Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 445138 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #645 Dátum: 2004.12.21 15:31:23 »
Húúúúúúú, bocs!
Tom, hogy igen eltűntem, de még szabadlábon vagyok!! :twisted:
Máris, máris, máris ...  :wink:
Ja! És tök jó ötlet a OFF dacia ON -kereskedés (nem baj, ha kisbötűvel írtam?) Kis nyugalom (zéró vevő) a nagyszerű ügyfelek zajos tetszésnyilvánítása (lakodalmas rock) mellett ... zöldövezet ... (mert városon kívül lesz tutti) ... és jó fizetés (ráfizetés) - hát kell ennél több??! IGEN! TOYOTA  :toy:  !

ÁÁ  :D  :D

(Misi, kösz, hogy rámszóltál ... télleg két nap vót ....)
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #646 Dátum: 2004.12.21 15:35:39 »
Idézetet írta: "Batyuka"
Arpi bacsi!!! 2 unnep kozt bevallaltok egy 45k-s bulit? melyik nap mehetek 10-re (27. vagy 28. vagy 29. vagy 30.)?

Koszi,
B.


Hali!

28-a délelőtt tíz!! Melegítjük az emelőt!! :twisted:
Kisöpörtetek ....

Szerva:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #647 Dátum: 2004.12.21 15:57:04 »
Idézetet írta: "music"
Hillar!

Van egy visszatérő, csiki-csuki problémám. A nyáron, egy utazás miatt a szüleim garázsában hagytam a kocsit, ahová elég meredek a feljáró. Le is ért a ki/beálláskor, - ha jól figyeltük meg, a hátsó dob elülső része - és ennek következtében feljebb nyomódott a kipufogó, ami megolvasztotta kicsit a lökhárítót, mivel hozzáért.  Mi nem voltunk itthon, ezért ők a közelebbség okán Sakurába vitték el a kocsit, ahol egy kicsit rácsimpaszkodván lejjebb ráncigálták az egész hóbelebancot. Így már valóban nem nyomódott neki a lökösnek, viszont egy-egy magasabb fekvőrendőrön leért. Most megint jártam a szüleim garázsában - az enyhébbik feljárón, de - megint leért és feljebb nyomódott. Minek következtében megint hozzáér a lökhárítóhoz, és belülről hallgatva elég penetráns hangja van - mert berezonál az egész műanyag lökhárító. Pedig kivágtam egy kicsit belőle, de még így is. Van erre házilagos megoldás, vagy vigyem be hozzátok, mit tanácsolsz? Lábbal nem tudom lejjebb taposni, mert a kipufogó ahhoz nem lóg ki eléggé. :roll:


Hali music!

Hú de nem szeretem az ilyen "házi" megoldásokat! Lerugdalom, leráncigálom, kivágom ...
Aztán szakikám meg szív, mert ha visszateszi a cuccot a helyére, akkor kilátszk és ronda a kivágás és megnyújtották a felfüggesztést stb, stb.
Tehát a megoldás csakis az, hogy bejössz és megnézzük/megcsináljuk. Ha kell hozzá rendelni valamit, akkor visszagurulsz úgy három nap múlva.
Hagysz egy kis előleget az alkatrészre, amit rendelünk, és utána boldogan gurulsz tova, mert nem fog zörögni a cucc, és a helyén áll. Valamint később NAGYON ÓVATOSAN hajtasz be a rokonság garázsába, nehogy még egyszer plusz pénzedbe kerüljön ...
De nyugi, minden megoldható. Vagyunk a két ünnep között is és az lenne a jó, ha akkor jönnél be, mert vagy elkészül gyorsan, vagy pillanatok alatt megjön az alkatrész és január első napjaiban már kész is leszel.
Ha persze ráér, akkó nincs gond - január!

Szerva:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #648 Dátum: 2004.12.21 16:02:43 »
Idézetet írta: "fulel"
Idézetet írta: "hillar"

Hali!

Megkérdeztem! Mátéimi szó szerint a következőket mondta:
"Valóban volt már légszűrőház rezonancia. A diagnosztikátokra kapásból 5-féle megoldásom is lenne. Ha viszont ez egyedi eset, akkor meg fülelnem kéne egy kicsit. A megoldásra tehát várnod kell, míg nem látogatsz meg minket. "

Hááááát - hajrá, befelé!!

Szerva:

ÁÁ :-)



Szia Árpi!

Köszönöm a segítségedet. Bevinném akkor valmikor megnézetni. Érdemes emiatt bejelentkeznem vagy beeshetek bármikor?(természetesen csak nyitvatartáskor :wink:

Üdv.
Laci


Szia!

