Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 430795 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #90 Dátum: 2004.06.09 11:52:02 »
Idézetet írta: "S"
Hillar!
Köszönöm szépen a szép összerakást, remélem tartós lesz  :roll:
tudom ez nem rajtatok múlik szép lett a kocsi (bár még nem néztem a motortérbe :) )
Bocs hogy hülye voltam reggel, de má annyira parában voltam az autóval kapcsolatban hogy elnéztem a rendszámot is  :oops:  136-ot 160nak
Még1szer köszi!

Hali S!!

Sose legyen nagyobb baj!! :lol: A lényeg, hogy tetszik! :idea:
Ha bármi baj lenne - remélem nem ezzel - akkor gyere nyugodtan!! :!:
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

S

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 248
    • http://www.kótai.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #91 Dátum: 2004.06.09 13:53:55 »
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "S"
Hillar!
Köszönöm szépen a szép összerakást, remélem tartós lesz  :roll:
tudom ez nem rajtatok múlik szép lett a kocsi (bár még nem néztem a motortérbe :) )
Bocs hogy hülye voltam reggel, de má annyira parában voltam az autóval kapcsolatban hogy elnéztem a rendszámot is  :oops:  136-ot 160nak
Még1szer köszi!

Hali S!!

Sose legyen nagyobb baj!! :lol: A lényeg, hogy tetszik! :idea:
Ha bármi baj lenne - remélem nem ezzel - akkor gyere nyugodtan!! :!:
ÁÁ  :D  :D


Remélem most már csak az olajcsere és a spoiler szerelés miatt kell mennem  8)
dv S
----------------------
'04 Yaris Sol 1.3

S

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 248
    • http://www.kótai.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #92 Dátum: 2004.06.10 08:07:11 »
Hmm, szal megnéztem az autót... (má rosszul hangzik mi?) a lámpát nem cserélték ki hanem az elözőt tették vissza  :cry: , meg találtam egy csavart a kocsiban, mondjuk a helyét nem leltem meg. A motortérben meg kissé csapzott lett a motorháztető belső borítása.
Más: észrevettem hogy a vezető oldalon meg van süllyedve a műszerfal, ezt hamar lehetne orvosolni? még kézzel is tudom picit mozgatni.
dv S
----------------------
'04 Yaris Sol 1.3

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #93 Dátum: 2004.06.10 10:21:31 »
Idézetet írta: "S"
Hmm, szal megnéztem az autót... (má rosszul hangzik mi?) a lámpát nem cserélték ki hanem az elözőt tették vissza  :cry: , meg találtam egy csavart a kocsiban, mondjuk a helyét nem leltem meg. A motortérben meg kissé csapzott lett a motorháztető belső borítása.
Más: észrevettem hogy a vezető oldalon meg van süllyedve a műszerfal, ezt hamar lehetne orvosolni? még kézzel is tudom picit mozgatni.

Hali S! :D
Még mielőtt kézzel szétmozgatnád  :twisted: gyere be gyorsan, hogy megnézzük-csináljuk, mi az a "süllyedés", mert ha nem tévedek, ott éppen nem történt semmi az autóban. A lámpát nemtom, de nem hiszem, hogy a fedett helyen levő karcolás miat egy újat (harmadikat) engedélyezett volna bele a TMH .... :o
A csavart köszi, ha visszahozod, mert az a marketingesünk agyfeszítő csavarja. Legalábbis ma úgy tűnt, ő hagyta el... :twisted:
Motorháztető borítás: lássuk, mire gondolsz .... :idea: de azt ugye tudod, ha hetente szétszedeted az autód, az előbb utóbb látszani fog, :cry:
No, gyere nyugodtan!! :D
ÁÁ :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

S

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 248
    • http://www.kótai.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #94 Dátum: 2004.06.10 13:12:01 »
Idézetet írta: "hillar"

Hali S! :D
Még mielőtt kézzel szétmozgatnád  :twisted: gyere be gyorsan, hogy megnézzük-csináljuk, mi az a "süllyedés", mert ha nem tévedek, ott éppen nem történt semmi az autóban. A lámpát nemtom, de nem hiszem, hogy a fedett helyen levő karcolás miat egy újat (harmadikat) engedélyezett volna bele a TMH .... :o
A csavart köszi, ha visszahozod, mert az a marketingesünk agyfeszítő csavarja. Legalábbis ma úgy tűnt, ő hagyta el... :twisted:
Motorháztető borítás: lássuk, mire gondolsz .... :idea: de azt ugye tudod, ha hetente szétszedeted az autód, az előbb utóbb látszani fog, :cry:
No, gyere nyugodtan!! :D
ÁÁ :D  :D


