Mindenféle > OFF-topic

Game

(1/165) > >>

Apu:
Szóval az úgy kezdődött, hogy a csajom kölcsön adta a BMW-jét. 3 versenyen elég szépen szerepeltem, de a negyediken berobbant a király, aki csúnyán lealázott, sőt még a bömös is lerobbant... Az a bunkó a bukott versenyért a csajomat akarta. Mák, hogy jöttek a zsaruk, de végül még ők is engem fenyegettek meg: ha bármi autós balhéban kapnak,  onnantól csak tolókocsiban szaggathatom az betont...
Dehát aki egyszer benzint szagolt... A három versenyen elég pénzt gyüjtöttem hogy vegyek egy saját verdát. A csajom elém tett egy 15 fős listát, aminek az élén a király állt... Ha valaki akarok lenni, mind a 15-öt meg kell büntetnem... Legyen.  A választásom egy Lexus IS300-ra esett. Némi tunning, festés, matricázás, spoylerezés után kigördültem az utcára, és belekóstoltam az autós üldözések világába. Rövid időn belül leamortizáltam 21 rendőrautót, megnyertem négy versenyt, ami feltétel volt a lista 15. helyezettjének kihívásához... Könnyedén nyertem el tőle a Golf IV GT-jét... Újabb 4 verseny, és jött a 14. delikvens egy Lexussal... Megoldottam... És haladok tovább. Nincs megállás. Kis és nagy versenyek garmadája. Vettem egy Mitsubishi Eclypset, de csak hobbiautónak. Egy Toyota Suprára gyüjtök...
Több százezer dollár kárt okoztam a városnak az üldözések során... Benzinkúton átrobogva, kútfejet elcsapva, volt hogy 3 rendőrautót tettem taccsra egy csapásra... Nő a reputációm versenyzői körökben... És nemsokára én leszek a király...

Need For Speed Most Wanted

Ne hagyjátok ki. Gyönyörű, és nagyon jó.

Satriani:
Én a valódi szimulátorokat jobban szeretem, de a maga műfajában tényleg jól sikerült az NFS: MW.

Momo:
Nekem is tetszett, igaz, eddig nem sokat játszottam vele, kb 1 órát.
Colin McRae 2005-ös rally is igen jól sikerült, és van benne Celica is.  :lol:

Deep Rush:
Én ma fogom megkapni az NFS Most Wanted-et, és valószínű a Lexus IS300 -al kezdek majd :)

Satriani:
Itt egy ismertető az új NFS-epizódról: http://index.hu/tech/szoftver/nfs051123/ Műfajában tényleg elég jó a játék. Más oldalról az igazi szimulátorokkal (pl. GTR, LFS, Rally Championship, NASCAR-sorozat, RBR) nagyobb kihívás játszani.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése