S.-be.)
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Catman

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Yaris II - 2005
« Válasz #292 Dátum: 2006.03.31 09:11:01 »
Sziasztok!

Uj yaris vasarlasanal lehet kulon kerni olyanokat, hogy 1.3-as motor, riaszto, kozponti zar? Vagy csak valamelyik csomag reszekent?
Yaris II 1.0

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Yaris II - 2005
« Válasz #293 Dátum: 2006.03.31 09:15:34 »
Idézetet írta: "Catman"
Sziasztok!

Uj yaris vasarlasanal lehet kulon kerni olyanokat, hogy 1.3-as motor, riaszto, kozponti zar? Vagy csak valamelyik csomag reszekent?

Csak csomagokban. 1.3-as motort pedig csak legalább Terra csomaggal lehet rendelni, alap nincs is!

A Terrában az alapon felül van oldallégzsák, első elektromos ablakok, központi zár, 15-ös lemezfelni a 14-es helyett. Mindez együtt 220.000 forintba kerül.
Azaz mindösszesen a legolcsóbb kapható 1.3-as 5ajtós Yaris 2.895.000 forintba kerül.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

leszilaci

  • Vendég
Yaris II - 2005
« Válasz #294 Dátum: 2006.03.31 09:15:51 »
Idézetet írta: "Catman"
Sziasztok!

Uj yaris vasarlasanal lehet kulon kerni olyanokat, hogy 1.3-as motor, riaszto, kozponti zar? Vagy csak valamelyik csomag reszekent?

ezt márkakereskedésben biztosan meg tudják mondani :kacsint:
bementek, megfogdossátok jól a kirakott bemutatóautót, és elbeszélgettek 1 értékesítővel :pofa:
szerintem

leszilaci

  • Vendég
Yaris II - 2005
« Válasz #295 Dátum: 2006.03.31 09:18:42 »
ööööööööööööööö

virtuál-értékesítő :nagymosoly:
 [smilie=sm38.gif]

Catman

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Yaris II - 2005
« Válasz #296 Dátum: 2006.03.31 09:23:45 »
Koszi mindenkinek. Holnap ugyis megyunk nezelodni, majd megkerdezzuk ezt is. :)
Yaris II 1.0

Catman

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Yaris II - 2005
« Válasz #297 Dátum: 2006.03.31 09:25:16 »
Ja, meg annyit kerdeznek, hogy riaszto az van valamelyik csomagban? Lehet, hogy csak elneztem, de en egyikben sem lattam...
Yaris II 1.0

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Yaris II - 2005
« Válasz #298 Dátum: 2006.03.31 09:34:11 »
Idézetet írta: "Catman"
Ja, meg annyit kerdeznek, hogy riaszto az van valamelyik csomagban? Lehet, hogy csak elneztem, de en egyikben sem lattam...

Nincs.
A szervízek szerelik be, 40ezer forint körüli összegért.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Catman

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Yaris II - 2005
« Válasz #299 Dátum: 2006.03.31 09:46:21 »
Idézetet írta: "Szeke"
Nincs.
A szervízek szerelik be, 40ezer forint körüli összegért.

Az nem nagy tetel, koszi.
Yaris II 1.0