Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 441654 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

VJozsi

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 56
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #270 Dátum: 2004.09.24 10:25:40 »
Idézetet írta: "hillar"
Miért van az, hogy ugyanazon a napon döglök meg influenzával, és vagyok otthon egész nap, ráérősen a gép előtt, amikor valami miatt pont nem megy a Fórum honlapja a neten? Vírusfertőztük egymást? Ekkora pechet...


Szia Hillar!

Ráadásul nekem sem sikerült találkoznom veled. Ezúton szeretném megköszönni neked és kollégáidnak a váltózár beszerelést.
Nagyon SUPER, korrekt az egész cucc, könnyen kezelhető, mindenkinek tudom ajánlani.
Valamikor a közeli napokban azért megpróbálok beugrani egy személyes találkozóra is.

VJozsi
Jozsi

Les0130

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 354
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #271 Dátum: 2004.09.24 10:43:40 »
NoGun,
A 15" felni nem megy rá a féktuskók miatt  :(

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #272 Dátum: 2004.09.24 11:27:13 »
No, mindenki tegnap volt Supernél? Ezek szerint ott ültünk/álltunk egymás mellett, csak nem ismertük egymást? :roll:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Toygli003

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 700
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #273 Dátum: 2004.09.24 11:47:54 »
Én egy OFF fehér Feliciával On voltam ott kb. 2 és 3 között. És az alkatrész pultnál figyeltem.
Toygli
94' Carina E 1.6 XLI

negyvenketto

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 37
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #274 Dátum: 2004.09.24 12:18:25 »
Én egy Starlettel voltam ott 7:40-8:10-ig kb és először ücsörögtem az alkatrészpulttal szemben, majd Imrével ügyintéztünk.

42

VJozsi

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 56
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #275 Dátum: 2004.09.24 12:47:22 »
Hali!

Én egy ezüst Corolla Sedannal voltam, szerviznyitástól kb. 10-ig.
Ott nézegettem a prosikat szintén az alkatrészpultnál, de beültem az összes autóba és kipróbáltam a pulttal szembeni PC-n az internetet is, de az index már nem akart bejönni, valami passwordöt kért.

Tényleg Hillar, a SUPER-es oldalakon kívül nem lehetne a kluboldalakhoz is hozzáférni?  :wink:
Pl. lehetne küldeni az élő tudósításokat.

VJozsi
Jozsi

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #276 Dátum: 2004.09.24 12:53:29 »
Én meg akkorvoltam bent, amikor Mickey kocsija állt ott, utána meg amikor MrIp-é.. :-)

Egyebekben meg én is csak szuperlatívuszokban tudok beszélni a kereskedésről. Míg Hillarra vártam kb. 3-4 kollegája, illetve amit jobban kedveltem, kolléganője kérdezte meg, hogy sgeíthetne-e, pedig én is egy dekoratív hölggyel érkeztem. (nem szőke és nem a párom, hanem a kolléganőm) :-) :-) És a kiszolgálás is korrekt volt. Csak így tovább!!!!
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #277 Dátum: 2004.09.24 13:44:23 »
Én is nyitástól voltam ott, kb 10 előtt fuvarozott el az alkatrészbeszerző srác. Aztán délután megint voltam egy pillanatra úgy 4 körül.  8)
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #278 Dátum: 2004.09.24 18:58:15 »
Idézetet írta: "VJozsi"
Hali!

Én egy ezüst Corolla Sedannal voltam, szerviznyitástól kb. 10-ig.
Ott nézegettem a prosikat szintén az alkatrészpultnál, de beültem az összes autóba és kipróbáltam a pulttal szembeni PC-n az internetet is, de az index már nem akart bejönni, valami passwordöt kért.

Tényleg Hillar, a SUPER-es oldalakon kívül nem lehetne a kluboldalakhoz is hozzáférni?  :wink:
Pl. lehetne küldeni az élő tudósításokat.

VJozsi


Hali!