Ezt Imi fülének kell hallani!! (Szerintem ...) A két ünnep között már itten leledzik - tehát csak csörögj rá lécci (380-0-366) és meg tudjátok beszélni vele az időpontot. ( Minden jól fog menni, mert én ippeg szabin leszek...)
Szerva:
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #649 Dátum: 2004.12.21 16:03:45 »
Idézetet írta: "Ronin77"
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "Ronin77"
Kedves Árpi,

Most vettem egy használt '99-es 1.3-as Corollát, és a hétvégén volt egy állpotfelmérésen, ahol mindent rendben találtak (hisz Toyota) :lol: , de feltünt nekik, hogy a motorháztetőn nincsen szigetelés. Megkérdeztem a kereskedőt (nem Toyota), hogy nem maradt-e nála, de állítólag csak dízel autókhoz raknak fel gyárilag. Az eredeti elég húzos kb. 35.000 Ft, viszont a Jap-Ker-ben 12.000-ért van. Kérdésem, hogy érdemes-e felrakatni a csendesebb motorhang miatt, és nyáron nem lesz-e túl melege szegénynek?

Válaszodat előre is köszönöm.
R.   8)


Szia Ronin!

Ha tanácsolhatom, rakasd fel nyugodtan!! (Gratt az autóhoz!! Beh sok örömöd lesz benne...)
A motorhangból kevesebbet fogsz hallani, a motor (nyári) hőmérsékletét meg pont nem befolyásolja. Nyugi!
Csinosítsd, gondozd, meg fogja hálálni!!

Hali:

ÁÁ  :D  :D



Kedves Árpi,

Köszi a gyors választ, azt hiszem megfogadom a tanácsot és beszerzem.
Remélem, hogy sok örömöm lesz benne!  :D

Üdv,
Roland


 :D  :D  :D
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #650 Dátum: 2004.12.21 16:05:11 »
Idézetet írta: "xeri"
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "xeri"
Idézetet írta: "xeri"
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "xeri"

Megint csak last minute bírtam idenézni, de jó lenne a 9-10. Ha reggel válaszolsz, az jó. Ha nem, úgyis felhívlak :)


Okéka!

Jöhet a telefon!!  :wink:

Szerva:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #651 Dátum: 2004.12.21 16:07:35 »
Idézetet írta: "hillar"
Tehát a megoldás csakis az, hogy bejössz és megnézzük/megcsináljuk. Ha kell hozzá rendelni valamit, akkor visszagurulsz úgy három nap múlva. Valamint később NAGYON ÓVATOSAN hajtasz be a rokonság garázsába, nehogy még egyszer plusz pénzedbe kerüljön ...
Vagyunk a két ünnep között is és az lenne a jó, ha akkor jönnél be, mert vagy elkészül gyorsan, vagy pillanatok alatt megjön az alkatrész és január első napjaiban már kész is leszel.
ÁÁ  :D  :D

Jó, rendben, előre is kösz, ha semmi nem jön közbe, akkor 27-én tudok menni. A garázsba behajtásnál nem sok segítség az óvatosság, mert nagyon leér. Márcsak ezért is jó lenne, ha valaki alulról megnézné, mert akár meg is nyomódhatott/törhetett valami, aminek nem örülnék.
A kivágás egyébként nem csúnya, csak nagyon apró, épp néztem, hogy a Hondáknál gyárilag van.
music     

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #652 Dátum: 2004.12.21 16:17:50 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "hillar"
Tehát a megoldás csakis az, hogy bejössz és megnézzük/megcsináljuk. Ha kell hozzá rendelni valamit, akkor visszagurulsz úgy három nap múlva. Valamint később NAGYON ÓVATOSAN hajtasz be a rokonság garázsába, nehogy még egyszer plusz pénzedbe kerüljön ...
Vagyunk a két ünnep között is és az lenne a jó, ha akkor jönnél be, mert vagy elkészül gyorsan, vagy pillanatok alatt megjön az alkatrész és január első napjaiban már kész is leszel.
ÁÁ  :D  :D

Jó, rendben, előre is kösz, ha semmi nem jön közbe, akkor 27-én tudok menni. A garázsba behajtásnál nem sok segítség az óvatosság, mert nagyon leér. Márcsak ezért is jó lenne, ha valaki alulról megnézné, mert akár meg is nyomódhatott/törhetett valami, aminek nem örülnék.
A kivágás egyébként nem csúnya, csak nagyon apró, épp néztem, hogy a Hondáknál gyárilag van.


Rendi, music!! :wink:
Azért tedd meg, lécci, hogy becsörögsz hétfőn, mert az átadások miatt azért áll ám a bál a szervizben - pörögnek szépen. Imi vagy Gyuri az, akivel az időpontot tudod egyeztetni!

