Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 441612 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #255 Dátum: 2004.09.21 22:15:40 »
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "Tamás69"
[
Köszi, várom az ablaktrölő árakat!


Hali!

Nos: ablaktörlő-lapát utángyártott 3.140 - 4.500 a bal és  3.410 a jobbo., a gyári 5.400 és 2.638,- froncsi.
Az olaj a Toyota gyári 3.490,- az 5W-40, 2.175,- a 10W-40, a Mobil1 5W-50 3.750,- litere.

Szia:

ÁÁ  :D  :D


Az ablaktörlő a Bosch-ból is majdnem ennyi, még azért körülszaglászok, az olaj viszont horror, maradok az 5w40 opel olajnál -7000 ből 5 litert kapok számlával - a fűnyíróba is ezt használom :) viccet félretéve a teherbe is 3,6l kell, így 3 flaskával 4 olajcsere megvan!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #256 Dátum: 2004.09.22 07:36:14 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "Tamás69"
[
Köszi, várom az ablaktrölő árakat!


Hali!

Nos: ablaktörlő-lapát utángyártott 3.140 - 4.500 a bal és  3.410 a jobbo., a gyári 5.400 és 2.638,- froncsi.
Az olaj a Toyota gyári 3.490,- az 5W-40, 2.175,- a 10W-40, a Mobil1 5W-50 3.750,- litere.

Szia:

ÁÁ  :D  :D


Az ablaktörlő a Bosch-ból is majdnem ennyi, még azért körülszaglászok, az olaj viszont horror, maradok az 5w40 opel olajnál -7000 ből 5 litert kapok számlával - a fűnyíróba is ezt használom :) viccet félretéve a teherbe is 3,6l kell, így 3 flaskával 4 olajcsere megvan!


Oké, nem rossz olaj az! :wink:  Csak a számlára figyuzz nagyon, mert az kelleni fog, hogy betölthessük. Tudod, hozhatod a cuccokat, de számlájuk kell, hogy legyen... :shock:
Hali:
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #257 Dátum: 2004.09.22 10:41:28 »
Idézetet írta: "hillar"
Van bizony, illetve lesz téligumi akció. A TMH-s árak már megvannak, de addig nem jövünk ki a teljes akciós árlistánkkkal, amíg a többi - látni fogod, jobb - akciós árat is nem tudjuk közölni... Az még kb. egy hét ... addig kis türelmet kérek tőletek! Felteszem itt is majd, és olvashatjátok a honlapunkon is. Az új COV-ra asszem necces, mert a 16-osokat nem nagyon akarják akciózni. :?  Külön megnézem majd...


hillar, en varom nagyon azt a listat! Kozel is vagytok, meg nem vettem toletek semmit meg eddig, itt lene mar az ideje.

Azt is akartam kerdezni, hogy en szivesen kiprobalnam az uj Corollat az 1.4 d4d motorral. Mivel az autom most fel eves, egy darabig tuti nem veszek ujat, de akkor is lehet menni vele egy probakort? Csak kivancsi vagyok milyen az enyemhez kepest.

Koszi: Peter

gitta

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 28
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #258 Dátum: 2004.09.22 12:29:09 »
Idézetet írta: "hillar"

gitta drága! Az internetes etikett to´´lem azt kívánja, hogy a saját kereskedésem lapján ne is említsek más kereskedést, vagy ha igen, csak pozitívan szólva. A fórum teljes kínálata adott minden máshoz. Rejto´´vel szólva: - Ennyit a hu´´ségro´´l.
Pusza mindenkinek:

ÁÁ  :D  :D


Kedves hillerárpi!

Elôre bocsátom, hogy minden tiszteletem a tiétek és semmiféleképpen nem akartam negatívumokat írni kereskedésetekrôl, de ezt nem is tettem meg. Igazából a levelem les0130-nak szólt. Tulajdonképpen ezt privátba kellett volna megírnom, bocs mégegyszer.

Egyébként a TOYOTA-sok egy nagy család és mint tudjuk minden családban vannak "viták, félreértések".

Egy a cél: Today, tomorrow, TOYOTA.

