Szerző Téma: Forma1  (Megtekintve 270722 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Forma1
« Válasz #1350 Dátum: 2014.08.25 08:49:34 »
1. rosberg nekiment hamiltonnak emiatt kapott defektet
2. de
3. mert a kör elején volt a defekt és lassúba kellett megkerülni a pályát és box. túl nagy időbukó volt
1.Na és ilyen gyakran előfordul. Ja mert a csapattársa a Hamilton? :hmmmm: Szerintem nem kellett volna, de belefér- idén is sokan kiestek egyik vagy a másik miatti koccanásból kifolyolag.
2. Ez is azt bizonyítja, hogy Rosberg jobb volt  mint Hamilton (az időmérŐn is)
3. OK, de később a fél mezzönyt le kellett volna előznie, hiszen a merci a leggyorsabb , nemde? :D Hamiltonnak leáldozott, mint Vettelnek (meg Alonsonak,Raikonennek :cry:)
Hiába Ricardóé meg Rosbergé a jövő!
« Utoljára szerkesztve: 2014.08.25 08:51:12 írta OldPiet »

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re:Forma1
« Válasz #1351 Dátum: 2014.08.25 18:13:58 »
Rosbergé volt a pole, de Hamilton gyakorlatilag megelőzte az első körben. Az adott kanyarban Hamilton majdnem egy teljes kocsihosszal volt előrébb. Ez abból is látszik, hogy konkrétan épp csak koccolták egymást de neki ugye a szárnyvéglap tört le, Hamilton hátsó kerekét meg kivágta.

Hamilton kocsija pedig azért lassult le, mert a boxba visszaúton (kb 5,5 km volt még onna) a szanaszét szakadó gumi szétverte a kocsi diffúzorát. Sérült kocsival nem móka és kacagás az élet.
Gabe 254.

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Forma1
« Válasz #1352 Dátum: 2014.08.25 18:51:54 »
Szinte nem is volt olyan futam, ahol ne lett volna koccanás vagy baleset. Szóval ezen nem kéne annyira felháborodni :no:
OK hogy azt mondta Rosberg, hogy direkt csinálta (vagy nem probálta elkerülni :hmmmm:) az ciki csapaton belül.
Máskor meg éppen az a baj, hogy az egyik segíti a csapattársát, nem előzi meg , vagy feltartja a riválisokat.

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23129
Forma1
« Válasz #1353 Dátum: 2014.08.25 19:25:53 »
Ahogy én láttam az esetet, nem volt ez szándékos Rosberg részéről, egyszerű verseny baleset volt. Ham húzta a rövidebbet.
Ennél keményebb volt anno Senna Prosttal, amikor megmondta, hogy a célegyenes végen kiüti Prostot. Meg is tette, mert csak igy lehetett tutira világbajnok. ;)

4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Forma1
« Válasz #1354 Dátum: 2014.08.25 20:16:33 »
Ahogy én láttam az esetet, nem volt ez szándékos Rosberg részéről, egyszerű verseny baleset volt. Ham húzta a rövidebbet.
Ennél keményebb volt anno Senna Prosttal, amikor megmondta, hogy a célegyenes végen kiüti Prostot. Meg is tette, mert csak igy lehetett tutira világbajnok. ;)
Szerintem is :yes:
Nem tudom miért kell így kiakadni Rosbergen :innocent:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re:Forma1
« Válasz #1355 Dátum: 2014.09.01 13:47:02 »
Lehet, hogy Alonso dobbant a Ferraritól?

Mondjuk a cikk írója nem tudom hányas volt matekból...

"A Telegraph szerint időközben rendezték a viszonyukat annyira, hogy maga Dennis is beszélt Alonsóval, 32 millió dolláros éves fizetést ajánlva neki. Ez kb. 2 millió euróval több annál a 22 millió eurónál, amit állítólag most keres a Ferrarinál."

Muhahaha
Gabe 254.