Szerző Téma: Game  (Megtekintve 171283 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Game
« Válasz #120 Dátum: 2006.05.15 09:14:09 »
Idézetet írta: "whis"
Szeke cartárs! A Noville-i részben a többszintes épülethez eljutva hogy lehet megoldani az utolsó feladatot?

Noville mennyi a pálya száma? (betöltésnél kiirja, hogy noville-1, vagy noville-2, stb..)  Mert van belõle tizenvalahány rész  :pofa:
Meg küldd el légyszi emailben a Call of duty/uo/save/autosave könyvtárból a mentés fájljaidat, akkor talán okosabb leszek  :kacsint:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Satriani

  • Vendég
Game
« Válasz #121 Dátum: 2006.05.15 10:59:50 »
A kalandjátékokat szereti valaki? Most jött ki a Paradise nevű játék a Syberia (szerintem szenzációs, gyönyörű grafikájú, nagyon hangulatos játék) alkotóitól, már nagyon kíváncsi vagyok rá.

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Game
« Válasz #122 Dátum: 2006.05.15 22:30:23 »
Idézetet írta: "Szeke"
Noville mennyi a pálya száma? (betöltésnél kiirja, hogy noville-1, vagy noville-2, stb..)  Mert van belõle tizenvalahány rész  :pofa:
Meg küldd el légyszi emailben a Call of duty/uo/save/autosave könyvtárból a mentés fájljaidat, akkor talán okosabb leszek  :kacsint:

Eddig a Bastogne 1,2, a Foy és a Noville pályán mentem végig. De küdöm a mentést...
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Game
« Válasz #123 Dátum: 2006.05.15 22:53:56 »
Idézetet írta: "Satriani"
A kalandjátékokat szereti valaki? Most jött ki a Paradise nevû játék a Syberia (szerintem szenzációs, gyönyörû grafikájú, nagyon hangulatos játék) alkotóitól, már nagyon kíváncsi vagyok rá.

A szép grafikával csak az a baj, hogy a notebook videókártyáját nem épp erre találták ki, hiába Radeon 9700-as, hamar túlmelegszik és akkor lõttek a grafikának. A Call of Duty-t is csak minimálfelbontáson tudom futtatni, és így enged kb 1.5 óra folyamatos játékot.  :? Egyszer kipróbáltam 1024-es felbontással, medium detail-re állítva... hááát, 10-15 mp után érdekes dolgok jelentek meg a képernyõn  :kacsint: Egyszer megnézném, hogy milyen lehet jó felbontással és high detail-re állítva. Mondjuk ahhoz egy jó asztali gép és egy komolyabb videókártya kéne. (kollégám most vett a fiának pont ehhez a játékhoz 70-ért egy kártyát  :kacsint: )
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Satriani

  • Vendég
Game
« Válasz #124 Dátum: 2006.05.15 23:25:13 »
Idézetet írta: "whis"
A szép grafikával csak az a baj, hogy a notebook videókártyáját nem épp erre találták ki, hiába Radeon 9700-as, hamar túlmelegszik és akkor lõttek a grafikának.

A Syberia nem volt egyáltalán hardverigényes. A hátterek előre rendereltek, mindösszesen 800x600-as felbontásban fut a program, így nem izzasztja meg a videókártyát. Mégis érdemes megnézni a grafikát, mert szerintem nagyon hangulatosra sikerült a játék mindkét epizódja.

http://gamestar.hu/jatekinfo.php?cmd=mutattobbi&x_id=9
http://gamestar.hu/jatekinfo.php?cmd=mutattobbi&x_id=269

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Game
« Válasz #125 Dátum: 2006.05.22 15:53:06 »
Idézetet írta: "whis"
Szeke cartárs! A Noville-i részben a többszintes épülethez eljutva hogy lehet megoldani az utolsó feladatot? A német tankot kellene ártalmatlanítani, de mivel és hogyan. Már bejártam az egész épületet és a környékét, de a normál puskákon kívül csak 2 géppuskát találtam, és azokkal nem lehet megoldani a dolgot. Sehol egy Panzerfaust vagy egy Bazooka :elkeseredett: Plízhelp!  :pofa:

Nem akarnak mûködni az átküldött mentések, mint ahogy a régebbi saját mentéseim se,  :evil:

Sikerült már túljutni ezen a részen azóta?

Valahol kell ott lennie bazookának, alul-kívül a lépcsõ mellett... De lehet h keverem.
Nem lehet esetleg hogy bombát kell rakni a tankra?
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Game
« Válasz #126 Dátum: 2006.05.22 18:58:43 »
Idézetet írta: "Szeke"
Sikerült már túljutni ezen a részen azóta?
Valahol kell ott lennie bazookának, alul-kívül a lépcsõ mellett... De lehet h keverem.
Nem lehet esetleg hogy bombát kell rakni a tankra?

Nem sikerült. Pedig rászántam még vagy 2 órát, teljesen körbejártam a házat és környékét. A tankhoz nem lehet kimenni, mert körben kerítés van. Más fegyvert nem találtam  :elkeseredett: De majd még jobban megnézem a lépcsõ alatti részeket... :roll:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

leszilaci

  • Vendég
Game
« Válasz #127 Dátum: 2006.06.15 13:00:46 »
szasztok gémerek :pofa:

én is jáccottam egyet, és nyertem PSP-hez SIMS 2 játékot.
ez tök jó örömhír ( jobban örültem volna NFS most wanted-nek PC-re) viszont se a sims sorozatot nem kedvelem, se nem van gémbojszonim :)
mivel nem szándékozom feleslegesen kidobni se 40pénzt,h beszerezzek ilyen játékkonzolt, ezért a nyakamon van.
gyári,eredeti,dobozos, még ki sem csomagoltam, rajta van a celofán :)
nézegettem az 576 honlapján, h ennek az ára 12körül van (majd' leestem a székről)
ha valakit érdekelne szóljon ócsó'ér' odaadom.
vagy van valakinek tippe,h hol hírdessem meg, áruljam?
köszike a segítséget :pofa:

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Game
« Válasz #128 Dátum: 2006.06.16 07:29:37 »
Idézetet írta: "leszilaci"
vagy van valakinek tippe,h hol hírdessem meg, áruljam?

Vatera, Apronet, Prohardver fórum.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Game
« Válasz #129 Dátum: 2006.06.21 22:38:03 »
Mostanában a Half-Life 2 Episode One -val játszogatok, akinek tetszett a HL2 annak ez is be fog jönni  :10:
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Apu

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 915
Game
« Válasz #130 Dátum: 2006.10.06 20:48:52 »
Megszületett (SZVSZ) az eddigi legjobb Elite klón. Nálam elõhozta a régi feelinget.
Ûrhajózz, fejlessz, kereskedj, kalózkodj, háborúzz, és viseld a következményeket.
Darkstar One - próbáljátok ki....
'94 Corolla Sedan 1.3  16v 29

A vegetáriánus egy õsi indián szó.
Jelentése: rossz vadász.

Az élet folyamatos harc. Délelõtt az éhséggel, délután az álmossággal.

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Game
« Válasz #131 Dátum: 2006.10.17 09:54:50 »
Idézetet írta: "whis"
Idézetet írta: "Satriani"
A kalandjátékokat szereti valaki? Most jött ki a Paradise nevû játék a Syberia (szerintem szenzációs, gyönyörû grafikájú, nagyon hangulatos játék) alkotóitól, már nagyon kíváncsi vagyok rá.

A szép grafikával csak az a baj, hogy a notebook videókártyáját nem épp erre találták ki, hiába Radeon 9700-as, hamar túlmelegszik és akkor lõttek a grafikának. A Call of Duty-t is csak minimálfelbontáson tudom futtatni, és így enged kb 1.5 óra folyamatos játékot.  :? Egyszer kipróbáltam 1024-es felbontással, medium detail-re állítva... hááát, 10-15 mp után érdekes dolgok jelentek meg a képernyõn  :kacsint: Egyszer megnézném, hogy milyen lehet jó felbontással és high detail-re állítva. Mondjuk ahhoz egy jó asztali gép és egy komolyabb videókártya kéne. (kollégám most vett a fiának pont ehhez a játékhoz 70-ért egy kártyát  :kacsint: )


Én noteszomba is 9700-as kártya van.

A conradon rendelt hûtõ és http://www.pbus-167.com/chc.htm a progi segített rajtam. :D

Ja aki noteszt használ aku kimélés miatt hálózati táplálás esetén vegye ki az aksit.Nekem most halt be az akucelláim. :(
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Game
« Válasz #132 Dátum: 2006.10.17 11:09:08 »
Idézetet írta: "Profy"


Ja aki noteszt használ aku kimélés miatt hálózati táplálás esetén vegye ki az aksit.Nekem most halt be az akucelláim. :(


Sajna nem minden gépnél lehet, soknál 1 vagy 2 láb az akun van, sõt láttam már gépet, ami aku nélkül el sem indult ( kis mikrokapcsoló volt az aku érintkezõi között)!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Game
« Válasz #133 Dátum: 2006.10.17 12:33:42 »
Idézetet írta: "Tamás69"


Sajna nem minden gépnél lehet, soknál 1 vagy 2 láb az akun van, sõt láttam már gépet, ami aku nélkül el sem indult ( kis mikrokapcsoló volt az aku érintkezõi között)!


Az nagyon nagy szopi. :( Viszont a folyamatos töltés is öli az akut. :(

Esetleg ha tudtok ócsóért Amilo D1845-höz akut jó volna.
Ilyen fajtát:
http://cgi.ebay.de/Akku-Amilo-A1630-A-1630-D1840-D-1840-258-4S4400_W0QQitemZ120041147011QQihZ002QQcategoryZ79520QQrdZ1QQcmdZViewItem  :nagymosoly:
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Game
« Válasz #134 Dátum: 2006.10.17 19:41:39 »
Remélem, hogy a Dell laptomom kiküszöböli az állandó töltést. Elvben aksi nélkül is megy, de minek vegyem ki mindig, meg rakjam vissza...
Laco 73 :D