Dehogynem megy!! :lol:  Csak a vírusvédelem miatt a www.toyotaclub.hu-t engedi egyedül. Tehát c-vel és nem k-val. Három site megy: a TCH (naná) a TMH-é és a saját.
Hajrá élőadás!!
Üdvi:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #279 Dátum: 2004.09.24 19:08:31 »
Ja igen!!

És köszi mindenkinek a jó szavakat!!  :goodman:
Úgy tűnik minden jobban megy, ha nem vagyok bent.  :twisted:  De ez a múlté!! Újra leledzem a kuckómban, sokak szerint sajna rövid ideig betegeskedek csak ...  :roll:
VJozsi, whis, Trotter, 42, Toygli és Les várlak benneteket is egy személyes talira! (Legkésőbb a klub-talin, ha jól sejtem ...)
Szerva és még1x köszi a srácok nevében is:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26343
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #280 Dátum: 2004.09.24 19:23:00 »
Hillar!
Csak kíváncsiságból kérdezem, a Priusba milyen biztonsági ketyeréket lehet beszerelni? Mert nyilván a váltózár nem jön szóba. A kormányzár nem elég, úgyhogy mi marad?
music     

negyvenketto

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 37
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #281 Dátum: 2004.09.25 07:19:27 »
Hi Hillar!

No nekem egyelőre felemás a tapasztalatom a Superrel kapcsolatban.
Ahogy bevittem a kocsit Máté Imre vette kezelésbe, végigbeszéltünk minden hibát, illetve azt, hogy tervezhető ajánlatot szeretnék kapni.
Igazából a cél az volt, hogy ha észlel mondjuk 6-7 hibát a kocsin amit javítani kellene, akkor tudjam, hogy ott pontosan mi a meló és hogy az mennyibe fog kerülni.

Az biztos, hogy alapos munkát végeztek a fiúk az átvizsgálás során. Míg a  Reálszisztéma Buda 2 hónapja 2 hiányosságot vett észre az autón egy hasonló átvizsgálás alkalmával, addig a Super egy 18 pontból álló listát adott, eddig ez nagyon rendben is van, a Reálszisztéma Budát meg ne minősítsük.

Ami miatt nyavajgok itt mégis az az, hogy sajna az árajánlat amit kaptam, az cseppet sem részletes, így nem tervezhető. Illetve én azt gondoltam, hogy szakértő tanácsadást fogok kapni az autóval kapcsolatban, valahogy úgy, hogy ezt, meg ezt mindenképp rögtön meg kell csinálni, ezzel ráérünk még, x-et meg y-t egy füst alatt kellene javítani stb. Ezzel szemben kaptam egy fénymásolt lapot, ami a hibák listája, illetve egy árat.

A karambolos ajánlattal kapcsolatban is az a gondom, hogy okés, megkaptam a 3 cserélendő alkatrész kb. árát, illetve a fényezés összárát, de azt vártam, hogy elmondják mit is fognak csinálni vele, mit fényeznek újra, mi mennyire tört.

Sajna a gépkocsit nem is attól a kollégától kaptam vissza, aki a munkafelvételt végezte, akivel a hibákról beszéltünk, akivel személyes kapcsolat alakult már ki, hanem egy másik kollégádtól, akinek épp előtte nyomta valaki a kezébe a papírt és ott az orrom előtt böngészte végig, hogy miről is van szó, így nem volt értelme a próbaút alatt megbeszélt dolgokról érdeklődnöm.

A Rendszámtábla keret cserét Imrének köszi -főleg amiatt, hogy csak úgy szőrmentén beszéltünk róla -, sokkal dizájnosabb (sic) mint a régi volt.

Most aza gondom, hogy itt állok egy hosszú listával, két árral, és fogalmam sincs mit tegyek.

Ja még 1 kérdés lehet nálatok valahogy beszerezni a kocsimhoz műszaki leírást, könyvet, stb?

