Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 445132 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #585 Dátum: 2004.12.10 18:18:32 »
Árpi!

A jobb oldali ajtó nagyon hangosan nyílik. Amikor kinyitjuk hangosan kattan (akár kívülről akár belülrőr nyitjuk). Szerintem nincs rendesen beállítva a zár. Mikor tudnátok megnézni?
Hétvégén lesz szervíz is?

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #586 Dátum: 2004.12.11 09:01:57 »
Idézetet írta: "Misi"
Árpi!

A jobb oldali ajtó nagyon hangosan nyílik. Amikor kinyitjuk hangosan kattan (akár kívülről akár belülrőr nyitjuk). Szerintem nincs rendesen beállítva a zár. Mikor tudnátok megnézni?
Hétvégén lesz szervíz is?


Hali!

Van szervizünk a hétvégén is, gyere be feltétlenül!!

Pusza:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #587 Dátum: 2004.12.11 09:47:34 »
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "Misi"
Árpi!

A jobb oldali ajtó nagyon hangosan nyílik. Amikor kinyitjuk hangosan kattan (akár kívülről akár belülrőr nyitjuk). Szerintem nincs rendesen beállítva a zár. Mikor tudnátok megnézni?
Hétvégén lesz szervíz is?


Hali!

Van szervizünk a hétvégén is, gyere be feltétlenül!!

Pusza:

ÁÁ  :D  :D


Most indulok...
:)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #588 Dátum: 2004.12.11 20:49:01 »
Hillar!

Köszönöm a mai gyors ügyintézést. Bocs, ha nem tünt túl komolynak az ügy. :oops:

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #589 Dátum: 2004.12.11 22:15:24 »
ÁRPI GÁZ VAN !!!  CSÚSZIK A KUPLUNG, DE NAGYON!!!!

Vasárnap is van szerelő, vagy hétfő de.  -viszont, ha nem azonnali, csereló mindenképp kell, mert a gyereket másképp nem tudom szállítani!!!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #590 Dátum: 2004.12.11 22:51:59 »
Idézetet írta: "Tamás69"
ÁRPI GÁZ VAN !!!  CSÚSZIK A KUPLUNG, DE NAGYON!!!!

Vasárnap is van szerelő, vagy hétfő de.  -viszont, ha nem azonnali, csereló mindenképp kell, mert a gyereket másképp nem tudom szállítani!!!


Akkor nincs mese, futás be!!  Vasárnap is van szerelde, kilenctől, legalábbis ezen a hétvégén! Csereló lesz, átutalással is fizethetsz ... :twisted:
Biztosan beérsz, Corollád van ... :roll:  
Hali:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #591 Dátum: 2004.12.11 23:03:22 »
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "Tamás69"
ÁRPI GÁZ VAN !!!  CSÚSZIK A KUPLUNG, DE NAGYON!!!!

Vasárnap is van szerelő, vagy hétfő de.  -viszont, ha nem azonnali, csereló mindenképp kell, mert a gyereket másképp nem tudom szállítani!!!


Akkor nincs mese, futás be!!  Vasárnap is van szerelde, kilenctől, legalábbis ezen a hétvégén! Csereló lesz, átutalással is fizethetsz ... :twisted:
Biztosan beérsz, Corollád van ... :roll:  
Hali:

ÁÁ  :D  :D


Beérek, de max félgázzal met fölötte megcsúszik, reggel még semmi baja nem volt, most du mentünk rokonlátogatni, és 5.-ben 120-nál padlót nyomva fölpörgött 5500-ig, azt hirtelen leugrottam  a gázról, de de nagyon szar.  :(
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #592 Dátum: 2004.12.12 07:42:21 »
Idézetet írta: "Tamás69"
[Beérek, de max félgázzal met fölötte megcsúszik, reggel még semmi baja nem volt, most du mentünk rokonlátogatni, és 5.-ben 120-nál padlót nyomva fölpörgött 5500-ig, azt hirtelen leugrottam  a gázról, de de nagyon szar.  :(


Hali!

Telszám ment priviben!
Osztán meg nyugalom, mert nem történt semmi végzetes! Képzeld el, ha a te kuplungod csúszna ... szar lenne mert nem javítható ... de az autódé ... No lássuk csak ...  :shock:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Ronin77

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #593 Dátum: 2004.12.13 12:13:21 »
Kedves Árpi,

Most vettem egy használt '99-es 1.3-as Corollát, és a hétvégén volt egy állpotfelmérésen, ahol mindent rendben találtak (hisz Toyota) :lol: , de feltünt nekik, hogy a motorháztetőn nincsen szigetelés. Megkérdeztem a kereskedőt (nem Toyota), hogy nem maradt-e nála, de állítólag csak dízel autókhoz raknak fel gyárilag. Az eredeti elég húzos kb. 35.000 Ft, viszont a Jap-Ker-ben 12.000-ért van. Kérdésem, hogy érdemes-e felrakatni a csendesebb motorhang miatt, és nyáron nem lesz-e túl melege szegénynek?

