Szerző Téma: Game  (Megtekintve 171240 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
Game
« Válasz #30 Dátum: 2005.12.06 14:44:41 »
Szóval, az első részről 1-2 kép.  :kacsint:


2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
Game
« Válasz #31 Dátum: 2005.12.06 14:52:17 »
Amúgy vannak autók is az utakon, néha még kis dugók is kialakulnak, akkor van sok kamionos cimbora is, akikkel CB rádiózni lehet, és néha kell is (pl, hogy merre radaroznak éppen a zsaruk  :kacsint: ).

Csak valahogy mindegyik képem a játékból akkor lett elmentve, amikor semmi forgalom nem volt.
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

rezol

  • Vendég
Game
« Válasz #32 Dátum: 2005.12.15 22:07:40 »
Most nyomtam egy Midtown Madness-t egy sárga ford mustang gt-vel. :nagymosoly:

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Game
« Válasz #33 Dátum: 2005.12.16 07:22:17 »
Jelenleg a Call of Duty-t nyomom, néha elég izzasztó, míg rájövök, hogy mit is kéne csinálni időnként.
Mellette az Age of Empires II is nagyon bejön.
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Game
« Válasz #34 Dátum: 2005.12.16 12:43:31 »
Mostanában a F.E.A.R. -el kezdtem el játszani, de nem egyszerű játék. Néhül majd beszartam, olyan jelenetek vannak, tényleg félelmetes.
Az NFS : Most Wanted -ben meg már csak Razort kéne legyőznöm, és vége.  :nagymosoly:
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Apu

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 915
Game
« Válasz #35 Dátum: 2005.12.16 16:04:23 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Mostanában a F.E.A.R. -el kezdtem el játszani, de nem egyszerű játék. Néhül majd beszartam, olyan jelenetek vannak, tényleg félelmetes.
Az NFS : Most Wanted -ben meg már csak Razort kéne legyőznöm, és vége.  :nagymosoly:

Kitartás. Tényleg be lehet szarni rajta. Pláne ha fejhallgatóval játszol és az asszony hajnali kettőkor - pont mikor lemerül a sisaklámpád- megfogja a válladat... A kiscsajból meg tudsz asszociálni, ha láttad a Kört, vagy az Átok (Sarah Michelle Gellar) című filmet... Várod, mikor lép ki a monitorból... Hidd el a neheze még hátra van... Aztán amikor a játék végén ülsz a helikopteren, és felrobban minden odalent jön a meglepetés..... Tutira lesz F.E.A.R. 2.....
'94 Corolla Sedan 1.3  16v 29

A vegetáriánus egy õsi indián szó.
Jelentése: rossz vadász.

Az élet folyamatos harc. Délelõtt az éhséggel, délután az álmossággal.

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
Game
« Válasz #36 Dátum: 2005.12.16 17:33:17 »
Én az NFS Porsche-t vettem elő, egyszerűen még mindig le a kalappal előtte. Én elég kényes vagyok 1-1 autós játékot illetően, szóval hiába a csili-vili új NFS-ek, ha egyszer nem törik benne az autó, hogy a hülye amcsi kisgyerek megvegye, és ezt tanulja meg, hogy ha 200-al falnak csapódsz, akkor csak a sebességed fog picit csökkenni. Éppen ez lenne benne a poén, vigyázni az autóra, mert különben a gatytád is rámegy a javításra, és kevesebb pénz marad tuningolni, fejleszteni. De nem...

Remélem még megélem azt, hogy egy új NFS-ben megint törhető autók lesznek...

GTA-t is szoktam néha-néha nyomni, de ott meg inkább csak ökörködni. Egykerekezni a BMX-el, meg ilyenek.
A Vice Cityben is volt 1-2 poén, pl lehetett buszozni, és 5$ ütötte a markodat, ha a buszok útvonalát követted, és megálltál a buszmegállóknál.

Korábban pedig a Hidden&Dangerous-t nyomtam, abban meg az tetszett, hogy ugye elvileg mindegyik emberedet tudtad irányítani, de amíg az egyikkel voltál, addig a többi nem csak álldogált, hanem követte a parancsaidat, amiket ki lehetett adni. És ha ellenség közeledett, akkor ők is rálőttek, szóval nem csak te voltál ott egymagad, hanem a gép is besegített.

Régi örök kedvencek pedig a Tycoon sorozatok, meg az autós játék, amin felnőttem: Stunts. Csináltunk hozzá vagy 1000 pályát, a végén már a hegyeket is meg tudtuk építeni a kedvünk szerint, szóval mindig változatos volt a terep. Igaz nem egy grafikai csoda, de nem is csak ettől lesz egy játék szórakoztató és jól eladható, szerintem.

Nah, elég belőlem.  :roll:  :kacsint:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Game
« Válasz #37 Dátum: 2005.12.20 18:30:50 »
Idézetet írta: "Apu"
Idézetet írta: "Deep Rush"
Mostanában a F.E.A.R. -el kezdtem el játszani, de nem egyszerű játék. Néhül majd beszartam, olyan jelenetek vannak, tényleg félelmetes.
Az NFS : Most Wanted -ben meg már csak Razort kéne legyőznöm, és vége.  :nagymosoly:

Kitartás. Tényleg be lehet szarni rajta. Pláne ha fejhallgatóval játszol és az asszony hajnali kettőkor - pont mikor lemerül a sisaklámpád- megfogja a válladat... A kiscsajból meg tudsz asszociálni, ha láttad a Kört, vagy az Átok (Sarah Michelle Gellar) című filmet... Várod, mikor lép ki a monitorból... Hidd el a neheze még hátra van... Aztán amikor a játék végén ülsz a helikopteren, és felrobban minden odalent jön a meglepetés..... Tutira lesz F.E.A.R. 2.....

