Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 444610 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #465 Dátum: 2004.11.07 16:48:18 »
Hillar!

Lehet nalatok kapni a bordo Corollamhoz javitofesteket? Sikerult egy hangyanyi feluleten elvesztenem a festekreteget, latszik a szurke fem :(
Vagy mit csinaljak vele? Szerencsere nem lathato helyen van, meg tenyleg csak hangyanyi.

Koszi,
Peter

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #466 Dátum: 2004.11.08 08:40:16 »
Idézetet írta: "hillar"

Hááát, tod, má' naon várom, hogy koleginát megismerjem!! :wink:
Éles minden, még a macskát is megfentem, hogy jobban fogja az egeret... :twisted:
Jövő hét tökkéletess ...  8)
Várom a hívásod!!  :lol:

Hali:

ÁÁ  :D  :D



Wazee Hillar!!!!! Hát mútkó' is vele vóttam Nálad!!!! :idea: Ebből az következik, hogy ösmered Őt is mán.... :-) Mi van örexel :?:  :?:  :?:
Nekem a Quavinton használni szok!!! :twisted:

1ébként mög, oksi!
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #467 Dátum: 2004.11.08 09:46:46 »
Na a javitofestek targytalan, ma reggel mar meg is rendeltem nalatok.
koszi.

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #468 Dátum: 2004.11.08 16:03:24 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Hillar!

"Kémeim" jelentették, hogy van nálatok egy D4D motoros Corolla, gondolom, hogy 1.4-es mocis.
Szeretném +kérdezni, hogy mikor lehetne kipróbálni, monnyuk összességében 1-1,5 óra időtartamra. Erősen foglalkoztat, hogy a korábban már letárgyalt kocsit ilyen mocival nyomassuk, de mindenféleképpen szeretném a gyakorlatban kipróbálni, ha lehetséges. Első blikkre a Combiba kicsinek találom a motort, a 2 literes meg nem ér + 1 mijját....
Ráérsz tesztelni???? :wink:  :wink:

Jöhet priviben is a válasz, vagy hívj telcsin.


Bocs hogy belepofázok. Van egy 1,4 D4D corolla hatchback Zalaegerszegen is. Ma mentem vele. Jó kis diesel, rugalmas, de sportos vezetésre felejtős. Olyan embernek való, aki "A"-ból "B"-be megy nyugisan, nem sietve. Nekem gyorsulási érzetre olyan, mint ezres Yaris, vagy egy kicsit karakánabb. Na jó egy picit hard-abb. Jóbb lenne, ha a corolla 4,1 milláért a 2,0 D4D szórná a piacon, akkor többet adnának el. Szerintem Yaris 1,4 D4D-vel kellemesebb fickándozásra. Rendesen haza beszélek mi?? :lol: Viszont azt a stabilitást, amit a kanyarban éreztem, rendesen hiányolom most. :oops:
Üdv: Kishaver 74

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #469 Dátum: 2004.11.08 16:09:22 »
Idézetet írta: "kishaver"
Bocs hogy belepofázok. Van egy 1,4 D4D corolla hatchback Zalaegerszegen is. Ma mentem vele. Jó kis diesel, rugalmas, de sportos vezetésre felejtős. Olyan embernek való, aki "A"-ból "B"-be megy nyugisan, nem sietve. Nekem gyorsulási érzetre olyan, mint ezres Yaris, vagy egy kicsit karakánabb. Na jó egy picit hard-abb. Jóbb lenne, ha a corolla 4,1 milláért a 2,0 D4D szórná a piacon, akkor többet adnának el. Szerintem Yaris 1,4 D4D-vel kellemesebb fickándozásra. Rendesen haza beszélek mi?? :lol: Viszont azt a stabilitást, amit a kanyarban éreztem, rendesen hiányolom most. :oops:

Érdekes én pont ma próbáltam ki a Supernél, de nekem pont az volt az érzésem, hogy megy úgy mint a dízel Yaris. Persze se a Corollát, se a Yarist nem próbáltam hosszabb távon...
Attila 31
  - Avensis
- Prius