Válaszodat előre is köszönöm.
R.   8)

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #594 Dátum: 2004.12.13 16:33:44 »
Idézetet írta: "Ronin77"
Kedves Árpi,

Most vettem egy használt '99-es 1.3-as Corollát, és a hétvégén volt egy állpotfelmérésen, ahol mindent rendben találtak (hisz Toyota) :lol: , de feltünt nekik, hogy a motorháztetőn nincsen szigetelés. Megkérdeztem a kereskedőt (nem Toyota), hogy nem maradt-e nála, de állítólag csak dízel autókhoz raknak fel gyárilag. Az eredeti elég húzos kb. 35.000 Ft, viszont a Jap-Ker-ben 12.000-ért van. Kérdésem, hogy érdemes-e felrakatni a csendesebb motorhang miatt, és nyáron nem lesz-e túl melege szegénynek?

Válaszodat előre is köszönöm.
R.   8)


Szia Ronin!

Ha tanácsolhatom, rakasd fel nyugodtan!! (Gratt az autóhoz!! Beh sok örömöd lesz benne...)
A motorhangból kevesebbet fogsz hallani, a motor (nyári) hőmérsékletét meg pont nem befolyásolja. Nyugi!
Csinosítsd, gondozd, meg fogja hálálni!!

Hali:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Motortér zár
« Válasz #595 Dátum: 2004.12.14 11:10:55 »
Szia Hillar!

Leírnád, hogy a motortér zárat miért nem javasoljátok. (Ez talán másokat is érdekelne.)

Köszi,
Attila
Attila 31
  - Avensis
- Prius

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Re: Motortér zár
« Válasz #596 Dátum: 2004.12.14 12:55:16 »
Idézetet írta: "afekete"
Szia Hillar!

Leírnád, hogy a motortér zárat miért nem javasoljátok. (Ez talán másokat is érdekelne.)

Köszi,
Attila


Hali!

Egyszerű ám ... mert abba a vagyonvédelmi rendszerbe, amit felénk ajánlottak - vagy amit láttunk máshol - nem kultúrált, tulajdonos-barát a beszerelés megoldása. Becsövezés, fémcső, bonyolult zártest, stb. stb. Nem toyotás színvonal. Ráadásul 15 perc alatt szakink nyitja ... ha pedig így van, akkor a hangsúly nem a motortér fizikai zárása, hanem olyan egyéb vagyonvédelmi eszköz, ami a szépen kinyitott motortérrel is meggátolja, hogy eltolják az autót. Szállítani, emelni ezt is lehet. Száz %-os védelem úgy sincs. Bazi nagy vasakat pedig én nem szeretnék beszereltetni a szép Toyoták letisztult motorterébe. Olyant meg pláne nem, amit minden típushoz külön és most kell alakítani. Lehet, hogy egy-két év múlva más lesz a véleményem, most ez. És nyilván az is lehet, hogy csak az én véleményem ez, de amíg van helyette más, kultúrált eszköz, pl. sebváltózár, addig azt ajánljuk. A cél szerintem nem a motortér fizikai elzárása, hanem az ellopás megakadályozása, vagy annak idejének minél hosszabbra nyújtása, bonyolítása.

Szia:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #597 Dátum: 2004.12.14 13:36:15 »
Hiilar!

Ha mar itt tartunk, milyen vagyonvedelmi cuccot ajanlotok az autoba?

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #598 Dátum: 2004.12.14 14:16:34 »
Idézetet írta: "Peter"
Hiilar!

Ha mar itt tartunk, milyen vagyonvedelmi cuccot ajanlotok az autoba?


Hali Peter!

Lásd lent: szerintünk - és a rendőrségi statisztikák szerint is - a leg költségtakarékosabb -és hatékonyabb manapság a váltózár. Egy titkos kapcsolóval kiegészítve az őrületbe kergeti a tolvajokat. Szinte tökéletesen kizárja a "használatra, furikázásra" történő lopást, s a 45 perces bontási idejével messze veri a többi cucc hatástalanítási idejét. Az idő pedig a legfontosabb tényező itt. (A felmatricázás prevenció. Pedig utálom a matricákat az autón... )

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re: Motortér zár
« Válasz #599 Dátum: 2004.12.14 15:01:01 »
Idézetet írta: "hillar"
Becsövezés, fémcső, bonyolult zártest, stb. stb. Nem toyotás színvonal.

Ha szabad kérdeznem, ez a Mul-T-Lock? (Mástól én még nem láttam motortér zárat.)

Idézetet írta: "hillar"
A cél szerintem nem a motortér fizikai elzárása, hanem az ellopás megakadályozása, vagy annak idejének minél hosszabbra nyújtása, bonyolítása.

A motortér elzárása azért lehet jó, mert általában ott van a riasztó, a vezérlő elektronika és ott lehet kiakasztani, kettesbe tenni a váltót is váltózár esetén.
Ezzel együtt barmolni én se akarok a kocsiba. :-(
Attila 31
  - Avensis
- Prius