Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 446237 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #825 Dátum: 2005.02.03 17:36:56 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "KLaco"
Szia Hillar!
A kérdésem a következő lenne: Sikerült a hóban eltrafálni 1 kicsi oszlopot, ami megnyomta az első spoilert, ami karcos lett, lepattant belőle 1 darab. Mennyibe kerülne 1 olyan spoiler 1D2 színre fényezve, felrakással együtt?
Az auto 2003. 12. havi Yaris 1.0 Harmony
Modellkódot mondjak?

Én nem kapok választ?


Szia!

Bocs - elvesztél .....  :(

Nos, a jó hír - kapaszkodsz? - gyorsan elkészül!

Úgy egy százas az ára. 50 körül a lökös, 30 fény a többi a munkadíj. Kábé.
Kedved?

Hali:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #826 Dátum: 2005.02.03 21:45:29 »
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "KLaco"
Szia Hillar!
A kérdésem a következő lenne: Sikerült a hóban eltrafálni 1 kicsi oszlopot, ami megnyomta az első spoilert, ami karcos lett, lepattant belőle 1 darab. Mennyibe kerülne 1 olyan spoiler 1D2 színre fényezve, felrakással együtt?
Az auto 2003. 12. havi Yaris 1.0 Harmony
Modellkódot mondjak?

Én nem kapok választ?


Szia!

Bocs - elvesztél .....  :(

Nos, a jó hír - kapaszkodsz? - gyorsan elkészül!

Úgy egy százas az ára. 50 körül a lökös, 30 fény a többi a munkadíj. Kábé.
Kedved?

Hali:

ÁÁ  :D  :D

Hát igen, sejtettem, hogy sokba fog ez kerülni, még gondolkozok, 1 nap alatt meg lehet csinálni? Mert jó lenne minél hamarabb, mert egy másik helyen, úgy csinálják, hogy 3 nap, és elötte az alkatrész megrendelés is 2 hét minimum.
Gondolom Cascora is megy ugye?

Gondoltam, hogy eltévedt a szemed az olvasás közben, velem is megesik, ezért másoltam be még1szer :D

Köszi.
Laco 73 :D

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #827 Dátum: 2005.02.04 07:44:38 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "KLaco"
Szia Hillar!
A kérdésem a következő lenne: Sikerült a hóban eltrafálni 1 kicsi oszlopot, ami megnyomta az első spoilert, ami karcos lett, lepattant belőle 1 darab. Mennyibe kerülne 1 olyan spoiler 1D2 színre fényezve, felrakással együtt?
Az auto 2003. 12. havi Yaris 1.0 Harmony
Modellkódot mondjak?

Én nem kapok választ?


Szia!

Bocs - elvesztél .....  :(

Nos, a jó hír - kapaszkodsz? - gyorsan elkészül!

Úgy egy százas az ára. 50 körül a lökös, 30 fény a többi a munkadíj. Kábé.
Kedved?

Hali:

ÁÁ  :D  :D

Hát igen, sejtettem, hogy sokba fog ez kerülni, még gondolkozok, 1 nap alatt meg lehet csinálni? Mert jó lenne minél hamarabb, mert egy másik helyen, úgy csinálják, hogy 3 nap, és elötte az alkatrész megrendelés is 2 hét minimum.
Gondolom Cascora is megy ugye?

Gondoltam, hogy eltévedt a szemed az olvasás közben, velem is megesik, ezért másoltam be még1szer :D

Köszi.


Hali!

A legrövidebb idő, amit el tudok képzelni a két teljes nap!! És pont ez a magyarázata a három napnak - ha qrva presszió alatt dolgoznak a fényezők vagy lakatosok, több a hibalehetőség. No a toyotások nem szeretik a kis hibákat ám! Egyébként is, nem olcsó mulatság, meg is kell csinálni necc nélkül! Tehát a három napot korrektnek tartom -és persze, hogy mehet cascóra!
És max 4 nap alatt megvan az alkatrész is!
És mit szólsz, ha br. 18e-ért szerzek neked 3 napra cserebogarat km korlátozás nélkülit? Abba csak benya kell. Nem maradsz ótó nélkül...

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #828 Dátum: 2005.02.04 08:37:38 »
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "KLaco"
Szia Hillar!
A kérdésem a következő lenne: Sikerült a hóban eltrafálni 1 kicsi oszlopot, ami megnyomta az első spoilert, ami karcos lett, lepattant belőle 1 darab. Mennyibe kerülne 1 olyan spoiler 1D2 színre fényezve, felrakással együtt?
Az auto 2003. 12. havi Yaris 1.0 Harmony
Modellkódot mondjak?

Én nem kapok választ?


Szia!

Bocs - elvesztél .....  :(

Nos, a jó hír - kapaszkodsz? - gyorsan elkészül!

Úgy egy százas az ára. 50 körül a lökös, 30 fény a többi a munkadíj. Kábé.
Kedved?

Hali:

ÁÁ  :D  :D

Hát igen, sejtettem, hogy sokba fog ez kerülni, még gondolkozok, 1 nap alatt meg lehet csinálni? Mert jó lenne minél hamarabb, mert egy másik helyen, úgy csinálják, hogy 3 nap, és elötte az alkatrész megrendelés is 2 hét minimum.
Gondolom Cascora is megy ugye?

Gondoltam, hogy eltévedt a szemed az olvasás közben, velem is megesik, ezért másoltam be még1szer :D

Köszi.


Hali!

A legrövidebb idő, amit el tudok képzelni a két teljes nap!! És pont ez a magyarázata a három napnak - ha qrva presszió alatt dolgoznak a fényezők vagy lakatosok, több a hibalehetőség. No a toyotások nem szeretik a kis hibákat ám! Egyébként is, nem olcsó mulatság, meg is kell csinálni necc nélkül! Tehát a három napot korrektnek tartom -és persze, hogy mehet cascóra!
És max 4 nap alatt megvan az alkatrész is!
És mit szólsz, ha br. 18e-ért szerzek neked 3 napra cserebogarat km korlátozás nélkülit? Abba csak benya kell. Nem maradsz ótó nélkül...

ÁÁ  :D  :D

Köszi a gyors választ, még gondolkodok rajta pár napot, aztán ha nem kell a kocsi, akkor megyünk, cserebogár nem kell, köszi.
Laco 73 :D

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #829 Dátum: 2005.02.04 08:41:16 »
Szia Árpi!

Bocsi az újabb zaklatásért.  :oops:
Sikerült utánajárnod, hogy hogyan működik a garanciaidő meghosszabítás, mire vonatkozik? Lassan aktuális lesz egy bp-i út, akkor bevinném hozzátok! Köszi!
(Soproni márkakereskedés 1 hónapja nem jelezz vissza.)

Köszönöm!!!!!!
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Weblap???
« Válasz #830 Dátum: 2005.02.04 09:39:42 »
Árpi, a honlapotok csak nálam nem jelenik meg, vagy valami gáz van vele (nálam elvileg minden működik a tieteken kívül!!!)

Hogy néz ki egy Yaris ice blue 1,3 finanszírozása??? - modjuk 500e körüli befizetéssel 72-hónapra???

-variálunk :)
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Re: Weblap???
« Válasz #831 Dátum: 2005.02.04 11:14:27 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Árpi, a honlapotok csak nálam nem jelenik meg, vagy valami gáz van vele (nálam elvileg minden működik a tieteken kívül!!!)

Hogy néz ki egy Yaris ice blue 1,3 finanszírozása??? - modjuk 500e körüli befizetéssel 72-hónapra???

-variálunk :)


Naná! És tök igazad van, hogy variálsz a használt és az új között ....
3.260.000 - 500.000 = 2.760.000, 72 hónapra az akcióssal (THM: 3,48%) úgy kb. havi 43.000,- froncsi + casco, amiből most az első hat hónap ingyenes (hetedik hónaptól fizeted). Ez csak kevesebb lehet, mert teleárral számoltam, de léptékekkel nem csökkenti más sem a havi részt!

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #832 Dátum: 2005.02.04 23:34:14 »
Idézetet írta: "molnarl"
Szia Árpi!

Bocsi az újabb zaklatásért.  :oops:
Sikerült utánajárnod, hogy hogyan működik a garanciaidő meghosszabítás, mire vonatkozik? Lassan aktuális lesz egy bp-i út, akkor bevinném hozzátok! Köszi!
(Soproni márkakereskedés 1 hónapja nem jelezz vissza.)

Köszönöm!!!!!!


Miért jelezne?? Szerelöjük sincsen... csak néha. A hozzáállásukról nem is beszélve, tisztelet a kivételnek (1Fö) csak neki semmi köze a szervízhez :?


hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #833 Dátum: 2005.02.05 09:36:21 »
Idézetet írta: "molnarl"
Szia Árpi!

Bocsi az újabb zaklatásért.  :oops:
Sikerült utánajárnod, hogy hogyan működik a garanciaidő meghosszabítás, mire vonatkozik? Lassan aktuális lesz egy bp-i út, akkor bevinném hozzátok! Köszi!
(Soproni márkakereskedés 1 hónapja nem jelezz vissza.)

Köszönöm!!!!!!


Szia!

Hát nemtom Sopron mért nem jelez ...
Nos! Ha gari időn (3 év) belül vagy még, akkor hosszabbítható a dolog. Kicsit macerás az eljárás, hasonlít a T+ cucchoz. Tehát be kell tolnod a gépet egy márkaszervizbe. Ott a szerviz (általában az de nálunk a használt autósok) előkészítik egy teljes állapotvizsgálatra az autód - egy száz kérdéses kérdőív - állapotlap - alapján a szerviz átnézi és megcsinálja, amit kell. Majdminden folyadék csere, szükséges átvizsga mindenre, ahol lötyög, kopog, morog stb. az csere (ha kell). Kiállítják róla a "bizonyítványt", kifizeted a számlát (nem szokott nagyon sok lenni, egy három év alatti Toyotáról van szó) és bemegy a kérvényed a TMH-n keresztül a gari hosszabbítást adó céghez. A kérelemnek van egy díja, ccm-től függően úgy 35e és 80e között, - függ attól is, hogy mennyi időre kéred - milyen fokozatot szeretnél - s a papírok visszaigazolásával már meg is van a gari hosszabbításod. Az bekerül a könyvedbe és a Toyota-rendszerbe ... Leírva kábé ennyi. (Jelzem az egész folyamat egy qrva vaskos könyvben van szépen részletesen leírva - tehát ez itt csak egy gyakorlatiasnak tűnő "kivonat"....) Szerintem minima két bemászkálás a szervizbe, de inkább három. No ezért macera, ha nagyon messze van a szerviz....

Hááát, nemtom indulónak ölég-e.
3 szervizut, 100e alatti költség (amiben az is benne van, hogy megújul/felfrissül az ótód...) és utána folyamatos gari még ... !!
Szal be kellene jönnöd, hogy a részleteket is megismerd!

Szerva:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Re: Weblap???
« Válasz #834 Dátum: 2005.02.05 09:46:44 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Árpi, a honlapotok csak nálam nem jelenik meg, vagy valami gáz van vele (nálam elvileg minden működik a tieteken kívül!!!)

:)


Hali!

Rossz ütemben léptél rá!  8) Ippeg frissülget a drága, de általában azért megyeget ám!! :oops:
Nagyon rövid időn belül (jövő hét?) a honlapunkról is be lehet jelentkezni szervizre, vagy ippeg az értékesítőkhöz vételre ... :wink:
A szerviz-bejelentkezést csiszolgatjuk má'... Csak megbízható megoldást szeretnék ...
Ja! És az eddigi www.toyotasuper.hu-n már mindkét kereskedés (Újpest, Vácz) elérhető, a mienk kifejezetten a www.toyotaujpest.hu  - direktben!!
Milyen ügyi, hogy észrevetted!!  :wink:  :lol:

Hali:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

kisEmber

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 120
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #835 Dátum: 2005.02.05 14:21:29 »
Szia Arpi!

A Problema Yarisommal c. topikból irányítottak ide, a következő problémám van.
"Kb. 2 hete vettem egy Yaris Verso 1.3 és kicsit elkalkuláltam magam a benzinmennyiség kijelzővel kapcsolatban. A Használati utasításból úgy emlékeztem, hogy a legutolsó vonal villogása után még el is fog aludni és akkor kell sürgősen benzinkutat keresni. Persze nem és el is fogyott a benzin a kocsiból, de nem leállt, hanem elment az ereje, üresben felpörgött, de sebességben már nem tudott haladni az autó. Telefon, kanna, tankonlás után úgy tünt hogy kb 1 liter még volt a kocsiban. Ezután másnap reggel nagyon hidegben haladáskor (alapjáraton nem)halk hangot lehet hallani a motortérből, mintha valaki morze-jeleket küldene (megnéztem, de nem .
Mi lehet ez?
Úgy tudom, hogyha kifogy a nafta a kocsiból, akkor a sárga, motort jelző kis lámpának kellene világítani, de nem világított, így lehet, hogy a teljesítménycsökkenést a benzinen lebegő szennyeződés beszippantása okozott.
Laikusként a szelepek elállítódására gyanakszom.
Szerintetek? "

Az ottani válaszok alapján az kilőhető, hogy a benzinkifogyás miatt van ez a dolog, de akkor mi lehet ez?

Köszi
kisEmber

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #836 Dátum: 2005.02.05 18:44:16 »
Idézetet írta: "Zénóka"
Idézetet írta: "molnarl"
Szia Árpi!

Bocsi az újabb zaklatásért.  :oops:
Sikerült utánajárnod, hogy hogyan működik a garanciaidő meghosszabítás, mire vonatkozik? Lassan aktuális lesz egy bp-i út, akkor bevinném hozzátok! Köszi!
(Soproni márkakereskedés 1 hónapja nem jelezz vissza.)

Köszönöm!!!!!!


Miért jelezne?? Szerelöjük sincsen... csak néha. A hozzáállásukról nem is beszélve, tisztelet a kivételnek (1Fö) csak neki semmi köze a szervízhez :?


Ki a kivétel? Kire gondoltál?
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #837 Dátum: 2005.02.05 18:45:34 »
Árpi!

Köszönöm a választ!!!
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Weblap???
« Válasz #838 Dátum: 2005.02.05 20:19:25 »
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "Tamás69"
Árpi, a honlapotok csak nálam nem jelenik meg, vagy valami gáz van vele (nálam elvileg minden működik a tieteken kívül!!!)

:)


Hali!

Rossz ütemben léptél rá!  8) Ippeg frissülget a drága, de általában azért megyeget ám!! :oops:
Nagyon rövid időn belül (jövő hét?) a honlapunkról is be lehet jelentkezni szervizre, vagy ippeg az értékesítőkhöz vételre ... :wink:
A szerviz-bejelentkezést csiszolgatjuk má'... Csak megbízható megoldást szeretnék ...
Ja! És az eddigi www.toyotasuper.hu-n már mindkét kereskedés (Újpest, Vácz) elérhető, a mienk kifejezetten a www.toyotaujpest.hu  - direktben!!
Milyen ügyi, hogy észrevetted!!  :wink:  :lol:

Hali:

ÁÁ  :D  :D


A Toyotaujpest műxik, a toyotasupr viszont nem, csakhugy a toyota.hu a toyotasuperre irányítja az érdeklődőket, ez így elég gáz szerintem!!!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #839 Dátum: 2005.02.05 20:23:28 »
Visszajövök :)