Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 445133 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #615 Dátum: 2004.12.16 00:02:13 »
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "Tamás69"
Árpi!!! Kuplug munkahebnger, fékpofa, vagy öv hiányzik???

Az öv ráér januárban is , a másik kettő a fontos, hívjatok!

-Már megint kifogtam a "jó " kocsit, szerintem több gondom van vele, mit a klubb összes többi toyotájával :(


Tamáááás!!!
(Nekünk nem hiányzik semmiiiiii!!!) Amint - az öv kivételével - itt van minden apróság, máris hívuuuuunk!!!! Nyugiiiiiii!!
(Mivel csak hétfőn jöttél be, legkorábban is csak holnap jöhet a cucccc!!)
Hívuuuunk!!
(No, mostan klubot akarsz cserélni, vagy kocsit?? :twisted:  )
Hali:
ÁÁ  :D  :D


-kocsicsere kb 4 év mulva esedékes, illetve, ha hozzámidomul rendesen, és nem fog nagyon sokat makrancoskodni, akkor valószínüleg tovább is marad 2. kocsinak, tolajdonképp évek óta egy Avensis 5ajtósat szeretnék, 2,0 vagy 2,4, vagy ha jó lesz akkor az új erősebb dízellel.

-várok é nyugodtan, csak nekem 2-3 napot mondtak a kolegák, és nálam az 1. nap az, amikor nálatok voltam, tehát ma volt a 3. - a jelek szerint ti a 0. napnak számoljátok azt :)

-szóval jó esetben csütörtök !
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #616 Dátum: 2004.12.16 07:55:04 »
Idézetet írta: "hillar"

Hali!
Holnap beszéljünk telón - szerintem ne gyere még!
Szerva:
ÁÁ  :D  :D


Okés, köszi.

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #617 Dátum: 2004.12.16 09:25:04 »
Hillar!

Szombaton egész nap nyitva vagytok?
Mert bemennénk asszonypajtival némi Corolla Wagon (esetleg Verso - oldalborda még nem is sejti :D ) alkudozásos ajánlatkérésre.  :twisted:

ObGa
Visszajövök :)

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #618 Dátum: 2004.12.16 10:21:38 »
Idézetet írta: "obga"
Hillar!

Szombaton egész nap nyitva vagytok?
Mert bemennénk asszonypajtival némi Corolla Wagon (esetleg Verso - oldalborda még nem is sejti :D ) alkudozásos ajánlatkérésre.  :twisted:

ObGa


Hali!

Szombaton és vasárnap is 9 - 13-ig vagyunk itten ....  :roll:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

fulel

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 25
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #619 Dátum: 2004.12.16 14:42:54 »
Szia Árpi!

Megtudnád kérdezni Máté Imi véleményét ezzel kapcsolatban:

leszilaci Yarisos társam írta:
..."tegnapelőtt elkezdett zörögni vmi.
1500-as fordulatnál berezonál.
4-ben 47 környékén
3-ban 35 körül
2-ben meg 24 tájékán. "

erre Zénóka (szintén Yarisos):
..."A légszürö 3 csavarját az ott!! elöírt nyomatékkal kell pontosan meghúzni. Ettöl általában elmúlik, ha nem akkor kell 3 db gumialátétet a 3 csavar alá tenni ezzel a hiba megszünik. Nekem a csavarok nyomatékra húzásával csak csökkent a zörgés hangossága, de még halható volt. Ezután bekerült a 3 gumialátét és megszünt. "

Remélem nem haragszanak, ha rájuk hivatkozom  :wink:

Nálam is ez a gond jelentkezett, megkérdeznéd az Imi.

Köszönöm.
Üdv.
Laci
aris 1.3 SOL

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #620 Dátum: 2004.12.16 21:49:49 »
A kuplung jobb, mit újkorában ( ezek szerint az elejétől xar volt, csak mostanra fokozódott eddig) mondjuk így sem harap annyira, mint vártam, de legalább nem csúszik meg (kop kop)

A féket nem vasaltátok meg rendesen, majdnem lőkhárító csere lett  belőle, pedig direkt figyltem, hogy az új fékkel vigyázva, dehát a délutáni forgalom :)

Az öv viszont Szuper -hisz nálatok rakták be :) ezek után, viszont a másik első is cserés lesz, mert ez korrektül visszahúzza magát, akárhogy dobom el, a másikat meg állandóan ki kell egyenesíteni :( -Máté Imi szerint az úgy jó, de szerintem nem annyira, viszont most itt a viszonyítási alap, tehát valóban nem jó -

-Az éjjeliőrnek köszönet a túlóráért, bár 7-re odaértem a gépért

Csak halkan jeygzem meg, hogy megint elfelejtettétek kicserélni a motort az 1,8-as ra !! :)
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #621 Dátum: 2004.12.17 09:33:28 »
Idézetet írta: "fulel"
Szia Árpi!

Megtudnád kérdezni Máté Imi véleményét ezzel kapcsolatban:

leszilaci Yarisos társam írta:
..."tegnapelőtt elkezdett zörögni vmi.
1500-as fordulatnál berezonál.
4-ben 47 környékén
3-ban 35 körül
2-ben meg 24 tájékán. "

erre Zénóka (szintén Yarisos):
..."A légszürö 3 csavarját az ott!! elöírt nyomatékkal kell pontosan meghúzni. Ettöl általában elmúlik, ha nem akkor kell 3 db gumialátétet a 3 csavar alá tenni ezzel a hiba megszünik. Nekem a csavarok nyomatékra húzásával csak csökkent a zörgés hangossága, de még halható volt. Ezután bekerült a 3 gumialátét és megszünt. "

Remélem nem haragszanak, ha rájuk hivatkozom  :wink:

Nálam is ez a gond jelentkezett, megkérdeznéd az Imi.

Köszönöm.
Üdv.
Laci


Hali!

Megkérdeztem! Mátéimi szó szerint a következőket mondta:
"Valóban volt már légszűrőház rezonancia. A diagnosztikátokra kapásból 5-féle megoldásom is lenne. Ha viszont ez egyedi eset, akkor meg fülelnem kéne egy kicsit. A megoldásra tehát várnod kell, míg nem látogatsz meg minket. "

Hááááát - hajrá, befelé!!

Szerva:

ÁÁ :-)
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #622 Dátum: 2004.12.17 09:40:14 »
Idézetet írta: "Tamás69"

Az öv viszont Szuper -hisz nálatok rakták be :) ezek után, viszont a másik első is cserés lesz, mert ez korrektül visszahúzza magát, akárhogy dobom el, a másikat meg állandóan ki kell egyenesíteni :( -Máté Imi szerint az úgy jó, de szerintem nem annyira, viszont most itt a viszonyítási alap, tehát valóban nem jó -

]


Szia!

Tamás! Attól, hogy egyformán műkszik az öv, még nem rossz, tehát nem kell feltétlenül cserélni.. Nem szeretnék belemenni egy oda-vissza-cserébe, tehát ha Imi azt mondá, hogy jó, akkor gariban nem cseréltetem. Imi szakmai véleménye nekem (is) etalon. Kicseréljük szívesen, ha kéred, de nem garanciában.
Megoldás? Igen, mert legfeljebb elfogadod, hogy nem egyforma sebességgel rohan vissza a két öv. A biztonsági funkció az ellenkező irányos, ott pedig nem is volt baj ...
Hát asszem ez van ...

Hali:

ÁÁ  :D  :)
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

xeri

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 250
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #623 Dátum: 2004.12.17 09:43:26 »
Sziasztok!

Árpi! Mikor tudnátok megnézni a fűtésemet? Már tavasszal (akkor vettem az autót) éreztem, hogy nem az igazi, de most egyre inkább hiányzik.
Tünet: már vízszintesen áll a vízhőfok mutatója, de még mindig alig langyos a befújt levegő. Amikor már nagyon régóta megyek, akkor meleget fúj, de közel sem olyan forrót, mint kéne.
A termosztát jónak tűnik, kb. 4 óránál áll a mutató, amikor melegedni kezd a hűtő. Másrészt, ha a ventilátort maximumra kapcsolom, akkor elkezd melegedni a befújt levegő, tehát olyan, mintha valahonnan falsot szívna  :?:

Mostanában lenne jó, mert most ráérek. Válasz jöhetne a xeri kukac mailbox pont hu -ra is, azt rögtön megnézem :)

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #624 Dátum: 2004.12.17 09:50:16 »
Idézetet írta: "xeri"
Sziasztok!

