Szerző Téma: Yaris II - 2005  (Megtekintve 585660 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

innovo

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 73
    • http://www.innovo.hu
Yaris II - 2005
« Válasz #195 Dátum: 2006.02.16 15:16:36 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "leszilaci"
francia o.-ban is lehet török munkás..... :figyellek:  :rohog:

Sőt Japánban is lehetnek  :nagymosoly:


De szönyeg ettől nem lesz jobb. De bízom a magyar szervízes "jó munkás" emberben, aki majd megnézi. :)
ww.innovo.hu

leszilaci

  • Vendég
Yaris II - 2005
« Válasz #196 Dátum: 2006.02.16 15:22:09 »
Idézetet írta: "innovo"
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "leszilaci"
francia o.-ban is lehet török munkás..... :figyellek:  :rohog:

Sőt Japánban is lehetnek  :nagymosoly:


De szönyeg ettől nem lesz jobb. De bízom a magyar szervízes "jó munkás" emberben, aki majd megnézi. :)

a szemmel verés nagyon megy a magyarnak :kacag:

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Yaris II - 2005
« Válasz #197 Dátum: 2006.02.16 15:29:46 »
Barkácsolni is jól tudnak, fognak egy ollót, és szépen levágnak egy darabot a szőnyegből  :nagymosoly:

Bocsi, de léci ne ilyen hosszan, mert egy kis felbontású monitoron nem néz ki jól. KLaco
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Yaris II - 2005
« Válasz #198 Dátum: 2006.02.19 09:06:53 »
Idézetet írta: "kmr"
Az utóbbi napokban láttam már egy párat az utakon.
Tényleg nem egy karakteres darab, de csúnyának nem mondanám.
Összességében tetszik.
Szemből engem leginkább az első Corolla Verso-ra emlékeztet, mintha annak lenne a kisöccse :)


nekem is ez az érzésem, nem sokat görnyedtek a tervezőasztal felett "hacukában" :pofa: , hogy kitaláljanak valami újat. bezzeg a Honda, na azok legalább beleadtak anyait, apait vazz :rolleyes: úgy látszik a T. is ***ul :evil:

frenetic fun

  • Vendég
Yaris II - 2005
« Válasz #199 Dátum: 2006.02.19 14:15:32 »
Hello mindenkinek! Mostanság fogom lecserélni 1,4es fiestámat ( 2005.08 ) egy új 1,3as yarisra. Megjegyezném hogy megéri ugyan azt a plusz 140e forintot a nagyobb moci (voltam tesztevezetésen), de csak terra felszereltséggel indul az 1,3as, szal valójában 140e+220e=360e forinttal drágább.
Nekem speciel teccett a régi, teccik az új is, a fiestánál mindenképpen jobb. A fiestával vmi baj van, de egy szervízben sem hajlandóak megnézni rendesen, hogy mi a probléma - csak mellébeszélnek. :robbanfej: A kocsi 8-10litereket zabál be, pedig én eddig összes autómmal gyári érték alatt jöttem ki pl városban, a motorból/váltóból fura zajok, de b*sznak rá, aszondják ez természetes. :nemnem: Aszonták kapcsoljak magasabb fordulaton (kb. 3000-4000 közöttire gondoltak!), meg ne tegyem városban negyedikbe sem! Akkor tuti megenne 12litert is. Tehát marad a yaris, és japán márka. :pofa:

leszilaci

  • Vendég
Yaris II - 2005
« Válasz #200 Dátum: 2006.02.19 14:36:12 »
Idézetet írta: "frenetic fun"
Hello mindenkinek! Mostanság fogom lecserélni 1,4es fiestámat ( 2005.08 ) egy új 1,3as yarisra. Megjegyezném hogy megéri ugyan azt a plusz 140e forintot a nagyobb moci (voltam tesztevezetésen), de csak terra felszereltséggel indul az 1,3as, szal valójában 140e+220e=360e forinttal drágább.
Nekem speciel teccett a régi, teccik az új is, a fiestánál mindenképpen jobb. A fiestával vmi baj van, de egy szervízben sem hajlandóak megnézni rendesen, hogy mi a probléma - csak mellébeszélnek. :robbanfej: A kocsi 8-10litereket zabál be, pedig én eddig összes autómmal gyári érték alatt jöttem ki pl városban, a motorból/váltóból fura zajok, de b*sznak rá, aszondják ez természetes. :nemnem: Aszonták kapcsoljak magasabb fordulaton (kb. 3000-4000 közöttire gondoltak!), meg ne tegyem városban negyedikbe sem! Akkor tuti megenne 12litert is. Tehát marad a yaris, és japán márka. :pofa:


helló!

előre is üdv itt a  :toy: sok között
jó választásnak ígérkezik az új yaris IS :kacsint:
sok problémamentes km-t :nagymosoly:

azé' ez nem semmi wazz....
8liter?
yarissal menni fog a 6 alatti fogyi is :nagymosoly:
ne váltsál 4-esbe városban????????????,
meg 3-4000ig pörgesd??? :elkeseredett:
hülyék ezek, kókler banda!!!!! :rohog:
pedig a ford, meg a megbízhatóság...meg a reklám.... :x
(x)
 :toy:

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Yaris II - 2005
« Válasz #201 Dátum: 2006.02.19 14:56:53 »
Idézetet írta: "andzsin"
bezzeg a Honda, na azok legalább beleadtak anyait, apait vazz :rolleyes: úgy látszik a T. is *** :evil:

Ne gyertek már ezzel, ha nem néztek körül a világban egy kicsit.  :|  A Toyota igazi piaca Japán és az USA. USA-ban lehet kapni elég dizájnos Sciont, japánban ott van pl. a Will VS ( http://www.origo.hu/auto/ujdonsag/20041129negykerekhajtas.html ).
A Honda nagysága abban áll, hogy a kétségtelenül jó dizájnt behozták Európába. A többi japán gyártó eddig nem merte. Ezek után valószínűleg másként lesz.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris II - 2005
« Válasz #202 Dátum: 2006.02.19 15:48:19 »
Idézetet írta: "frenetic fun"
Hello mindenkinek! Mostanság fogom lecserélni 1,4es fiestámat ( 2005.08 ) egy új 1,3as yarisra. Megjegyezném hogy megéri ugyan azt a plusz 140e forintot a nagyobb moci (voltam tesztevezetésen), de csak terra felszereltséggel indul az 1,3as, szal valójában 140e+220e=360e forinttal drágább.
Nekem speciel teccett a régi, teccik az új is, a fiestánál mindenképpen jobb. A fiestával vmi baj van, de egy szervízben sem hajlandóak megnézni rendesen, hogy mi a probléma - csak mellébeszélnek. :robbanfej: A kocsi 8-10litereket zabál be, pedig én eddig összes autómmal gyári érték alatt jöttem ki pl városban, a motorból/váltóból fura zajok, de b*sznak rá, aszondják ez természetes. :nemnem: Aszonták kapcsoljak magasabb fordulaton (kb. 3000-4000 közöttire gondoltak!), meg ne tegyem városban negyedikbe sem! Akkor tuti megenne 12litert is. Tehát marad a yaris, és japán márka. :pofa:


Mikor lesz meg az új verda? Gratulálok a választáshoz, nem hinném hogy megbánnád!  :nagymosoly: Előre is sok balesetmentes és élvezetes kilómétert kívánok az új autóhoz!  :kacsint:
Toyota Yaris T SPORT
153



saro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 443
Yaris II - 2005
« Válasz #203 Dátum: 2006.02.19 20:08:59 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "andzsin"
bezzeg a Honda, na azok legalább beleadtak anyait, apait vazz :rolleyes: úgy látszik a T. is *** :evil:

Ne gyertek már ezzel, ha nem néztek körül a világban egy kicsit.  :|  A Toyota igazi piaca Japán és az USA. USA-ban lehet kapni elég dizájnos Sciont, japánban ott van pl. a Will VS ( http://www.origo.hu/auto/ujdonsag/20041129negykerekhajtas.html ).
A Honda nagysága abban áll, hogy a kétségtelenül jó dizájnt behozták Európába. A többi japán gyártó eddig nem merte. Ezek után valószínűleg másként lesz.

a T. kezdte el az autóit "kontinens specifikusan" gyártani, de nem biztos, hogy jól teszi. Minden világtájra belő egy-egy tipust és azt nyomatja. Távol-keleten eszméletlenül sokfajta, Európában teljesen ismeretlen és marha jól kinéző gépei vannak. Európára pl. hozzák az Ave Verso-t, ami szerintem rémesen ronda, míg a teljes Ázsia el van árasztva a Whis-sel, ami baromi jól néz ki. (www.toyota.jp) Az Estimáról nem is beszélve.
Ez a szelektív tipuskínálat persze gazdaságos és biztos sok pénzt hoz a kasszára a cégnek, de nem fogyasztóbarát. Én ezért utálom a globalizációt, mert a vége úgyis az, hogy mindenkinek zöld lódenkabátja van...Az új Camry pl. egy nagyságrenddel szebb, mint az Ave, de Európa az Ave-t kapja. Csak tudnám, ki dönti ezt el a cégnél, írnék neki.

frenetic fun

  • Vendég
Yaris II - 2005
« Válasz #204 Dátum: 2006.02.20 01:20:06 »
Idézetet írta: "leszilaci"


helló!

előre is üdv itt a  :toy: sok között
jó választásnak ígérkezik az új yaris IS :kacsint:
sok problémamentes km-t :nagymosoly:

azé' ez nem semmi wazz....
8liter?
yarissal menni fog a 6 alatti fogyi is :nagymosoly:
ne váltsál 4-esbe városban????????????,
meg 3-4000ig pörgesd??? :elkeseredett:
hülyék ezek, kókler banda!!!!! :rohog:
pedig a ford, meg a megbízhatóság...meg a reklám.... :x
(x)
 :toy:


Thx. a 8 liter az az átlag, de így télen, mikor az alapjárat hidegben felugrik fékezésnél (1500-2000re!), akkor megeszi a 10et is!
A 6 liternek már kifejezetten örülnék! :pofa:
Jaja megbízhatóság: már 3szor voltam ezzzel azzzal szervízben. :mrgreen:

frenetic fun

  • Vendég
Yaris II - 2005
« Válasz #205 Dátum: 2006.02.20 01:23:40 »
Idézetet írta: "ToTo"
Mikor lesz meg az új verda? Gratulálok a választáshoz, nem hinném hogy megbánnád!  :nagymosoly: Előre is sok balesetmentes és élvezetes kilómétert kívánok az új autóhoz!  :kacsint:


Sztem sem fogom megbánni! :kacsint:
Thx, sok kilóméter meglesz, az biztos! :mrgreen:  :vezetes:

Satriani

  • Vendég

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris II - 2005
« Válasz #207 Dátum: 2006.02.20 09:50:33 »
Idézetet írta: "Satriani"

http://www.a2.hu/cikk.php?id=649 (hozzá kapcsolódó ponttáblázat)


Hát hiába, a Yaris a legjobb!!!  :nagymosoly:
Toyota Yaris T SPORT
153



frenetic fun

  • Vendég
Yaris II - 2005
« Válasz #208 Dátum: 2006.02.20 11:59:52 »
Valszeg március végén vehetem át. :kormom:  :pofa:

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Yaris II - 2005
« Válasz #209 Dátum: 2006.02.20 12:32:40 »
Idézetet írta: "frenetic fun"
Valszeg március végén vehetem át. :kormom:  :pofa:

Előre is gratulálok az új járgányhoz!
Jó látni, hogy már itt a fórumon is vannak új Yaris-osok :)
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154