Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 441641 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #285 Dátum: 2004.09.25 18:33:23 »
Szia Hillar!

Szeretnék érdeklődni nálad egy alkatrésszel kapcsolatban.
1,4 Hatchback-em van, márciusban vettem. Láttam több Corollán, hogy a hűtőrács mellett van króm diszítőelem. Nagyon tetszik. Voltam a soproni márkakereskedésben megérdeklődni az árát, 45e Ftra mondják, mert a hűtőrácsot ki kell cserélni. Tényleg ilyen drága? Ha igen, lemondok róla.

Köszi!

Laci 63
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #286 Dátum: 2004.09.26 10:55:58 »
Szia Hillar!

Erdeklodnek, hogy nalatok mi tortenik, ha beviszem a kocsimat valtoszetszedesre. Egy ideje nagyon nehezen veszi a 2est, 3ast. Voltam masik szervizben, ott mondtak hogy igy sajnos nem tudnak tobbet mondani, szet kellene szedni, de az meg min. 1 het. En sajna nem tudok kocsi nelkul lenni, ezert kerdeztem hogy csereautot tudnak-e adni. Na eppen akkor nem volt bent egy sem.

Ezert kerdeznem, hogy ti tudtok-e biztositani csereautot, meg hogy megy nalatok egy valtojavitas.

Koszi


molnarl!
Bar nem tolem kerdezted, de amikor en kicsereltem akkor is 35 volt ugyhogy stimmel az ar :(

rittzo

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 129
  • 2003 Toyota Corolla 1.4 Sol
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #287 Dátum: 2004.09.26 20:43:25 »
Szevasztok
Most voltam Hillaréknál a 15e szervizen.Minden flottul ment meg lehetett várni és nem tartott sokáig.Rá pár nappal az anyósülésem kezdett el "recsegni"./Pár hónapos korában a vezető ülést már megcsinálták/ Telefon Máté Imrének időpont egyeztetés.Kocsit bevittem megvárhattam szintén, orvosólták a hibát.Én csak jót tudok mondani a Toyota Superről!Egyébb ügyben beszéltem Hillarral.Le a kalappal nagyon rendes és tisztességes embernek ismertem meg.Remélem sokáig ilyen is marad a csapatával együtt. "A SUPER csapat."

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #288 Dátum: 2004.09.27 08:46:16 »
Idézetet írta: "szazketto"
Szia Hillar!



molnarl!
Bar nem tolem kerdezted, de amikor en kicsereltem akkor is 35 volt ugyhogy stimmel az ar :(


Hi szazketto!

Köszi, akkor tényleg ennyi. Nem hiszem hogy cserére szánom el magam.

Laci
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #289 Dátum: 2004.09.27 14:13:44 »
Idézetet írta: "molnarl"
Idézetet írta: "szazketto"
Szia Hillar!



molnarl!
Bar nem tolem kerdezted, de amikor en kicsereltem akkor is 35 volt ugyhogy stimmel az ar :(


Hi szazketto!

Köszi, akkor tényleg ennyi. Nem hiszem hogy cserére szánom el magam.

Laci


Legfeljeb az, hogy kiszerelés után Te lekrómoztatod egy megfelelő iparossal.....  Nyilván nem lesz nyegvenezer, de még huszon sem... :idea:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #290 Dátum: 2004.09.27 14:37:13 »
szazketto!

Neked megvan meg az eredeti hutoracs?

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #291 Dátum: 2004.09.27 16:07:32 »
Idézetet írta: "Peter"
szazketto!

Neked megvan meg az eredeti hutoracs?


Persze!
Szolj ha van ra igeny! :)

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #292 Dátum: 2004.09.27 18:32:22 »
Idézetet írta: "szazketto"
Szia Hillar!

Erdeklodnek, hogy nalatok mi tortenik, ha beviszem a kocsimat valtoszetszedesre. Egy ideje nagyon nehezen veszi a 2est, 3ast. Voltam masik szervizben, ott mondtak hogy igy sajnos nem tudnak tobbet mondani, szet kellene szedni, de az meg min. 1 het. En sajna nem tudok kocsi nelkul lenni, ezert kerdeztem hogy csereautot tudnak-e adni. Na eppen akkor nem volt bent egy sem.

Ezert kerdeznem, hogy ti tudtok-e biztositani csereautot, meg hogy megy nalatok egy valtojavitas.

Koszi


molnarl!
Bar nem tolem kerdezted, de amikor en kicsereltem akkor is 35 volt ugyhogy stimmel az ar :(


Hali!

Hááát, télleg szét kell szedni ... aszongyák a szakik ... csereautót - mint a Toyotánál mindenhol - öt nap után kell adni. kell. Addig adható. A kereskedésen múlik. Nálunk viszont mindig van csereautó, csak nem mindig Toyota. Ez az előnye, hogy nagyobb a cégcsoport ... soxor van, hogy OFF Opelt ON adunk cserére, mert nincs már bent saját. Jelen esetben nem várható, hogy csak szét-össze legyen - hiszen ha meg is akarjuk csinálni, a szét után jön az alkatrészrendelés, két nap, és az össze, úgyhogy frankón mondták neked azt a másfél-két hetet... Javaslom, hogy az első öt napig bérelj egy kisautót (hogy ne fájjon nagyon, az árat megbeszéljük), leadod papíron az ötödiken, és adjuk a csereautót. Ez azt jelenti, hogy folyamatosan autóban ülsz - szerintem ugyanabban. Vigyázni fogok, hogy Toyota legyen.

Ha van még kérdésed, gyere nyugodtan!!

