Szerző Téma: Forma1  (Megtekintve 278200 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Re: Forma1
« Válasz #930 Dátum: 2009.09.28 12:25:17 »
És Trullival mi lett, nem láttam, csak a himnusztól.
Az elején a 14. helytől kezdve beragadtak néhányan - köztük Trulli - egy lassú autó mögé, és onnan már nem volt esélyük. Trulli aztán valahol a 13. hely körül végzett.
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Forma1
« Válasz #931 Dátum: 2009.09.28 18:06:09 »
Mondtam én, hogy Glock jó...
Dehogy jó... Attól még nem lesz egy versenyző jó, hogy nagyritkán összehoz egy jól sikerült futamot. Lásd Fisichella... Az a jó versenyző, aki erre folyamatosan képes.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Forma1
« Válasz #932 Dátum: 2009.09.29 19:54:58 »

tutinet

  • Vendég
Re: Forma1
« Válasz #933 Dátum: 2009.09.30 19:33:59 »
"Hivatalos: Fernando Alonso váltja Kimi Räikkönent a Ferrarinál  :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

A Ferrari hivatalosan is megerősítette a hírt, miszerint a 2010-es esztendőben a Felipe Massa - Fernando Alonso párossal vesznek részt a Formula-1-es bajnokságban. A spanyol pilótát már több éve összefüggésbe hozták a csapattal, így a bejelentés már szinte csak formaság volt az olasz csapat részéről.


Stefano Domenicali: "Nagyon örülünk, hogy egy újabb győztes versenyzőt köszönhetünk a csapatunkban, aki tehetségét két bajnoki címmel bizonyította. Szeretnénk köszönetet mondani Kiminek mindenért, amit a Ferrariért tett az itt töltött időszak alatt. Az első évben megnyerte az egyéni bajnoki címet, így fontos szerepe van a Ferrari történetében. Nagyrészt neki köszönhető, hogy sikerült  2007-ben, és  2008-ban is megszerezni a gyártók bajnoki címét. Az idei nehéz évadban is számot adott a tehetségéről, több remek szerepléssel, mint a spái győzelem. Biztosak vagyunk abban, hogy a további három verseny alkalmával is sikeresek leszünk együtt."

Kimi Räikkönen: "Közös megegyezéssel úgy döntöttünk, hogy felbontjuk a 2010-es év végéig érvényes szerződésemet. Nagyon szomorú vagyok, hogy el kell hagyom azt a csapatot, ahol három fantasztikus évet tölthettem el, és több versenyt is megnyertem. Együtt a megnyerhető bajnoki címek öven százalékát hódítottuk el, én pedig 2007-ben nyertem egyéni bajnokságot, és ezzel elértem a célt, amiért mindig is hajtottam. Otthonosan éreztem magam a Ferrarinál, és kellemes emlékeim lesznek a csapatról.""

formula.hu

tutinet

  • Vendég
Re: Forma1
« Válasz #934 Dátum: 2009.09.30 19:37:58 »
KIMI mindkét évben világbajnokot csinált a Ferrariból és 1 évben ő maga is VB 1 lett.
Ez a Mekinél nem jött össze neki.

Hogy miért megy el ? Szerintem jobb lett volna, ha Sumit jobban tiszteli és kicsit kiengedne végre a jéghegyemberből.

tutinet

  • Vendég
Re: Forma1
« Válasz #935 Dátum: 2009.09.30 21:17:02 »
""Nagyon boldog vagyok, hogy a Ferrari versenyzője lehetek. Minden versenyző álma, hogy az ágaskodó paripás csapat együléses autóját vezesse, és lehetőségem volt arra, hogy ez az álom valósággá váljon. Szeretnék köszönetet mondani Luca di Montezemolónak, aki a hároméves szerződést szorgalmazta. Idén nyáron megegyeztünk, hogy 2011-ben kezdünk, az elmúlt napokban azonban megváltoztak a dolgok, és egy évvel korábban csatlakozhatok." - idézi a Ferrari.com a huszonegyszeres futamgyőztest."

formula.hu

Mi lesz a sok sok KIMI-s piros szurkolói ruhadarabokkal, ezekből az utóbbi 2-3 évben rengeteget adtak el ????
Sok Ferrari szurkoló fog elpártolni de ezek azok, akik csak KIMI miatt szurkoltak a Ferrarinak, nem kár értük. :whistling:
Mi kitartunk, FORZA FERRARI ! :clap:


music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Re: Forma1
« Válasz #936 Dátum: 2009.09.30 21:35:12 »
KIMI mindkét évben világbajnokot csinált a Ferrariból és 1 évben ő maga is VB 1 lett.
Hát ez ebben a formában kissé meredek. Éppen ő az az alkat, aki azt szereti, ha betolják a feneke alá a kész autót, nem ideális tesztelő alkat. Alonso sokkal inkább, vele jobban jár a Ferrari. Más kérdés, hogy Alonso csinálhatott volna jobb vásárt is, de lehet, hogy neki lesz igaza.
music     

tutinet

  • Vendég
Re: Forma1
« Válasz #937 Dátum: 2009.09.30 22:00:20 »
KIMI mindkét évben világbajnokot csinált a Ferrariból és 1 évben ő maga is VB 1 lett.
Hát ez ebben a formában kissé meredek. Éppen ő az az alkat, aki azt szereti, ha betolják a feneke alá a kész autót, nem ideális tesztelő alkat. Alonso sokkal inkább, vele jobban jár a Ferrari. Más kérdés, hogy Alonso csinálhatott volna jobb vásárt is, de lehet, hogy neki lesz igaza.

Mi a meredek ebben ? Ez tény. 2007,2008 Ferrari csapatvb 1. helyezett. 2007 Kimi egyéni VB 1. helyezett. 2008: Massa majdnem VB-t 1 lett, nem sokon múlt.

Persze, hogy kell a jó autó. Ezért nyertek 2x csapatvb-t. Mindenféle csalások nélkül.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Forma1
« Válasz #938 Dátum: 2009.09.30 22:04:14 »
És vajon most majd Alonsonak kell falnak ütköznie, hogy Massa nyerhessen, vagy fordítva?
 :hmmmm:

A hozzászólás törlése esetén véletlenül sem szeretnék értesítést kapni róla.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Re: Forma1
« Válasz #939 Dátum: 2009.09.30 22:13:34 »
Mi a meredek ebben ? Ez tény. 2007,2008 Ferrari csapatvb 1. helyezett. 2007 Kimi egyéni VB 1. helyezett. 2008: Massa majdnem VB-t 1 lett, nem sokon múlt.
Az a meredek, hogy ő csinálta. Ne feledd, azzal az autóval Schumacher 5 db vb-címet nyert, és ha már ezt a szót használod, az sokkal inkább érvényes - az általam amúgy nagyon utált - Schumacherre. Kimi "csak" annyit tud, hogyha beül egy nagyon gyors autóba, abból kihozza a maximumot.
« Utoljára szerkesztve: 2009.09.30 22:16:24 írta music »
music     

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12151
Re: Forma1
« Válasz #940 Dátum: 2009.09.30 22:26:32 »
nem kedvelem Kimit de most keményen kiqrtak vele. nem is értem.
Alonsot is unom már egy kicsit..
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

istvansz

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
  • Crazy Ufo
Re: Forma1
« Válasz #941 Dátum: 2009.10.01 16:51:16 »
Alonso szerintem 2. Schumacherként fog a Ferrarihoz érkezni. Kvalitásai nagyon hasonlók, igazi világbajnok pilóta. Szerintem jó lóra tett a Ferrari Alonsoval.  :hmmmm: Vagy forditva?  :D
Már alig várom a nagy csatákat Hamiltonnal. Az biztos hogy nem fogják egymást tisztelni  :clap:
Japó Yaris 1.3 Sol

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Forma1
« Válasz #942 Dátum: 2009.10.01 20:36:45 »
Én örülök ennek a változásnak  :yes: ... Alonso vb-esélyes lehet simán a Ferrarival, ha az autó nem lesz nagyon xar; Kimi meg ugye megy a McLarenhez, ezt azért nem nevezném visszaesésnek  ;) ... Ott továbbra is meglesz az esélye mutatni valamit, ami azért egyáltalán nincs kizárva. Így, ha a Brawn jövőre is jó lesz, egy igencsak izgalmas szezon elé nézhetünk, ahol kapásból lesz 6 VB-esélyes pilóta  :hmmmm: ... Illetve, ha a Red Bull összeszedi magát, akkor Vettellel akár 7 is.

Alonso nekem változatlanul nem a legszimpibb, de nagyon jó pilóta, benőtt a feje lágya, tapasztalt már, de még meglehetősen fiatal is - szívesen elnézném, ahogy pl. Hamiltonnal csatázik  :D
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

tutinet

  • Vendég
Re: Forma1
« Válasz #943 Dátum: 2009.10.01 21:34:29 »
Mi a meredek ebben ? Ez tény. 2007,2008 Ferrari csapatvb 1. helyezett. 2007 Kimi egyéni VB 1. helyezett. 2008: Massa majdnem VB-t 1 lett, nem sokon múlt.
Az a meredek, hogy ő csinálta. Ne feledd, azzal az autóval Schumacher 5 db vb-címet nyert, és ha már ezt a szót használod, az sokkal inkább érvényes - az általam amúgy nagyon utált - Schumacherre. Kimi "csak" annyit tud, hogyha beül egy nagyon gyors autóba, abból kihozza a maximumot.

Te nem csak Sumit utálod, hanem a Ferrarit is. Pedig ők a legjobbak. Próbálj meg egy F1 -es idényt lebonyolítani Ferrari nélkül. Nem sokan néznék.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Re: Forma1
« Válasz #944 Dátum: 2009.10.01 22:30:10 »
music