Szavazás

Téligumit fel! - de mikor?

egy héten belül
3 (13.6%)
két héten belül
14 (63.6%)
már rajta van
4 (18.2%)
minek az
1 (4.5%)

Összes szavazó: 22

Szavazás lezárva: 2005.11.08 10:14:49

Szerző Téma: Téligumi szavazás  (Megtekintve 53615 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Zso

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 329
Téligumi szavazás
« Válasz #135 Dátum: 2005.11.17 18:18:12 »
Idézetet írta: "KLaco"
Most néztem a met.hu-t, és nem lesz hó :( Jövő hét elején lehet max.


Ha nem mennék a határontúlra nem raktam volna föl, de így nem merek kockáztatni, viszont
már sikerült is tesztelni az ABS-t délután, hát ez már a téli gumi. Én nem tudom mit istenítenek rajta,
előnyét még csak hóban láttam, viszont szárazon meg vizen annál több a hátránya....
Lássunk egy kis havat, pörögjünk egy kicsit, oszt jöjjön a nyár :lol:  :lol:

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Téligumi szavazás
« Válasz #136 Dátum: 2005.11.17 21:19:43 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Idézetet írta: "Deep Rush"
Ma felkerült a téligumi a Yarisra, meg a Corollára is.
Mostmár várom a havat :)

Ja, és 3000 huf -ért cserélték le a Yarison a gumit + centírozás (felnin van a téli is)


Ez jó ár, hol történt a csere?  :?:
Toyota Yaris T SPORT
153



Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Téligumi szavazás
« Válasz #137 Dátum: 2005.11.18 09:53:00 »
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "Deep Rush"
Idézetet írta: "Deep Rush"
Ma felkerült a téligumi a Yarisra, meg a Corollára is.
Mostmár várom a havat :)

Ja, és 3000 huf -ért cserélték le a Yarison a gumit + centírozás (felnin van a téli is)


Ez jó ár, hol történt a csere?  :?:

Szeged, Dorozsmai út, hány szám nemtudom, Kovács gumi service.
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Téligumi szavazás
« Válasz #138 Dátum: 2005.11.20 20:21:51 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "Deep Rush"
Idézetet írta: "Deep Rush"
Ma felkerült a téligumi a Yarisra, meg a Corollára is.
Mostmár várom a havat :)

Ja, és 3000 huf -ért cserélték le a Yarison a gumit + centírozás (felnin van a téli is)


Ez jó ár, hol történt a csere?  :?:

Szeged, Dorozsmai út, hány szám nemtudom, Kovács gumi service.


Huu, az messze van nekem egy gumicserére! De amúgy már túl vagyok rajta, csak hó nincs!  :(
Toyota Yaris T SPORT
153



SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Téligumi szavazás
« Válasz #139 Dátum: 2005.11.20 20:34:30 »
Holnap után felteszem a téli pacskereket én is, mert ma rámentem egy kereszteződésben egy fényes aszfalt részre amolyan "nyári érkezős" tempóban és elég szépen úszott keresztbe a kocsi...NO PARA!!! :lol:
szemből érkezett egy tanuló mazsola a stop táblához... szegénykém biztos nem értette... :twisted:

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Téligumi szavazás
« Válasz #140 Dátum: 2005.11.20 20:39:47 »
Idézetet írta: "ToTo"
csak hó nincs!  :(

Ne aggódj, jövő héten lesz bőven :D
Ma kicsit elfüstöltettem a jó kis téligumit. Nem vezettem már 1 hete legalább, azt ilyenkor kijövök a gyakorlatból, aztán ki akartam lőni 1 kereszteződésből, ráadásul emelkedő is volt, szal húztam egy 2 méteres csíkot :(
Laco 73 :D

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Téligumi szavazás
« Válasz #141 Dátum: 2005.11.20 20:51:38 »
Idézetet írta: "SzzS"
Holnap után felteszem a téli pacskereket én is, mert ma rámentem egy kereszteződésben egy fényes aszfalt részre amolyan "nyári érkezős" tempóban és elég szépen úszott keresztbe a kocsi...NO PARA!!! :lol:
szemből érkezett egy tanuló mazsola a stop táblához... szegénykém biztos nem értette... :twisted:


Huu, de kár hogy tegnap nem futottunk össze, voltam Pécsen... Mondjuk nem a verdámmal, hanem haver kocsijával, na mindegy majd legközelebb legalább egy pacsira! Amúgy 0-0 lett, ha vágod...  :wink:
Toyota Yaris T SPORT
153



SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Téligumi szavazás
« Válasz #142 Dátum: 2005.11.20 20:57:23 »
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "SzzS"
Holnap után felteszem a téli pacskereket én is, mert ma rámentem egy kereszteződésben egy fényes aszfalt részre amolyan "nyári érkezős" tempóban és elég szépen úszott keresztbe a kocsi...NO PARA!!! :lol:
szemből érkezett egy tanuló mazsola a stop táblához... szegénykém biztos nem értette... :twisted:


Huu, de kár hogy tegnap nem futottunk össze, voltam Pécsen... Mondjuk nem a verdámmal, hanem haver kocsijával, na mindegy majd legközelebb legalább egy pacsira! Amúgy 0-0 lett, ha vágod...  :wink:


tudom jártam arra,gondoltam hogy fradimeccs van,mert már 150 m-rel a pálya előtt elterelték a forgalmat!

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Téligumi szavazás
« Válasz #143 Dátum: 2005.11.20 21:20:50 »
Idézetet írta: "SzzS"
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "SzzS"
Holnap után felteszem a téli pacskereket én is, mert ma rámentem egy kereszteződésben egy fényes aszfalt részre amolyan "nyári érkezős" tempóban és elég szépen úszott keresztbe a kocsi...NO PARA!!! :lol:
szemből érkezett egy tanuló mazsola a stop táblához... szegénykém biztos nem értette... :twisted:


Huu, de kár hogy tegnap nem futottunk össze, voltam Pécsen... Mondjuk nem a verdámmal, hanem haver kocsijával, na mindegy majd legközelebb legalább egy pacsira! Amúgy 0-0 lett, ha vágod...  :wink:


tudom jártam arra,gondoltam hogy fradimeccs van,mert már 150 m-rel a pálya előtt elterelték a forgalmat!


Hát ja, nem volt semmi... Főleg hazafelé volt valami útszűkület is ahol csinálják az utat valami kereszteződésben, hát ott szívtunk rendesen...  :x
Toyota Yaris T SPORT
153



Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Téligumi szavazás
« Válasz #144 Dátum: 2005.11.21 00:10:35 »
Idézet
Szal én nem sajnálnám rá a pénzt, minden évben kiegyensúlyoztatni mindegyiket. Mert 160nál hidd el, hogy megérzed, ha nem stimmel vmi.


100-120 körül érezni, ha van egy kis bibi. Ne kérdezd mér, de biztos van valami fizikai magyarázata! Zénóka!!! Te biztosan tudod!?  :lol:
Amúgy a Yarison is elöször mikor felkerültek az alufelnik, a pancser gumis rosszúl egyensúlyozta ki őket, és 120 körül úgy rázta kormányt, hogy mondom he... Úgyhogy az autópályán mivel nem akartam végig 100-al menni, muszáj volt ráállnom 130-140-re  :lol: Utána persze első utam egy normális gumishoz vezetett!

Idézet
Most néztem a met.hu-t, és nem lesz hó  Jövő hét elején lehet max.

Itt este 7 óta elég rendesen esik a hó, 10kor jöttem haza, akkor már egy-két helyen meg is maradt annyira, hogy már komolyan csúszott. Tehát itt a téligumi ideje...
Xanyi

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Téligumi szavazás
« Válasz #145 Dátum: 2005.11.21 08:27:50 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Itt este 7 óta elég rendesen esik a hó, 10kor jöttem haza, akkor már egy-két helyen meg is maradt annyira, hogy már komolyan csúszott. Tehát itt a téligumi ideje...
Gyerekek, tegnap úgy esett a hó BP-Győr M1 szakaszon Győr előtt, hogy túlmentem a lehajtón. Aztán egészen Zaláig olyan hóban vezettem, hogy mikor hazaértem, akkor csak félholtan dőltem az ágyba. Hozzá kell szokni a koncentráláshoz.

Nem értem, esik kicsit a hó és mindenki azonnal 50-60-al megy (Ez fárasztott el). Dühítő volt. Nem maradt meg a hó az úton, nem lett letaposva, hanem víz lett belőle. A ködlámpákról már nem is beszélek, amik minden előzés előtt kiolvasztották a szemem. Lazán, BIZTONSÁGOSAN lehetett menni 110-120-al!!!! 130-140 körül már fel-felúszott rossz úton a verda, de ez nyáron is ilyen. Persze a téligumi most már kell, ez nem vitás............
Üdv: Kishaver 74

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Téligumi szavazás
« Válasz #146 Dátum: 2005.11.21 10:00:21 »
Nekem tetszett ez a ma reggeli havas város...
Téligumik már fent :) A mazsolák pedig busszal mennek... Fele annyi idő alatt értem be, mint más hétfői napokon  :wink:

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Téligumi szavazás
« Válasz #147 Dátum: 2005.11.21 10:26:45 »
Idézetet írta: "kmr"
Nekem tetszett ez a ma reggeli havas város...
Téligumik már fent :) A mazsolák pedig busszal mennek... Fele annyi idő alatt értem be, mint más hétfői napokon  :wink:
Ez a jelenség Zeg-re is élt! Én is bírtam, főleg, hogy minden elolvadt és csak víz az utakon.
Üdv: Kishaver 74

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Téligumi szavazás
« Válasz #148 Dátum: 2005.11.21 20:44:55 »
Idézetet írta: "kmr"
Nekem tetszett ez a ma reggeli havas város...
Téligumik már fent :) A mazsolák pedig busszal mennek... Fele annyi idő alatt értem be, mint más hétfői napokon  :wink:

Én is ezt tapasztaltam, vonat, busz tömve, de legalább hamarabb hazaértem. Odának azért apunak sokat kellett menni kocsival.
Laco 73 :D

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Téligumi szavazás
« Válasz #149 Dátum: 2005.11.22 11:15:15 »
dühítő hogy egyesek 20-al mennek a városban és 50-nel totyognak kint...!
Tegnap a nyári gumis majmoktól szinte rohamot kaptam,mert szokás szerint megint miattuk dugult be a város fele...bbuzik! :x  :evil: