Szerző Téma: Forma1  (Megtekintve 281113 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Laca

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 74
Forma1
« Válasz #120 Dátum: 2005.04.19 08:39:22 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Laca"
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Laca"
Sziasztok!

Hány sapkát szereztetek a hétvégén?

Én 1-et se :twisted:

Pedig sok szalon van Pesten :lol:

Máramennyire, tőlünk 10km a legközelebbi.

Én bejártam egy párat, ...
Szuper (Újpest, Vác), Mayer, Reál (Buda), Sakura, Pest, Kovács M5, Emil Frey.
Hát így ennyi kb.
A végeredmény: 4 db piros, 2 db fehér (sajna mindkettő a 17-s számú).
A Mayer-nél és a Pest-nél közölték, hogy a kép csak illusztráció és sima piros (fehér TOYOTA hímzéses) sapit adtak. Gááááááááááááááááz!
2006 Corolla HB 1.4 D4D Luna

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Forma1
« Válasz #121 Dátum: 2005.04.19 09:06:15 »
Idézetet írta: "Laca"
A végeredmény: 4 db piros, 2 db fehér (sajna mindkettő a 17-s számú). A Mayer-nél és a Pest-nél közölték, hogy a kép csak illusztráció és sima piros (fehér TOYOTA hímzéses) sapit adtak. Gááááááááááááááááz!

És mit  fogsz kezdeni ennyi sapkával?
music     

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Forma1
« Válasz #122 Dátum: 2005.04.19 09:18:21 »
Idézetet írta: "Laca"
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Laca"
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Laca"
Sziasztok!

Hány sapkát szereztetek a hétvégén?

Én 1-et se :twisted:

Pedig sok szalon van Pesten :lol:

Máramennyire, tőlünk 10km a legközelebbi.

Én bejártam egy párat, ...
Szuper (Újpest, Vác), Mayer, Reál (Buda), Sakura, Pest, Kovács M5, Emil Frey.
Hát így ennyi kb.
A végeredmény: 4 db piros, 2 db fehér (sajna mindkettő a 17-s számú).
A Mayer-nél és a Pest-nél közölték, hogy a kép csak illusztráció és sima piros (fehér TOYOTA hímzéses) sapit adtak. Gááááááááááááááááz!

Nem akarlak elítélni, de ez nem szép dolog :D
Laco 73 :D

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Forma1
« Válasz #123 Dátum: 2005.04.19 15:57:21 »
F1: Gascoyne szerint a Toyota több versenyt is nyer  
 
NSO, 2005-04-19 12:32  
 
 

 
Mike Gascoyne technikai igazgató úgy érzi, a Toyota csapat már az idén megszerzi első futamgyőzelmét a Formula-1-ben. A japán autógyár kölni székhelyű F1-es részlegénél teljes erővel azon dolgoznak, hogy a Renault mögötti jelenlegi másodhegedűs szerepből prímássá lépjenek elő.

 
A Toyota ebben az esztendőben már kétszer végzett a dobogón: Jarno Trulli (képünkön) Malajziában, majd Bahreinben is második lett Fernando Alonso (Renault) mögött.

"Az emberek azt kérdezik: 'Képesek vagytok futamot nyerni?' Nos, miért ne? - mondta a 42 éves szakember a BBC sportszerkesztőségének. - Kétszer végeztünk másodikként Alonso mögött, s ha csak egyszer is kiesett volna, a miénk a futamgyőzelem."

Gascoyne elismerte ugyan, hogy a Renault "egy kicsivel gyorsabb", mint ők, azonban úgy érzi, hogy mostanra a Toyota autói is elég gyorsak ahhoz, hogy valódi eséllyel szálljanak harcba az elsőségért.

A sportvezető rámutattott arra, hogy Giancarlo Fisichella, Alonso csapattársa az utóbbi két viadalon kiesett, ami vármikor előfordulhat a pontversenyben vezető spanyollal is.

"Az elmúlt két nagydíjon a Renault húsz pontot szerzett, mi pedig huszonötöt" - hangsúlyozta Gascoigne, aki szerint nem szabad elfeledkezni a Ferrariról sem.

"Az autójuk egyre versenyképesebb, noha ezúttal nem lesz olyan domináns, mint korábban. Az viszont biztos, hogy a Ferrari feljön, és versenyeket fog nyerni. A McLaren is elvihet egyet vagy kettőt, de ha nekik sikerül, akkor a Toyota valószínűleg kettőt-hármat is nyerhet."
 
 
Forrás: www.nemzetisport.hu

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Forma1
« Válasz #124 Dátum: 2005.04.19 18:57:37 »
F1: Schumacher figyelmeztette Alonsót
NSO, 2005-04-19 16:39


   
Michael Schumacher (képünkön), a Ferrari hétszeres Formula-1-es világbajnoka figyelmeztette a világbajnoki pontversenyben jelenleg vezető Fernando Alonsót, hogy komoly rohamokra számítson a hétvégi San Marino-i Nagydíjon a német pilóta részéről.

"Eddig Fernando szája íze szerint alakultak a dolgok, de ez valószínűleg nem marad így sokáig" - írta honlapján a olasz istálló pilótája. "Neki most már a világbajnoksági címet kell szem előtt tartania, és egyes szituációkban másképp kell viselkednie - például óvatosabban kell vezetnie, és néha levenni a lábát a gázról, hogy biztosan pontokat szerezzen. Az összes pilóta többet kockáztathat, mint ő."

"Nekem viszont nincs vesztenivalóm" - mondta a német világsztár, aki jelenleg három futam után 24 ponttal van lemaradva a Renault spanyoljától. "Úgyhogy támadni fogok és odateszem magam."

