Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 444885 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

apaarpi

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 30
    • http://www.horvathpince.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #480 Dátum: 2004.11.13 19:01:00 »
Szia Hillar !

Igaz, hogy már megcsináltattam az Avensis D4D tuningot (lásd Avensis és chiptuning topic), de azért szívesen olvasnám a beszámolódat a Versotokkal való tapasztalatokról (tudod, amit ígértél nekem privibe).

Köszi !
paarpi    Avensis II D4D Sol Elegant

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #481 Dátum: 2004.11.14 05:41:02 »
Idézetet írta: "apaarpi"
Szia Hillar !

Igaz, hogy már megcsináltattam az Avensis D4D tuningot (lásd Avensis és chiptuning topic), de azért szívesen olvasnám a beszámolódat a Versotokkal való tapasztalatokról (tudod, amit ígértél nekem privibe).

Köszi !


Hali!

Nos, ide csak annyit írnék, hogy egyáltalán nem voltam elájulva tőle. Annak kifejezetten örültem, hogy minőségi volt a beszerelés - ez a minima - aztán jött a jelentős semmi. A Versó fogyasztása és dinamikája jellemzően nem változott. Nekem úgy tűnik, még kiegyenlítettebb a nyomaték, de a vége még mindig édeskevés. Nem ért két kilót. Na arra már nem költök, hogy mérjek is.

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
kötelező szervíz
« Válasz #482 Dátum: 2004.11.14 11:58:02 »
Hi!
Akkor legyen csütörtök reggel. Remélem nem jön közbe semmi. -(((
A kedd 11 semmiképpen nem lett volna jó.-)
Köszi!-)

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Re: kötelező szervíz
« Válasz #483 Dátum: 2004.11.14 15:22:48 »
Idézetet írta: "Agyarka"
Hi!
Akkor legyen csütörtök reggel. Remélem nem jön közbe semmi. -(((
A kedd 11 semmiképpen nem lett volna jó.-)
Köszi!-)


Oké!

Máté Imi vár Téged a munkafelvételen csütörtökön reggel, keresheted egyenesen őt!!
Tali nálunk! :D

Hali:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

apaarpi

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 30
    • http://www.horvathpince.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #484 Dátum: 2004.11.14 22:41:50 »
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "apaarpi"
Szia Hillar !

Igaz, hogy már megcsináltattam az Avensis D4D tuningot (lásd Avensis és chiptuning topic), de azért szívesen olvasnám a beszámolódat a Versotokkal való tapasztalatokról (tudod, amit ígértél nekem privibe).

Köszi !


Hali!

Nos, ide csak annyit írnék, hogy egyáltalán nem voltam elájulva tőle. Annak kifejezetten örültem, hogy minőségi volt a beszerelés - ez a minima - aztán jött a jelentős semmi. A Versó fogyasztása és dinamikája jellemzően nem változott. Nekem úgy tűnik, még kiegyenlítettebb a nyomaték, de a vége még mindig édeskevés. Nem ért két kilót. Na arra már nem költök, hogy mérjek is.

ÁÁ  :D  :D


Szia !

Ha nem titok, légyszíves írd meg (legalább privibe, ha itt nem akarod), hogy ez Kit vagy belenyúltak, és melyik cég csinálta.
Szerencsére nekem jók a tapasztalataim, de pl. a Megalarm által forgalmazott Kitpower-nél sok + lovat ígérnek, a valóságban pedig csak néhány lóerő a teljesítménynövekedés mérés alapján.
paarpi    Avensis II D4D Sol Elegant

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #485 Dátum: 2004.11.17 07:05:57 »
Szia Hillar!
Van egy kérdésem ismét...! (jujujj) :oops:  :lol:
Kérdezd meg nekem a szervízmestered,hogy mi kell ahhoz hogy 1.3 at csináljon valaki az 1.0 ból???
Motoron kívül mi az ami kell?? :?:  :?:
már lassan úgyis tudom mi következik, ha továbbra is ilyeneket kérdezek...ez:  :arrow:  :axe:

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #486 Dátum: 2004.11.17 18:46:42 »
Hahó Trotter!

NE GYERE holnap (csütörtökön)!! :idea:  :!:  :idea:

Ki kellett ma délután adnom a D4-D Corit péntek délelőttig egy flottás ügyfelünknek, úgyhogy nem lesz itt!!! :arrow:  Küldök privit is, ha itt nem olvasnád!!

Hali:

ÁÁ  :D  :cry:  :D

SzzS!

Intézem!!   :twisted:
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #487 Dátum: 2004.11.19 11:03:10 »
Idézetet írta: "SzzS"
Szia Hillar!
Van egy kérdésem ismét...! (jujujj) :oops:  :lol:
Kérdezd meg nekem a szervízmestered,hogy mi kell ahhoz hogy 1.3 at csináljon valaki az 1.0 ból???
Motoron kívül mi az ami kell?? :?:  :?:
már lassan úgyis tudom mi következik, ha továbbra is ilyeneket kérdezek...ez:  :arrow:  :axe:


Hali! :D

No, beszéltem guruval. Hát annyiba jönne neked, hogy nyugodtan mondhatom, egyszerűbb, ha rögtön egy TS-t veszel.
Más a komputer, a motoron levő ezer kütyü, amik rá vannak építve, a kuplungház, légszűrőház, szervocsövek stb-stb-stb... Nem írom tovább - halott ötlet.
Mondd, miért nem cseréled ki nagyobbra az egészet??!! Nem kellene megnézni, mit ér az autód most és az akciós finanszírozással hogy jössz ki új autóval havonta?

Tehát konkrét kérdésedre a konkrét válasz: úgy lehet az 1.0-ból 1.3-at csinálni, hogy betolod valamelyik márkakereskedésbe, felméreted, beszámíttatod (vagy eladod kézből többért), megrendelsz egy 1.3-at és vigyorogva legyorsítod az ezreseket a lámpánal két hét múlva.  :wink:

Ölellek  :twisted:  :twisted:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Fülig Jimmy

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #488 Dátum: 2004.11.19 13:46:33 »
Sziasztok!

Most hétvégén valószínű, hogy megvesszük az új Toyota Corollánkat!!! :)

1.4es VVTi benzines 97 LE-rőset.... Sol csomagban!

És akkor most jönne a segítség kérésem!

Melyik Toyota kereskedést, és esetleg, melyik embert, illetőt ajánljátok nagyon, akinél a legtöbb és legjobb kedvezményeket és ajánlatokat lehtne kapni rá?

Eddig konkrét ajánlat a Budaörsi útinál kértünk... meg érdeklődtünk itt a Váci úton is....

Ott egy ilyen Sol-os 1.4es Hatchback 5 ajtós Corolla, Piros, nem metál

4.125.000 - Ft volt... + Autóriasztó.....

Na ennél szeretnék, szeretnénk jobb ajánlatot kapni, szerezni...
Mondjuk úgy 3.990.000 Ft-ra lemenni...., vagy még jobb lenne, ha a 270ezres manuális légkondit megkapnánk ennél a típusnál is kedvezményre és akkor -270.000 ezerrel máris jobb lenne... max. akkor meg a riasztót fizetnénk.. bár az is jó lenne, ha benne lenne...

Ja és 5%-os THM mellett és 6 éves futamidővel.... úgy hogy még nem lépjük át a 3 millás hitelt ippeg, mert így valahogy jobb még....

Nagyon fontos lenne a segítségetek, és sürgős is:)
Előre köszönök bármilyen segítséget....

Üdv. Fülig Jimmy   ( egy leendő Corolla tulajdonos:)

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #489 Dátum: 2004.11.19 18:19:48 »
Idézetet írta: "Fülig Jimmy"
Sziasztok!

Most hétvégén valószínű, hogy megvesszük az új Toyota Corollánkat!!! :)

Na ennél szeretnék, szeretnénk jobb ajánlatot kapni, szerezni...
Mondjuk úgy 3.990.000 Ft-ra lemenni...., ....

