Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 444253 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #300 Dátum: 2004.09.30 16:46:35 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "Tamás69"
Nekem egy sima kis Tsport emblémára fáj a  fogam, régóta vadászok, de edig csak TypeR-t találtam, az meg ugye OFF márka jelzése :(

-ötlet???


Hali!

Az a kis "sport-embléma" 2004,05-ig gyártott autóra : 5300 Ft.
2004,05-től : 3330 Ft.
 Nos? Mi legyen?

ÁÁ  :D  :D

Megyek szervízre, megbeszéljük! van raktáron???


Hali!!

Niiiincs.... :cry:  :cry:  De három nap alatt megjön, csak úgy húzza az ívet ... :lol:
Akkor úgyis talizunk,
szia:

ÁÁ :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Vektorigo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 325
    • http://vektorigo.uw.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #301 Dátum: 2004.09.30 18:00:35 »
Nos, Beállok a "TOYOTA-SUPER-IMÁDÓK" táborába :)

Valami hihetetlneül elégedett vagyok a Super szerviz kiszolgálásával és szinvonalával. Külön Köszönet Hillarnak és Máté Iminek, meg a szervizes srácoknak (a nevüket sajnos nem tudom). Végig ott állhattam az autóm mellett, aminek kifejezetten örültem.
Garanciában kicserélték a hátsó fékjeimet, mert a TOYOTA Co. hozott vmi rendeletet, hogy gyengék az avensisekben a hátsó fékbetétek (ilyet magyarországon még nem is csináltak, elvileg én vagyok az első :) mondtam, hogy szívesen leszek kisérleti alany, majd beszámolok a tapasztalatokról)
Minden apórságot megcsináltak az autón amit kértem (kézifék utánhúzás, gumitömítés visszaragasztása) és amit nem kértem (fék olaj utántöltés, hűtőfolyadék feltöltése) + olajcsere a megbeszéltek szerint.

Egyszó mint száz: A Toyota Szuper, ISTEN KIRÁLY SZUPER!!!

Köszi mindent, szerintem szereztetek egy újabb törzsvevőt.
(egyébként megtudtam, hogy a vásrálók a márkakereskedések közül, a Superrel vannak megelégedve a legjobban - Vevőeleégedettség No 1. :) )
url=http://vektorigo.uw.hu/]vektorigo.uw.hu[/url]
"Toyota? Az minden mennyiségben jöhet! Szerintem ez tök egyszerű, SZERINTEM" /  [size=12] 40 [/b][/size]

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #302 Dátum: 2004.09.30 19:47:40 »
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "Tamás69"
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "Tamás69"
Nekem egy sima kis Tsport emblémára fáj a  fogam, régóta vadászok, de edig csak TypeR-t találtam, az meg ugye OFF márka jelzése :(

-ötlet???


Hali!

Az a kis "sport-embléma" 2004,05-ig gyártott autóra : 5300 Ft.
2004,05-től : 3330 Ft.
 Nos? Mi legyen?

ÁÁ  :D  :D

Megyek szervízre, megbeszéljük! van raktáron???


Hali!!

Niiiincs.... :cry:  :cry:  De három nap alatt megjön, csak úgy húzza az ívet ... :lol:
Akkor úgyis talizunk,
szia:

ÁÁ :D  :D


Holnap vagy? , járok a Váci úton, konkretizálni kellene az időpontot, meg a megnézendő dolgokat.

Mi a különbség a két embléma között? A kombi hűtőmaszkjára, vagy hátulra ragasztós?

Az embléma felragasztásával egy garis motorcsere VVTiL-re? :)  :)  :)
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #303 Dátum: 2004.10.01 07:02:06 »
Én is csatlakozom a dícsérők sorához!  [smilie=sm38.gif] Műszerfalzörgéssel (is) jártam ott és tákolás helyett új műszerfalat kaptam. Így a rádió és a műanyag borítás közötti rés teljesen eltűnt  :lol: (állítólag ott nem szabad résnek lennie, Rácznál meg azt mondták nekem, hogy az olyan és kész).
A kellemetlen zörgés, ami az átlagnál is rosszabb úton jelentkezett, teljesen eltűnt, viszont van egy gyenge cicergés, valahol két műa. rész elmozdulhat egymáson. Ezt majd még megnézetem.
Közben azt is megtudtam, hogy mi az a furcsa zaj, ami a jobb oldalról hallatszik, ha csak a jobb kerék megy egy huppliba - a motortartó bak csinálja, minden Corollán, de majd keresnek rá megoldást.  8)
Köszönet és dícséret!  :toy:  :supz:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #304 Dátum: 2004.10.01 07:30:13 »
Idézetet írta: "Tamás69
Holnap vagy? , járok a Váci úton, konkretizálni kellene az időpontot, meg a megnézendő dolgokat.

Mi a különbség a két embléma között? A kombi hűtőmaszkjára, vagy hátulra ragasztós?

Az embléma felragasztásával egy garis motorcsere VVTiL-re? :)  :)  :)[/quote


Szia!
Vagyok egész nap, gyere nyugodtan! :P És nem írtam? Embléma ötezerért: ebben az árban benn van a garis motorcsere az 1.8-ra, naná!! :twisted:
 :wink: És a hűtőmaszkra ragasztós ... a más maszk miatt a más ár ... meg köll nézni, hogy a tiedre mellik a jó..  :roll:
Hali:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #305 Dátum: 2004.10.01 11:03:42 »
A TSport eblema nem ragasztos, hanem pattintos, van 4 fule amivel a racsba akaszkodik... ha a kombinak mas a racsa, akkor lehet nem passzol...

