Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 444896 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #525 Dátum: 2004.11.27 12:45:05 »
Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "MrIP"
Szeva Hillar !

A fekbetétcserénél annyira  meghúztátok a kerékanyákat, hogy majdnem gumishoz kellett mennem a téli gumi felrakásához.  :twisted:

DE MEGKÜZDÖTTEM AZ ANYÁKKAL !!!!!! :P

ui:természetesen ennek jobban örülök , mint ha elhagytam volna az első kerekemet valahol  :)


Biztos bekenték pillanatragasztóval:)


Ja!  És Mátéimi ugrált a nyomatékkulcson...  :twisted:  :twisted:
Gyári felni vót gyári csavargókkal? .. vagy mi a szösz, tenger mellett lakol?? A ragasztó jó ötlet, hehe ... Lenne tippem, kiét kenetném be, de ti uccse ismeritek ... nekem sajna ...

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

teepee

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 41
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #526 Dátum: 2004.11.27 12:55:35 »
Idézetet írta: "hillar"
Na, ilyent még nem próbáltam: beleírom, oké?!
ÁÁ  :D  :D

Köszi hillar a kimerítő (a jobbik értelemben   :lol: ) választ!  Reméltem,hogy jó helyen teszem fel a kérdéseket...[smilie=sm59.gif]
teepee 82.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #527 Dátum: 2004.11.27 16:13:14 »
Hillar!

Megvettétek a Váci kereskedést is?
Az is Super néven fog futni? Vagy éljen a mesterséges konkurencia ? :)
Schiller úr nem vacakol. :)
De így kell csinálni.

jts

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
behozott avensis
« Válasz #528 Dátum: 2004.11.27 22:56:38 »
Hello! Az avensis forumrol ide iranyitottak a kerdesemmel.
Talaltam egy elado Avensist (2002-es 1.6vvti 4ajtos, 50ezer km, stb) amit kulfoldrol hoztak be. Nagyon tetszik, es jo vetelnek tunik, dontenem kell. A szervizkonyve vezetve van, az utolso szerviz mar magyar benne. A kerdes az hogy a maradek garancia ervenyes-e itthon is ha kulfoldi a szervizkonyv ? elore is koszi...
ts

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #529 Dátum: 2004.11.28 09:43:56 »
Idézetet írta: "teepee"
Idézetet írta: "hillar"
Na, ilyent még nem próbáltam: beleírom, oké?!
ÁÁ  :D  :D

Köszi hillar a kimerítő (a jobbik értelemben   :lol: ) választ!  Reméltem,hogy jó helyen teszem fel a kérdéseket...[smilie=sm59.gif]


Hali!

A legjobb helyen teszed fel - tod, mert erre az egyre van időm rendszeresen óvasni  :roll: , már írtam/kértem régebben a többi topicban is, hogy ha sürgős a dolog, gyertek ide ..... :D  :D  Tehát no problemo !!

Szerva:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #530 Dátum: 2004.11.28 09:53:04 »
Idézetet írta: "Misi"
Hillar!

Megvettétek a Váci kereskedést is?
Az is Super néven fog futni? Vagy éljen a mesterséges konkurencia ? :)
Schiller úr nem vacakol. :)
De így kell csinálni.


Hát nem megvettük, de a két cégtulaj egy közös céget csinált, ( véletlenül cibáltam ki Bottlik Misit a legutolsó talira??!! - ő a váci tulaj ...  :wink:  ) aminek a neve Super Ujpest Vácz Kft (röviden SUV) és láss csodát - a Super néven futunk tovább Super Újpest és Super Vácz-ként - hivatalosan. Közösen hirdetünk, dógzunk, talán mi megyünk elől a dologban ... asszem .... sőt ez később láccani is fog, no remélem nem csak rajtunk. Nálunk egyébként (honlapcím kivételével) sok változást nem fogtok látni... erre mérget vehettek!  :twisted:  Vác pedig csinosodni fog.
No hát ezek a legújabb szuper-hírek!!

