Szerző Téma: Game  (Megtekintve 174737 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

leszilaci

  • Vendég
Game
« Válasz #165 Dátum: 2006.11.09 15:36:37 »
Idézetet írta: "Tide"

Emlékszem, amikor én 18 voltam a hugom kispajtásai meg 8 évesek és nyomtuk hálóban a NFS II SE-t, nálunk otthon, három szobában, négy gépen  :vezetes:

Még kormányom is volt, de azt utáltam.

Ugyanezt játszottuk még a DOOM II-vel.

Ma már csak tetriszezek és passziánszozom, azt is csak munkaidõben  :nagymosoly:

hoppá :mrgreen: ...most lebuktál...gyors fejszámolás, és kiderül, h 21 és fél éves vagy :kacsint:

kormányt soha nem tudtam megszokni :robbanfej: csak a billentyû...a mai napig is...ahogyan a kontrollereket sem tudom használni, csak a joystick-ot (-et?)  :ordog:
pléjstésünök nem is tudnak lekötni...annyisokgomb van rajta :mrgreen:

doommal az van,h akkor még amigán próbáltam a "za zelezna brama" címû szlovák-cseh...vagy akkor még csehszlovák :rolleyes: remeket és teljesen megõrjített....nem szeretek lõni :kacag:

tetrisz az király, csak akkor van gond, mikor már azzal álmodsz :crazy: hiába no....a versenyszellem...olyankor kell abbahagyni :ordog:

snapszerezni nem szoktatok? :vag2:

norbi1974

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 549
Game
« Válasz #166 Dátum: 2006.11.09 15:41:16 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "norbi1974"
Hát igen, nálunk a CM2 volt a nyerõ. A mai napig néha nyomulunk a NETen egymás ellen. Régebben viszont 4-5 órát töltöttünk a haverokkal a gép elõtt.

ha cincighatnak az egerek...mondjuk a fõnökség elmegy trágyálni :ordog:
akkor colin mcrae04 általában 5en...hogy miért pont ez? a fene tudja  :nagymosoly: ez már mindenki gépén ot van :sunyi:
de jó,m nem lehet egymást szivatni, mert csak a másik "szellemét" látod....így az még jobban inspirál,h ugyanazon az íven gyorsabban próbálj menni :vezetes: persze vesztedre :twisted:

Nekem nem nagyon jött be a 4, bár jobb mint a 3 (attól hányok). A 2005 viszont elég jóra sikeredett.
gy :toy: FAN!
Toyota Corolla 1.4 VVTi Luna 2006
Toyota Yaris 1.3 VVTi Max 2005

Tide

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 962
Game
« Válasz #167 Dátum: 2006.11.10 00:34:30 »
21 és fééél? Most miért öregítesz azzal a fél évvel?  :szivecske:  :nagymosoly:

Fú, aszittem csak én vagyok képes tetris-szel álmodni, ezek szerint nem. Mondjuk mostanában nem álmodtam azzal, de régebben, áá...
snapszer nem begyere.

Elég az internetfüggõség, mi lenne, ha még valami játékra is rákattannék?  :kormom:  :nene:  :crazy:
..::: a zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek :::... (nietzsche)
220

leszilaci

  • Vendég
Game
« Válasz #168 Dátum: 2006.11.10 08:00:19 »
internetfüggõség? ugyan már, az a napi 6óra még nem az :nagymosoly: vagy igen? :kormom:

játék az sokkal durvább függõséget tud okozni dührohamokkal fûszerezve, és persze folyamatosan stresszel...szerintem...milyen jó,h leszoktam róla :mrgreen:
jaaaaaa....haver meg rákapatott a Fast Tracker - Soundforge - hangmiták gyüjtögetése, majd  Fruity Loops...de az utóbbi 3-4 évben már ezt is hanyagolom :szomoru: pedig az tényleg nyugtató, és nem lõnek le az zombi-ufók sem...bár mikor megszerkesztesz 3-4órán keresztül egy pattern-t és lefagy a gép  :tepemhajam:  :bolond:

hihi-hihi tegnap este az öcsémet megijesztettem miközben valami FPS-sel lövöldözött :twisted:

norbi1974

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 549
Game
« Válasz #169 Dátum: 2006.11.10 09:41:46 »
Idézetet írta: "leszilaci"
internetfüggõség? ugyan már, az a napi 6óra még nem az :nagymosoly: vagy igen? :kormom:

Huh, az asszony nálam már 2 óra játék után függõségrõl papol. :hipnozis:
Idézetet írta: "leszilaci"
játék az sokkal durvább függõséget tud okozni dührohamokkal fûszerezve, és persze folyamatosan stresszel...szerintem...milyen jó,h leszoktam róla :mrgreen:

Én még nem szoktam le róla, de nincsenek dührohamaim. Néha idegeskedek, mikor pl az NFS MW-be a csávó fullon nitrrróóózik és a futam végére mindig van egy teli palackjjja. :crazy: Viszont kicsit kiélem magam a gépnél és nem az utcán gyorsulgatok. (bár néha elkap a gépszíííjjj) :nagymosoly:  :mrgreen:
gy :toy: FAN!
Toyota Corolla 1.4 VVTi Luna 2006
Toyota Yaris 1.3 VVTi Max 2005

norbi1974

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 549
Game
« Válasz #170 Dátum: 2006.11.15 12:23:56 »
Játszotta már valaki teljesen végig az NFS MW-t? Csak azért kérdezem, mert érdekelne, hogy Razor elpakolása után még lehet újra menni a pályákon és lóvét gyûjteni?

Más: Carbonnal nyomult már valamelyikõtök? Mi a véleménye?
gy :toy: FAN!
Toyota Corolla 1.4 VVTi Luna 2006
Toyota Yaris 1.3 VVTi Max 2005

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Game
« Válasz #171 Dátum: 2006.11.15 12:34:39 »
Segíítséég! :D Nem tudja vki, hogy miért van gondom NFS 2000 (Porsche Unleashed) futtatásával Xp alatt? Vagy lehet csak az a baj, hogy crackelt? Ez a kis kedvencem és elvonási tüneteim vannak. Azok a hangok!
Ja, a probléma: telepítek, OK, indítok indul, OK, aztán egyszerûen megáll a 'lóding képernyõ' közben...
Gabe 254.

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Game
« Válasz #172 Dátum: 2006.11.15 12:54:38 »
Idézetet írta: "norbi1974"
Játszotta már valaki teljesen végig az NFS MW-t? Csak azért kérdezem, mert érdekelne, hogy Razor elpakolása után még lehet újra menni a pályákon és lóvét gyûjteni?

Más: Carbonnal nyomult már valamelyikõtök? Mi a véleménye?
Ja! Ha legyõzöd Razort, és utána elmenekülsz a zsaruk elõl, akkor vége is lesz a játéknak. De attól függetlenül visszamenõleg újra lenyomhatod bármelyik versenyt, és lóvét is kapsz érte  :wink:
A Carbon is bejött nekem, csak nagyon rövid volt :(
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Game
« Válasz #173 Dátum: 2006.11.15 12:57:06 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Segíítséég! :D Nem tudja vki, hogy miért van gondom NFS 2000 (Porsche Unleashed) futtatásával Xp alatt? Vagy lehet csak az a baj, hogy crackelt? Ez a kis kedvencem és elvonási tüneteim vannak. Azok a hangok!
Ja, a probléma: telepítek, OK, indítok indul, OK, aztán egyszerûen megáll a 'lóding képernyõ' közben...

Nem emlékszem, hogy lett volna ilyen bajom vele (vagy amikor játszottam vele, nem is XP-m volt?  :hmm: ) De ha még véletlenül megvan a CD, akkor kipróbálom, nekem megy e :)
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Game
« Válasz #174 Dátum: 2006.11.16 00:38:57 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Idézetet írta: "Kgabe"
Segíítséég! :D Nem tudja vki, hogy miért van gondom NFS 2000 (Porsche Unleashed) futtatásával Xp alatt? Vagy lehet csak az a baj, hogy crackelt? Ez a kis kedvencem és elvonási tüneteim vannak. Azok a hangok!
Ja, a probléma: telepítek, OK, indítok indul, OK, aztán egyszerûen megáll a 'lóding képernyõ' közben...

Nem emlékszem, hogy lett volna ilyen bajom vele (vagy amikor játszottam vele, nem is XP-m volt?  :hmm: ) De ha még véletlenül megvan a CD, akkor kipróbálom, nekem megy e :)

OK, köszi
Gabe 254.

Satriani

  • Vendég
Game
« Válasz #175 Dátum: 2006.11.16 08:06:26 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Segíítséég! :D Nem tudja vki, hogy miért van gondom NFS 2000 (Porsche Unleashed) futtatásával Xp alatt? Vagy lehet csak az a baj, hogy crackelt? Ez a kis kedvencem és elvonási tüneteim vannak. Azok a hangok!
Ja, a probléma: telepítek, OK, indítok indul, OK, aztán egyszerûen megáll a 'lóding képernyõ' közben...

Töröld a gimme.dll-t.

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Game
« Válasz #176 Dátum: 2006.11.16 08:23:02 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Segíítséég! :D Nem tudja vki, hogy miért van gondom NFS 2000 (Porsche Unleashed) futtatásával Xp alatt? Vagy lehet csak az a baj, hogy crackelt? Ez a kis kedvencem és elvonási tüneteim vannak. Azok a hangok!
Ja, a probléma: telepítek, OK, indítok indul, OK, aztán egyszerûen megáll a 'lóding képernyõ' közben...


Nem tudom de nekem ment. :D
Egyébként tényleg ez volt a legutolsó nagyon jóó NFS. :D
Mai napig nem tudtam megcsinálni az Autobhanos küldetést a carrierbe. :D
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Game
« Válasz #177 Dátum: 2006.11.16 18:48:00 »
Idézetet írta: "Profy"
Idézetet írta: "Kgabe"
Segíítséég! :D Nem tudja vki, hogy miért van gondom NFS 2000 (Porsche Unleashed) futtatásával Xp alatt? Vagy lehet csak az a baj, hogy crackelt? Ez a kis kedvencem és elvonási tüneteim vannak. Azok a hangok!
Ja, a probléma: telepítek, OK, indítok indul, OK, aztán egyszerûen megáll a 'lóding képernyõ' közben...


Nem tudom de nekem ment. :D
Egyébként tényleg ez volt a legutolsó nagyon jóó NFS. :D
Mai napig nem tudtam megcsinálni az Autobhanos küldetést a carrierbe. :D

Mer fakezû lepkevadász vagy :D, vagy mi :D :kacsint:  :pofa: :partyman:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Game
« Válasz #178 Dátum: 2006.11.16 23:18:37 »
Idézetet írta: "Profy"
Idézetet írta: "Kgabe"
Segíítséég! :D Nem tudja vki, hogy miért van gondom NFS 2000 (Porsche Unleashed) futtatásával Xp alatt? Vagy lehet csak az a baj, hogy crackelt? Ez a kis kedvencem és elvonási tüneteim vannak. Azok a hangok!
Ja, a probléma: telepítek, OK, indítok indul, OK, aztán egyszerûen megáll a 'lóding képernyõ' közben...


Nem tudom de nekem ment. :D
Egyébként tényleg ez volt a legutolsó nagyon jóó NFS. :D
Mai napig nem tudtam megcsinálni az Autobhanos küldetést a carrierbe. :D

Hát ha én nekiülök, akkor kb 2.5 óra alatt megvan a karrier és a töri mód... Már csak arra megyek állandóan, hogy midnen tipusú kocsiból legyen, valamint jobb pályaidõket érjek el. Mindez persze a hang miatt...
Ja, azt ugye tudjátok, hogyan lehet jó sok pénzt keresni benne?
Gabe 254.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Game
« Válasz #179 Dátum: 2006.11.17 00:02:36 »
Idézetet írta: "Satriani"
Idézetet írta: "Kgabe"
Segíítséég! :D Nem tudja vki, hogy miért van gondom NFS 2000 (Porsche Unleashed) futtatásával Xp alatt? Vagy lehet csak az a baj, hogy crackelt? Ez a kis kedvencem és elvonási tüneteim vannak. Azok a hangok!
Ja, a probléma: telepítek, OK, indítok indul, OK, aztán egyszerûen megáll a 'lóding képernyõ' közben...

Töröld a gimme.dll-t.

Hálás köszönet Satriani!  :magasztal:
Ez volt a "18 éven felüliek nem játszhatnak velem" fájl? Vagy mi a túró? :?:
Gabe 254.