Hali:

ÁÁ :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #293 Dátum: 2004.09.27 18:34:39 »
Hűtőrács : 39.000,- froncsi  :cry:  :cry:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

negyvenketto

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 37
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #294 Dátum: 2004.09.28 10:41:22 »
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "negyvenketto"
Hi Hillar!

No nekem egyelőre felemás a tapasztalatom a Superrel kapcsolatban.
Ahogy bevittem a kocsit Máté Imre vette kezelésbe, .......
Most aza gondom, hogy itt állok egy hosszú listával, két árral, és fogalmam sincs mit tegyek.

Ja még 1 kérdés lehet nálatok valahogy beszerezni a kocsimhoz műszaki leírást, könyvet, stb?

 :roll: :?:


Szia negyvenkettő!

Fenébe, Te voltál az?! Láttalak - még össze is néztünk  :D !! Feltétlenül szólj rám máskor, léccii!! Noo, léccii!!

És:
No, javítsunk a tapasztalatodon!! Alapvetően az tehát a gondod, hogy nem azt kaptad vissza, amit elvártál tőlünk ... tök jogos. Imre - akivel megbeszéltem - elkezdte a melót (felmérés) és más, akinek lövése nem volt a kéréseidhez, fejezte be. Francba, elrohant a nap mellettünk ... de ez nem felmentés ....
Mivel azt tudom, hogy az autót alaposan átnéztük, stb,  a szerelők Iminek számoltak be, javaslom, hogy beszéljünk meg egy időpontot - és ez csak késő délutáni lehet - amikor egy jó félóra konzultációra lesz szükséged Imrével. És pontosan azt az ütemezési javaslatot fogod kapni, amiért bejöttél hozzánk. Az ótód sajna nincs túl jó állapotban, de jó alany - javítható.
A karosszériás meló esetére pedig kell még egy dumcsi, mert az, hogy azon mit csinálnak/fényeznek/javítanak/cserélnek tkp attól függ, hogy pontosan mit szeretnél csináltatni. No és akkor fogjuk tudni, hogy még mihez kell nyúlni, mert nyilván ez is érdekel.

Tehát javaslom hogy dobjunk össze még egy időpontot a jövő héten - a du 4 óra körüli lenne az igazán jó - amikor leülünk először Imivel hármasban, aztán én magatokra hagylak benneteket, mert olyan ez, mint a csajoknak a nőgyógyásznál: intim, belső infókról beszéltek. Az autónknak is lelke van. :-))

Mit szólsz hozzá? Levelezzük le, vagy beszéljük meg telón!!

Várlak (én is kíváncsi vagyok ám a részletekre)!!

Hali:

ÁÁ  :D  :D


Szia Hillar!

Kösz a válaszodat, illetve a felajánlást a további konzultációra.
Ezen a héten ugy tűnik, hogy csak a pénteki nap jöhet szóba nálam, sajna a hét többi napján kb addig dolgozom, mint ameddig nálatok a szerviz nyitva van. De így messziről még a péntek sem tuti...

Teljesen korrekt amit írsz, pont ez amit szeretnék. A lényeg, hogy a bal eleje rendesen álljon, a fényezés nem létkérdés. Nemsokára műszakira kell vinnem majd a járgányt, a cél a műszaki állapotával kapcsolatban az, hogy ott rendben átmenjen. Ha még majd javítgatni kell utána is ezt-azt az nem gond.  

Jut eszembe, beszámítással kapcsolatban sem kaptam választ legutóbb, bár Imre előzetesen nem kecsegtetett semmi jóval...ugyhogy ez valszeg azt jelenti hogy nem.  :huh:

Nekem a mostani állapothoz képet az is előrelépést jelentene (idő hiányában) ha valamilyen úton el tudnátok nekem küldeni a javaslatotokat, szükséges alkatszészeket azt én átbogarásznám [smilie=sm35.gif] , s amikor lesz időm beszaladnék átbeszélni.   :discussion:  

Adok egykét elérhetőséget: 42(kukac)vodafone.hu, vagy a 70-9012839-es faxszám az nagyon megfelelő a kommunikációra...

Előre is köszi
Hi [smilie=sm66.gif]
ui.:

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #295 Dátum: 2004.09.28 11:02:19 »
Idézetet írta: "hillar"
Hűtőrács : 39.000,- froncsi  :cry:  :cry:

ÁÁ  :D  :D


Köszi!

Azt hiszem tényleg kihagyom.

Laci
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #296 Dátum: 2004.09.28 13:39:48 »
Hillar, koszi szepen, jelentkezni fogok...

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #297 Dátum: 2004.09.28 22:25:22 »
Nekem egy sima kis Tsport emblémára fáj a  fogam, régóta vadászok, de edig csak TypeR-t találtam, az meg ugye OFF márka jelzése :(

-ötlet???
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #298 Dátum: 2004.09.29 17:04:02 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Nekem egy sima kis Tsport emblémára fáj a  fogam, régóta vadászok, de edig csak TypeR-t találtam, az meg ugye OFF márka jelzése :(

-ötlet???


Hali!

Az a kis "sport-embléma" 2004,05-ig gyártott autóra : 5300 Ft.
2004,05-től : 3330 Ft.
 Nos? Mi legyen?

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #299 Dátum: 2004.09.29 20:41:52 »
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "Tamás69"
Nekem egy sima kis Tsport emblémára fáj a  fogam, régóta vadászok, de edig csak TypeR-t találtam, az meg ugye OFF márka jelzése :(

-ötlet???


Hali!

Az a kis "sport-embléma" 2004,05-ig gyártott autóra : 5300 Ft.
2004,05-től : 3330 Ft.
 Nos? Mi legyen?

ÁÁ  :D  :D

Megyek szervízre, megbeszéljük! van raktáron???
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!