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #306 Dátum: 2004.10.01 13:10:26 »
Idézetet írta: "szazketto"
A TSport eblema nem ragasztos, hanem pattintos, van 4 fule amivel a racsba akaszkodik... ha a kombinak mas a racsa, akkor lehet nem passzol...

Ha pattintós, akkor vigyázni kell, nehogy a suhancok is rájöjjenek és a parkolóban szépen begyűjtsék  :P
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #307 Dátum: 2004.10.01 13:13:19 »
Idézetet írta: "whis"
Idézetet írta: "szazketto"
A TSport eblema nem ragasztos, hanem pattintos, van 4 fule amivel a racsba akaszkodik... ha a kombinak mas a racsa, akkor lehet nem passzol...

Ha pattintós, akkor vigyázni kell, nehogy a suhancok is rájöjjenek és a parkolóban szépen begyűjtsék  :P


Ja!  :!:
És akkó nem éretem, hogy miért veszed ... :twisted:  :twisted:
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #308 Dátum: 2004.10.01 14:20:05 »
Idézetet írta: "whis"

Ha pattintós, akkor vigyázni kell, nehogy a suhancok is rájöjjenek és a parkolóban szépen begyűjtsék  :P


nyilvan attol meg be lehet ragasztani :)

rjanos

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 53
  • Joda
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #309 Dátum: 2004.10.01 15:35:19 »
Ma voltam a Toyota Supernél. Mondhatom ez egy Super Csapat!!!

Találkoztam a Hiller Úrral is, ő jött oda hozzám. Nagyon kedves, udvarias és ... jó fejnek ismertem meg. A szerelésnél végig az autó mellett voltam. Vigyáztak rá és a többi autóra is, amelyeknek a gazdája nem volt ott. Igyekeztem nem hátráltatni a szerelők munkáját, de azért volt egy csomó kérdésem. És!! A kérdéseimre a szerelők tudtak is válaszolni. Ellemben a másik szervízzel... Látszott, hogy értenek hozzá.

Fékmérésnél találtak egy hibát a kézifékkel. Garanciába meg is javították. A bal hátsó gumin van egy hiba, amit megkérdeztem, erre azt javasolták, hogy hívnak egy Michelin szakembert és majd eldönti, hogy lehet-e garanciába cserélni a gumit. Ezt ők javasolták. Nem is tudtam, hogy van ilyen.

Azt hiszem, ha ezt továbbra is így marad, akkor szereztek egy hosszútávú ügyfelet. Már bánom, hogy a kocsit is nem náluk vettem.

Hiller Úr köszönöm.

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #310 Dátum: 2004.10.01 15:56:34 »
Idézetet írta: "rjanos"
Ma voltam a Toyota Supernél. Mondhatom ez egy Super Csapat!!!

Találkoztam a Hiller Úrral is, ő jött oda hozzám. Nagyon kedves, udvarias és ... jó fejnek ismertem meg. A szerelésnél végig az autó mellett voltam. Vigyáztak rá és a többi autóra is, amelyeknek a gazdája nem volt ott. Igyekeztem nem hátráltatni a szerelők munkáját, de azért volt egy csomó kérdésem. És!! A kérdéseimre a szerelők tudtak is válaszolni. Ellemben a másik szervízzel... Látszott, hogy értenek hozzá.

Fékmérésnél találtak egy hibát a kézifékkel. Garanciába meg is javították. A bal hátsó gumin van egy hiba, amit megkérdeztem, erre azt javasolták, hogy hívnak egy Michelin szakembert és majd eldönti, hogy lehet-e garanciába cserélni a gumit. Ezt ők javasolták. Nem is tudtam, hogy van ilyen.

Azt hiszem, ha ezt továbbra is így marad, akkor szereztek egy hosszútávú ügyfelet. Már bánom, hogy a kocsit is nem náluk vettem.

Hiller Úr köszönöm.


Szai!

Vazze, ha továbbra is urazol csak azér', mert öltönyben járok, mehetek a fenébe a többiek előtt. Ráadásul a Toyotás társadalom - itten is - csak tegeződik, stb, stb,.. :D
ÉS KÖSZI a kedves szavakat, a fiúknak is jólesik ...
(No nem minden sikerül ilyen frankón, mi emberek is sokfélék vagyunk... (Lásd: Beszélgessünk topic ... :cry:  )

Hali:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Batyuka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
    • http://www.qefglobal.com
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #311 Dátum: 2004.10.01 17:10:41 »
hillar, 1 kerdes ha szabad.. Avensis-re ramegy a 15"-os felni (teligumi miatt erdekes). A kezikonyvben kerestem de nem leltem ra valaszt (lehet hogy feluletes vagyok?!)

Koszi
vensis II, 1.6 Sol Sedan [size=12]33[/size]

rjanos

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 53
  • Joda
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #312 Dátum: 2004.10.02 10:45:38 »
Ha már téli gumi a téma.

Eurotec Snow Wolf II 185/60 R15 88T
Szerintetek jó lesz ez a Corollára?

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #313 Dátum: 2004.10.02 10:53:55 »
Batyuka és rjanos!  :lol:

Mivel ezekben a dolgokban kicsit sem lehet tévedni: hétfőn bent pontosan megnézem és dobom a választ!! :roll:

Ja! És hétfőn felteszem az akciós guma/kerékárakat is!

Hali:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #314 Dátum: 2004.10.02 11:38:24 »
Idézetet írta: "rjanos"
Ha már téli gumi a téma.

Eurotec Snow Wolf II 185/60 R15 88T
Szerintetek jó lesz ez a Corollára?


Kisebb az atmeroje, mint a gyari meret, ezert csalni fog a km-ora... de felmenni minden tovabbi nelkul felmegy.