Üdv. Fülig Jimmy   ( egy leendő Corolla tulajdonos:)


Hali!

Gyere ki - javaslom - a Superbe a hétvégén - Újpest, Külső Váci út 20 - (szombat vagy vasárnap 9 - 13) és keresd Kozma Leventét (senior értékesítő). Megbeszéltem vele a kérésed - megy a dolog. Hajrá! A 270-et nem ígérem, de az alapkéréseddel semmi gond.
Tudod: Toyotázzon velünk, Super lesz!

Szia:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
kötelező szervíz
« Válasz #490 Dátum: 2004.11.19 20:16:48 »
Hi!
Csütörtökön voltam 2. éves kötelező szervízen a Superben.
Elég kukacos vagyok, de ilyennel még nem találkoztam.-) Csak jókat mondhatok, mindent alaposan átnéztek, kifújtak, bezsíroztak, megtisztítottak. A kiszolgálás példásan udvarias.
Fékolaj cserére nem volt szükség, igy csak a motorolajat és a szűrőt kellett cserélni.

A szla. 8043 Ft volt. +olaj


Árpi ezúton is köszönöm!-)))

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Re: kötelező szervíz
« Válasz #491 Dátum: 2004.11.19 23:42:48 »
Idézetet írta: "Agyarka"
Hi!
Csütörtökön voltam 2. éves kötelező szervízen a Superben.
Elég kukacos vagyok, de ilyennel még nem találkoztam.-) Csak jókat mondhatok, mindent alaposan átnéztek, kifújtak, bezsíroztak, megtisztítottak. A kiszolgálás példásan udvarias.
Fékolaj cserére nem volt szükség, igy csak a motorolajat és a szűrőt kellett cserélni.

A szla. 8043 Ft volt. +olaj


Árpi ezúton is köszönöm!-)))


SZÍVESEN!!!  :lol:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Fülig Jimmy

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #492 Dátum: 2004.11.20 13:52:23 »
Kedves Hiller Árpi, alias hillar! :)

Először is nagyon köszönöm a válaszoltál.

Másrészről nagyon vicces a dolog, mert mielőtt írtad a hozzászólást, már Toyota Corolla tulajdonosok voltunk! És méghozzá a Ti Superetekné :P  :D  :lol: l!
Nem lacafacáztunk, hanem még tegnap elmentünk és megkötöttük a szerződést! :)

Egy Toyota Corolla 1.4-es VVTi Piros kis járgánnyal lettünk, leszünk gazdagabbak a családdal. :P

És ezúton szeretnék köszönetet mondani Ilyés Attilának, akivel az üzletet megkötöttük, és Ferenczi Gábornak, aki utána még egy két dologra felhívta a figyelmünket (aki nem mellesleg a nővérem volt osztálytársa volt mindhármunk közös suliában a Hunfalvyban) :)

És Attilánál szerencsére sikerült számunka is megfelelő ajánlatot kapnunk. No biztos, hogy Kozma Leventénél sem lett volna semmi probléma, csak mint kiderült Apu egyszer már beszélt az Attilával és ugyebár ilyenkor úgy illik, hogy akivel egyszer már beszélt, ahhoz forduljon az illető.

Ja és még annyit, hogy majd egy váltózárat még szeretnénk belerakatni a kocsinkba. Evvel kapcsolatban még úgyis megyünk majd ki, ha majd megjön úgy dec. 5-én...

Meg egyébként is mennünk kell, mert szeretnénk Önöknél leadni a mostani Suzukinkat és bár a Reálszisztémánál a felméréskor úgy 700-900 ezer közötti árat mondtak, attól függően, h. milyen állapotban van egy tüzetesebb vizsgálat után (amivel nem hinném, hogy gond lenne, mert a szűk 98-as kocsi 56.000 km-t futott, és nem hajtottuk meg sose). Reméljük, hogy majd Önöknél is sikerül hasonló áron bevetetnünk....

És még egyszer köszönünk mindent, és reméljük, hogy a jövőben is jó és baráti kapcsolat fűz minket a Superhez és magához a Toyotához! :D

Üdv. Fülig Jimmy

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #493 Dátum: 2004.11.21 08:34:36 »
Idézetet írta: "Fülig Jimmy"
Kedves Hiller Árpi, alias hillar! :)

Először is nagyon köszönöm a válaszoltál.

Másrészről nagyon vicces a dolog, mert mielőtt írtad a hozzászólást, már Toyota Corolla tulajdonosok voltunk! És méghozzá a Ti Superetekné :P  :D  :lol: l!
Nem lacafacáztunk, hanem még tegnap elmentünk és megkötöttük a szerződést! :)

Egy Toyota Corolla 1.4-es VVTi Piros kis járgánnyal lettünk, leszünk gazdagabbak a családdal. :P

És ezúton szeretnék köszönetet mondani Ilyés Attilának, akivel az üzletet megkötöttük, és Ferenczi Gábornak, aki utána még egy két dologra felhívta a figyelmünket (aki nem mellesleg a nővérem volt osztálytársa volt mindhármunk közös suliában a Hunfalvyban) :)

És Attilánál szerencsére sikerült számunka is megfelelő ajánlatot kapnunk. No biztos, hogy Kozma Leventénél sem lett volna semmi probléma, csak mint kiderült Apu egyszer már beszélt az Attilával és ugyebár ilyenkor úgy illik, hogy akivel egyszer már beszélt, ahhoz forduljon az illető.

Ja és még annyit, hogy majd egy váltózárat még szeretnénk belerakatni a kocsinkba. Evvel kapcsolatban még úgyis megyünk majd ki, ha majd megjön úgy dec. 5-én...

Meg egyébként is mennünk kell, mert szeretnénk Önöknél leadni a mostani Suzukinkat és bár a Reálszisztémánál a felméréskor úgy 700-900 ezer közötti árat mondtak, attól függően, h. milyen állapotban van egy tüzetesebb vizsgálat után (amivel nem hinném, hogy gond lenne, mert a szűk 98-as kocsi 56.000 km-t futott, és nem hajtottuk meg sose). Reméljük, hogy majd Önöknél is sikerül hasonló áron bevetetnünk....

És még egyszer köszönünk mindent, és reméljük, hogy a jövőben is jó és baráti kapcsolat fűz minket a Superhez és magához a Toyotához! :D

Üdv. Fülig Jimmy


Kedves Fülig Jimmy, alias Jimmy!

Először is engedd meg, hogy egyrészt az öregebb jogán, másrészt mert itt a fórumon mindenki tegeződik - továbbra is tegeződjünk!

K..va jó érzés úgy olvasni a leveled, hogy azt látom, nem csupán jó kiszolgálást kaptál nálunk, hanem még régi barátaidra is leltél itt. Ez így együtt szuper!!

Mivel Ilyés Atti (három ledolgozott hétvége után) most végre pihen, s te a szombatot írtad, ézért javalltam Levit, aki ugyanolyan jó srác! Kicsi a világ szerencsére!!

No, ismerkedjünk majd meg személyesen is!!

Szerva:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Hardy

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #494 Dátum: 2004.11.21 15:43:56 »
Kedves Hillar!

Érdeklődnék,hogy a kedvezményes finanszírozást Corolla vásárlásakor nem lehet igénybe venni? :) Amit  a  :toy: honlapon Yaris finanszírozásnak neveznek... :)
Amennyiben lehet,a kis "super" Yarisomat mennyiért számolnátok be? :?
1 éves lesz dec.közepén 23000km SOL 1.3
Tudom,hogy most buktam el a legtöbb árat és ilyenkor nem szabad eladni,de ha azt nézem, hogy most milyen hitellel tudnák venni és ezen mennyi van most(THM-ről beszélve),akkor elgondolkodtató...
Egyébként egy Corolla 1.4 Hatchback érdekelne,az "akciósból" :)
Választ privire is küldheted!

Köszi!
'06 Corolla Verso 1.8 Linea SOL