 :roll: :?:

negyvenketto

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 37
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #282 Dátum: 2004.09.25 07:26:18 »
Jut eszembe én láttalak, csak szaladgáltál és nem akartalak kizökkenteni.
Te is láttál, tuti, csak nem tudtad hogy én vagyok.
Ismertetőjelek: barna rövid enyhén őszülő haj, farmernadrág, fekete kötött pulóver, hátizsák focicuccal(!), alkatrész pulttal szemben ücsörögtem, miközben te az egyik kollegáddal meg kolleganőddel a jobb belső sarki asztalnál valami riasztóról társalogtatok. ez volt pénteken délután kb. 14:40 környékén.

Idézetet írta: "hillar"
Ja igen!!

És köszi mindenkinek a jó szavakat!!  :goodman:
Úgy tűnik minden jobban megy, ha nem vagyok bent.  :twisted:  De ez a múlté!! Újra leledzem a kuckómban, sokak szerint sajna rövid ideig betegeskedek csak ...  :roll:
VJozsi, whis, Trotter, 42, Toygli és Les várlak benneteket is egy személyes talira! (Legkésőbb a klub-talin, ha jól sejtem ...)
Szerva és még1x köszi a srácok nevében is:

ÁÁ  :D  :D

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #283 Dátum: 2004.09.25 07:57:03 »
Idézetet írta: "music"
Hillar!
Csak kíváncsiságból kérdezem, a Priusba milyen biztonsági ketyeréket lehet beszerelni? Mert nyilván a váltózár nem jön szóba. A kormányzár nem elég, úgyhogy mi marad?


Szia music!

Az eddigi tapasztalat az, hogy frankó riasztót lehet beletenni, és nagyon elmés :lol:  titkos kapcsolót, kapcsolókat. Tréleres elszállítás ellen a lebetonozást javaslom ...  :twisted:

Hali:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #284 Dátum: 2004.09.25 08:13:49 »
Idézetet írta: "negyvenketto"
Hi Hillar!

No nekem egyelőre felemás a tapasztalatom a Superrel kapcsolatban.
Ahogy bevittem a kocsit Máté Imre vette kezelésbe, .......
Most aza gondom, hogy itt állok egy hosszú listával, két árral, és fogalmam sincs mit tegyek.

Ja még 1 kérdés lehet nálatok valahogy beszerezni a kocsimhoz műszaki leírást, könyvet, stb?

 :roll: :?:


Szia negyvenkettő!

Fenébe, Te voltál az?! Láttalak - még össze is néztünk  :D !! Feltétlenül szólj rám máskor, léccii!! Noo, léccii!!

És:
No, javítsunk a tapasztalatodon!! Alapvetően az tehát a gondod, hogy nem azt kaptad vissza, amit elvártál tőlünk ... tök jogos. Imre - akivel megbeszéltem - elkezdte a melót (felmérés) és más, akinek lövése nem volt a kéréseidhez, fejezte be. Francba, elrohant a nap mellettünk ... de ez nem felmentés ....
Mivel azt tudom, hogy az autót alaposan átnéztük, stb,  a szerelők Iminek számoltak be, javaslom, hogy beszéljünk meg egy időpontot - és ez csak késő délutáni lehet - amikor egy jó félóra konzultációra lesz szükséged Imrével. És pontosan azt az ütemezési javaslatot fogod kapni, amiért bejöttél hozzánk. Az ótód sajna nincs túl jó állapotban, de jó alany - javítható.
A karosszériás meló esetére pedig kell még egy dumcsi, mert az, hogy azon mit csinálnak/fényeznek/javítanak/cserélnek tkp attól függ, hogy pontosan mit szeretnél csináltatni. No és akkor fogjuk tudni, hogy még mihez kell nyúlni, mert nyilván ez is érdekel.

Tehát javaslom hogy dobjunk össze még egy időpontot a jövő héten - a du 4 óra körüli lenne az igazán jó - amikor leülünk először Imivel hármasban, aztán én magatokra hagylak benneteket, mert olyan ez, mint a csajoknak a nőgyógyásznál: intim, belső infókról beszéltek. Az autónknak is lelke van. :-))

Mit szólsz hozzá? Levelezzük le, vagy beszéljük meg telón!!

Várlak (én is kíváncsi vagyok ám a részletekre)!!

Hali:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23