üdv, gitta
ARDESIGN

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #259 Dátum: 2004.09.22 12:37:18 »
Idézetet írta: "Peter"
Idézetet írta: "hillar"
Van bizony, illetve lesz téligumi akció. A TMH-s árak már megvannak, de addig nem jövünk ki a teljes akciós árlistánkkkal, amíg a többi - látni fogod, jobb - akciós árat is nem tudjuk közölni... Az még kb. egy hét ... addig kis türelmet kérek tőletek! Felteszem itt is majd, és olvashatjátok a honlapunkon is. Az új COV-ra asszem necces, mert a 16-osokat nem nagyon akarják akciózni. :?  Külön megnézem majd...


hillar, en varom nagyon azt a listat! Kozel is vagytok, meg nem vettem toletek semmit meg eddig, itt lene mar az ideje.

Azt is akartam kerdezni, hogy en szivesen kiprobalnam az uj Corollat az 1.4 d4d motorral. Mivel az autom most fel eves, egy darabig tuti nem veszek ujat, de akkor is lehet menni vele egy probakort? Csak kivancsi vagyok milyen az enyemhez kepest.

Koszi: Peter


Hali! :D
Egy-két nap, és dobom a 16-os kerékre is a listát.... addig is gyere, és próbáld ki az 1.4 D-4D- Corollát! Érdemes... :P  :P  Pénteken este már megjön, de ha a TMH nem hozza vissza az okítás után, hétfőtől mindenképpen itt lesz az autó!! Tehát a jövő hét a tutti időpont, és folyamatosan, bármikor ....
Fussunk össze személyesen is!!
Szerva:
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #260 Dátum: 2004.09.22 13:01:31 »
Idézetet írta: "hillar"
Pénteken este már megjön, de ha a TMH nem hozza vissza az okítás után, hétfőtől mindenképpen itt lesz az autó!! Tehát a jövő hét a tutti időpont, és folyamatosan, bármikor ....

Ezek szerint nem biztos, hogy szombaton ott lesz a dízelgép?  :shock:  Sebaj, mielőtt beállítanék, telefonálok. (Meg holnap úgyis megyek...)  8)
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #261 Dátum: 2004.09.22 13:13:26 »
Idézetet írta: "hillar"

Hali! :D
Egy-két nap, és dobom a 16-os kerékre is a listát.... addig is gyere, és próbáld ki az 1.4 D-4D- Corollát! Érdemes... :P  :P  Pénteken este már megjön, de ha a TMH nem hozza vissza az okítás után, hétfőtől mindenképpen itt lesz az autó!! Tehát a jövő hét a tutti időpont, és folyamatosan, bármikor ....
Fussunk össze személyesen is!!
Szerva:
ÁÁ  :D  :D


KOszi! Nekem nem 16-os kerekem van, hanem 15-os, sima Corolla. Jovo heten akkor tuti megkereslek, valamelyik este, 17 korul vegzek, utana megyek. Majd egyeztetunk meg addig, radcsorgok telefonon ha tudom a jovo hetemet.
Koszi szepen, baromi kivancsi vagyok!

Gondolkodtam dizelen mikor vettuk az autot, de akkor csak a 2 literes volt, annak meg 1 milkaval huzosabb volt az ara. En eves szinten kb 25-30 ezret megyek, nem erte volna meg.

Les0130

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 354
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #262 Dátum: 2004.09.22 14:38:18 »
gitta, hillar,
Csak nagyon gyorsan reagálnék. Az, hogy egy 6 millás kocsiból ki mennyit enged nem mindegy. (ha a kecskeméti Toyo adta volna azt az ajánlatot, ami miatt nem számított volna az út, ott vettem volna) Azért, amennyiért a már korábban említett kereskedésben vásároltam meg a kocsit MEGÉRTE kimenni. Bolond lett volna az, aki kihagyja.
Az pedig egy teljesen más dolog, hogy "kis" tételek miatt abszolult a közelben lévő, dícsért, megbízható munkát végző, lelkiismeretes  :tongue:  márkakereskedést választja az ember fia...
engem továbbra is érdekelnek a 16-os felni árak  :alright:

