Szerző Téma: Game  (Megtekintve 171230 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Game
« Válasz #60 Dátum: 2006.01.02 08:28:23 »
Idézetet írta: "Satriani"
Ne procihőmérsékletet keress, hanem "Cool n Quiet" opciót! Különben nem is biztos, hogy ki kell kapcsolnod, könnyen lehet, hogy feltelepül a játék úgy is, hogy a processzor "kézifékkel" pörög.

Egyébként fut a játék, semmi gond, csak furcsa volt, hogy igy lebecsülte a proci sebességét. Azóta megnéztem párszor, ha épp semmi sem fut a gépen, akkor tényleg alacsony az órajel, de ha már pár dolog megy a háttérben, kijelez 1.99GHz-et is órajelnek  :kacsint:


Más, régebben akartam feltenni pár ősrégi játékot, amelyek max 100-200 kb-osak voltak (gondolom, még a 286-386-os időkből). Vicces volt, amikor indítás után kiírta, hogy "Nincs elegendő memória a játék futtatásához"  :x  Ilyenkor mit kellene/lehetne átállítani, hogy fussanak ezek a múzeumi darabok?
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Game
« Válasz #61 Dátum: 2006.01.02 12:47:14 »
Nálam a Panzers Phase 2 fut most a Age legújabb részével eggyüt. :D

Bár nem tom de a notesz iszonyú hőt termel.
Fujitsu Siemens AmiloD 2,8 P4 Ati Radeon9700. :D Esetelg tenni ellenee valamit?vagy hűtés ötlet?
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Game
« Válasz #62 Dátum: 2006.01.02 12:50:38 »
Idézetet írta: "Profy"
Nálam a Panzers Phase 2 fut most a Age legújabb részével eggyüt. :D

Bár nem tom de a notesz iszonyú hőt termel.
Fujitsu Siemens AmiloD 2,8 P4 Ati Radeon9700. :D Esetelg tenni ellenee valamit?vagy hűtés ötlet?

Sztem szétszedni a hűtés miatt nem érdemes, mert gondolom garis, tehát 2 megoldás marad, boltban venni 1 egységet, amit alá teszel, ami ventivel elvezeti a hőt, vagy házilag barkácsolsz rá vmit, mondjuk 1 Peltierelemet, mondjuk az meg sokat fogyaszt.
Laco 73 :D

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Game
« Válasz #63 Dátum: 2006.01.02 12:56:20 »
De most olvasom, hogy van olcsóbb megoldás is. Pár nap múlva nem lesz időd játszani, és akkor nem kell venni drága hűtést. Látod, nem is gondoltad, hogy erre is a gólya a megoldás, mi?  :nagymosoly:
Laco 73 :D

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Game
« Válasz #64 Dátum: 2006.01.02 13:17:30 »
Idézetet írta: "Profy"
Nálam a Panzers Phase 2 fut most a Age legújabb részével együt. :D

Látom, Te is hasonlóakkal nyomulsz  :kacsint:
Nálam a Call of Duty, illetve az Age of Empires II - III van fent. Van még a Heroes IV, de azzal már rég nem játszottam, az Age jobban tetszik.  :nagymosoly:
A hűtésen én is gondolkodtam már, mert nekem az íróasztal lapját is teljesen átmelegíti.
Nekem is Mobility Radeon 9700 van, 64MB memóriával, ami úgy látszik, hogy kevés a COD-hoz.  :elkeseredett:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Game
« Válasz #65 Dátum: 2006.01.02 14:12:15 »
Idézetet írta: "KLaco"
De most olvasom, hogy van olcsóbb megoldás is. Pár nap múlva nem lesz időd játszani, és akkor nem kell venni drága hűtést. Látod, nem is gondoltad, hogy erre is a gólya a megoldás, mi?  :nagymosoly:


Asszon kórházban én meg otthol fogok barkácsolni. :D
Valamivel nekem is el kell ütnöm majd az időt.Az első hetekben a kevés alvás miatt meg úgyis dógozom és hülyére keresem magam. :D:D:D
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Game
« Válasz #66 Dátum: 2006.01.02 14:17:12 »
Idézetet írta: "whis"
Idézetet írta: "Profy"
Nálam a Panzers Phase 2 fut most a Age legújabb részével együt. :D

Látom, Te is hasonlóakkal nyomulsz  :kacsint:
Nálam a Call of Duty, illetve az Age of Empires II - III van fent. Van még a Heroes IV, de azzal már rég nem játszottam, az Age jobban tetszik.  :nagymosoly:
A hűtésen én is gondolkodtam már, mert nekem az íróasztal lapját is teljesen átmelegíti.
Nekem is Mobility Radeon 9700 van, 64MB memóriával, ami úgy látszik, hogy kevés a COD-hoz.  :elkeseredett:


:nyelv: Naná az ótós játék csak ideig óráig köt le utána mindenképpen le kell mennem a gariba szerelni kicsit. :D
Látom neked is a radeon a fő hő termelő. :D Bár remélem az én 128meásom egy darabig jó lesz. :D

Polkarbonát lapra raktam fel a gépet kicsit megdöntve ventiknél kivágva.De még így is meleg.Építek alá szélkereket lehet. :D
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

Batyuka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
    • http://www.qefglobal.com
Game
« Válasz #67 Dátum: 2006.01.03 11:51:05 »
Idézetet írta: "MiCKEY"


Hát nem tudom, az új COD nagyon el lett baltázva. Az előzőben volt kihívás meg izgalom ezt meg egy nap atatt végig lehet tolni és nincs is vége rendesen.


Te aztan nagyon ugyes vagy kamerad!!! En szenvedek vele rendesen, tegnap pl a telefonkabelosszekotogetos palya 1.5 ora alatt sem sikerult, kb. 84-szer lottek halomra.... mielott belepaszirotam volna a szeket a monitorba inkabb kikapcs.
vensis II, 1.6 Sol Sedan [size=12]33[/size]

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Game
« Válasz #68 Dátum: 2006.01.03 13:30:03 »
Ma mesélte valaki, hogy lehet kapni többek között a Conradban is, de ott drága olyan laptop hűtőt, amiben 2 nagy venti van, és alá kell tenni a laptopnak, azt mondták, hogy halk, és hatásos.
Laco 73 :D

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Game
« Válasz #70 Dátum: 2006.01.04 08:11:03 »
Idézetet írta: "Profy"
Ehun van. :D megyek rendelek egyet. :D

Ha üzembe helyezted, majd számolj be, hogy muzsikál!  :pofa:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Game
« Válasz #71 Dátum: 2006.01.04 08:13:30 »
Idézetet írta: "Batyuka"
Idézetet írta: "MiCKEY"


Hát nem tudom, az új COD nagyon el lett baltázva. Az előzőben volt kihívás meg izgalom ezt meg egy nap atatt végig lehet tolni és nincs is vége rendesen.


Te aztan nagyon ugyes vagy kamerad!!! En szenvedek vele rendesen, tegnap pl a telefonkabelosszekotogetos palya 1.5 ora alatt sem sikerult, kb. 84-szer lottek halomra.... mielott belepaszirotam volna a szeket a monitorba inkabb kikapcs.

A COD 1-nek is elég furán lett vége, ki lett tűzve a zászló és már jött is fel a stáblista. Én meg vártam, hogy biztos most jön a "kettes pálya"  :o
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

rezol

  • Vendég
Game
« Válasz #72 Dátum: 2006.01.17 12:26:39 »
SMS-webes játék letöltőhely.

Apu

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 915
Game
« Válasz #73 Dátum: 2006.01.17 19:03:00 »
Na próbáljuk ki ezt a : 18.WHEELS.OF.STEEL.CONVOY nevezetű gémet. Majd írok milyen.
'94 Corolla Sedan 1.3  16v 29

A vegetáriánus egy õsi indián szó.
Jelentése: rossz vadász.

Az élet folyamatos harc. Délelõtt az éhséggel, délután az álmossággal.

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
Game
« Válasz #74 Dátum: 2006.01.17 23:31:58 »
Idézetet írta: "Apu"
Na próbáljuk ki ezt a : 18.WHEELS.OF.STEEL.CONVOY nevezetű gémet. Majd írok milyen.


A Convoy végződésüt még nem ismerem.  :kacsint:
Eddig amikkel játszottam, és nagyon ajánlom mindenkinek, az a 18 WOS Across America és a 18 WOS Pedal to the Metal.  :nagymosoly:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61