Árpi! Mikor tudnátok megnézni a fűtésemet? Már tavasszal (akkor vettem az autót) éreztem, hogy nem az igazi, de most egyre inkább hiányzik.
Tünet: már vízszintesen áll a vízhőfok mutatója, de még mindig alig langyos a befújt levegő. Amikor már nagyon régóta megyek, akkor meleget fúj, de közel sem olyan forrót, mint kéne.
A termosztát jónak tűnik, kb. 4 óránál áll a mutató, amikor melegedni kezd a hűtő. Másrészt, ha a ventilátort maximumra kapcsolom, akkor elkezd melegedni a befújt levegő, tehát olyan, mintha valahonnan falsot szívna  :?:

Mostanában lenne jó, mert most ráérek. Válasz jöhetne a xeri kukac mailbox pont hu -ra is, azt rögtön megnézem :)


Szia xeri!

Jöhetsz most mindjárt, tutti, hogy egy pollenszűrő-cserével megoldódik a gondod! :P

Hali:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #625 Dátum: 2004.12.17 11:27:25 »
Idézetet írta: "hillar"


Hali!

Szombaton és vasárnap is 9 - 13-ig vagyunk itten ....  :roll:

ÁÁ  :D  :D


Köszi, akkor délelőtt bemegyünk. Kit tudsz ajánlani, ki a leglágyabb szívű kollégád? :D
Félretéve a viccet, az Corolla Wagon-t lehet 1.6-os motorral kapni? A TMH honlapján az árlistában bent van, de a márkakereskedők honlapjain nincs.
Köszi,
   ObGa
Visszajövök :)

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #626 Dátum: 2004.12.17 11:55:15 »
Idézetet írta: "obga"
Idézetet írta: "hillar"


Hali!

Szombaton és vasárnap is 9 - 13-ig vagyunk itten ....  :roll:

ÁÁ  :D  :D


Köszi, akkor délelőtt bemegyünk. Kit tudsz ajánlani, ki a leglágyabb szívű kollégád? :D
Félretéve a viccet, az Corolla Wagon-t lehet 1.6-os motorral kapni? A TMH honlapján az árlistában bent van, de a márkakereskedők honlapjain nincs.
Köszi,
   ObGa


Hali ObGa!

1,6 VVTi Wagon? Persze hogy van!  :wink: Terra is és Sol is!  :weedman:
Szombaton keresd Pintér Zsuzsit, vasárnap pedig Ilyés Attit. Ő a vezető értékesítőnk. Jó gyerekek és vajból van a szívük.
(Jelzem csendben, ami honlapunkon fent van ám, csak le kellene görgetned az oldalt .... hehe ...  :twisted: )

Szerva:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #627 Dátum: 2004.12.17 12:35:54 »
Mit kellene látnom?
Az értékesítő kollégákat láttam, csak tuti tippet kértem.  :P
De az 1.6-os motor csak sedan és hatchback-hoz van a honlap szerint.
Visszajövök :)

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #628 Dátum: 2004.12.17 12:53:48 »
Idézetet írta: "obga"
Mit kellene látnom?
Az értékesítő kollégákat láttam, csak tuti tippet kértem.  :P
De az 1.6-os motor csak sedan és hatchback-hoz van a honlap szerint.

Nem nyert!
A mi honlapunkon (www.toyotaujpest.hu/új autók/MC Corolla/Corolla Wagon) a lap közepén, ha legörgeted ott van az 1.6-os motorra vonatkozó műszaki adatsor, ésatöbbi, ésatöbbi ....
A bent levők közül pedig a tuttit kaptad, akik várják, hogy gyere .... :cry: és nem mindenkit, aki bent lesz.
Bocs.

ÁÁ :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #629 Dátum: 2004.12.17 17:17:30 »
Árpi!

Először is köszi a mai gyors ügyintézést! Ezer hála!

Másodszor: HELP!!!!!

A tetőcsomagtartóra nem jó a bringatartóm!!! Pedig az egész hercehurca emiatt volt (az egyik rokon bringát kap karácsonyra tőlünk és azon vinném át, remélem nem olvassa az oldalt.)
Meg persze amúgy is használjuk a bringatartót. De erre nem megy rá. A felfogató bilincs nem éri át a rudat. Most gondolom vehetek gyárit.
No de mennyiért? Nézd meg nekem lécci.

Köszi.
A problémas.