Miközben a Renault háromból három futamot nyert meg (kettőt Alonso, egyet Giancarlo Fisichella), Schumacher pályafutása legpocsékabb idénykezdetét tudhatja magáénak egy darab hetedik hellyel. "Az a célunk, hogy újra elkezdjünk nyerni, és azt hiszem, erre jó esélyünk is van. A harc a világbajnoki címért még messze nem ért véget, hosszú még a szezon, és sok változás várható" - fejtegette az esélyeket Schumacher, aki az utóbbi hetekben 2500 kilométeren át tesztelte a bahreini debütálásakor leszereplő új Ferrarit, az F2005-öst.


Forrás: www.nemzetisport.hu

Laca

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 74
Forma1
« Válasz #125 Dátum: 2005.04.19 20:00:53 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Laca"
A végeredmény: 4 db piros, 2 db fehér (sajna mindkettő a 17-s számú). A Mayer-nél és a Pest-nél közölték, hogy a kép csak illusztráció és sima piros (fehér TOYOTA hímzéses) sapit adtak. Gááááááááááááááááz!

És mit  fogsz kezdeni ennyi sapkával?

Nagy a család!
2006 Corolla HB 1.4 D4D Luna

Laca

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 74
Forma1
« Válasz #126 Dátum: 2005.04.19 20:03:08 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Laca"
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Laca"
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Laca"
Sziasztok!

Hány sapkát szereztetek a hétvégén?

Én 1-et se :twisted:

Pedig sok szalon van Pesten :lol:

Máramennyire, tőlünk 10km a legközelebbi.

Én bejártam egy párat, ...
Szuper (Újpest, Vác), Mayer, Reál (Buda), Sakura, Pest, Kovács M5, Emil Frey.
Hát így ennyi kb.
A végeredmény: 4 db piros, 2 db fehér (sajna mindkettő a 17-s számú).
A Mayer-nél és a Pest-nél közölték, hogy a kép csak illusztráció és sima piros (fehér TOYOTA hímzéses) sapit adtak. Gááááááááááááááááz!

Nem akarlak elítélni, de ez nem szép dolog :D

Nem vót kikötve hogy hány helyre lehet elmenni!
Egyébként meg időm, benzinem mindig van egy kis TOYOTA-záshoz :lol:
2006 Corolla HB 1.4 D4D Luna

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Forma1
« Válasz #127 Dátum: 2005.04.24 07:35:24 »
F1:Ecclestone új időmérőt akar
NS, 2005-04-23

Bernie Ecclestone mindenképpen szeretné elérni, hogy megváltozzon a hivatalos időmérés rendszere, és ennek érdekében össze is hívta a csapatokat Imolában. Ecclestone szerint a szombat délutáni és vasárnap délelőtti szisztéma nem népszerű, és a televíziótársaságok panaszkodnak a kvalifikáció alacsony nézettsége miatt.

Az időmérő rendszert csak a csapatok teljes egyetértésével lehet megváltoztatni, azaz meg kell puhítani azokat, akik elégedettek a jelenlegi rendszerrel, illetve akik nem hívei a gyakori módosításoknak.

Forrás: www.nemzetisport.hu

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Forma1
« Válasz #128 Dátum: 2005.04.24 16:49:24 »
Hát izgi lett a vége - megjegyzem, ha Räikkönen alatt partiképes maradt volna a kocsi, akkor ez a csata csak a 2. helyért folyt volna.
De nem maradt.
music     

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Forma1
« Válasz #129 Dátum: 2005.04.27 20:08:07 »
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Formula-1: teszten karamboloztak a Minardik
NSO, 2005-04-27 18:19


   
Tesztelés közben ütközött össze a Minardi Formula-1-es csapat két versenyautója az olaszországi Mugello versenypályáján.

Az egyik versenygépet Cristijan Albers, a Minardi-Cosworth világbajnoki futamokon induló holland versenyzője, míg a másikat Chanoch Nissany, a magyar versenyzői engedéllyel szereplő izraeli tesztpilóta vezette. egyikük sem sérült meg, az autók viszont összetörtek.

A karambolt okairól egyelőre nem érkezett jelentés.

Forrás: www.nemzetisport.hu

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Forma1
« Válasz #130 Dátum: 2005.04.27 21:25:28 »
Idézetet írta: "Misi"
... a magyar versenyzői engedéllyel szereplő izraeli tesztpilóta  ...


 :?:  :?:  :?:
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Forma1
« Válasz #131 Dátum: 2005.04.27 22:46:15 »
Idézetet írta: "molnarl"
Idézetet írta: "Misi"
... a magyar versenyzői engedéllyel szereplő izraeli tesztpilóta  ...


 :?:  :?:  :?:

Nem is tudtad?
Egy milliomos/milliárdos üzletember, aki még a Zsoltinál is rosszabbul vezet, csak sok lóvéja van. Nálunk él, és versenyzik, mert Izraelben nincs autóverseny :D
Laco 73 :D

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Forma1
« Válasz #132 Dátum: 2005.04.27 22:59:08 »
Azért ez már a bénaság minősített esete, hogy tesztelés közben ütközzön össze két azonos kocsi...
music     

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Forma1
« Válasz #133 Dátum: 2005.04.27 23:16:25 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "molnarl"
Idézetet írta: "Misi"
... a magyar versenyzői engedéllyel szereplő izraeli tesztpilóta  ...


 :?:  :?:  :?:

Nem is tudtad?
Egy milliomos/milliárdos üzletember, aki még a Zsoltinál is rosszabbul vezet, csak sok lóvéja van. Nálunk él, és versenyzik, mert Izraelben nincs autóverseny :D


Még nem hallottam, ez nekem új volt. Manapság mik történnek... :crazy:
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Forma1
« Válasz #134 Dátum: 2005.04.28 06:47:49 »