Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 444265 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #375 Dátum: 2004.10.19 08:15:35 »
Szia Hillar!

Elérkeztünk a 60000km-hez, és ennek alkalmából szeretnék egy kötelezőt csináltatni, összekötve egy téligumi felszereléssel, téli átvizsgálással. Meg ha lehet, egy kérdőív kitöltéssel-bögrével.  Milyen kis harácsolós vagyok...  :twisted:

Meddig van szerviz? Lehetséges ezeket valamikor fél négy - négy után megoldani?

Köszi előre is a választ.

ObGa
Visszajövök :)

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #376 Dátum: 2004.10.19 08:17:32 »
Idézetet írta: "obga"
Szia Hillar!

Elérkeztünk a 60000km-hez, és ennek alkalmából szeretnék egy kötelezőt csináltatni, összekötve egy téligumi felszereléssel, téli átvizsgálással. Meg ha lehet, egy kérdőív kitöltéssel-bögrével.  Milyen kis harácsolós vagyok...  :twisted:

Meddig van szerviz? Lehetséges ezeket valamikor fél négy - négy után megoldani?

Köszi előre is a választ.

ObGa


Még valami, ilyen késő du. még lehetséges a kártyás fizetés?

ObGa
Visszajövök :)

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #377 Dátum: 2004.10.19 09:34:46 »
Idézetet írta: "hillar"
Hi Momo!  :)

A soproni szervizről is sok jót hallottam ám - sógorék is hordják oda a verdákat szépen ...  :P  Má' azért írom ezt így előre, mert nem tudom a cserebogarat megígérni neked előre ...  :cry:
De a bögre-dolog és a 15e-s szervized nem függ össze, csak praktikus összekapcsolni. A két szervizdolog nagyrészt lefedi egymást - tehát javaslom az időszakost megcsináltatni közben kitökteni kispapírt, és elröpülni  :twisted:  a bögrével boldogan hazafele. :wink:
(Bár előre bejelentve egy óra alatt bárhol az országban lezavarod a 15-t és átvizsgálást egyben - közben kávézol és kipróbálod valamelyik új verdát.  :!: Jobb program, mint egy bevásárlóközpont - csak az asszonynak ne így add elő .... :twisted:  hehe ... )

Hali:

ÁÁ  :D  :D


Hi!

A soproni szervizesek munkáját még nem ismerek, az értékesitőkkel meg vagyok elégedve. Érdeklődés szintjén beszéltem a szervizesekkel, segítőkészek voltak. Köszi az infot.
Jó lenne, ha tényleg meg lenne a szervíz egy óra alatt. Akkor még hozzátok is bevinném, addig kávé, kérdőív, egy kis nézelődés a szalonban, egy kis toyotaklub fórum és már kész is a kocsim és van egy szép bögrém.
A bevásárlóközpontot szerintem igy se uszom meg, de hátha.  :wink:  :wink:  :wink:

Köszi!
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #378 Dátum: 2004.10.20 14:16:31 »
Idézetet írta: "hillar"

A soproni szervizről is sok jót hallottam ám - sógorék is hordják oda a verdákat szépen ...  :P  
Hali:

ÁÁ  :D  :D


Hillar:

Lenne még egy kérdésem szervízzel kapcsolatban: győri szervízről mit tudsz nekem mondani? Lehet hogy odaviszem a kocsit.
Köszi!
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #379 Dátum: 2004.10.20 23:31:42 »
Hali! :D

Ne nyugtalankodjatok, bögre-dolog megoldható sokféle-képpen ... noo ezt infónak mindenkinek, aki még nem vót és aki már vót mostanába szervizen - nálunk. :twisted:

ÉS LÁTNOTOK KELL, a bögrencs arányos, aranyos, fehér, persze piros bötűkkel  :toy:  ÉS 6cm magas :roll:  :cry:  :evil:  !! Kis női kézben arányosan aranyos - nahát!! Hehe...

ÁÁ  :D  :D

(Mostan jöttem meg, bocsá'!)
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #380 Dátum: 2004.10.20 23:32:57 »
Idézetet írta: "molnarl"
Idézetet írta: "hillar"

A soproni szervizről is sok jót hallottam ám - sógorék is hordják oda a verdákat szépen ...  :P  
Hali:

ÁÁ  :D  :D


Hillar:

Lenne még egy kérdésem szervízzel kapcsolatban: győri szervízről mit tudsz nekem mondani? Lehet hogy odaviszem a kocsit.
Köszi!


Sajna nem ösmerem őket!! De pálya hallomásból ua mint Sopron... tehát plusszos !!

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #381 Dátum: 2004.10.20 23:40:02 »
Idézetet írta: "obga"
Szia Hillar!

Elérkeztünk a 60000km-hez, és ennek alkalmából szeretnék egy kötelezőt csináltatni, összekötve egy téligumi felszereléssel, téli átvizsgálással. Meg ha lehet, egy kérdőív kitöltéssel-bögrével.  Milyen kis harácsolós vagyok...  :twisted:

Meddig van szerviz? Lehetséges ezeket valamikor fél négy - négy után megoldani?

Köszi előre is a választ.

ObGa


Hali ObGa!

Hát rossz hír: de a 60e-sed nem fér bele abba a félórába fél ötig. Mer persze van tul lóra  :lol:  de az akkor is keveske idő. Bárha nem csinálunk semmit csak számlázunk arra pont elég. És bögréd akkor is lesz ...
Viccöt félre, ahhoz biza' több idő kell - két óra kábé. És abba belefér ám a téli átvizsga is, mert "lefedi". Bögre oké, de lent olvashatod, hogy mekkora a drágám ... Bár a miniatűrök a világon mindenhol qrva drágák... :evil:

Ja! Hatig van pénztár és kártyás fizulás - csak szombaton nincsen kártyás. Viszont hatkor má senki sincs a szervizben ... :wink:  csak szalon. Mint a jóféle baranyai sör...  :roll:

Szia:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #382 Dátum: 2004.10.20 23:43:13 »
Nicsak, ObGa, most nézem: te Gödi vagy??!! :lol:  :lol:  Én is ...
Kisklub nyílik valami fehér asztal mellett, huhúúúú :P ú

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #383 Dátum: 2004.10.20 23:47:29 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
Én meg teljesen lemaradtam erről a bögre biznic-ről, pedig most voltam 30k-n.  8)
Még ilyet  :?


Ahh, Elnök Úrnak félreteszek egy bögrécskét!  [smilie=sm38.gif]  :supz:
És javaslom, hogy szíveskedjék a többi kereskedésbe is ellátogatni, hogy legyen egy egész KÉSZLET !  :finga:  :finga: :snakeman:
Hihíííí!!
ÁÁ  :D  :D

(Nem megsértődni ám!)
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #384 Dátum: 2004.10.21 00:02:15 »
Árpi!!!!


Van raktáron balfelöli nagy ablaktörlő lapát? Corolla 2003, 60cm -es spojleres !

Sokkal ezelőtt ezt írtad: Hali!

Nos: ablaktörlő-lapát utángyártott 3.140 - 4.500 a bal és 3.410 a jobbo., a gyári 5.400 és 2.638,- froncsi.
Az olaj a Toyota gyári 3.490,- az 5W-40, 2.175,- a 10W-40, a Mobil1 5W-50 3.750,- litere.


Az a gyári kellene, ha van! + bögre!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #385 Dátum: 2004.10.21 06:41:58 »
Szia Árpi!
 :discussion:
Megtennéd nekem,hogy megkérdezed a szervígurudat, hogy a yaris váltóban zsugorkötéssel vagy csavarosan vannak megoldva a fogaskerékrögzítések???
Szerintem csavaros,de inkább megkérdezem, olyantól aki biztosra megy!
Ja,és hogy a TS váltót fel lehet e rakni másik yarisra, mondjuk az enyémre(1.0)!
Várom válaszodat! :axe:

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #386 Dátum: 2004.10.21 07:18:35 »
Hohohóóó! Itt mindenki bögrére hajt!  :lol:  Nekem is ki kéne találni valami ürügyet, hogy ellátogassak a szalonba/szervizbe, de hát tul.képpen semmi baja a kocsinak  :wink:   [smilie=sm38.gif]
 8)
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #387 Dátum: 2004.10.21 08:41:01 »
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "MiCKEY"
Én meg teljesen lemaradtam erről a bögre biznic-ről, pedig most voltam 30k-n.  8)
Még ilyet  :?


Ahh, Elnök Úrnak félreteszek egy bögrécskét!  [smilie=sm38.gif]  :supz:
És javaslom, hogy szíveskedjék a többi kereskedésbe is ellátogatni, hogy legyen egy egész KÉSZLET !  :finga:  :finga: :snakeman:
Hihíííí!!
ÁÁ  :D  :D

(Nem megsértődni ám!)


Tudod mit csinálj a bögréddel!!!??  [smilie=sm05.gif]
 :lol:  :lol:  :lol:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #388 Dátum: 2004.10.21 08:45:09 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
Tudod mit csinálj a bögréddel!!!??  [smilie=sm05.gif]
 :lol:  :lol:  :lol:

Hát, elmesélhetnéd, mire gondoltál... :wink:
music     

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #389 Dátum: 2004.10.21 09:15:22 »
... azért beírom a javíttatási mizériámat, hogy ne csak a legjobbakat halljátok.

Ugye a jégkár meg a zsigás hátulról. Aszonták 2 hét mert pótszemle kell, ugyanis a motorháztető nem javítható. Ok. Félidőben felhívtak, hogy motorháztető cserére véve, a hátulja javítva lesz (lökös fényezés). 2 hét múlva pénteken kocsi rendben, átveszem. Már ekkor túl ócsónak tűnt a ~60e a motorháztető cserére. Szóval másnap kiderült hogy nem cserélték, hanem javították. Mikor visszamentem a rendelt Yaris alkatrészekért azért rákérdeztem. Gyuri habogott, hogy "Ő mondott ilyet hogy csere lesz???" Otthagytam...  (de akkor minek vártam a pótszemlére +1 hetet? Ciki.)

A Yaris alkatrészeket veszem át (a komplett ablaktörlő pár, az mint kiderült csak a két lapát, a kar nem. Pedig azt is szerettem volna) és hozzá volt tűzve még két műanyag-bigyó megrendelés, hogy töröttek és cserélni kéne. Na itt akadtam ki, egyrészt olyan dolog amit az ember nem normális használat között nem piszkál (patentos foglalat a csomagtartóban) másrész meg miért nem lehet ezt elmondani???
Ez is ok, aszonták utánanéznek és visszahívnak, mert egymásra mutogattak, hogy ki írta fel, és akkor garis is lehet, mert nincs kizárva, hogy a fényezés miatti szétszedéskor törték el. Szép?
Na azóta hívnak.
(persze a jelzett, és általuk is hallott zörgést nem találták meg a két hét alatt, ezért is vissza kéne vigyem még egy napra. Pedig az autó tutira 1 hetet állt)
 
Viszont hozzá kell fűzzem, hogy az Autót szépen kiglancolva kaptam vissza, sehol semmi bibi.

Lehet, hogy kicsit erős lett ez a hozzászólás, csak már nagyon sok minden összejött ami csak egy kicsi figyelmességgel megelőzhető lett volna.
- ha nem mondják hogy cserélik, hanem javítják. (egyébként szép lett)
- szólnak hogy törött valami és ki kéne cserélni
- amíg a biztosítóra várnak, belefért volna a még hiányzó nap
- hogy a komplett ablaktörlő pár az csak a lapát (itt én is hibáztam)
- és legalább egy telefon, ha már igérték.