A hétvégén kipróbáltam a Multuplayer funkciót, csak úgy egyedül, és mászkáltam az üres pályán, és megdöbbenve vettem észre, hogy egyszer csak elkezdtek hozzám csatlakozni emberek a netről. A végén kb 10-11 en gyilkoltuk egymást :D
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

rezol

  • Vendég
Game
« Válasz #38 Dátum: 2005.12.20 20:58:14 »
Amúgy ti az autósokat milyen perifériával játszátok?

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Game
« Válasz #39 Dátum: 2005.12.21 10:28:34 »
Idézetet írta: "Szonár"
Amúgy ti az autósokat milyen perifériával játszátok?

Nálam ha autós játék akkor granturismo korábban 3 most 4 (Playstation2)
Számítógépen már jóideje nem játszom autós játékokat, bár mostanában a PS-re se nagyon jut idő...
Hogy a kérdésre is válaszoljak, nekem a gombmnyomkodás a szg-en, illetve a PS controllere nem nem jött be autózáshoz.
Úgyhogy logitech driving force. Összehasonlításom csak a valósághoz van, más kormányokat nem próbáltam. De elég realisztikus az érzés.
Régebben amikor a végigjátszott éjszaka után beültem reggel az autóba, egész elcsodálkoztam hogy mi ez a bazi nagy kormány..  :nagymosoly:

rezol

  • Vendég
Game
« Válasz #40 Dátum: 2005.12.21 20:11:24 »
Én billentyűzettel nyomom a Midtown Madness-t és mit mondjak elég xar.
Igaz, hogy automata váltót használok, de még így is elég nehéz, mert a szóköz billentyű
a kézifék, a négy nyil pedig az irány.
A játék végén már erősen szoktak fájni az ujjaim.
Ráadásul kézifékkel kanyarodni a Ford Mustang GT-vel nagy érzékenységet kíván, mert az rögtön megpördül.
Viszont az a leggyorsabb autó.

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Game
« Válasz #41 Dátum: 2005.12.22 14:52:01 »
Idézetet írta: "Szonár"
Amúgy ti az autósokat milyen perifériával játszátok?


Bellentyűzet. És mivel a dógozó asztalomat fel kellet számolnom így a kormány elmarad. :(
Asztali gépről is át kellet ülnöm a noteszra.
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

Satriani

  • Vendég
Game
« Válasz #42 Dátum: 2005.12.23 11:12:36 »
Idézetet írta: "Szonár"
Amúgy ti az autósokat milyen perifériával játszátok?

Microsoft Sidewinder FFB-s kormánnyal. Régebben billentyűzettel játszottam, de a kormány sokkal, de sokkal "fílingesebb". Pár játék, ami szerintem jó FFB-megvalósítással rendelkezik:
- Tough Trucks (egyszerűen ÁLLAT, úgy kell küzdeni a kormánnyal; nekem ez a kedvenc arcade játékom, kár, hogy rövid)
- F1 2002 GTR mod
- GTR
- RBR
- Rally Championship 2000 (vagy Mobil1 Rally)
- Mercedes-Benz World Racing

Szerintem ezekhez képest a Colin-sorozat vagy az NFS-ek (leszámítva a porschés részt) kormánnyal játszva elég haloványak.

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Game
« Válasz #43 Dátum: 2005.12.23 11:42:22 »
Idézetet írta: "Profy"
Idézetet írta: "Szonár"
Amúgy ti az autósokat milyen perifériával játszátok?


Bellentyűzet. És mivel a dógozó asztalomat fel kellet számolnom így a kormány elmarad. :(
Asztali gépről is át kellet ülnöm a noteszra.

Én még az NFS Undergroundot billentyűvel kezdtem, de aztán vettünk Logitec Wingman -t az az egyik legjobb ilyen kütyü, nagyon kézreáll, egyedül a rögzítése volt gyenge, de kb 30-50 kört kellett mennem, mire 1 szintre hoztam a teljesítményemet a billentyűs értékkel, addig nagyon nem ment. Aztán 100 kör után már nagyon ment, és olyan dolgokat is meg tudtam csinálni, amiket bill-el nem. Aztán eladtuk, mert nem játszottunk vele sokat.
Laco 73 :D

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Game
« Válasz #44 Dátum: 2005.12.23 12:21:10 »
Idézetet írta: "Szonár"
Amúgy ti az autósokat milyen perifériával játszátok?

Egyszer vettünk a fiamnak egy kormányt, hogy úgy majd élvezetesebb lesz az autós játék, de nem vált be.
Ezért kizárólag billentyűkön játszok.
Első sorban a CMR sorozatot űzöm vele. Nagyon gyors, kanyargós úton, amikor már elzsibbad az agyam, mind a négy billentyűt egyszerre szoktam nyomni :lol:  :lol: .
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."