Nem szoktam mozgatni, és nem is mondtam hogy ti voltatok, bár a riasztót ti szereltétek  :haha: de most tünt fel és gondoltam megkérdem.
A lámpát kibírom, csak azé jegyeztem meg mert aszontáááátok hogy cserélitke :P
A csavart kárpitrögzítőnek nézem de nekem úgy tűnik mind meg van :)
A borítás meg kicsit cafatos lett de ezt is túlélem. (csak nem értem mitől) biztos macskákat tartotok a szervizben sínylődő autók motorterében! :idea:  
Nem szeretném minden héten 3-4 napot nálatok pihentetni az autóm mert van garázs :D
Félreértések elkerülése végett még mindig meg vagyok elégedve a munkával!
dv S
----------------------
'04 Yaris Sol 1.3

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #95 Dátum: 2004.06.10 15:28:55 »
Szia Hillar!

Remélem nem feledted el a tesztvezetést a 2 lityós Avensissel!  :twisted: Hadd csorogjom a nyálam!! :oops:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #96 Dátum: 2004.06.11 10:34:17 »
Idézetet írta: "S"
Idézetet írta: "hillar"

Hali S! :D
Még mielőtt kézzel szétmozgatnád  :twisted: gyere be gyorsan, hogy megnézzük-csináljuk, mi az a "süllyedés", mert ha nem tévedek, ott éppen nem történt semmi az autóban. A lámpát nemtom, de nem hiszem, hogy a fedett helyen levő karcolás miat egy újat (harmadikat) engedélyezett volna bele a TMH .... :o
A csavart köszi, ha visszahozod, mert az a marketingesünk agyfeszítő csavarja. Legalábbis ma úgy tűnt, ő hagyta el... :twisted:
Motorháztető borítás: lássuk, mire gondolsz .... :idea: de azt ugye tudod, ha hetente szétszedeted az autód, az előbb utóbb látszani fog, :cry:
No, gyere nyugodtan!! :D
ÁÁ :D  :D


Nem szoktam mozgatni, és nem is mondtam hogy ti voltatok, bár a riasztót ti szereltétek  :haha: de most tünt fel és gondoltam megkérdem.
A lámpát kibírom, csak azé jegyeztem meg mert aszontáááátok hogy cserélitke :P
A csavart kárpitrögzítőnek nézem de nekem úgy tűnik mind meg van :)
A borítás meg kicsit cafatos lett de ezt is túlélem. (csak nem értem mitől) biztos macskákat tartotok a szervizben sínylődő autók motorterében! :idea:  
Nem szeretném minden héten 3-4 napot nálatok pihentetni az autóm mert van garázs :D
Félreértések elkerülése végett még mindig meg vagyok elégedve a munkával!

Hi S!
No viccöt félre  :D : gyere nyugodtan. Megnézetem azt a borítást, mert magától az nem szokott amortizálódni... :? Lámpacserélitke tod, hogy vót?? A műszerfal meg eccerű lesz: megvan a módija a reparálásnak! :P
Jövő hét?
Hali:
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #97 Dátum: 2004.06.11 10:35:41 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Szia Hillar!

Remélem nem feledted el a tesztvezetést a 2 lityós Avensissel!  :twisted: Hadd csorogjom a nyálam!! :oops:


Nem biza'!!  :!: Csak legyen má!! :roll:
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

S

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 248
    • http://www.kótai.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #98 Dátum: 2004.06.11 11:02:38 »
Idézetet írta: "hillar"

Hi S!
No viccöt félre  :D : gyere nyugodtan. Megnézetem azt a borítást, mert magától az nem szokott amortizálódni... :? Lámpacserélitke tod, hogy vót?? A műszerfal meg eccerű lesz: megvan a módija a reparálásnak! :P
Jövő hét?
Hali:
ÁÁ  :D  :D


Köszi! Most már megvárom a 3000-t (még 6-700 km) és akkor beadom egy olajcserére is. Így egyben letudható lenne az egész. A borítás megkukkolása meg a műszerfal helyre rakása ill. az elkallódott csavar azonosítása :P
Még mindig van az az akció hogy klubtagoknak nincs munkadíj? mert akkor beneveznék első hátsó sárvédőre is :) (ha jól emléxem 5000 körüli az ára)
Aztán ha minden jól megy és még marad némi pénz a lakás felújításból akkor ősszel jöhet a hátsó spoiler:) mer most hangfalt cserélek ha nem túl dráááága :)
dv S
----------------------
'04 Yaris Sol 1.3

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #99 Dátum: 2004.06.11 11:26:41 »
Szerintem ilyen kedvezmény sosem volt :)
Jelenleg 10% munkadíj kedvezmény van a klubtagoknak.

