Szerző Téma: Forma1  (Megtekintve 270991 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Forma1
« Válasz #870 Dátum: 2009.09.03 21:53:59 »
Így értettem és is. Ez egyenlő a nyugdíjazással.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Forma1
« Válasz #871 Dátum: 2009.09.03 23:23:55 »
Dehogy az, azért, mert évekig csak tesztpilóta lesz, még lehet sikeres.
Badoernek is bejött.
Vagy nem?  :1eye:

tutinet

  • Vendég
Re: Forma1
« Válasz #872 Dátum: 2009.09.03 23:39:29 »
Gyerünk FISICOOOOOOOO !!!!!!!!
Hajrá !!!

Olasz a Ferrariban ráadásul Monzában. Kell ennél több ? Igen, ha nyer akkor az emlékezetesebb lesz, mint Sumi saját nyugdíjazásának bejelentése ugyanitt.

2003 Brazília : Fisico az utolsó körben megelőzte Kimit utána leintették az esős versenyt, amit Kimi nyert meg , de elvették tőle az 1. helyet és Fisi kapta meg a Jordan csapatban. Ez volt a szerencséje Suminak, aki ebben az évben nehezen de megnyerte az egyéni  VB-t.

tutinet

  • Vendég
Re: Forma1
« Válasz #873 Dátum: 2009.09.03 23:42:49 »
"A fellegekben járok. Alig akarom elhinni, hogy valóra vált az álmom, és szeretnék köszönetet mondani a Ferrari elnökének, Luca di Montezemolónak. Az elmúlt héten fantasztikus dolgok történtek velem. Megszereztem az első rajtkockát és a második helyet Spában, aztán hívást kaptam a Ferraritól, hogy versenyezzek náluk az évad utolsó öt versenyén." - mondta Fisichella a Ferrari hivatalos honlapjának.

"Mindent megteszek annak érdekében, hogy jó eredményekkel köszönjem meg a Ferrari bizalmát. Tudom, hogy nem lesz egyszerű, de mindent beleadok, hogy a lehető legjobb eredményt érjem el." - folytatta a háromszoros futamgyőztes, aki sajnálja honfitársát Luca Badoert, aki szívesen versenyzett volna Olaszországban.

"Sajnálom Lucát, mert tudom, hogy nagyon szerette volna Monzában vezetni a Ferrarit. A legjobb, ami egy olasz versenyzővel történhet az az, hogy a hazai közönsége előtt vezetheti a piros autót."

A Ferrari csapatfőnöke, Stefano Domenicali bízik abban, hogy Fisico megfelel az elvárásoknak. "Azért választottuk Fisichellát, mert úgy véljük, hogy az évad tovább versenyein segíthet a csapatnak a pontszerzésben. A tapasztalatának köszönhetően a jövőben is számítunk rá, és 2010-ben ő lesz a tartalékversenyzőnk. Köszönettel tartozom Vijay Mallyának, aki felbontotta Giancarlo szerződését, amely lehetővé tette, hogy megvalósítsa az álmát. Most Monzára összpontosítunk, ami egy fontos verseny a számunkra. Tudjuk, hogy nehéz lesz megismételni az elmúlt hétvége teljesítményét, de mindent bele fogunk adni, hogy örömet szerezzünk a rajongóknak."


Forrás: www.formula.hu

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Forma1
« Válasz #874 Dátum: 2009.09.04 09:03:34 »
2003 Brazília : Fisico az utolsó körben megelőzte Kimit utána leintették az esős versenyt, amit Kimi nyert meg , de elvették tőle az 1. helyet és Fisi kapta meg a Jordan csapatban. Ez volt a szerencséje Suminak, aki ebben az évben nehezen de megnyerte az egyéni  VB-t.
Épp fordítva volt, Kimi előzte meg Fisicot, de pont abban a körben történt a baleset, ezért a szabályok szerint a legutolsó teljes kör eredménye számít végeredménynek, és abban még Fisichella volt az élen. ;)
music     

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Forma1
« Válasz #875 Dátum: 2009.09.04 09:11:30 »
A kommentek alapján úgy látom mások is kedvelik Joógabi F1 témában elkövetett ámokfutásait.  :lol:
Mellesleg az indexes F1-es cikkei sem jobbak semmivel: 50% rosszul lefordított híranyag, 50% fals agyszülemény.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Forma1
« Válasz #876 Dátum: 2009.09.04 13:39:43 »
Ezt a baromságot az index is kirakta a címoldalra.
Ilyenkor derül ki, hogy milyen veszélyes dolog is a szabadság...
music     

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Forma1
« Válasz #877 Dátum: 2009.09.04 14:38:45 »
40 százalékkal csökkenthetik a Toyota költségvetését
Ilyen bizonytalanságban nagyszerűek a kilátások a jövő szezonra. :(
Nem is értem, az autó tervezését és a ráfordítható forrásokat nyilván a teljes évi költségkeret ismeretében lehetne tervezni. De így!?  :hmmmm:

tutinet

  • Vendég
Re: Forma1
« Válasz #878 Dátum: 2009.09.04 16:10:54 »
2003 Brazília : Fisico az utolsó körben megelőzte Kimit utána leintették az esős versenyt, amit Kimi nyert meg , de elvették tőle az 1. helyet és Fisi kapta meg a Jordan csapatban. Ez volt a szerencséje Suminak, aki ebben az évben nehezen de megnyerte az egyéni  VB-t.
Épp fordítva volt, Kimi előzte meg Fisicot, de pont abban a körben történt a baleset, ezért a szabályok szerint a legutolsó teljes kör eredménye számít végeredménynek, és abban még Fisichella volt az élen. ;)

Most néztem vissza a videot, jól emlékeztem. Fisi előzte le Kimit és ezután egy Jaguár bukott , aminek a pályán maradt kerekébe frontálisan belement Alonso majd a falnak csapódott és leintették a versenyt.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Forma1
« Válasz #879 Dátum: 2009.09.04 19:43:07 »

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Forma1
« Válasz #880 Dátum: 2009.09.04 21:35:35 »
Most néztem vissza a videot, jól emlékeztem.
öregszem...
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Forma1
« Válasz #881 Dátum: 2009.09.07 23:05:56 »
Fisichella a Ferrarinál? Hát Badoernél biztosan jobb lesz.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Forma1
« Válasz #882 Dátum: 2009.09.10 16:29:13 »

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Forma1
« Válasz #883 Dátum: 2009.09.10 16:33:56 »
music     

Peti

  • Vendég
Re: Forma1
« Válasz #884 Dátum: 2009.09.10 19:52:59 »
Ejjjj.... De gáz :wacko: