Szerző Téma: Forma1  (Megtekintve 281632 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

tutinet

  • Vendég
Re: Forma1
« Válasz #1170 Dátum: 2010.06.27 17:36:07 »
Én tudom ? Nézd meg mit művelnek .  :lol:
Lassan nevetségesek az 5 percenkénti boxkiállásaikkal.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Forma1
« Válasz #1171 Dátum: 2010.06.27 18:23:19 »
Én tudom ? Nézd meg mit művelnek .  :lol:
Lassan nevetségesek az 5 percenkénti boxkiállásaikkal.
Na jó, de ez nem Schumi döntése, hanem a csapaté. Mutatták is, hogy a csapatvezetők sem értenek egyet....
Ok, hogy nem a szíved csücske Schumi, de csúsztatásnak érzem, hogy a csapat sarát is rajta vered le. :excl:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Re: Forma1
« Válasz #1172 Dátum: 2010.06.27 18:54:07 »
Hamilton csalt szerintem. :nono:
Nem csalt, megszegte a szabályt, a sportbírók meg addig húzták az időt, amire a büntetés már nem ért semmit. Kicsit kezd az az érzésem lenni, hogy Hamiltonból második Schumit akarnak csinálni. Eléggé rímel a dolog: Hamilton is kivételes képességű pilóta, de néha ez is kevés, és amikor kell, akkor megkapja a "hátszelet", lásd a mai napot. Schumachert is egyszer pont így büntették meg, az utolsó körben állt ki a boxba áthajtani, és ott intették le a futamot...
music     

tutinet

  • Vendég
Re: Forma1
« Válasz #1173 Dátum: 2010.06.27 21:39:59 »
Én tudom ? Nézd meg mit művelnek .  :lol:
Lassan nevetségesek az 5 percenkénti boxkiállásaikkal.
Na jó, de ez nem Schumi döntése, hanem a csapaté. Mutatták is, hogy a csapatvezetők sem értenek egyet....
Ok, hogy nem a szíved csücske Schumi, de csúsztatásnak érzem, hogy a csapat sarát is rajta vered le. :excl:

CSak nem értem se őt se az atomfizikus főnökét. Ők már 2-en párszor nagyot alakítottak a Ferrarinál most meg olyan, mintha kezdők lennének.
Ráadásul Brawn saját csapata tavaly VB 1. volt, mint kiscsapat .  Brawn maradt meg csapat is csak új nevet kaptak de közben elfelejtettek gondolkodni ?????????
Ezt azért meg kéne valakinek magyarázni. :no: :no:

Peti

  • Vendég
Re: Forma1
« Válasz #1174 Dátum: 2010.06.27 21:59:27 »
Schumi: várjuk meg a következő idényt, akkor mit hoz(nak) majd ki az autóból, mit építenek belőle, most beleültették ebbe a Mercibe, közepesnek is lányos túlzással mondható.
Sztem nem kell még leírni...

Peti

  • Vendég
Re: Forma1
« Válasz #1175 Dátum: 2010.06.27 22:02:04 »
Nem csalt, megszegte a szabályt, a sportbírók meg addig húzták az időt, amire a büntetés már nem ért semmit.

De, annyit ért, hogy elq_k a futam 1etlen izgalmas meccsét, kivették Ham-t, pedig jó csata lett volna a végére, aztán utána büntetgethették volna ahogy akarják, volt már ilyen is…

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Forma1
« Válasz #1176 Dátum: 2010.06.28 10:48:58 »
Én tudom ? Nézd meg mit művelnek .  :lol:
Lassan nevetségesek az 5 percenkénti boxkiállásaikkal.
Na jó, de ez nem Schumi döntése, hanem a csapaté. Mutatták is, hogy a csapatvezetők sem értenek egyet....
Ok, hogy nem a szíved csücske Schumi, de csúsztatásnak érzem, hogy a csapat sarát is rajta vered le. :excl:

CSak nem értem se őt se az atomfizikus főnökét. Ők már 2-en párszor nagyot alakítottak a Ferrarinál most meg olyan, mintha kezdők lennének.
Ráadásul Brawn saját csapata tavaly VB 1. volt, mint kiscsapat .  Brawn maradt meg csapat is csak új nevet kaptak de közben elfelejtettek gondolkodni ?????????
Ezt azért meg kéne valakinek magyarázni. :no: :no:


Nézd szvsz az történt, hogy húztak19-re egy lapot, és nem jött be nekik. Nem számoltak azzal, hogy a mezőny utoléri Schumit a harmadik helyen, és így a boxkijáratnál pirost kapott. Orosz rulettet játszottak és vesztettek.

Nyilvánvaló volt már abban a pillanatban is, hogy Schuminak bent kellett volna maradnia a 3. pozícióban és tenni a dolgát, szinte biztos, hogy az első 10-ben benne lett volna, mint ahogy Kobayashi tette. És azt azért remélem elismered, hogy Kobayashinál Schumi azért lényegesen jobb versenyző. :flowers:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12156
Re: Forma1
« Válasz #1177 Dátum: 2010.07.27 09:17:08 »
melóhelyem mellett egy szálloda előtt áll. aranyos  :wub:


[a csatolmányt egy admin törölte]
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Re: Forma1
« Válasz #1178 Dátum: 2010.07.27 15:39:59 »
Érdekes volt ez a csapatutasításos sztori az összes mellékzöngéjével együtt. Először is nem értem, miért nem beszélik meg a verseny előtt, hogyha ilyen szitu adódik, mi a teendő, avagy a versenyzői szerződésben miért nincs - persze lehet, hogy van... - erre vonatkozó pont. De ha nincsen, akkor Massa boxkiállásánál kellett volna "véletlenül" elbénázni valamit, vagy bemondani egy olyan, előre megbeszélt mondatot, ami nem utal ennyire direkten a tennivalóra, vagy legalább mondták volna be akkor, amikor Alonso tényleg egy gyorsabb kört futott.
Az valahol érthető, hogy utána Massa motiváltsága alábbhagyott, de valahol meg nem, elvégre profik lennének, nem? Van a mezőnyben egy Schumacher nevű ember, állítólag 7 vb-címe van, aligha lenne neki ennyi, ha megengedte volna magának azt a luxust, hogy duzzogjon bármin is.
Másfelől nem értem a többi csapat felháborodásának azon részét, hogy vegyék el a pontokat, ugyanis az tiszta sor volt, hogy a két Ferrarit nem lehet megelőzni. Ha már, akkor a pénzbüntetésen túl, én azzal büntetném őket, hogy mindkét versenyző a 2. helyért járó pontot kapja.
Mellesleg Massa nem volt gyorsabb Alonsonál, a verseny egészét tekintve kiegyenlített viszonyok voltak köztük. Ez persze azt is jelenti, hogy a pályán aligha előzte volna meg, bármelyikük a másikat...
music     

TZoli

  • Vendég
Re: Forma1
« Válasz #1179 Dátum: 2010.07.27 15:50:09 »
A Ferrari nem hazudtolta meg önmagát, jó nagy faxxopók, az a pénzbüntetés meg nevetséges, farzsebéből kirázza Montezemolo.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Forma1
« Válasz #1180 Dátum: 2010.07.27 19:14:57 »
Már bocs, de mitől lesznek ettől faxszopók? :hmmmm: Ez egy technikai sport, óriási pénzekkel. Van lehetőségük a dolgokon variálni úgy, hogy ne vegye senki észre. Nem így tették, meg lettek büntetve. Ennyi. Az, hogy ez a versenynek jót tett-e? Nem, de ezt nem lehet szabályozni...
Gabe 254.

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12156
Re: Forma1
« Válasz #1181 Dátum: 2010.07.27 19:30:04 »
elég gyökérséggel sújtották idén a Ferrarit, ennyi belefért.
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

TZoli

  • Vendég
Re: Forma1
« Válasz #1182 Dátum: 2010.07.27 20:16:04 »
Már bocs, de mitől lesznek ettől faxszopók? :hmmmm: Ez egy technikai sport, óriási pénzekkel. Van lehetőségük a dolgokon variálni úgy, hogy ne vegye senki észre. Nem így tették, meg lettek büntetve. Ennyi. Az, hogy ez a versenynek jót tett-e? Nem, de ezt nem lehet szabályozni...

Láttad Massa arcát a verseny után?  Szerintem legszívesebben a komplett Ferrari vezetőség szeme közé köpött volna (nagyon helyesen!).
Bízom benne hogy összeülnek még az ügy érdekében és elveszik a Hockenheim-i Nagydíjért járó konstruktőri pontokat a Ferraritól, nem aprópénzzel büntetgetni.  Lehet hogy nem látjuk egyformán, nem is baj.

Alig várom a pénteket, újra száguldó F1-es kocsikat láthatok.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Forma1
« Válasz #1183 Dátum: 2010.07.28 16:34:07 »
Ilyen csapatutasítások mindig is voltak és lesznek. Hogy a Ferrari ezt most miért ilyen nyíltan oldotta meg, az már más kérdés.

Ami Massát illeti, tökmindegy milyen pofát vág, lett volna már épp elég éve bizonyítani. Alonso a jobb versenyző kettőjük közül, csapatfőnök létemre én is őt támogatnám. Massa kiegyensúlyozatlan volt mindig is; bizonyos pályákon jó, másokon gyengébb. Alonso más kaliber (mondom ezt úgy, hogy nem különösebben szimpatizálok vele).
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

tutinet

  • Vendég
Re: Forma1
« Válasz #1184 Dátum: 2010.07.29 23:34:27 »
Zsiguli  :D :D