Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 430941 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #75 Dátum: 2004.06.01 14:46:08 »
Hillar! Idemásolok egy hozzászólást egy másik fórumból, mit tudsz Te erről?
"A "D4-D performance kit" az osztrák Toyota Avensis Verso katalógusban benne van a ZUBEHÖR-nél és a kereskedővel is beszéltem róla, a garancia érvényes marad, akár az 5 éves kiterjesztett garancia is megvehető vele. Az ára Ausztriában 1100 Euro (kiváncsi vagyok, otthon csinálják-e hivatalos Toyota szervizek, ha igen mennyiért?). A bajom az, hogy nincs róla fogyasztás adatom, és kipróbálni is jó lenne. "Állítólag"-a kereskedő szerint-  HA nem kergetem vadul, nem növeli a fogyasztast, és a Toyota olajcsere ciklusa mellett a motort sem teszi tönkre."
music     

FANCY

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 35
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #76 Dátum: 2004.06.03 19:31:28 »
Idézetet írta: "music"
Hillar!
Köszi a zárcserét!
A többieknek is mondom, hogy a megadott idöpontban rögtön foglalkoztak velem, és vakarózással együtt sem volt fél óra, amit ott töltöttem...
Külön köszönet Máté Imrének, akinél volt az "ügyem".


Én is voltam ott egy kisebb problémával bő fél éve (hátulról valami nyöszörgés hallatszott, ha pl. lassan fekvő rendőrön mentem át). Több órán keresztül próbálták megállapítani a hibát (hozzáteszem, lelkiismeretesen), de nem sikerült. Ekkor jött Máté Imre, kimentünk egy  próbakörre és 5 perc alatt megmondta, hogy meg kéne olajozni az ötödik ajtó gumibakjait. Azóta tökéletes. Ajánlom még a Lőrincz urat mint autóvill., mert nagyon vágja a szakmát.

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #77 Dátum: 2004.06.03 19:48:26 »
Idézetet írta: "FANCY"
ha pl. lassan fekvő rendőrön mentem át


Szegény rendőr. Nem elég, hogy lassan tud lefeküdni, még át is mész rajta
:-D :-D
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #78 Dátum: 2004.06.03 19:57:22 »
Idézetet írta: "SZegecs"
Idézetet írta: "FANCY"
ha pl. lassan fekvő rendőrön mentem át


Szegény rendőr. Nem elég, hogy lassan tud lefeküdni, még át is mész rajta
:-D :-D

OFF
fekvőrendőrről jut eszembe: a cityrallyen átmentem véletlenül egy olyan nagy ugratós fekvőrendőrön (ami ilyen emelkedős nagy betontömb, nem pedig egy keresztben lerakott valami) kb 50-el, mert az út szélén sétáló csajokat figyeltük :D Mind a hárman bevertük a fejünket a tetőbe :)
ON
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

FANCY

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 35
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #79 Dátum: 2004.06.03 20:24:08 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "SZegecs"
Idézetet írta: "FANCY"
ha pl. lassan fekvő rendőrön mentem át


Szegény rendőr. Nem elég, hogy lassan tud lefeküdni, még át is mész rajta
:-D :-D

OFF
fekvőrendőrről jut eszembe: a cityrallyen átmentem véletlenül egy olyan nagy ugratós fekvőrendőrön (ami ilyen emelkedős nagy betontömb, nem pedig egy keresztben lerakott valami) kb 50-el, mert az út szélén sétáló csajokat figyeltük :D Mind a hárman bevertük a fejünket a tetőbe :)
ON

SZegecs mester,Te mindent elpojénkodsz.De jó ez igy!  :lol:

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #80 Dátum: 2004.06.03 21:19:35 »
:-D :-D

Hát vidáman élek. Főleg mióta 2 születésnapom van
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

jofe

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 120
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #81 Dátum: 2004.06.03 21:33:14 »
Bocs, lemaradtam. Mi az, hogy két születésnapod van?
--- /48 ----

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #82 Dátum: 2004.06.03 21:42:41 »
Idézetet írta: "jofe"
Bocs, lemaradtam. Mi az, hogy két születésnapod van?


Amióta majdnem sikerült frontálisan csattanni egy köcsög miatt a 6-oson, azóta úgy érzem megszülettem megint. Ráadásúl le is lépett a kis g....
Végül is csak a tükrök meg az ablak és kicsit az oldala bánta a kocsinak.
Ezúton is üzenek neki, ha tudnám ki volt, és a zebrán menne át, hát nem a fékre lépnék :-)
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

jofe

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 120
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #83 Dátum: 2004.06.03 22:39:20 »
Idézetet írta: "SZegecs"
Idézetet írta: "jofe"
Bocs, lemaradtam. Mi az, hogy két születésnapod van?


Amióta majdnem sikerült frontálisan csattanni egy köcsög miatt a 6-oson, azóta úgy érzem megszülettem megint.

Egyszer én is úgy éreztem, hogy ujjászülettem. Barátom vezette a Trabit - - tükörradiállal felszerelve- kanyarban záróvonalat átlépve szembe jöttek, barátom megijedt, Trabant jobbra-balra cikázott, aztán felborult, a fejünk 20-30 centire az aszfalttól lógott, kocsi teteje elfogyott, 60-100 méter után  az út melletti villanyoszlopnak csapódtunk, majd az út felett
2-3 méterrel levő domboldalon landoltunk menetiránnyal szemben.
Az érkező rendőrök azt kérdezték, hogy hol vannak a halottak...
--- /48 ----

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #84 Dátum: 2004.06.03 23:22:15 »
Idézetet írta: "jofe"
Idézetet írta: "SZegecs"
Idézetet írta: "jofe"
Bocs, lemaradtam. Mi az, hogy két születésnapod van?


Amióta majdnem sikerült frontálisan csattanni egy köcsög miatt a 6-oson, azóta úgy érzem megszülettem megint.

Egyszer én is úgy éreztem, hogy ujjászülettem. Barátom vezette a Trabit - - tükörradiállal felszerelve- kanyarban záróvonalat átlépve szembe jöttek, barátom megijedt, Trabant jobbra-balra cikázott, aztán felborult, a fejünk 20-30 centire az aszfalttól lógott, kocsi teteje elfogyott, 60-100 méter után  az út melletti villanyoszlopnak csapódtunk, majd az út felett
2-3 méterrel levő domboldalon landoltunk menetiránnyal szemben.
Az érkező rendőrök azt kérdezték, hogy hol vannak a halottak...


A trabi meglepően jó ütközésállóságú, csak a szilánkosan törö műanyag miatt kellemetlen nagyon!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #85 Dátum: 2004.06.04 15:52:32 »
IGEN! ÉS KÖSZÖNÖM!!  [smilie=sm03.gif]
Music, donklj és FANCY - igazán örülök!!  :lol: Sőt! Amikor megmutattam a fiúknak a leveleket - még el is pirultak .... :oops: Q..ára jól esett nekik! :P
Fulel, gyere nyugodtan! Csörizz egyet előtte - úgy a biztos. :!:
( És most nyugodtan bejövök hónap dógozni, mert minden jó, ha jó a vége...)
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hatvanil

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Dicséret
« Válasz #86 Dátum: 2004.06.04 22:12:38 »
Sziasztok!

Nekem is nagyon pozitív élményeim vannak a Toyota Super kapcsán.
Tegnap vettem át náluk életem első "vadiúj" autóját (új Corolla Verso 1.6 Terra). A legelső szalonlátogatástól kezdve végig nagyon normálisak voltak, mondhatni barátságosak. Úgy érzem nem vágtak át semmiben, nem is próbálkoztak (pedig én nagyon rákészültem az elhárításra). Minden apró kívánságom teljesült, még olyasmi is, hogy nem kérek "Super" feliratot hátra a Toyota felirat alá, nomeg a rendszámtartón se legyen az a ronda reklámfelirat.
Külön meg kell dicsérnem Ferenczi Csegő üzletkötő urat, aki a kapcsolattartóm volt  :!: . Még egy üveg fincsi bort is kaptunk átadáskor (hamar elfogyott  :D  )

Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a szalont, megérdemlik, hogy nagy forgalmuk legyen.
Laci

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #87 Dátum: 2004.06.08 12:40:18 »
Kedves Hillar! Tegnap nagyon el voltál foglalva, így nem tudtam rendesen megköszönni a kocsit. Nagyon jó volt, kár, hogy vissza kellett adni.  :?
Nagyjából lemostam kívülről meg kiporoltam a belsejét, de gondolom eladás előtt a srácok még nekiesnek egy piperetakarítással, amikor a feliratokat eltávolítják. Azt hiszem nem hagytunk benne semmit, ha mégis, akkor majd megtaláljátok. Ablakmosót tettem bele, mert sokat elhasználtunk. Ha bármi probléma lenne, szólj!
Mégegyszer köszönöm, fantasztikus volt!  :D
 8)

/Egy apró észrevétel: az ablakmosó fúvókákat lehetne egy kicsit magasabbra állítani, mert 110 fölött már csak a lapát magasságáig jut el a lötty.
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #88 Dátum: 2004.06.08 13:03:19 »
Idézetet írta: "whis"
Kedves Hillar! Tegnap nagyon el voltál foglalva, így nem tudtam rendesen megköszönni a kocsit. Nagyon jó volt, kár, hogy vissza kellett adni.  :?
Nagyjából lemostam kívülről meg kiporoltam a belsejét, de gondolom eladás előtt a srácok még nekiesnek egy piperetakarítással, amikor a feliratokat eltávolítják. Azt hiszem nem hagytunk benne semmit, ha mégis, akkor majd megtaláljátok. Ablakmosót tettem bele, mert sokat elhasználtunk. Ha bármi probléma lenne, szólj!
Mégegyszer köszönöm, fantasztikus volt!  :D
 8)

/Egy apró észrevétel: az ablakmosó fúvókákat lehetne egy kicsit magasabbra állítani, mert 110 fölött már csak a lapát magasságáig jut el a lötty.


BINGÓ! :D  :D És hogy rendesen? :lol: A mosolyod is elég lett vóna, de Te még ötször el is mondád ...... :D  :D
Ehhez a kis élményhez azért meg kellett nyerned egy jópofa és egyáltalán nem könnyű versenyt.  :!: A többi gyerekjáték... :wink:
(Tisztelettel jelentem, hogy az ablakmosó fuvókákat feljebb állítottuk! :o)
ÉS MÉGEGYSZER GRATULÁLUNK!!
A Csapat és ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

S

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 248
    • http://www.kótai.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #89 Dátum: 2004.06.09 10:33:04 »
Hillar!
Köszönöm szépen a szép összerakást, remélem tartós lesz  :roll:
tudom ez nem rajtatok múlik szép lett a kocsi (bár még nem néztem a motortérbe :) )
Bocs hogy hülye voltam reggel, de má annyira parában voltam az autóval kapcsolatban hogy elnéztem a rendszámot is  :oops:  136-ot 160nak
Még1szer köszi!
dv S
----------------------
'04 Yaris Sol 1.3