Misikém nyugi, értékesítők, szerelők maradnak a helyükön!! Az autód mi kalapáljuk szét majd  :twisted: (Közelít a kicsike már ...  :lol:  )

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Re: behozott avensis
« Válasz #531 Dátum: 2004.11.28 09:59:13 »
Idézetet írta: "jts"
Hello! Az avensis forumrol ide iranyitottak a kerdesemmel.
Talaltam egy elado Avensist (2002-es 1.6vvti 4ajtos, 50ezer km, stb) amit kulfoldrol hoztak be. Nagyon tetszik, es jo vetelnek tunik, dontenem kell. A szervizkonyve vezetve van, az utolso szerviz mar magyar benne. A kerdes az hogy a maradek garancia ervenyes-e itthon is ha kulfoldi a szervizkonyv ? elore is koszi...


Hali!

Nyugi, jó a hír!! A gari áthozható, csak éppen be kell regisztráltatnod az autód a garanciára!  Ha már a neveden van, bármelyik márkaszerviz meg tudja neked csinálni. Kis ügyes procedúra - aminek a végén garanciális autód van az országban is, de a magyar gari-szabályok szerint, tehát 3 év vagy 100.000 kilométer. (Arra kell ilyenkor vigyázni, hogy olyant vegyél, ami külföldön nem futotta túl a 100e-t, mert ott rendesen rögzítik, és akkor itthonra már nem lesz garanciád, amit tudsz érvényesíteni, hiába férsz az időbe bele, vagy hiába tekerik vissza az eladóid az órát (nahát! van ilyen? Van ám, mert ha nincs meg az utolsó kinti beírás/ok, akkor előszeretettel pecsételtetnek egyet itthon 100e elé, s láss csodát, mintha 50e-s autót vennél ... Mintha ...) - a kinti regisztrációt (km stb adatok) is lekérdezi a TMH a beregisztrálás előtt.)

Szerva:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #532 Dátum: 2004.11.28 17:14:53 »
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "Misi"
Hillar!

Megvettétek a Váci kereskedést is?
Az is Super néven fog futni? Vagy éljen a mesterséges konkurencia ? :)
Schiller úr nem vacakol. :)
De így kell csinálni.


Hát nem megvettük, de a két cégtulaj egy közös céget csinált, ( véletlenül cibáltam ki Bottlik Misit a legutolsó talira??!! - ő a váci tulaj ...  :wink:  ) aminek a neve Super Ujpest Vácz Kft (röviden SUV) és láss csodát - a Super néven futunk tovább Super Újpest és Super Vácz-ként - hivatalosan. Közösen hirdetünk, dógzunk, talán mi megyünk elől a dologban ... asszem .... sőt ez később láccani is fog, no remélem nem csak rajtunk. Nálunk egyébként (honlapcím kivételével) sok változást nem fogtok látni... erre mérget vehettek!  :twisted:  Vác pedig csinosodni fog.
No hát ezek a legújabb szuper-hírek!!

Misikém nyugi, értékesítők, szerelők maradnak a helyükön!! Az autód mi kalapáljuk szét majd  :twisted: (Közelít a kicsike már ...  :lol:  )

ÁÁ  :D  :D


Ma hívott az Attila, hogy pénteken megjött a kocsi! Juhéééé!!!!
Remélem hétfőn vagy kedden sikerül bejutnom, hogy odaadjam a kiszerelt kihangosítót  beszerelésre. Azt mondta megpróbálja péntekre elintézni az átadást. (Mondta, hogy sok átadás van a héten, ezért necces mivel nekem még be kell rakni a risztót, váltózárat, stb.)
Most már nem tűkön, hanem szöges ágyon ülök:)))

jts

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re: behozott avensis
« Válasz #533 Dátum: 2004.11.29 14:22:13 »
Idézetet írta: "hillar"

(Arra kell ilyenkor vigyázni, hogy olyant vegyél, ami külföldön nem futotta túl a 100e-t, mert ott rendesen rögzítik, és akkor itthonra már nem lesz garanciád, amit tudsz érvényesíteni, hiába férsz az időbe bele, vagy hiába tekerik vissza az eladóid az órát (nahát! van ilyen? Van ám, mert ha nincs meg az utolsó kinti beírás/ok, akkor előszeretettel pecsételtetnek egyet itthon 100e elé, s láss csodát, mintha 50e-s autót vennél ... Mintha ...)


Hello!
Koszi a gyors valaszt, ma reggel nagy batran le is foglaloztuk. 51ezer km van benne ora szerint, es nem latszik rajta hogy a duplajat futotta volna. Amennyire en tudtam korbevizslattam mindent, oszz-vissz 1-2 muanyag csavar van elengedve, pl. ami a napellenzo csiptetobutyket tartja.
Szoval miutan sikerul vegre megvenni (dec 10 korul) szamithattok a feltunesemre garancia honositas ugyben :) koszi megegyszer...
ts

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #534 Dátum: 2004.11.29 18:09:18 »
Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "Misi"
Hillar!

Megvettétek a Váci kereskedést is?
Az is Super néven fog futni? Vagy éljen a mesterséges konkurencia ? :)
Schiller úr nem vacakol. :)
De így kell csinálni.


Hát nem megvettük, de a két cégtulaj egy közös céget csinált, ( véletlenül cibáltam ki Bottlik Misit a legutolsó talira??!! - ő a váci tulaj ...  :wink:  ) aminek a neve Super Ujpest Vácz Kft (röviden SUV) és láss csodát - a Super néven futunk tovább Super Újpest és Super Vácz-ként - hivatalosan. Közösen hirdetünk, dógzunk, talán mi megyünk elől a dologban ... asszem .... sőt ez később láccani is fog, no remélem nem csak rajtunk. Nálunk egyébként (honlapcím kivételével) sok változást nem fogtok látni... erre mérget vehettek!  :twisted:  Vác pedig csinosodni fog.
No hát ezek a legújabb szuper-hírek!!

Misikém nyugi, értékesítők, szerelők maradnak a helyükön!! Az autód mi kalapáljuk szét majd  :twisted: (Közelít a kicsike már ...  :lol:  )

ÁÁ  :D  :D


Ma hívott az Attila, hogy pénteken megjött a kocsi! Juhéééé!!!!
Remélem hétfőn vagy kedden sikerül bejutnom, hogy odaadjam a kiszerelt kihangosítót  beszerelésre. Azt mondta megpróbálja péntekre elintézni az átadást. (Mondta, hogy sok átadás van a héten, ezért necces mivel nekem még be kell rakni a risztót, váltózárat, stb.)
Most már nem tűkön, hanem szöges ágyon ülök:)))


Hühűűűűű!!

Micsoda jó hírek!!  Gratula!! (Majd siettetjük az idő kis szekerét ....)

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Re: behozott avensis
« Válasz #535 Dátum: 2004.11.29 18:11:19 »
Idézetet írta: "jts"
Idézetet írta: "hillar"


Szoval miutan sikerul vegre megvenni (dec 10 korul) szamithattok a feltunesemre garancia honositas ugyben :) koszi megegyszer...


Üdvi a kis TOYOTÁS társadalomban!!  Gratulálok a vételhez!
És várunk!  :twisted:  :twisted:

Hali:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #536 Dátum: 2004.11.30 07:30:38 »
Hillar!

Holnap, azaz szerdán mennék ki tesztelni a dízel Corollát, ha Neked is jó.
Csörögj, vagy írj, ha NEM jó a holnap.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #537 Dátum: 2004.11.30 14:07:10 »
Szia Hillar!

Lenne egy kérdésem, 15.000 km-es szervizre vinném hozzátok a verdát, de nem tudom, hogy szombaton van-e szerviztevékenység.
Egy csöppet messze lakunk BP-től, ezért a hétköznapok nem jók. Viszont most hétvégén lenne egy családi tali, amiről ezzel a kitűnő indokkal megléphetnék :D  :D .
Köszi.
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #538 Dátum: 2004.11.30 17:17:48 »
Idézetet írta: "Rozsomák"
Lenne egy kérdésem, 15.000 km-es szervizre vinném hozzátok a verdát, de nem tudom, hogy szombaton van-e szerviztevékenység.

Normális esetben nincs.
music     

teepee

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 41
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #539 Dátum: 2004.11.30 21:59:50 »
Idézet
teepee: a toyota.hu-ról eltűnt a t-plusz használt  :toy:-kra mutató link, ahol a márkakereskedőknél található autókat egy helyről el lehetett érni...vajon mi lehet az oka??  
 hillar: :huh:  Ezt megkérdezem a TMH-tól, engem is érdekel, biza ...


Felemelted a hangod hillar? [smilie=sm41.gif]   [smilie=sm17.gif]  A link újra él  :lol:  :lol: [smilie=sm38.gif]
teepee 82.