Szerző Téma: Game  (Megtekintve 171208 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Csacsa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Prius II
Game
« Válasz #15 Dátum: 2005.12.01 16:41:17 »
Én nem merek nekikezdeni a Most Wantednak így vizsgaidőszak előtt! :nene: Azt hiszem nem lenne jó hatással az eredményekre!Tavaly is szilveszter után tettem fel az Underground II.-t,és nagyon nem tudtam a tanulásra koncentrálni!Szerencsére összekaptam magam,és végeztem jan. közepére,aztán játszhattam nyugodtam!
Végülis egyik havernál már kipróbáltam a MW-t,de nekem az irányítása nem tetszett,jobbnak érzem az UII-t!Erről vélemény?
Pörgesd föl magadat, bármi van, b@ssz föl egy napszemüveget, rúgd ki a gázt padlóig, rúgd ki a ***a anyját, hajoljon a lemez, a kompresszorod úgyis jobban szív, mint bármelyik csajod!

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Game
« Válasz #16 Dátum: 2005.12.02 01:22:25 »
Nagyon hülye kérdésem van: nincs meg valakinek az Oxyd nevű játék? (Kb. 10 éve volt nagy sláger, egy fekete és egy fehér golyóval végig kell menni különböző pályákon) A neten megtaláltam az oldalát, de nem tudom letölteni. :hmm:
music     

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Game
« Válasz #17 Dátum: 2005.12.02 10:21:08 »
Idézetet írta: "music"
Nagyon hülye kérdésem van: nincs meg valakinek az Oxyd nevű játék? (Kb. 10 éve volt nagy sláger, egy fekete és egy fehér golyóval végig kell menni különböző pályákon) A neten megtaláltam az oldalát, de nem tudom letölteni. :hmm:

Emlékszem rá, én is szerettem. Lehet hogy otthon megvan valahol CD-n, utánanézek, de előre nem bíztatlak semmivel...

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Game
« Válasz #18 Dátum: 2005.12.02 12:08:01 »
Idézetet írta: "kmr"
Idézetet írta: "music"
Nagyon hülye kérdésem van: nincs meg valakinek az Oxyd nevű játék? (Kb. 10 éve volt nagy sláger, egy fekete és egy fehér golyóval végig kell menni különböző pályákon) A neten megtaláltam az oldalát, de nem tudom letölteni. :hmm:
Emlékszem rá, én is szerettem. Lehet hogy otthon megvan valahol CD-n, utánanézek, de előre nem bíztatlak semmivel...

Nem baj, már ezt is köszönöm. :szivecske:
music     

Satriani

  • Vendég
Game
« Válasz #19 Dátum: 2005.12.02 18:08:01 »
Idézetet írta: "Rozsomák"
Ki az a torrent meg emule? :oops:

Bittorrenttel kapcsolatban ez jó kiindulópont: http://bittorrent.lap.hu/ Itt találsz leírásokat és torrent oldalakat is.

Az eMule/ed2k itthon annyira szerintem nem népszerű, de én nagyon szeretem, mert bár lassú, de kis kitartással és nagy türelemmel MINDEN megtalálható rajta. Innen el lehet indulni: http://p2p.lap.hu/

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Game
« Válasz #20 Dátum: 2005.12.03 17:47:31 »
Idézetet írta: "Satriani"
Idézetet írta: "Rozsomák"
Ki az a torrent meg emule? :oops:

Bittorrenttel kapcsolatban ez jó kiindulópont: http://bittorrent.lap.hu/ Itt találsz leírásokat és torrent oldalakat is.

Az eMule/ed2k itthon annyira szerintem nem népszerű, de én nagyon szeretem, mert bár lassú, de kis kitartással és nagy türelemmel MINDEN megtalálható rajta. Innen el lehet indulni: http://p2p.lap.hu/

Köszönöm, majd megnézem. :D
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Game
« Válasz #21 Dátum: 2005.12.03 22:44:31 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "kmr"
Idézetet írta: "music"
Nagyon hülye kérdésem van: nincs meg valakinek az Oxyd nevű játék? (Kb. 10 éve volt nagy sláger, egy fekete és egy fehér golyóval végig kell menni különböző pályákon) A neten megtaláltam az oldalát, de nem tudom letölteni. :hmm:
Emlékszem rá, én is szerettem. Lehet hogy otthon megvan valahol CD-n, utánanézek, de előre nem bíztatlak semmivel...

Nem baj, már ezt is köszönöm. :szivecske:

Első nekifutásra, itthon nem találtam meg. :(
Talán még anyáméknál lehet a régi számítógépes cuccok között, jövő hétvégén azt is megnézem.

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Game
« Válasz #22 Dátum: 2005.12.05 11:46:18 »
Idézetet írta: "music"
Nagyon hülye kérdésem van: nincs meg valakinek az Oxyd nevű játék? (Kb. 10 éve volt nagy sláger, egy fekete és egy fehér golyóval végig kell menni különböző pályákon) A neten megtaláltam az oldalát, de nem tudom letölteni. :hmm:

Nem tudom erre gondoltál e, de ez egy nagyon régi (talán 1992 -es) DOS -os játék. És a címe stimmel :) (más kérdés megy e XP alatt).
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Game
« Válasz #23 Dátum: 2005.12.05 20:28:14 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Nem tudom erre gondoltál e, de ez egy nagyon régi (talán 1992 -es) DOS -os játék. És a címe stimmel :) (más kérdés megy e XP alatt).

Köszi - mindkettőtöknek, mert priviben is megkaptam - azt hiszem, erre gondoltam. Azért csak hiszem, mert nem tudom telepíteni - mit csináljak, hülye vagyok hozzá. A readme szerint kellene lennie benne egy install.exe fájlnak, ezt viszont nem találom. Így most ott pihen a képernyőn kibontatlanul... :elkeseredett:
Ja, egyébként 98-asom van, az XP-t nem bírná el a gépem...
music     

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
Game
« Válasz #24 Dátum: 2005.12.06 00:00:38 »
Idézetet írta: "Satriani"
Itt egy ismertető az új NFS-epizódról: http://index.hu/tech/szoftver/nfs051123/ Műfajában tényleg elég jó a játék. Más oldalról az igazi szimulátorokkal (pl. GTR, LFS, Rally Championship, NASCAR-sorozat, RBR) nagyobb kihívás játszani.


Jól néz ki ez az NFS. Még nem volt hozzá szerencsém, szóval halkan kérdezném meg, hogy ugye ebben törnek az autók?
Mert számomra emiatt volt hatalmas csalódás a korábbi 2 underground, végigvittem, és semmi.
Az NFS a Porsche óta nem tud lázba hozni, bár a Hot Pursuit sem volt rossz.

Nekem a kedvencem egy kamionos szimulátor, fuvarokat kell teljesítened, és egy céget kell felépítened.
18 wheels of steel a játék neve (2 része is van). Van hozzá magyarosítás is, és a játékban még arra is figyelni kell, hogy pihenjél, mert lecsukódik a szemed, és nem látsz semmit. Jó kis játék, engem le tud kötni.
Itt van róla 1-2 kép.

2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Game
« Válasz #25 Dátum: 2005.12.06 08:33:43 »
Idézetet írta: "Xtrem"
Nekem a kedvencem egy kamionos szimulátor, fuvarokat kell teljesítened, és egy céget kell felépítened.

Ez érdekes lehet. Magyar játék, vagy csak tudja a teljes magyarországi navigációt?
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Game
« Válasz #26 Dátum: 2005.12.06 08:56:28 »
Idézetet írta: "Xtrem"
Nekem a kedvencem egy kamionos szimulátor, fuvarokat kell teljesítened, és egy céget kell felépítened.

Nincs ebből véletlenül egy "demo" verziód kölcsön? Eseteleg egy biztonsági másolatod kipróbálásra?  :wink:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Game
« Válasz #27 Dátum: 2005.12.06 10:51:02 »
Idézetet írta: "Xtrem"

Jól néz ki ez az NFS. Még nem volt hozzá szerencsém, szóval halkan kérdezném meg, hogy ugye ebben törnek az autók?
Mert számomra emiatt volt hatalmas csalódás a korábbi 2 underground, végigvittem, és semmi.
Az NFS a Porsche óta nem tud lázba hozni, bár a Hot Pursuit sem volt rossz.

Nekem a kedvencem egy kamionos szimulátor, fuvarokat kell teljesítened, és egy céget kell felépítened.
18 wheels of steel a játék neve (2 része is van). Van hozzá magyarosítás is, és a játékban még arra is figyelni kell, hogy pihenjél, mert lecsukódik a szemed, és nem látsz semmit. Jó kis játék, engem le tud kötni.
Itt van róla 1-2 kép.

Nem törnek az autók (legalábbis a tied nem) viszont a zsarukat lehet törni, zúzni (sőt, kell is!), és ez nagyon sokat dob a játékon, az NFS U2 -höz képest. Szerintem ez az eddigi legjobb rész (legalábbis holtverseny az 1, és a Porsche -val).
Ez a kamionos téma érdekes lehet :)
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
Game
« Válasz #28 Dátum: 2005.12.06 14:36:23 »
Idézetet írta: "Rozsomák"
Ez érdekes lehet. Magyar játék, vagy csak tudja a teljes magyarországi navigációt?


Eredetileg Amerikában és Kanadában kell fuvarokat teljesíteni (így még a határon is át lehet lépni), és az Amcsi kamionok vannak benne (Kenworth, Mack és társai), de egy rakat dolgot le lehet tölteni a játékhoz (pl kamionokat, pótokat, szóval akár Kamazzal is lehet nyomulni  :kacag: De ott van akár az új Volvo FH sorozat, és egy csomó kiegészítőt is lehet venni a kameszokra, pl díszcsicsa-fényáradat, Michelin figura, stb, stb). És persze a motort, váltót is lehet tuningolni, tankolni kell, ha koccansz, akkor sérül az árud és a kamion is.

Van hozzá ez a magyarosítás, így a szövegek és a térkép úgy ahogy átalakul, szóval nagyjából tényleg olyan, mintha a magyar utakon mennél (a számozásokra is figyeltek). De nincsenek benne emiatt új utak, csak a városokat írták át magyarra. Nem mai már a játék, de szerintem nem rossz.
Van egy rakat kameraállás, de ha pl a fülkében ülve vezetsz, akkor esőben ha nem használod az ablaktörlőt, akkor nem látsz ki, éjjel fel kell kapcsolni a lámpákat, mert nem látsz semmit, stb. Van tempomat is, szóval tényleg minenre gondoltak. Ugye ha nem alszol és pihensz, akkor egy idő után lecsukódik a szemed, szóval élethű. Vannak állomások, ahol meg kell állni egy mérlegelésre, és ha súlyosabb a kamion a megengedettnél, akkor bírságot fizetsz (vagy mész kerülőutakon).

Remélem lesz belőle következő rész is.  :vezetes:  :vag2:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
Game
« Válasz #29 Dátum: 2005.12.06 14:40:59 »
Idézetet írta: "whis"
Nincs ebből véletlenül egy "demo" verziód kölcsön? Eseteleg egy biztonsági másolatod kipróbálásra?  :wink:


Én is a DC++-ról töltöttem le, 1 CD-re szerintem ráfér (.bin és .cue file-ok). Ehhez kell egy kicsomagoló program (virtual Daemon manager) és már meg is vagy. Telepíted, és lehet nyomni neki.  :vag2:
2 rész jelent eddig meg, ez a második aminek 18 wheels of steel pedal to the metal a neve, és van egy korábbi verzió is, az meg simán 18 wheels of steel across America, ha jól emlékszem.
Az sem volt egy rossz játék, de ott pl még nem volt benne ez az elalvós dolog, de nagyjából ilyesmi volt (persze szerényebb grafika, de maximálisan le tudott kötni az is). Ahhoz tudtommal nem készűltek kiegészítők, az csak a már emlaített második részhez vannak, de ahhoz dögivel.  :)
Keresek a korábbiról is 1-2 képet.
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61