Szerző Téma: Game  (Megtekintve 174014 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

rezol

  • Vendég
Game
« Válasz #90 Dátum: 2006.02.26 20:15:04 »
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "Szonár"
Újbul kérdezem:
Az általatok említett játékokban a többiekre is hat a fizika vagy csak rátok?
Mer' az enyibe a többiek 90mph-del kanyarodnak teherautóval derékszögbe és mintha sínen mennének.
Én meg 30-cal kicsúszok, mint rendesen.

Mert nem veszed figyelembe a relativitás elméletet!  :rohog:  :rohog:  :rohog:  :kacag:  :kacag:
Volt nevetni?! :pofa:

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Game
« Válasz #91 Dátum: 2006.02.26 20:17:42 »
Idézetet írta: "Szonár"
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "Szonár"
Újbul kérdezem:
Az általatok említett játékokban a többiekre is hat a fizika vagy csak rátok?
Mer' az enyibe a többiek 90mph-del kanyarodnak teherautóval derékszögbe és mintha sínen mennének.
Én meg 30-cal kicsúszok, mint rendesen.

Mert nem veszed figyelembe a relativitás elméletet!  :rohog:  :rohog:  :rohog:  :kacag:  :kacag:
Volt nevetni?! :pofa:
:pofa:  :oops:  :vag2:  :pofa:  :nagymosoly:

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Game
« Válasz #92 Dátum: 2006.02.28 16:34:49 »
Az F1-be már betettem, de a játékos kedvűeket is érdekelheti: :)

Lassan indul az F1 szezon...
Nem tudom ismeri-e valaki, illetve játszott-e ebben valaki korábban:
http://www.f1grandprixmanager.com
Én az elmúlt pár szezont végigjátszottam, tetszett  :kacsint:
(Bár tavaly kicsit elszúrták az árak meghatározását, de azt ígérték idénre visszatérnek a "normális" változathoz)
Szóval a lényeg:
- össze kell rakni egy F1 csapatot (normális, mivel manager játékról van szó) :)
- a pontozás a "valós" F1 eredmények alapján történik
- az elején igen szűkösek az erőforrások, de a csapat folyamatosan módosítható a krediteknek megfelelően
- pontok a csapat eredményei alapján járnak
- pénzt a csapat eredményeivel, tippeléssel és bonus kérdések megválaszolásával lehet szerezni
- nem kell sok időt rászánni, ha egy futamra vetítve 2 órát töltesz vele, akkor már nagyon alaposan kielemezted a lehetőségeket
- én a classic játékban szoktam menni (a supreme egy kicsit komplikáltabb)
- a site ingyenes

Ha van akit érdekel, akkor összehozhatunk egy Toyotaklub-os subligát!
Kérdésekkel bombázhattok!  :nagymosoly:

Apu

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 915
Game
« Válasz #93 Dátum: 2006.03.01 01:27:13 »
The Lord Of The Rings Battle For Middle Earth 2.
Délután 5 óta harcolok középföldéért. Régen kötött le ennyire hasonló stílusú játék.
Szép is, jó is, ajánlom mindenkinek.
'94 Corolla Sedan 1.3  16v 29

A vegetáriánus egy õsi indián szó.
Jelentése: rossz vadász.

Az élet folyamatos harc. Délelõtt az éhséggel, délután az álmossággal.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Game
« Válasz #94 Dátum: 2006.03.01 09:21:50 »
Idézetet írta: "kmr"
Az F1-be már betettem, de a játékos kedvűeket is érdekelheti: :)

Lassan indul az F1 szezon...
Nem tudom ismeri-e valaki, illetve játszott-e ebben valaki korábban:
http://www.f1grandprixmanager.com
Én az elmúlt pár szezont végigjátszottam, tetszett  :kacsint:
(Bár tavaly kicsit elszúrták az árak meghatározását, de azt ígérték idénre visszatérnek a "normális" változathoz)
Szóval a lényeg:
- össze kell rakni egy F1 csapatot (normális, mivel manager játékról van szó) :)
- a pontozás a "valós" F1 eredmények alapján történik
- az elején igen szűkösek az erőforrások, de a csapat folyamatosan módosítható a krediteknek megfelelően
- pontok a csapat eredményei alapján járnak
- pénzt a csapat eredményeivel, tippeléssel és bonus kérdések megválaszolásával lehet szerezni
- nem kell sok időt rászánni, ha egy futamra vetítve 2 órát töltesz vele, akkor már nagyon alaposan kielemezted a lehetőségeket
- én a classic játékban szoktam menni (a supreme egy kicsit komplikáltabb)
- a site ingyenes

