Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 445135 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

xeri

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 250
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #630 Dátum: 2004.12.17 19:47:29 »
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "xeri"
Sziasztok!

Árpi! Mikor tudnátok megnézni a fűtésemet? Már tavasszal (akkor vettem az autót) éreztem, hogy nem az igazi, de most egyre inkább hiányzik.
Tünet: már vízszintesen áll a vízhőfok mutatója, de még mindig alig langyos a befújt levegő. Amikor már nagyon régóta megyek, akkor meleget fúj, de közel sem olyan forrót, mint kéne.
A termosztát jónak tűnik, kb. 4 óránál áll a mutató, amikor melegedni kezd a hűtő. Másrészt, ha a ventilátort maximumra kapcsolom, akkor elkezd melegedni a befújt levegő, tehát olyan, mintha valahonnan falsot szívna  :?:

Mostanában lenne jó, mert most ráérek. Válasz jöhetne a xeri kukac mailbox pont hu -ra is, azt rögtön megnézem :)


Szia xeri!

Jöhetsz most mindjárt, tutti, hogy egy pollenszűrő-cserével megoldódik a gondod! :P

Hali:

ÁÁ  :D  :D


Csao!

Csak most értem ide, ezért jobb a mail  :roll: Szerintem nem pollenszűrő, mert azt 8000km-rel ezelőtt cserélték, és utána sem volt jó. Akkor történt egy látványos javulás, sokkal erősebben jön azóta a levegő, tehát valóban gázos volt a régi, de a fűtés nem javult meg. Szóval ennél egy kicsit mélyebbre kéne ásni :)
Jövő hét közepéhez mit szólnál? Szerda például jó lenne nekem...  8)

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #631 Dátum: 2004.12.17 22:38:19 »
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "Tamás69"

Az öv viszont Szuper -hisz nálatok rakták be :) ezek után, viszont a másik első is cserés lesz, mert ez korrektül visszahúzza magát, akárhogy dobom el, a másikat meg állandóan ki kell egyenesíteni :( -Máté Imi szerint az úgy jó, de szerintem nem annyira, viszont most itt a viszonyítási alap, tehát valóban nem jó -

]


Szia!

Tamás! Attól, hogy egyformán műkszik az öv, még nem rossz, tehát nem kell feltétlenül cserélni.. Nem szeretnék belemenni egy oda-vissza-cserébe, tehát ha Imi azt mondá, hogy jó, akkor gariban nem cseréltetem. Imi szakmai véleménye nekem (is) etalon. Kicseréljük szívesen, ha kéred, de nem garanciában.
Megoldás? Igen, mert legfeljebb elfogadod, hogy nem egyforma sebességgel rohan vissza a két öv. A biztonsági funkció az ellenkező irányos, ott pedig nem is volt baj ...
Hát asszem ez van ...

Hali:

ÁÁ  :D  :)


A másik elég határeset, a vezetőoldalira szó nélkül mondta Imi a cserét, még a gar lejárta előtt meglesz az a másiknál is - kb fele annyit van használva, mint ez :)  

-Bocsi a piszkálódásért, - mostanában mindenkivel ezt teszem :(

Mégegyszer köszi a gyors munkát :)

 Tamás
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #632 Dátum: 2004.12.18 09:21:50 »
Idézetet írta: "Misi"
Árpi!

Először is köszi a mai gyors ügyintézést! Ezer hála!

Másodszor: HELP!!!!!

A tetőcsomagtartóra nem jó a bringatartóm!!! Pedig az egész hercehurca emiatt volt (az egyik rokon bringát kap karácsonyra tőlünk és azon vinném át, remélem nem olvassa az oldalt.)
Meg persze amúgy is használjuk a bringatartót. De erre nem megy rá. A felfogató bilincs nem éri át a rudat. Most gondolom vehetek gyárit.
No de mennyiért? Nézd meg nekem lécci.

Köszi.
A problémas.


Misi!

Dehogy vagy te problémás! Inkább szerencsés! Azt tudom, hogy van bent bringatartónk, nem gyári, mert az bazi drága, hanem Thule 14.310 froncsiért. És tutti, hogy jó rá, mert volt egy kiállított darabunk is egy Corin.
Bármikor mehetel érette ... biza'! (Csak legyünk nyitva bóttal együtt...)

Nos?

Hali:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #633 Dátum: 2004.12.18 09:24:36 »
Idézetet írta: "Tamás69
A másik elég határeset, a vezetőoldalira szó nélkül mondta Imi a cserét, még a gar lejárta előtt meglesz az a másiknál is - kb fele annyit van használva, mint ez :)  

-Bocsi a piszkálódásért, - mostanában mindenkivel ezt teszem :(

Mégegyszer köszi a gyors munkát :)

 Tamás[/quote


Hali!
No, nekem is vannak ám rossz napjaim - no problemo!! Úgyis megoldjuk, amit lehet!
És köszi én is!! :roll:

Szia:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

xeri

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 250
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #634 Dátum: 2004.12.18 17:34:49 »
Idézetet írta: "xeri"
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "xeri"
Sziasztok!

Árpi! Mikor tudnátok megnézni a fűtésemet? Már tavasszal (akkor vettem az autót) éreztem, hogy nem az igazi, de most egyre inkább hiányzik.
Tünet: már vízszintesen áll a vízhőfok mutatója, de még mindig alig langyos a befújt levegő. Amikor már nagyon régóta megyek, akkor meleget fúj, de közel sem olyan forrót, mint kéne.
A termosztát jónak tűnik, kb. 4 óránál áll a mutató, amikor melegedni kezd a hűtő. Másrészt, ha a ventilátort maximumra kapcsolom, akkor elkezd melegedni a befújt levegő, tehát olyan, mintha valahonnan falsot szívna  :?:

Mostanában lenne jó, mert most ráérek. Válasz jöhetne a xeri kukac mailbox pont hu -ra is, azt rögtön megnézem :)


Szia xeri!

Jöhetsz most mindjárt, tutti, hogy egy pollenszűrő-cserével megoldódik a gondod! :P

Hali:

ÁÁ  :D  :D


Csao!

Csak most értem ide, ezért jobb a mail  :roll: Szerintem nem pollenszűrő, mert azt 8000km-rel ezelőtt cserélték, és utána sem volt jó. Akkor történt egy látványos javulás, sokkal erősebben jön azóta a levegő, tehát valóban gázos volt a régi, de a fűtés nem javult meg. Szóval ennél egy kicsit mélyebbre kéne ásni :)
Jövő hét közepéhez mit szólnál? Szerda például jó lenne nekem...  8)


Na, közben változott a programom és már nem jó a szerda, viszont esetleg hétfőn lenne időm begurulni. Ha addig még elolvasod ezt, akkor írhatsz ide is, amúgy hétfőn reggel odacsörgök majd.

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #635 Dátum: 2004.12.19 11:19:51 »
Idézetet írta: "xeri"
Idézetet írta: "xeri"
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "xeri"

Na, közben változott a programom és már nem jó a szerda, viszont esetleg hétfőn lenne időm begurulni. Ha addig még elolvasod ezt, akkor írhatsz ide is, amúgy hétfőn reggel odacsörgök majd.


Xeri!
Hétfőn mikor jó neked a reggel? Ha kilenc és 10 között érnél, akkor semi gond! Ha fél nyolcra jössz, akkor ott kellene hagyni a gépet úgy délig ...  :roll:
Kérlek írj vissza, mert akkor úgy rendezem a dolgot Réti Gyurival!  :shock:
Hali:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Batyuka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
    • http://www.qefglobal.com
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #636 Dátum: 2004.12.19 11:35:10 »
Arpi bacsi!!! 2 unnep kozt bevallaltok egy 45k-s bulit? melyik nap mehetek 10-re (27. vagy 28. vagy 29. vagy 30.)?

Koszi,
B.
vensis II, 1.6 Sol Sedan [size=12]33[/size]

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #637 Dátum: 2004.12.19 17:14:59 »
Idézetet írta: "hillar"


Misi!

Dehogy vagy te problémás! Inkább szerencsés! Azt tudom, hogy van bent bringatartónk, nem gyári, mert az bazi drága, hanem Thule 14.310 froncsiért. És tutti, hogy jó rá, mert volt egy kiállított darabunk is egy Corin.
Bármikor mehetel érette ... biza'! (Csak legyünk nyitva bóttal együtt...)

Nos?

Hali:

ÁÁ  :D  :D


Hétfőn vagy kedden megpróbálok beugrani, hogy megnézzem (megvegyem). Leszel ezeken a napokon?

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #638 Dátum: 2004.12.19 18:01:57 »
Hillar!

Van egy visszatérő, csiki-csuki problémám. A nyáron, egy utazás miatt a szüleim garázsában hagytam a kocsit, ahová elég meredek a feljáró. Le is ért a ki/beálláskor, - ha jól figyeltük meg, a hátsó dob elülső része - és ennek következtében feljebb nyomódott a kipufogó, ami megolvasztotta kicsit a lökhárítót, mivel hozzáért.  Mi nem voltunk itthon, ezért ők a közelebbség okán Sakurába vitték el a kocsit, ahol egy kicsit rácsimpaszkodván lejjebb ráncigálták az egész hóbelebancot. Így már valóban nem nyomódott neki a lökösnek, viszont egy-egy magasabb fekvőrendőrön leért. Most megint jártam a szüleim garázsában - az enyhébbik feljárón, de - megint leért és feljebb nyomódott. Minek következtében megint hozzáér a lökhárítóhoz, és belülről hallgatva elég penetráns hangja van - mert berezonál az egész műanyag lökhárító. Pedig kivágtam egy kicsit belőle, de még így is. Van erre házilagos megoldás, vagy vigyem be hozzátok, mit tanácsolsz? Lábbal nem tudom lejjebb taposni, mert a kipufogó ahhoz nem lóg ki eléggé. :roll:
music     

xeri

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 250
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #639 Dátum: 2004.12.19 22:31:10 »
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "xeri"
Idézetet írta: "xeri"
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "xeri"

Na, közben változott a programom és már nem jó a szerda, viszont esetleg hétfőn lenne időm begurulni. Ha addig még elolvasod ezt, akkor írhatsz ide is, amúgy hétfőn reggel odacsörgök majd.


Xeri!
Hétfőn mikor jó neked a reggel? Ha kilenc és 10 között érnél, akkor semi gond! Ha fél nyolcra jössz, akkor ott kellene hagyni a gépet úgy délig ...  :roll:
Kérlek írj vissza, mert akkor úgy rendezem a dolgot Réti Gyurival!  :shock:
Hali:

ÁÁ  :D  :D


Megint csak last minute bírtam idenézni, de jó lenne a 9-10. Ha reggel válaszolsz, az jó. Ha nem, úgyis felhívlak :)

Ronin77

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #640 Dátum: 2004.12.20 11:56:14 »
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "Ronin77"
Kedves Árpi,

Most vettem egy használt '99-es 1.3-as Corollát, és a hétvégén volt egy állpotfelmérésen, ahol mindent rendben találtak (hisz Toyota) :lol: , de feltünt nekik, hogy a motorháztetőn nincsen szigetelés. Megkérdeztem a kereskedőt (nem Toyota), hogy nem maradt-e nála, de állítólag csak dízel autókhoz raknak fel gyárilag. Az eredeti elég húzos kb. 35.000 Ft, viszont a Jap-Ker-ben 12.000-ért van. Kérdésem, hogy érdemes-e felrakatni a csendesebb motorhang miatt, és nyáron nem lesz-e túl melege szegénynek?

Válaszodat előre is köszönöm.
R.   8)


Szia Ronin!

Ha tanácsolhatom, rakasd fel nyugodtan!! (Gratt az autóhoz!! Beh sok örömöd lesz benne...)
A motorhangból kevesebbet fogsz hallani, a motor (nyári) hőmérsékletét meg pont nem befolyásolja. Nyugi!
Csinosítsd, gondozd, meg fogja hálálni!!

Hali:

ÁÁ  :D  :D



Kedves Árpi,

Köszi a gyors választ, azt hiszem megfogadom a tanácsot és beszerzem.
Remélem, hogy sok örömöm lesz benne!  :D

Üdv,
Roland

fulel

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 25
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #641 Dátum: 2004.12.20 18:46:38 »
Idézetet írta: "hillar"

Hali!

Megkérdeztem! Mátéimi szó szerint a következőket mondta:
"Valóban volt már légszűrőház rezonancia. A diagnosztikátokra kapásból 5-féle megoldásom is lenne. Ha viszont ez egyedi eset, akkor meg fülelnem kéne egy kicsit. A megoldásra tehát várnod kell, míg nem látogatsz meg minket. "

Hááááát - hajrá, befelé!!

Szerva:

ÁÁ :-)


Szia Árpi!

Köszönöm a segítségedet. Bevinném akkor valmikor megnézetni. Érdemes emiatt bejelentkeznem vagy beeshetek bármikor?(természetesen csak nyitvatartáskor :wink:

Üdv.
Laci
aris 1.3 SOL

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #642 Dátum: 2004.12.20 19:57:02 »
Az Árpi nagyon eltünt mára.
Most vagy ajándékot vadászik egész nap, vagy elege lett belőlünk és elment Dacia kereskedőnek.
:)

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #643 Dátum: 2004.12.20 22:30:35 »
Idézetet írta: "Misi"
Az Árpi nagyon eltünt mára.
Most vagy ajándékot vadászik egész nap, vagy elege lett belőlünk és elment Dacia kereskedőnek.
:)

Hát, ha ilyeneket mondasz akkor tuti berág...   :D
Visszajövök :)

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #644 Dátum: 2004.12.21 07:48:50 »
Idézetet írta: "Misi"
Az Árpi nagyon eltünt mára.
Most vagy ajándékot vadászik egész nap, vagy elege lett belőlünk és elment Dacia kereskedőnek.
:)
Gondolom viszi magával Mátéimit is, mert ott tuti, hogy nem lesz semmi munkájuk csak a fizut kell markolni. Minden tökéletes és a szervíz tönkremegy idő előtt. :lol:
Üdv: Kishaver 74