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #100 Dátum: 2004.06.11 13:08:14 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
Szerintem ilyen kedvezmény sosem volt :)
Jelenleg 10% munkadíj kedvezmény van a klubtagoknak.


És ez bemondásra megy?
Visszajövök :)

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #101 Dátum: 2004.06.11 13:18:24 »
Hillar!

Az lenne a kérdésem, hogy zöld kártya cserére, valamint némi klíma átnézésre be kell-e jelentkeznem, vagy csak egyszerűen odamegyek vmikor és tudtok fogadni?

Köszi
  ObGa
Visszajövök :)

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #102 Dátum: 2004.06.11 18:07:03 »
Idézetet írta: "S"
Idézetet írta: "hillar"

Hi S!
No viccöt félre  :D : gyere nyugodtan. Megnézetem azt a borítást, mert magától az nem szokott amortizálódni... :? Lámpacserélitke tod, hogy vót?? A műszerfal meg eccerű lesz: megvan a módija a reparálásnak! :P
Jövő hét?
Hali:
ÁÁ  :D  :D


Köszi! Most már megvárom a 3000-t (még 6-700 km) és akkor beadom egy olajcserére is. Így egyben letudható lenne az egész. A borítás megkukkolása meg a műszerfal helyre rakása ill. az elkallódott csavar azonosítása :P
Még mindig van az az akció hogy klubtagoknak nincs munkadíj? mert akkor beneveznék első hátsó sárvédőre is :) (ha jól emléxem 5000 körüli az ára)
Aztán ha minden jól megy és még marad némi pénz a lakás felújításból akkor ősszel jöhet a hátsó spoiler:) mer most hangfalt cserélek ha nem túl dráááága :)

Hi S! :D
Okszi! 3000-nél! :!: Simán megy akkor minden! :P Action az pedig van/lesz, amint megvan a klubkártyád - és 10% a munkadíjból!! :weedman: A sárfogó gumi árára jól emlékszel, és négyessel kezdődik, de most nincs előttem az ára .... :cry: de ötből bizti megvan az anyag ... :idea: Fél óra munka - kb 3 rugó a kedvezménnyel - de pontosan is megírhatom, ha érdekel... :!: A hangfalhoz pedig egy nagy kalappal :lol: ! Más topicból látom, hogy tisztességgel készülsz rá, kutatod a piacot! :twisted:
Hali:
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #103 Dátum: 2004.06.11 18:16:00 »
Idézetet írta: "obga"
Hillar!

Az lenne a kérdésem, hogy zöld kártya cserére, valamint némi klíma átnézésre be kell-e jelentkeznem, vagy csak egyszerűen odamegyek vmikor és tudtok fogadni?

Köszi
  ObGa

Szia ObGa!

Ha délután kettő és négy között jössz, akkor be sem kell jelentkezned keddtől ... :lol:  :lol:
Csendben jelzem, hogy most a hétvégén (szombat 9 - 16 és vasárnap 9 - 15) ingyenes a klíma-átvizsgálás, mert aztat akciózzuk a szervicében!! :!:  :!: Ja! Most a hétvégén ződkártyát nem csinálunk!! :cry:
De a klíma miatt én kétszer jönnék inkább - kissé olcsóbb autókázni (ha nem Debrecenből jössz ...  :twisted: ), mint fizulni ... Klubtag-kedvezmény (munkadíj -10%) neked is megy - csak tagsági kell hozzá. :oops:
OFF: Mickey-el megbeszéltem, hogy még egy évig nem ad ki tagságit, mert akkó nekünk jobban megy bót, ha többet fizultok!! :twisted:  :twisted:  ON
Keress meg nyugodtan - vagyok! :roll:
Hali:
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #104 Dátum: 2004.06.11 18:17:53 »
Idézetet írta: "obga"
Idézetet írta: "MiCKEY"
Szerintem ilyen kedvezmény sosem volt :)
Jelenleg 10% munkadíj kedvezmény van a klubtagoknak.


És ez bemondásra megy?


Kösz Mickey, ez az igazság! :roll:  De jó a kérdés!! :!:
A választ lásd eggyel lejjebb!! :idea:
Hali:
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23