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #263 Dátum: 2004.09.22 17:54:56 »
Idézetet írta: "Les0130"
gitta, hillar,
Csak nagyon gyorsan reagálnék. Az, hogy egy 6 millás kocsiból ki mennyit enged nem mindegy. (ha a kecskeméti Toyo adta volna azt az ajánlatot, ami miatt nem számított volna az út, ott vettem volna) Azért, amennyiért a már korábban említett kereskedésben vásároltam meg a kocsit MEGÉRTE kimenni. Bolond lett volna az, aki kihagyja.
Az pedig egy teljesen más dolog, hogy "kis" tételek miatt abszolult a közelben lévő, dícsért, megbízható munkát végző, lelkiismeretes  :tongue:  márkakereskedést választja az ember fia...
engem továbbra is érdekelnek a 16-os felni árak  :alright:


 :D  :D  :D  ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #264 Dátum: 2004.09.22 17:57:56 »
Idézetet írta: "whis"
Idézetet írta: "hillar"
Pénteken este már megjön, de ha a TMH nem hozza vissza az okítás után, hétfőtől mindenképpen itt lesz az autó!! Tehát a jövő hét a tutti időpont, és folyamatosan, bármikor ....

Ezek szerint nem biztos, hogy szombaton ott lesz a dízelgép?  :shock:  Sebaj, mielőtt beállítanék, telefonálok. (Meg holnap úgyis megyek...)  8)


Hali!

Lehet, hogy itt lesz, de nem tőlünk függ... :cry: Csörizz előtte, és nem futsz lukra (bár lesz bent csini kolegina) :wink: Szombaton én is bent leszek, hahh . :oops:
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

NoGun

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 585
    • http://www.nogun.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #265 Dátum: 2004.09.22 21:09:25 »
Les,

Télire nem akarsz inkább balonosabb gumikat a 15"-ra? anyagilag is jobban járnál és egyébként meg ha váltóméret, nem teszel senkivel rosszat ...

Hillar? mit szól ehhez egy kereskedő? Ti nem így ajánljátok?
HORDD EL MAGADON!
____ www.nogun.hu ______

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #266 Dátum: 2004.09.24 07:24:05 »
Idézetet írta: "hillar"
Lehet, hogy itt lesz, de nem tőlünk függ... :cry: Csörizz előtte, és nem futsz lukra (bár lesz bent csini kolegina) :wink: Szombaton én is bent leszek, hahh . :oops:
ÁÁ  :D  :D

Persze, csörgök. Meg ma is megyek, ha elkészül a kocsi  :prayer: (nagyon remélem). Tegnap voltam kétszer is csak nem voltál. A lányok tényleg csinosak  :wink:  Erika még fuvart is szerzett nekem a melóhelyig, hogy ne ázzak-fázzak  :D
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #267 Dátum: 2004.09.24 08:11:54 »
Miért van az, hogy ugyanazon a napon döglök meg influenzával, és vagyok otthon egész nap, ráérősen a gép előtt, amikor valami miatt pont nem megy a Fórum honlapja a neten? Vírusfertőztük egymást? Ekkora pechet...
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Toygli003

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 700
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #268 Dátum: 2004.09.24 08:16:25 »
Hillar!!

Gratulálok a márkakereskedésedhez. Nagyon normális, segítőkész mindenki. Normálisan elmagyarázták az alkatrész részlegnél mindent és még tanácsokkal is elláttak. Igazán SUPER társaság.
Toygli
94' Carina E 1.6 XLI

negyvenketto

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 37
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #269 Dátum: 2004.09.24 10:02:31 »
Hi Hillar!

No bevittem tegnap a kocsit megnézetni, meg is álltam az eső miatt az ajtóban, így legalább a biztonsági szolgálat sem unatkozott. :)

Imrével megbeszéltem a dolgokat, mentünk is egy kört a kocsival pár hibát kideríteni.

Délután azért rámijesztett kicsit, hogy jó hosszú lett a lista:) No de majd ma remegő térdekkel bemegyek aztán megvizsgálom.

Remélem nem lesz több az ajánlat a kocsi piaci értékénél:)

42