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #470 Dátum: 2004.11.08 18:38:24 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "hillar"

Hááát, tod, má' naon várom, hogy koleginát megismerjem!! :wink:
Éles minden, még a macskát is megfentem, hogy jobban fogja az egeret... :twisted:
Jövő hét tökkéletess ...  8)
Várom a hívásod!!  :lol:

Hali:

ÁÁ  :D  :D



Wazee Hillar!!!!! Hát mútkó' is vele vóttam Nálad!!!! :idea: Ebből az következik, hogy ösmered Őt is mán.... :-) Mi van örexel :?:  :?:  :?:
Nekem a Quavinton használni szok!!! :twisted:

1ébként mög, oksi!


Vazze, jöhet a Kavicson gyogyósszer!! Télleg öregszem, vagy mi!! És akkor mit mondtam?? Teccett?? Úúú, vazze. Motorozni kell ....

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #471 Dátum: 2004.11.08 18:40:01 »
Idézetet írta: "Peter"
Na a javitofestek targytalan, ma reggel mar meg is rendeltem nalatok.
koszi.


Na, erről (is) lemaradtam!! Árpád! Ébresztő! :wink:

ÁÁ :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #472 Dátum: 2004.11.08 18:42:25 »
Blazs!!

Nézd meg kérlek a privid!! Fontos!!

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #473 Dátum: 2004.11.09 07:36:43 »
Idézetet írta: "kishaver"

Bocs hogy belepofázok. Van egy 1,4 D4D corolla hatchback Zalaegerszegen is. Ma mentem vele. Jó kis diesel, rugalmas, de sportos vezetésre felejtős. Olyan embernek való, aki "A"-ból "B"-be megy nyugisan, nem sietve. Nekem gyorsulási érzetre olyan, mint ezres Yaris, vagy egy kicsit karakánabb. Na jó egy picit hard-abb. Jóbb lenne, ha a corolla 4,1 milláért a 2,0 D4D szórná a piacon, akkor többet adnának el. Szerintem Yaris 1,4 D4D-vel kellemesebb fickándozásra. Rendesen haza beszélek mi?? :lol: Viszont azt a stabilitást, amit a kanyarban éreztem, rendesen hiányolom most. :oops:


Miért pofáznál bele???? Hát én kértem, hogy mondja el a véleményét mindenki.. Igaz nem pont ebben a topicban, de ugye a topicok átjárhatóak....
Köszönöm Neked is a beszámolót, gyanítom, hogy az egynégyest kicsinek fogom találni, pláne a 140 LE után.... Persze nem akarok előítételetesen beülni....
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Pedró

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Hillar Plz Help!
« Válasz #474 Dátum: 2004.11.09 09:02:21 »
Hillar,

1.5 hónapja vettünk a barátnőmnek egy új Yaris Blue Ice 1.0 5d-t..amire én beszéltem rá ezért feledtébb kellemetlen hogy elég furcsa dolgokat produkál...

200 km-nél cseréni kellett a kuplungtárcsát mert "üvegesedett" ezért szörnyű fémes nyikorgó hangot adot egyesben.

Most van benne 1200 km. És mind a barátnőm (aki naponta használja) mind én (néha hétvégén mert imádom ezt a kisautót  ) kínosan ügyelünk a bejáratási ciklusra (3000 fordulat fölé nem került a motor, el tudod képzelni ezt autópályán Balatonig...az OFF Stilomból átülve ON ehhhh)

Most így 1000 km után már próbálom néha 3000 fordulat fölé emelni a fordulatszámot, de nincs hozzá lelkem...

