Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 445653 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26347
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #690 Dátum: 2005.01.08 15:18:09 »
Majd elfelejtettem: Hillar, köszi a kipufogót, most jól műxik. Most is megemlíteném, hogy a munka az előre kalkulált ideig tartott, és az ár pedig a tól/ig összeg alsó feléhez volt közelebb, a kocsit pedig tisztán kaptam vissza  :!: (Már amennyire az előtte tiszta volt, lényeg az, hogy nem piszkolták össze.)
music     

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #691 Dátum: 2005.01.08 18:17:41 »
Hosszas, vérre menő alkudozás után ma megrendeltem itt az új Toyotát. (Corolla 1.6 SOL Wagon)  8)
Ezúton is köszönöm a stábnak, elsősorban Kozma Leventének, hogy elviseltek minket. (Én ugyanis bevetettem mindent, még a Házi Sárkányomat is.)  :twisted:

ObGa
Visszajövök :)

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #692 Dátum: 2005.01.08 20:30:19 »
Átteszem ide is, Hillar-hoz intézném a kérdést:

Haverom 2 hónapos Corollájában vettem észre és utána megnéztem az enyémben is. A bal oldali ajtón a könyöktámasz heppe-huppás. Az enyémben még nem vehető annyira észre, de az ővé nagyon durva. Ő vezetés közben ott könyököl, én nem. Neki a soproni szervízben azt mondták, hogy garanciában kicserélik, anyaghiba. Jövö héten én is benézek.


Ti is kicserélitek a könyöktámaszt? Volt már nálatok valaki ilyen problémával a szervízben?

Előre is köszi a választ.
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #693 Dátum: 2005.01.10 09:24:54 »
Idézetet írta: "molnarl"
Átteszem ide is, Hillar-hoz intézném a kérdést:

Haverom 2 hónapos Corollájában vettem észre és utána megnéztem az enyémben is. A bal oldali ajtón a könyöktámasz heppe-huppás. Az enyémben még nem vehető annyira észre, de az ővé nagyon durva. Ő vezetés közben ott könyököl, én nem. Neki a soproni szervízben azt mondták, hogy garanciában kicserélik, anyaghiba. Jövö héten én is benézek.


Ti is kicserélitek a könyöktámaszt? Volt már nálatok valaki ilyen problémával a szervízben?

Előre is köszi a választ.


Hali!

Igen, volt már egy - és télleg garis! Hozd be a kicsikét, megnézzük és megrendeljük hozzá a cuccot, ha kell ....
Szerva:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #694 Dátum: 2005.01.10 09:28:19 »
Idézetet írta: "obga"
Hosszas, vérre menő alkudozás után ma megrendeltem itt az új Toyotát. (Corolla 1.6 SOL Wagon)  8)
Ezúton is köszönöm a stábnak, elsősorban Kozma Leventének, hogy elviseltek minket. (Én ugyanis bevetettem mindent, még a Házi Sárkányomat is.)  :twisted:

ObGa


Gratulálunk, Obga!!
És "köszönjük, hogy minket választott"!!  :prayer:  :dancing:  :prayer:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26347
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #695 Dátum: 2005.01.10 09:38:06 »
Idézetet írta: "obga"
Hosszas, vérre menő alkudozás után ma megrendeltem itt az új Toyotát. (Corolla 1.6 SOL Wagon)  8) Ezúton is köszönöm a stábnak, elsősorban Kozma Leventének, hogy elviseltek minket. (Én ugyanis bevetettem mindent, még a Házi Sárkányomat is.)  :twisted:

Mi lesz a régivel?
music     

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #696 Dátum: 2005.01.10 09:46:14 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "obga"
Hosszas, vérre menő alkudozás után ma megrendeltem itt az új Toyotát. (Corolla 1.6 SOL Wagon)  8) Ezúton is köszönöm a stábnak, elsősorban Kozma Leventének, hogy elviseltek minket. (Én ugyanis bevetettem mindent, még a Házi Sárkányomat is.)  :twisted:

Mi lesz a régivel?


Nos, asszem használod, amíg meg nem jön az új! Az átvételre begurulsz vele és leadod, miközben átveszed az újat ... ez egy jó megoldás. Szerintem. :wink:

Hali:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re: '00 Corolla vezérlő szoftver frissítés
« Válasz #697 Dátum: 2005.01.10 09:52:33 »
Idézetet írta: "hillar"

Sőt, frissebb szofver sincs.  :cry:
Ma csupa ilyen hír van? :evil:

Ez nekem jó hír, mert akkor nem volt ok lecserélni, így nekem sincs okom rá.  :wink:
Vagy másként szólva, a lehető legjobb szofver van a gépemben. :-)
Attila 31
  - Avensis
- Prius

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26347
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #698 Dátum: 2005.01.10 09:54:24 »
Idézetet írta: "hillar"
Nos, asszem használod, amíg meg nem jön az új! Az átvételre begurulsz vele és leadod, miközben átveszed az újat ... ez egy jó megoldás. Szerintem. :wink:

Ezt, gondolom Obgának szántad. Engem viszont, mint kívülállót izgat a dolog.
Mert ha jó állapotú,  - és dönthető a hátsó ülése - akkor érdekelne.
music     

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Re: '00 Corolla vezérlő szoftver frissítés
« Válasz #699 Dátum: 2005.01.10 10:06:03 »
Idézetet írta: "afekete"
Idézetet írta: "hillar"

Sőt, frissebb szofver sincs.  :cry:
Ma csupa ilyen hír van? :evil:

Ez nekem jó hír, mert akkor nem volt ok lecserélni, így nekem sincs okom rá.  :wink:
Vagy másként szólva, a lehető legjobb szofver van a gépemben. :-)

Lassan kezdem úgy érezni magam, mintha az autó is 1 számítógép lenne, 20 év múlva nem az lesz a kérdés, hogy hány lovas a verdád, hanem az, hogy milyen szoftvered van? Milyen patch-et használsz? Milyen kodeket futtatsz?
Ez kicsit kemény lenne.
Kicsit off voltam bocsi.
Laco 73 :D

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #700 Dátum: 2005.01.10 10:07:47 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "hillar"
Nos, asszem használod, amíg meg nem jön az új! Az átvételre begurulsz vele és leadod, miközben átveszed az újat ... ez egy jó megoldás. Szerintem. :wink:

Ezt, gondolom Obgának szántad. Engem viszont, mint kívülállót izgat a dolog.
Mert ha jó állapotú,  - és dönthető a hátsó ülése - akkor érdekelne.


Nos, akkó két megoldás van: vagy lebótolod Obgával és Ő behozza ide az átvételre azt az összeget, ami a beszámítási ára a gépnek, vagy megvárod, amíg itten lepattintja az autót és másnapra meg lesz az ára, majd megveszed tőlünk. Csak meg ne kérdezd, hogy mennyi lesz majd az ára, mert azt még nem tudom ... de tutti, hogy több, mint amennyiért beszámítottuk. Árakról pedig csak Obga nyilatkozhat. No meg a ledönthető hátsó támláról is - mert nála van még az ótó .....

Hali:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re: '00 Corolla vezérlő szoftver frissítés
« Válasz #701 Dátum: 2005.01.10 10:18:34 »
Még egy kis OFF - remélem nem nagyon.
Idézetet írta: "KLaco"

Lassan kezdem úgy érezni magam, mintha az autó is 1 számítógép lenne, 20 év múlva nem az lesz a kérdés, hogy hány lovas a verdád, hanem az, hogy milyen szoftvered van? Milyen patch-et használsz? Milyen kodeket futtatsz?
Ez kicsit kemény lenne.

Reméljük nem jutunk el a patch-elésig – bár mintha halottam volna olyanról, hogy valami hibát az elektronikában a szoftver cseréjével gyógyítottak –, de már most is célszámítógép van az autókban. Hamarosan saját hálózattal – ha még nem az van benne. Ezzel szerintem nincs baj, csak ne csinálják rosszul.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #702 Dátum: 2005.01.10 10:28:10 »
MOst mondjam, hogy az 1982-es Mitsu Galatomban is már számítógpecske vezérelte az ECI-t, meg a turbónyomást?????
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #703 Dátum: 2005.01.10 10:57:58 »
Sziasztok!

Látom keltett némi érdeklődést az autóm. Music, ha érdekel az autó, leboltolhatjuk...  :D
Viszont a hátsó ülés nem dönthető :( , de az autó jó állapotban van.

ObGa
Visszajövök :)

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #704 Dátum: 2005.01.10 15:35:53 »
Árpi!

Lehet már tudni valamit az új árakról?  :?:

ObGa
Visszajövök :)