Szerző Téma: Game  (Megtekintve 171324 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Apu

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 915
Game
« Dátum: 2005.11.23 22:09:01 »
Szóval az úgy kezdődött, hogy a csajom kölcsön adta a BMW-jét. 3 versenyen elég szépen szerepeltem, de a negyediken berobbant a király, aki csúnyán lealázott, sőt még a bömös is lerobbant... Az a bunkó a bukott versenyért a csajomat akarta. Mák, hogy jöttek a zsaruk, de végül még ők is engem fenyegettek meg: ha bármi autós balhéban kapnak,  onnantól csak tolókocsiban szaggathatom az betont...
Dehát aki egyszer benzint szagolt... A három versenyen elég pénzt gyüjtöttem hogy vegyek egy saját verdát. A csajom elém tett egy 15 fős listát, aminek az élén a király állt... Ha valaki akarok lenni, mind a 15-öt meg kell büntetnem... Legyen.  A választásom egy Lexus IS300-ra esett. Némi tunning, festés, matricázás, spoylerezés után kigördültem az utcára, és belekóstoltam az autós üldözések világába. Rövid időn belül leamortizáltam 21 rendőrautót, megnyertem négy versenyt, ami feltétel volt a lista 15. helyezettjének kihívásához... Könnyedén nyertem el tőle a Golf IV GT-jét... Újabb 4 verseny, és jött a 14. delikvens egy Lexussal... Megoldottam... És haladok tovább. Nincs megállás. Kis és nagy versenyek garmadája. Vettem egy Mitsubishi Eclypset, de csak hobbiautónak. Egy Toyota Suprára gyüjtök...
Több százezer dollár kárt okoztam a városnak az üldözések során... Benzinkúton átrobogva, kútfejet elcsapva, volt hogy 3 rendőrautót tettem taccsra egy csapásra... Nő a reputációm versenyzői körökben... És nemsokára én leszek a király...

Need For Speed Most Wanted

Ne hagyjátok ki. Gyönyörű, és nagyon jó.
'94 Corolla Sedan 1.3  16v 29

A vegetáriánus egy õsi indián szó.
Jelentése: rossz vadász.

Az élet folyamatos harc. Délelõtt az éhséggel, délután az álmossággal.

Satriani

  • Vendég
Game
« Válasz #1 Dátum: 2005.11.24 08:47:20 »
Én a valódi szimulátorokat jobban szeretem, de a maga műfajában tényleg jól sikerült az NFS: MW.

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Game
« Válasz #2 Dátum: 2005.11.24 11:43:07 »
Nekem is tetszett, igaz, eddig nem sokat játszottam vele, kb 1 órát.
Colin McRae 2005-ös rally is igen jól sikerült, és van benne Celica is.  :lol:
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Game
« Válasz #3 Dátum: 2005.11.24 12:10:57 »
Én ma fogom megkapni az NFS Most Wanted-et, és valószínű a Lexus IS300 -al kezdek majd :)
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Satriani

  • Vendég
Game
« Válasz #4 Dátum: 2005.11.24 13:36:38 »
Itt egy ismertető az új NFS-epizódról: http://index.hu/tech/szoftver/nfs051123/ Műfajában tényleg elég jó a játék. Más oldalról az igazi szimulátorokkal (pl. GTR, LFS, Rally Championship, NASCAR-sorozat, RBR) nagyobb kihívás játszani.

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Game
« Válasz #5 Dátum: 2005.11.28 15:06:31 »
Kissé félve kérdezem meg: Rayman 3. meg van valakinek??
Egyéb iránt CMR 1, 2, 3, 4, 2005 rajongó vagyok, bár most a Screemer 4X4-et nyúzom (ez egy magyar off-roados játék).
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Game
« Válasz #6 Dátum: 2005.11.28 15:49:09 »
Idézetet írta: "Rozsomák"
Kissé félve kérdezem meg: Rayman 3. meg van valakinek??
Egyéb iránt CMR 1, 2, 3, 4, 2005 rajongó vagyok, bár most a Screemer 4X4-et nyúzom (ez egy magyar off-roados játék).


Valamit tudnál a Screemerről írni?  Pü.-be is jöhet... (hardverigény, grafika stb)
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Apu

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 915
Game
« Válasz #7 Dátum: 2005.11.28 18:12:30 »
Idézetet írta: "Rozsomák"
Kissé félve kérdezem meg: Rayman 3. meg van valakinek??
Egyéb iránt CMR 1, 2, 3, 4, 2005 rajongó vagyok, bár most a Screemer 4X4-et nyúzom (ez egy magyar off-roados játék).

Nokia telefonra itt megtalálod:
http://letoltes.nyeroar.hu/index3.html
PC-re macerásabb, mert régi. Talán valamelyik oldgame-n meg lesz. Szétnézek.
'94 Corolla Sedan 1.3  16v 29

A vegetáriánus egy õsi indián szó.
Jelentése: rossz vadász.

Az élet folyamatos harc. Délelõtt az éhséggel, délután az álmossággal.

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Game
« Válasz #8 Dátum: 2005.11.29 08:00:48 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "Rozsomák"
Kissé félve kérdezem meg: Rayman 3. meg van valakinek??
Egyéb iránt CMR 1, 2, 3, 4, 2005 rajongó vagyok, bár most a Screemer 4X4-et nyúzom (ez egy magyar off-roados játék).