Először is 1-es 2-esben elinduláskor 1500-as fordulaton "berezonál" a motor ami vagy elmúlik vagy nem. 2800 fordulat felett pedig szintén rezonál, arról nem beszélek, hogy 100 felett nagyon hangos. (ami szintén elég fura) Nagyon nem tetszik ez nekem, de nem is merem mondani a barátnőmnek mert addig jó amíg ő nem veszi észre (az elindulási rezonanciát már észrevette) (a kuplungcsere miatt pedig folyton engem átkozott hogy én beszéltem rá erre a Yarisra)

Lehet hogy a kuplungszerelésnél nem csavartak vissza valamit elég jól és amiatt rezonál?

Egyébként a családban elég sok a Toyota (mindenkit én beszéltem rá). Apámnak egy új Avensis-e az unokatesónak egy új Avensis Verso-ja van. Én 5 éve adtam el a 94-es autómata 1.8-as Corollámat ...ami nagyon jó autó volt....

A Toyota eddig nagyon bevált de kezdem hitemet veszíteni...lehet hogy csak rossz autót fogtunk ki...

Amúgy meg szeretem a kisautót talán jobban mint a gazdája aki azt mondja több vele a gond mint az OFF Puntojával volt ON amit ebbe az autóba számítatot be az én rábeszélésemre...:-(

Légyszives adj valami tanácsot...tudom hogy meg kellene nézni az autót, de ezzel jár a barátnőm munkába és ha elkérem tőle akkor megneszel valamit és kérdezősködni fog....Már a kuplungcserén is fel volt háborodva és levelet írt a Toyota Hungary vezetőjének (direkt japánul (tud a lelkem), hogy csak a főnök tudja elolvasni :-))....

Segítségedet előre is köszönöm: Pedró

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Re: Hillar Plz Help!
« Válasz #475 Dátum: 2004.11.09 18:43:15 »
Idézetet írta: "Pedró"
Hillar,

1.5 hónapja vettünk a barátnőmnek egy új Yaris Blue Ice 1.0 5d-t..amire én beszéltem rá ezért feledtébb kellemetlen hogy elég furcsa dolgokat produkál...


Légyszives adj valami tanácsot...tudom hogy meg kellene nézni az autót, de ezzel jár a barátnőm munkába és ha elkérem tőle akkor megneszel valamit és kérdezősködni fog....Már a kuplungcserén is fel volt háborodva és levelet írt a Toyota Hungary vezetőjének (direkt japánul (tud a lelkem), hogy csak a főnök tudja elolvasni :-))....

Segítségedet előre is köszönöm: Pedró


Hali Pedró!

Nos, nem tudok mást mondani, mint hogy gyertek - vagy gyere el a kicsivel ( most a Yariskára gondoltam) hozzánk, mert ölég fura, amit írsz. Láttak már karón varjút, de ekkorát .... ?!
Addig is: pörgesd nyugodtan kicsit feljebb, nem fog ártani neki. Vagy a legegyszerűbb, ha felhívsz valamikor, hogy beszéljünk a dologról személyesen. Van egy olyan érzésem, hogy nem úszod meg a bejövetelt ... (380-0-395 vagy 20/31-29-229)
Nosza! Csak abban vagyok biztos, hogy jól választottál. Autót tutti. (Sútka vót!!) Mer' japánul ... vazze ..., Te, lehet, hogy valami csúnyát mondott az ótónak anyanyelven?? Viccet félre: BESZÉLJÜNK!! Semmi okos nem jut az eszembe.

Szia:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #476 Dátum: 2004.11.12 19:50:05 »
Szia Árpi!

Köszönöm a segítséget. Ma voltam nálatok. Alaposan át lett vizsgálva a kocsim. Tisztára olyan mint új korában.

Máté Imre nagyon kedves és segítőkész volt, próbált mindent úgy elmagyarázni, hogy még én is megértsem. Ráadásul az autóját is megismerhettem, egy gyönyörűséges Corollát. :lol: Ajánlott még egy két dolgot a kocsihoz, amit én természetesen megfogadtam, így a költségeimet egy kicsit megnöveltem. (Feleslegessé vált az előzetes árkalkuláció.) :twisted: De pl. az ajánlott légkondiillatosító nagyon profi, remélem hosszú távon is beválik. Akkor legalább nem kell csúfítanom a drágámat más típusú illatosítókkal.

Jövő hét péntek reggel még egyszer meg kell látogatnom benneteket, mivel találtak a kocsin egy "fél napos" problémát. :(

Még egyszer köszönök mindent Neked, Máté Imrének és a többi kollégának, akik az autómat kezelésbe vették.
Szilvi 62

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #477 Dátum: 2004.11.12 19:59:21 »
Idézetet írta: "Szilvi"
Szia Árpi!

Köszönöm a segítséget. Ma voltam nálatok. Alaposan át lett vizsgálva a kocsim. Tisztára olyan mint új korában.

Máté Imre nagyon kedves és segítőkész volt, próbált mindent úgy elmagyarázni, hogy még én is megértsem. Ráadásul az autóját is megismerhettem, egy gyönyörűséges Corollát. :lol: Ajánlott még egy két dolgot a kocsihoz, amit én természetesen megfogadtam, így a költségeimet egy kicsit megnöveltem. (Feleslegessé vált az előzetes árkalkuláció.) :twisted: De pl. az ajánlott légkondiillatosító nagyon profi, remélem hosszú távon is beválik. Akkor legalább nem kell csúfítanom a drágámat más típusú illatosítókkal.

Jövő hét péntek reggel még egyszer meg kell látogatnom benneteket, mivel találtak a kocsin egy "fél napos" problémát. :(

Még egyszer köszönök mindent Neked, Máté Imrének és a többi kollégának, akik az autómat kezelésbe vették.


Szia Szilvi!

Köszi Imi nevében is a jó szókat ... :roll: (Holnap mutatom neki is!)

Persze jól lemaradtam rólad (bocs), de annak örülök, hogy a "gépezet" működött ... mert olyan sz.r napjaink voltak ... persze lehet, hogy csak nekem ... de örülök, hogy Te is, és kicsikéd is jól "érezte" magát nálunk !!  :lol:  :lol:

Szia:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
kötelező szervíz
« Válasz #478 Dátum: 2004.11.13 06:42:04 »
Kedves Hillar!
Sajnos eljött a 2. éves kötelezőm ideje.-( Az autóban még csak 15e km van, szerencsére semmi baja egy bosszantó apró zörgést leszámítva a J1 felől.
Kedden reggel 1/8 -ra tudok menni (nem tudom előre, hogy mikor dolgozom) egy olajcserére + amit muszály és -ha még tart- élnék az akciós átvizsgálás lehetőségével is.
Amennyiben az időpont nem megfelelő akkor kora délután talán jó lesz.-)
Előre is köszönöm!
Agyarka

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Re: kötelező szervíz
« Válasz #479 Dátum: 2004.11.13 09:10:27 »
Idézetet írta: "Agyarka"
Kedves Hillar!
Sajnos eljött a 2. éves kötelezőm ideje.-( Az autóban még csak 15e km van, szerencsére semmi baja egy bosszantó apró zörgést leszámítva a J1 felől.
Kedden reggel 1/8 -ra tudok menni (nem tudom előre, hogy mikor dolgozom) egy olajcserére + amit muszály és -ha még tart- élnék az akciós átvizsgálás lehetőségével is.
Amennyiben az időpont nem megfelelő akkor kora délután talán jó lesz.-)
Előre is köszönöm!
Agyarka


Hali!

Kedd ... nos, ha meg szeretnéd várni, akkor csak a csütörtök fél nyolc lehet, de hagyhatod itt kedden is, csak akkor délután egyre lesz kész, mert 11-kor tudjuk elkezdeni. Persze az is jó, ha 11-re jössz..

NNa, ez van dugig vagyunk, ráadásul a klubos barátok szeretik végignézni, mi is történik - kapkodni, nem megcsinálni valamit meg senkinek sem lehet ...

Kérlek tedd meg, hogy visszaírsz, mert ma délutánig foglalja neked akkor Máté Imi (380-0-366) a 11 órás helyet!!

Szerva:

ÁÁ :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23