Szerző Téma: Game  (Megtekintve 174048 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9518
Re:Game
« Válasz #765 Dátum: 2017.09.27 22:36:08 »
Waaa sikerült lőni a jófogáson egy chrome edition-t szülinapjára:



És ez mind semmi... az Ubisoft a legújabb Just Dance 2018-ast kiadja Xbox 360-ra is! Buli lesz, gyerekek, Október 26. a nagy nap!

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10673
Game
« Válasz #766 Dátum: 2017.11.01 11:47:07 »
Valaki játszik az Euro Truck Simulator 2-vel?
Az eddigi legélethűbb kamionos játék, valósághűen mozgó, kanyarodó, tolató járművek és pótkocsik, a sok kiegészítővel pedig szinte megunhatatlan a játékmenet.  ;)

2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4160
Re:Game
« Válasz #767 Dátum: 2017.11.01 13:17:10 »
Valaki játszik az Euro Truck Simulator 2-vel?
Az eddigi legélethűbb kamionos játék, valósághűen mozgó, kanyarodó, tolató járművek és pótkocsik, a sok kiegészítővel pedig szinte megunhatatlan a játékmenet.  ;)
Mióta nézem ezt a csatornát, azóta tervezem. Már csak egy értelmes gép kéne alá, mert a laptop nem szereti.
Jövőre beraktam költségvetésbe egy i7-es játékgépet, két monitort, egy Saitek X52 Pro-t, meg egy rendes kormányt váltóval. Gyerekek is belenőnek lassan abba a korba, hogy tudjanak ilyesmivel játszani, úgyhogy biztosan ki lesz használva.  :innocent:

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9518
Re:Game
« Válasz #768 Dátum: 2017.11.01 15:32:52 »
Amúgy meg Just Damce 2018 rulez  :punk:  :taz:

És sajnos a Microsoft kinyírja a Kinectet. 2011-ben még ez volt a leggyorsabban fogyó elektronikus eszköz (consumer device), amivel Guinness-rekordot állított föl.

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10673
Game
« Válasz #769 Dátum: 2017.11.01 16:40:30 »
Mióta nézem ezt a csatornát, azóta tervezem. Már csak egy értelmes gép kéne alá, mert a laptop nem szereti.
Jövőre beraktam költségvetésbe egy i7-es játékgépet, két monitort, egy Saitek X52 Pro-t, meg egy rendes kormányt váltóval. Gyerekek is belenőnek lassan abba a korba, hogy tudjanak ilyesmivel játszani, úgyhogy biztosan ki lesz használva.  :innocent:

Nekem nincs semmiféle segédeszközöm, sima billentyűzettel nyomom, és mégsem töröm szét a kamiont.  ;) :innocent:
Az én számítógépem 2008-as vásárlás, 2,33ghz és 2 gb ram, és nem szaggat vele a játék, és még a grafikát se kell lebutítani hozzá, sőt.  ;)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4160
Re:Game
« Válasz #770 Dátum: 2017.11.01 17:36:46 »
Nekem nincs semmiféle segédeszközöm, sima billentyűzettel nyomom, és mégsem töröm szét a kamiont.  ;) :innocent:
Az én számítógépem 2008-as vásárlás, 2,33ghz és 2 gb ram, és nem szaggat vele a játék, és még a grafikát se kell lebutítani hozzá, sőt.  ;)
Nálunk ez van a családi igény listán:
MS Flight Simulator
Lock On: Modern Air Combat (LOMAC)
Ship Simulator Extremes 
Euro Truck Sim                         
CoD II.WW sorozat
CoD Modern Warfare sorozat
...esetleg még Elite.

Namost ezek némelyike erősen processzor igényes, a LOMAC konkrétan még i3/4GB RAM mellett is lusta tud lenni kissé, ami nem épp optimális, ha élvezhető grafika mellett A10-essel épp egy konvojt szeretnél gyors rácsapással nullára ritkítani. A kormány se ahhoz kell, hogy ne törd össze, hanem ahhoz, hogy közvetlenebb legyen az élmény. Ha kormányzol, pedálozol, váltasz, az sokkal mókásabb mintha ugyanezt billentyűzeten nyomkodod. Egyedül a hajóvezetés az ahol nagyon elfogadnám a kontrollert, de valójában csak a két tologatható kar az ami hozzáad az élményhez, arra meg kicsit sok a 300$. :D

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Re:Game
« Válasz #771 Dátum: 2017.11.02 20:23:29 »
És ezekhez a processzor vagy a videokártya a kevés?
Attila 31
  - Avensis
- Prius

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Game
« Válasz #772 Dátum: 2017.11.03 10:34:24 »
Nálunk ez van a családi igény listán:
MS Flight Simulator
Lock On: Modern Air Combat (LOMAC)
Ship Simulator Extremes 
Euro Truck Sim                         
CoD II.WW sorozat
CoD Modern Warfare sorozat
...esetleg még Elite.

Namost ezek némelyike erősen processzor igényes, a LOMAC konkrétan még i3/4GB RAM mellett is lusta tud lenni kissé, ami nem épp optimális, ha élvezhető grafika mellett A10-essel épp egy konvojt szeretnél gyors rácsapással nullára ritkítani. A kormány se ahhoz kell, hogy ne törd össze, hanem ahhoz, hogy közvetlenebb legyen az élmény. Ha kormányzol, pedálozol, váltasz, az sokkal mókásabb mintha ugyanezt billentyűzeten nyomkodod. Egyedül a hajóvezetés az ahol nagyon elfogadnám a kontrollert, de valójában csak a két tologatható kar az ami hozzáad az élményhez, arra meg kicsit sok a 300$. :D
MS Flight Sim-et nyugodtan kiválthatod a Prepar3D-re. Én most vettem egy NVidia 1060-ast (6GB) VGA-t hogy szépen fusson. Persze maga a játék nem sokat ér, el kell kezdeni szépen megvenni hozzá a kiegészítőket. Persze ez már egy új szintje az őrületnek.
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10673
Game
« Válasz #773 Dátum: 2017.11.03 10:57:46 »
Erről szól a mai játékos világ, az Euro Truck Sim 2-höz is temérdek kiegészítő van, ha szeretnél a Skandináv országokban furikázni, netán elnéznél Magyarországra, vagy szeretnéd a kamion belsőt feldobni kis dekorral, félig megrágott szendviccsel  :D , vagy táncoló babákkal, függönyökkel, akkor ezt mind meg kell vásárolni hozzá kiegészítők formájában.

Ki van ez találva, de általa garantált, hogy később fogod megunni a játékot.  ;)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4160
Re:Game
« Válasz #774 Dátum: 2017.11.03 18:18:21 »
MS Flight Sim-et nyugodtan kiválthatod a Prepar3D-re. Én most vettem egy NVidia 1060-ast (6GB) VGA-t hogy szépen fusson. Persze maga a játék nem sokat ér, el kell kezdeni szépen megvenni hozzá a kiegészítőket. Persze ez már egy új szintje az őrületnek.
Száz kilót azért nem biztos hogy őszinte mosollyal adnék ki videokártyára. :D

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Game
« Válasz #775 Dátum: 2017.11.03 19:13:11 »
Száz kilót azért nem biztos hogy őszinte mosollyal adnék ki videokártyára. :D
75 volt PH, még vagy 2 év garival :) Kicsit spontán volt, kollégám vett pár nappal előtte egy új órát és láttam milyen boldog :D
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Re:Game
« Válasz #776 Dátum: 2017.11.05 01:03:19 »
Waaa sikerült lőni a jófogáson egy chrome edition-t szülinapjára:
Neki, vagy neked?! Mármint ki fog vele játszani... :devil: :devil: :devil:
music     

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9518
Re:Game
« Válasz #777 Dátum: 2017.11.05 16:15:03 »
Neki. Én nem játszom (sem konzolon, sem PC-n) (JustDance-t kivéve, jó baráti körben), neki azért kellett, mert gyakran 3 gyerek gyűlik össze és csak 2 kontroller volt, szerette volna, ha mindenkinek jut egy.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9518

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10673
Game
« Válasz #779 Dátum: 2017.11.18 17:00:59 »
Euro Truck Sim. 2. - körözve mo-n.  ;)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61