Szerva:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #653 Dátum: 2004.12.21 16:22:49 »
Idézetet írta: "hillar"
Rendi, music!! :wink:
Azért tedd meg, lécci, hogy becsörögsz hétfőn, mert az átadások miatt azért áll ám a bál a szervizben - pörögnek szépen. Imi vagy Gyuri az, akivel az időpontot tudod egyeztetni!

OK!!! :wink:
music     

Toygli003

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 700
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #654 Dátum: 2004.12.22 10:56:18 »
Szia hillar!!



Egy kérdés ami t már biztos, hogy feltett valaki, de most nincs időm visszakeresni :oops:

Az egyik barátnőm vett egy yaris-t az emilnél. na most szeretne bele egy két dolgot rakatni.. Ha ezt nálatok csinálják meg a gari ugye nem vész el???
Toygli
94' Carina E 1.6 XLI

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #655 Dátum: 2004.12.22 11:14:40 »
Idézetet írta: "Toygli003"
Szia hillar!!



Egy kérdés ami t már biztos, hogy feltett valaki, de most nincs időm visszakeresni :oops:

Az egyik barátnőm vett egy yaris-t az emilnél. na most szeretne bele egy két dolgot rakatni.. Ha ezt nálatok csinálják meg a gari ugye nem vész el???


Toygli, ne viccelj!!  :twisted:  Sőt!  :wink:
A dolognak semmi köze a garihoz, ha márkaszerviz teszi bele a cuccot.  :!:  Márha az a cucc forgalomképes nálunk és a Yarisba való. Chippendale-fiúkat is beteszünk és a gari akkor sem vész el, nyugi! :P
Hali:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #656 Dátum: 2004.12.22 12:25:41 »
Idézetet írta: "hillar"
Chippendale-fiúkat is beteszünk és a gari akkor sem vész el, nyugi!
School-girl-ök is vannak nálatok?? Így utsó munkanapon lenne kedvem hancúrozni. :lol:

Félretéve a tréfát. Egy jó kis vállfát keresek amolyan fejtámla alá csíptethetőt. Van nálatok Yarisba való, olyan amit ajándékba is lehetne adni. (Ez nálam csak annyit jelent, hogy nagyon kafa minőség és desig-os. Olyan, amilyet magadnak is szívesen betennél a verdába, vagy esetleg van is.) Ja és előre csomagolt.  :lol:  Holnap beugranék érte munkaidőben!
Üdv: Kishaver 74

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #657 Dátum: 2004.12.22 12:38:19 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "hillar"
Chippendale-fiúkat is beteszünk és a gari akkor sem vész el, nyugi!
School-girl-ök is vannak nálatok?? Így utsó munkanapon lenne kedvem hancúrozni. :lol:

Félretéve a tréfát. Egy jó kis vállfát keresek amolyan fejtámla alá csíptethetőt. Van nálatok Yarisba való, olyan amit ajándékba is lehetne adni. (Ez nálam csak annyit jelent, hogy nagyon kafa minőség és desig-os. Olyan, amilyet magadnak is szívesen betennél a verdába, vagy esetleg van is.) Ja és előre csomagolt.  :lol:  Holnap beugranék érte munkaidőben!


Hali!

A szeparé az átadónkban műkszik, csak most fullon van autókkal - e tekintetben sajna ...   :wink:  :D  :D Januárban nyitjuk a kupit is, a címet majd dobom !  :lol:
Vállfánk (kabátakasztó, vagy hogy híják) van. krómozott és univerzális - minden gépezetbe jó. Olyannyira jó, hogy apósom karácsonyfája alá én is teszek egyet ... tesztautómban mindég van és van a saját Yarisunkban is. Nó csicsa, eccerű de naccerű. Sajna nem előcsomagolt, darabban van, - nyilonba sincs - úgy hozza mester, aki készíti. No és az ára 3.600 alatt egy kicsivel. Baráti az ár. Szerintem.
Bót nyitva félötig ma és hónap is.  :idea:

Szerva:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #658 Dátum: 2004.12.22 12:52:59 »
hillar:
Meg tudnád mondani, hogy 98'-as Avensis I-ben mekkora méretű hangszórókat lehet upgarde gyanánt beépíteni előre és hátra?
A másik kérdés, hogy vajon le kell-e bontani a kárpitot hozzá?

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #659 Dátum: 2004.12.22 13:06:05 »
Idézetet írta: "squiddy"
hillar:
Meg tudnád mondani, hogy 98'-as Avensis I-ben mekkora méretű hangszórókat lehet upgarde gyanánt beépíteni előre és hátra?
A másik kérdés, hogy vajon le kell-e bontani a kárpitot hozzá?


Hali!

Nos, erre a kérdésre nem nagyon tudok válaszolni!! :cry:  A bontás tutti, de, hogy milyent .... valahol a Hifi topicban olvastam erről ... talán valaki lesz ott, aki ebben menő ....
Bocs és sajna ...

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23