Valamit tudnál a Screemerről írni?  Pü.-be is jöhet... (hardverigény, grafika stb)

A Screemer 4X4 kb. 3 éves játék, tehát a gépigénye is ennek megfelelő. Bár amikor a felbontást feltettem 1024x768 32 bit-be, akkor megfagyott. (nekem 2,4 G AMD-m van 512 RAM, 128 M ATI Radeon xyz nemtudommi :elpirul: )
Igaz már egy éves az op.rendszer. A fiam állítása szerint a 600-as celeronos 256 M RAM-os régi gépünkön is futott.
Egyébként nagyon igényesen kivitelezett játék szép grafikával, viszonylag élethű mozgással. Van benne oktató pálya, ahol mindent elmagyaráz a narrátor (magyarul).
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Game
« Válasz #9 Dátum: 2005.11.29 08:03:34 »
Idézetet írta: "Apu"
Idézetet írta: "Rozsomák"
Kissé félve kérdezem meg: Rayman 3. meg van valakinek??
Egyéb iránt CMR 1, 2, 3, 4, 2005 rajongó vagyok, bár most a Screemer 4X4-et nyúzom (ez egy magyar off-roados játék).

Nokia telefonra itt megtalálod:
http://letoltes.nyeroar.hu/index3.html
PC-re macerásabb, mert régi. Talán valamelyik oldgame-n meg lesz. Szétnézek.

Úgy tudom, hogy ez max. 2 éves játék. Vagy az már régi?
Köszi a segítséget.

Megnéztem, 2003-as a játék.
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Game
« Válasz #10 Dátum: 2005.11.29 15:18:35 »
Idézetet írta: "Rozsomák"
Idézetet írta: "Apu"

PC-re macerásabb, mert régi. Talán valamelyik oldgame-n meg lesz. Szétnézek.

Úgy tudom, hogy ez max. 2 éves játék. Vagy az már régi?
Köszi a segítséget.

Megnéztem, 2003-as a játék.


Még mindig keresem a Rayman3-at. Ha valaki csinálna nekem egy biztonsági másolatot azt megköszönném. :kacsint:
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

Satriani

  • Vendég
Game
« Válasz #11 Dátum: 2005.11.29 16:00:35 »
Idézetet írta: "Rozsomák"
Még mindig keresem a Rayman3-at. Ha valaki csinálna nekem egy biztonsági másolatot azt megköszönném. :kacsint:

Tudom, hogy nem illik ilyesmit javasolni, de miért nem töltöd le magad, ha már kapni nem lehet a játékot? Torrent oldalakon és az eMule hálózaton pillanatok alatt meg lehet találni, pár nap alatt le is tudod tölteni.

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Game
« Válasz #12 Dátum: 2005.11.30 09:12:21 »
Idézetet írta: "Satriani"
Idézetet írta: "Rozsomák"
Még mindig keresem a Rayman3-at. Ha valaki csinálna nekem egy biztonsági másolatot azt megköszönném. :kacsint:

Tudom, hogy nem illik ilyesmit javasolni, de miért nem töltöd le magad, ha már kapni nem lehet a játékot? Torrent oldalakon és az eMule hálózaton pillanatok alatt meg lehet találni, pár nap alatt le is tudod tölteni.

Még sosem csináltam ilyet. Ki az a torrent meg emule? :oops:
Van ismerősöm, akinek rendes internet kapcsolata van. Ha tudnám hol lehet ezt a letöltési lehetőséget megtalálni, tennék egy próbát.
Rákerestem a Rayman3-ra, de csak vásárolni lehetne. Mondjuk az érdekes, hogy USA-ban 20$, nálunk 7000HUF. Igaz, hogy ez egy gazdag ország :vag2: .
Ha még tudnál annyit segíteni, hogy milyen lapokon keresgéljek, azt megköszönném. :prayer:
És persze köszi az eddigi fáradozást! :nagymosoly:
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

Apu

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 915
Game
« Válasz #13 Dátum: 2005.11.30 11:37:58 »
Idézetet írta: "Rozsomák"
Idézetet írta: "Satriani"
Idézetet írta: "Rozsomák"
Még mindig keresem a Rayman3-at. Ha valaki csinálna nekem egy biztonsági másolatot azt megköszönném. :kacsint:

Tudom, hogy nem illik ilyesmit javasolni, de miért nem töltöd le magad, ha már kapni nem lehet a játékot? Torrent oldalakon és az eMule hálózaton pillanatok alatt meg lehet találni, pár nap alatt le is tudod tölteni.

Még sosem csináltam ilyet. Ki az a torrent meg emule? :oops:
Van ismerősöm, akinek rendes internet kapcsolata van. Ha tudnám hol lehet ezt a letöltési lehetőséget megtalálni, tennék egy próbát.
Rákerestem a Rayman3-ra, de csak vásárolni lehetne. Mondjuk az érdekes, hogy USA-ban 20$, nálunk 7000HUF. Igaz, hogy ez egy gazdag ország :vag2: .
Ha még tudnál annyit segíteni, hogy milyen lapokon keresgéljek, azt megköszönném. :prayer:
És persze köszi az eddigi fáradozást! :nagymosoly:

A Diablo hubon több embernek is megvan, de onnan mire 3cd lekúszik...  Ki kell fogni.
'94 Corolla Sedan 1.3  16v 29

A vegetáriánus egy õsi indián szó.
Jelentése: rossz vadász.

Az élet folyamatos harc. Délelõtt az éhséggel, délután az álmossággal.

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Game
« Válasz #14 Dátum: 2005.11.30 12:10:56 »
Idézetet írta: "Apu"

A Diablo hubon több embernek is megvan, de onnan mire 3cd lekúszik...  Ki kell fogni.

Amit most írtál azt nem tudom, hogy mit jelent. :oops:  :nagymosoly:
Köszi a segítséget.
Majd keresgélek. :?
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."