Ha van akit érdekel, akkor összehozhatunk egy Toyotaklub-os subligát!
Kérdésekkel bombázhattok!  :nagymosoly:


Megnéztem a szájtot. milyen jó, hogy az angol mellett, csak norvég fordítás van. KiráJJJ! :szomoru:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Game
« Válasz #95 Dátum: 2006.03.01 10:24:20 »
Idézetet írta: "Trotter66"
[
Megnéztem a szájtot. milyen jó, hogy az angol mellett, csak norvég fordítás van. KiráJJJ! :szomoru:

Ez nekem eddig fel sem tűnt...  :pofa:  gondolom norvégok csinálják.
Szerintem elég egyszerűek az szabályok, és aki szereti az F1-et azt a pár spec. angol kifejezést ami előfordul nagy valószínűséggel hallotta, ismeri már.

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Game
« Válasz #96 Dátum: 2006.03.05 20:03:32 »
NEED FOR SPEED UNDERGROUND 2??? Valaki??? Szerintem jó kis játék... Emellett még nekem a foci játékok is nagyon bejönnek, FIFA 2006!
Toyota Yaris T SPORT
153



Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Game
« Válasz #97 Dátum: 2006.03.06 13:06:42 »
Idézetet írta: "ToTo"
NEED FOR SPEED UNDERGROUND 2??? Valaki??? Szerintem jó kis játék... Emellett még nekem a foci játékok is nagyon bejönnek, FIFA 2006!

Ja jó hát, csak hamar vége lett.
Én is sokat Fifázok :) Haver áthozza a gépét hétvégenként, és egymás ellen szoktuk nyomni.
Gép ellen nem szeretek játszani.. World Class fokozaton szerintem már nagyon csal… (vagy én vagyok béna? :D) Emellett még a Football Manager 2006-al tudom még lekötni magamat hosszabb időre.
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10673
Game
« Válasz #98 Dátum: 2006.03.06 15:32:05 »
Idézetet írta: "ToTo"
NEED FOR SPEED UNDERGROUND 2??? Valaki??? Szerintem jó kis játék... Emellett még nekem a foci játékok is nagyon bejönnek, FIFA 2006!


Az Underground 2 számomra nagy csalódás volt. Mondjuk nálam ott kezdődik a dolog, hogy ha egy autó nem törik, akkor az már igencsak lerontja a játék élvezetét. E szempontból az NFS történelmében emlékeim szerint csak a Porsche volt az, amiben törtek is az autók (valaki még említett egyet, de arra meg már én nem emlékszem). Éppen ezért a Porsche örök kedvencem, és sajnálom is, hogy már a neten nem is találok olyat, aki ellen lehetne nyomulni.

Underground-hoz visszatérve, volt 1-2 csicsázási mód, de közülül valóban hasznos csak 1-2 volt talán (pl a felfüggesztésnek, amikor össze-vissza ugrált a kocsi mi szerepe volt?).
A végén is valami nagyobb durranásra számítottam, de csak annyi történt, hogy legyőztük a fickót, magába roskadt, a csajok minket ünnepeltek, és... kiírta, hogy nincsen több versenylehetőség...

Végigvittem, de azon nyomban töröltem is le, és nem hagyott bennem semmit, így a most kapható verziójáért már nem mozgatok meg semmit, hogy játszhassak vele. Csalódás volt.
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Game
« Válasz #99 Dátum: 2006.03.06 15:37:16 »
Idézetet írta: "Xtrem"

Az Underground 2 számomra nagy csalódás volt. Mondjuk nálam ott kezdődik a dolog, hogy ha egy autó nem törik, akkor az már igencsak lerontja a játék élvezetét. E szempontból az NFS történelmében emlékeim szerint csak a Porsche volt az, amiben törtek is az autók (valaki még említett egyet, de arra meg már én nem emlékszem). Éppen ezért a Porsche örök kedvencem, és sajnálom is, hogy már a neten nem is találok olyat, aki ellen lehetne nyomulni.

NFS4 High Stakes abba is törtek az ótók :)

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10673
Game
« Válasz #100 Dátum: 2006.03.06 15:41:46 »
Idézetet írta: "taby"
NFS4 High Stakes abba is törtek az ótók :)


Valóban, ő az.  :)
De sajnos ezzel ki is fújt a repertoár. Az eddig megjelent kb 9 NFS-ből (ha jól számoltam) ez a 2db-os arány nem túl sok...
Mi abban a poén, hogy nekikoccansz mondjuk a falnak 200-al, és csak annyi történik, hogy lelassulsz mondjuk 150-re?

Nálam e téren magas a mérce, nem tehetek róla.  :roll:  :wink:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Game
« Válasz #101 Dátum: 2006.03.07 18:28:59 »
Idézetet írta: "Deep Rush"

Ja jó hát, csak hamar vége lett.
Én is sokat Fifázok :) Haver áthozza a gépét hétvégenként, és egymás ellen szoktuk nyomni.
Gép ellen nem szeretek játszani.. World Class fokozaton szerintem már nagyon csal… (vagy én vagyok béna? :D) Emellett még a Football Manager 2006-al tudom még lekötni magamat hosszabb időre.


Huuu, akkor össze kéne hozni egy kis FIFA bajnokságot vagy hasonlót a fórumozók között.  :kacsint: A World Class nekem nagyon nehéz, alig birok átmenni a félpályán!  :nyelv:

A Football Manager 2006 engem érdekelne, tudnál ez ügyben segíteni? Nekem meg volt a 2005, nyomtam rendesen a Fradival, tök jó volt, csak Gera Zoli hiányzott, megvenni nem tudtam sajnos...  :szomoru:
Toyota Yaris T SPORT
153



ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Game
« Válasz #102 Dátum: 2006.03.07 18:43:35 »
Idézetet írta: "Xtrem"

Az Underground 2 számomra nagy csalódás volt. Mondjuk nálam ott kezdődik a dolog, hogy ha egy autó nem törik, akkor az már igencsak lerontja a játék élvezetét. E szempontból az NFS történelmében emlékeim szerint csak a Porsche volt az, amiben törtek is az autók (valaki még említett egyet, de arra meg már én nem emlékszem). Éppen ezért a Porsche örök kedvencem, és sajnálom is, hogy már a neten nem is találok olyat, aki ellen lehetne nyomulni.

Underground-hoz visszatérve, volt 1-2 csicsázási mód, de közülül valóban hasznos csak 1-2 volt talán (pl a felfüggesztésnek, amikor össze-vissza ugrált a kocsi mi szerepe volt?).
A végén is valami nagyobb durranásra számítottam, de csak annyi történt, hogy legyőztük a fickót, magába roskadt, a csajok minket ünnepeltek, és... kiírta, hogy nincsen több versenylehetőség...

Végigvittem, de azon nyomban töröltem is le, és nem hagyott bennem semmit, így a most kapható verziójáért már nem mozgatok meg semmit, hogy játszhassak vele. Csalódás volt.


Értem, mondjuk nekem az 1-es jobban tetszett a végett, hogy nekem a tuning és gyorsulási stílus ott jobban bejött mint a 2-esben. A második részben én hiányoltam az igazi japó tuning márkákat mint pl. a Hondák! Nem tudom miért hagyták ki? A felsőkategóriájú autók nem nagyon jönnek be nekem, ezért is inkább a "gyengébb" verdákkal igyekszem versenyezni...
Toyota Yaris T SPORT
153



Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Game
« Válasz #103 Dátum: 2006.03.07 20:15:35 »
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "Deep Rush"

Ja jó hát, csak hamar vége lett.
Én is sokat Fifázok :) Haver áthozza a gépét hétvégenként, és egymás ellen szoktuk nyomni.
Gép ellen nem szeretek játszani.. World Class fokozaton szerintem már nagyon csal… (vagy én vagyok béna? :D) Emellett még a Football Manager 2006-al tudom még lekötni magamat hosszabb időre.


Huuu, akkor össze kéne hozni egy kis FIFA bajnokságot vagy hasonlót a fórumozók között.  :kacsint: A World Class nekem nagyon nehéz, alig birok átmenni a félpályán!  :nyelv:

A Football Manager 2006 engem érdekelne, tudnál ez ügyben segíteni? Nekem meg volt a 2005, nyomtam rendesen a Fradival, tök jó volt, csak Gera Zoli hiányzott, megvenni nem tudtam sajnos...  :szomoru:

Ja :) Toyota Klubbos fifa bajnokság :)
A nyertesnek nem kell fizetni egy évig tagdíjat  :nagymosoly:
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Game
« Válasz #104 Dátum: 2006.03.07 20:43:55 »
Idézetet írta: "Deep Rush"

Ja :) Toyota Klubbos fifa bajnokság :)
A nyertesnek nem kell fizetni egy évig tagdíjat  :nagymosoly:


Benne vagyok!  :kacsint: Valaki más???  :shock:
Toyota Yaris T SPORT
153