Szerző Téma: Game  (Megtekintve 171216 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Game
« Válasz #45 Dátum: 2005.12.23 12:53:15 »
Én Force Feedbackes kormánnyal szoktam.
Bár már nagyon rég nem játszottam.

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Game
« Válasz #46 Dátum: 2005.12.28 12:07:50 »
Idézetet írta: "whis"
Jelenleg a Call of Duty-t nyomom, néha elég izzasztó, míg rájövök, hogy mit is kéne csinálni időnként.
Mellette az Age of Empires II is nagyon bejön.


Hát nem tudom, az új COD nagyon el lett baltázva. Az előzőben volt kihívás meg izgalom ezt meg egy nap atatt végig lehet tolni és nincs is vége rendesen.

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Game
« Válasz #47 Dátum: 2005.12.28 15:54:20 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
Hát nem tudom, az új COD nagyon el lett baltázva. Az előzőben volt kihívás meg izgalom ezt meg egy nap atatt végig lehet tolni és nincs is vége rendesen.

Nekem még az 1-es van 8-)
Most kaptam az Age of Empires III-at, egyelőre csak ismerkedem vele. Ráadásul a játék kiírta, hogy a gépem csak 800 MHz-es és nem fog futni, mivel a minimum 1.4 GHz. Csak azt nem tudom, honnan vette a 800-at, mert 3.2-es  :shock:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

rezol

  • Vendég
Game
« Válasz #48 Dátum: 2005.12.28 16:38:15 »
Idézetet írta: "whis"
Idézetet írta: "MiCKEY"
Hát nem tudom, az új COD nagyon el lett baltázva. Az előzőben volt kihívás meg izgalom ezt meg egy nap atatt végig lehet tolni és nincs is vége rendesen.

Nekem még az 1-es van 8-)
Most kaptam az Age of Empires III-at, egyelőre csak ismerkedem vele. Ráadásul a játék kiírta, hogy a gépem csak 800 MHz-es és nem fog futni, mivel a minimum 1.4 GHz. Csak azt nem tudom, honnan vette a 800-at, mert 3.2-es  :shock:
Lehet, hogy alapból le van véve a procid sebessége.
De ezt majd a szakik megmondják.

Satriani

  • Vendég
Game
« Válasz #49 Dátum: 2005.12.28 17:36:18 »
Idézetet írta: "whis"
Csak azt nem tudom, honnan vette a 800-at, mert 3.2-es  :shock:

Ha AMD-d van, akkor kapcsold ki a CnQ-t.

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Game
« Válasz #50 Dátum: 2005.12.28 22:38:42 »
Idézetet írta: "Satriani"
Idézetet írta: "whis"
Csak azt nem tudom, honnan vette a 800-at, mert 3.2-es  :shock:

Ha AMD-d van, akkor kapcsold ki a CnQ-t.

Ezt hol keressem pontosan? :hmm:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Satriani

  • Vendég
Game
« Válasz #51 Dátum: 2005.12.30 00:28:07 »
Idézetet írta: "whis"
Ezt hol keressem pontosan? :hmm:

Tudni kellene, milyen alaplapod van. A BIOS-ban a CnQ (Cool n Quiet) funkció letiltható, de sokszor adnak az alaplaphoz egy szoftvert, amivel Windows alatt is kikapcsolható (akár csak a telepítés erejéig) a funkció. Nekem pl. MSI alaplapom van, amihez a mellékelt szoftverben simán ki lehet kapcsolni a BIOS-ban amúgy engedélyezett funkciót.

[a csatolmányt egy admin törölte]

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Game
« Válasz #52 Dátum: 2005.12.30 08:58:41 »
Ezek a képen látható adatok nálad valósak? Azt hogy csinálod, hogy 1250-es ventifordulattal 35 fok a gép? Nekem mondjuk gyári hűtőm van, meg kicsit poros már, de 50 alatt sose volt a proci, és 3750-et forog a venti.
Laco 73 :D

Satriani

  • Vendég
Game
« Válasz #53 Dátum: 2005.12.30 09:39:35 »
Idézetet írta: "KLaco"
Ezek a képen látható adatok nálad valósak? Azt hogy csinálod, hogy 1250-es ventifordulattal 35 fok a gép? Nekem mondjuk gyári hűtőm van, meg kicsit poros már, de 50 alatt sose volt a proci, és 3750-et forog a venti.

Annyira valós, amennyire a szenzorok jól mérnek :) Nem ellenőriztem külön eszközzel. Az viszont biztos, hogy ez a CnQ elég jól működik. (Röviden arról van szó, hogy a rendszer a terhelés függvényében képes változtatni a processzor szorzóját és az FSB-t, így a 3200+ jelölésű processzorom terheletlenül akár 1GHz-es órajelen is ketyeghet. Pont azért választottam ezt a processzort, mert az otthoni gépem egész évben be van kapcsolva, és fontos a hőtermelés, valamint az áramfogyasztás is.

Viszont az előző AMD-m (sima 1800+ Athlon XP) nekem is 50 fok körül volt terhelés nélkül. Gondolom, neked is ilyened (vagy még jobban melegedő Inteled) van...

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Game
« Válasz #54 Dátum: 2005.12.30 09:44:52 »
Idézetet írta: "Satriani"
Idézetet írta: "KLaco"
Ezek a képen látható adatok nálad valósak? Azt hogy csinálod, hogy 1250-es ventifordulattal 35 fok a gép? Nekem mondjuk gyári hűtőm van, meg kicsit poros már, de 50 alatt sose volt a proci, és 3750-et forog a venti.

Annyira valós, amennyire a szenzorok jól mérnek :) Nem ellenőriztem külön eszközzel. Az viszont biztos, hogy ez a CnQ elég jól működik. (Röviden arról van szó, hogy a rendszer a terhelés függvényében képes változtatni a processzor szorzóját és az FSB-t, így a 3200+ jelölésű processzorom terheletlenül akár 1GHz-es órajelen is ketyeghet. Pont azért választottam ezt a processzort, mert az otthoni gépem egész évben be van kapcsolva, és fontos a hőtermelés, valamint az áramfogyasztás is.

Viszont az előző AMD-m (sima 1800+ Athlon XP) nekem is 50 fok körül volt terhelés nélkül. Gondolom, neked is ilyened (vagy még jobban melegedő Inteled) van...

AMD 2400+ om van :) És ezt mikortól tudják az AMD-k? 3000től?
Laco 73 :D

Satriani

  • Vendég
Game
« Válasz #55 Dátum: 2005.12.30 11:06:50 »
Idézetet írta: "KLaco"
AMD 2400+ om van :) És ezt mikortól tudják az AMD-k? 3000től?

Akkor jól sejtettem. :)

Az összes 64 bites Athlon CnQ-képes, ha az alaplap is tudja ezt a funkciót. A frissebb alaplapok mindegyike fel van erre készítve. Ha hajlandó vagy ilyesmire költeni, szerintem simán megéri a váltás: olyan csendes a gyári hűtő, hogy alapállapotban gyakorlatilag nem lehet hallani a zúgását, ráadásul nem is melegszik a processzor. Én januárban újítottam, és egy percig nem bántam meg.

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Game
« Válasz #56 Dátum: 2005.12.30 12:50:42 »
Idézetet írta: "Satriani"
Idézetet írta: "KLaco"
AMD 2400+ om van :) És ezt mikortól tudják az AMD-k? 3000től?

Akkor jól sejtettem. :)

Az összes 64 bites Athlon CnQ-képes, ha az alaplap is tudja ezt a funkciót. A frissebb alaplapok mindegyike fel van erre készítve. Ha hajlandó vagy ilyesmire költeni, szerintem simán megéri a váltás: olyan csendes a gyári hűtő, hogy alapállapotban gyakorlatilag nem lehet hallani a zúgását, ráadásul nem is melegszik a processzor. Én januárban újítottam, és egy percig nem bántam meg.

Aha, hát az újítás még odébb lesz, majd ha bejön a P5, és ennek jól lemegy az ára.
Laco 73 :D

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Game
« Válasz #57 Dátum: 2005.12.30 15:55:01 »
Idézetet írta: "Satriani"
Idézetet írta: "whis"
Ezt hol keressem pontosan? :hmm:

Tudni kellene, milyen alaplapod van. A BIOS-ban a CnQ (Cool n Quiet) funkció letiltható, de sokszor adnak az alaplaphoz egy szoftvert, amivel Windows alatt is kikapcsolható (akár csak a telepítés erejéig) a funkció. Nekem pl. MSI alaplapom van, amihez a mellékelt szoftverben simán ki lehet kapcsolni a BIOS-ban amúgy engedélyezett funkciót.

Ja, hogy a Bios-ban kell keresni és procihőmérsékletet  :pofa:  Mégnézem...
Amúgy Asus notebook, A64 3.2+  :pofa:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Game
« Válasz #58 Dátum: 2005.12.30 17:09:44 »
Jaja, nekem is A64 van a gépben és 30fok alatt van a proci mindig :)

Satriani

  • Vendég
Game
« Válasz #59 Dátum: 2005.12.30 22:24:03 »
Idézetet írta: "whis"
Ja, hogy a Bios-ban kell keresni és procihőmérsékletet  :pofa:  Mégnézem...

Ne procihőmérsékletet keress, hanem "Cool n Quiet" opciót! Különben nem is biztos, hogy ki kell kapcsolnod, könnyen lehet, hogy feltelepül a játék úgy is, hogy a processzor "kézifékkel" pörög.