Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 441655 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #240 Dátum: 2004.09.17 10:29:47 »
Idézetet írta: "negyvenketto"
Hi Hillar!

Én is zavarnálak a nyűgömmel. Van egy '96-os Starletem, 1.3-as 16 szelepes. Tegnap sikeresen megnyomtam neki a bal elejét így az első lámpa és a kerék közötti lemez behorpadt, kissé deformálódott. Mindezek hatására a lámpabúráim kijöttek a helyükről (ezeket szakszerűen kék szigetelőszalaggal megragasztottam :), a lámpabúrák nem törtek, de lehet, hogy a rögzítésüknek annyi. Mindezek mellett meg van húzva az első lökhárító is.
Elvinném valamikor megnézetni, hogy mennyibe fog fájni a dolog, de az egész járgányra ráférne egy alapos átvizsgálás.
Így hirtelen az alábbi nyűgeim vannak:
- üzemanyagszintjelző nem jól jelez
- első stabilizátorok
- valami ciripel a motortérből de nem tudom mi lehet
- nyikorog a jobb első fékem
- mintha levegős lenne egy kissé a fékrendszer

A kocsi már régebben is ütve volt szegény, és az akkori karosszériások nem végeztek tökéletes munkát (eleje és hátulja is sérült volt) ha ezt is megnéznétek az is nagyon jó lenne.

A jelen anyagi helyzetem valami olyan megoldást engedne meg, hogy ha adnátok egy "ajánlatot", hogy mi mennyibe kerülne amit javítani kell a kicsikén, én meg hónapról hónapra bevinném hogy apránként tökéletesedjen a járgány?

Esetleg beszámítoltatnám valamibe...ha láttok benne fantáziát.

Van ilyesmi megoldásra lehetőség? Mennyibe kerülne egy ilyen alapos átvizsgálás?

Üdv!

42


Szia 42!

Nem is olyan nehéz megoldani, amit kérsz! :)  Egyeztessünk egy időpontot, amikor az autócskádat behozod, és kap egy alapos átvizsgálást. Fékmegbontás, műszerek, stb, és rá kell nézni az általad írt hibákra is. Jó másfél órára számíts, egy órát fogunk számlázni, az br. 6.500,- Ft. Ezért a végén még a használt autósunk ad egy árajánlatot is beszámításra - de a leírtakból azt hiszem, nem így fogunk üzletet kötni...
De először nézzük meg az autód!! Nem lehet akkora katasztrófa vele, ha szereted és javíttatni akarod, nem pedig azonnal megválni tőle.
És kapsz egy korrekt árajánlatot, ami alapján tudsz dönteni-beosztani.
Sima ügy. (Ha így megfelel neked. :) )
A 380-0-395-ön jó eséllyel megtalálsz. A központi számunk 380-0-380.

Írj csak, ha van még kérdésed! :twisted:  :D

Hali:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #241 Dátum: 2004.09.17 11:14:24 »
Idézetet írta: "Tamás69"
[
Köszi, várom az ablaktrölő árakat!


Hali!

Nos: ablaktörlő-lapát utángyártott 3.140 - 4.500 a bal és  3.410 a jobbo., a gyári 5.400 és 2.638,- froncsi.
Az olaj a Toyota gyári 3.490,- az 5W-40, 2.175,- a 10W-40, a Mobil1 5W-50 3.750,- litere.

Szia:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

negyvenketto

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 37
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #242 Dátum: 2004.09.17 12:26:58 »
Thanx, most pár napig vidéken vagyok, de a következő héten megkereslek.

42

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #243 Dátum: 2004.09.17 14:41:32 »
Idézetet írta: "negyvenketto"
Thanx, most pár napig vidéken vagyok, de a következő héten megkereslek.

42


Oké!!  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

MrIP

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12046
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #244 Dátum: 2004.09.18 11:27:27 »
Udv.

Hillar !

Tegnap du. mar nem találtalak, hogy elköszönjek.
Csatlakozom az eddigi megelégedett ügyfelekhez  :)
Tegnap sikeresen megtörtént az fékek betétcseréje (természetesen gyári eredeti) ill. a tárcsa felszabályzása. Jó lett  :)

Már a váci uton tesztelni kényszerültem, mikor sávváltás közben bejött elém egy távolsági busz, persze bőven féktávolságon kívül maradt, nem toltam meg  :)

Ma pedig már megjártam Bp-Győr távot, most értem vissza, a pályán néha volt dolga a féknek is  8)

Nézegettem a régi betéteket, hát kissé kopott, csíkos volt már.
   .... namégegyszer  :   xenonosluxusLSlexusslusszkulcs 

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #245 Dátum: 2004.09.18 15:15:08 »
Idézetet írta: "MrIP"
Udv.

Hillar !

Tegnap du. mar nem találtalak, hogy elköszönjek.
Csatlakozom az eddigi megelégedett ügyfelekhez  :)
Tegnap sikeresen megtörtént az fékek betétcseréje (természetesen gyári eredeti) ill. a tárcsa felszabályzása. Jó lett  :)

Már a váci uton tesztelni kényszerültem, mikor sávváltás közben bejött elém egy távolsági busz, persze bőven féktávolságon kívül maradt, nem toltam meg  :)

Ma pedig már megjártam Bp-Győr távot, most értem vissza, a pályán néha volt dolga a féknek is  8)

Nézegettem a régi betéteket, hát kissé kopott, csíkos volt már.


Köszi!!  :D  :D
Jó ezt olvasni .... :!:
ÁÁ  :D  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26343
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #246 Dátum: 2004.09.18 17:22:32 »
Hiilar!

Csatlakozom MrIP-hez, én is köszönöm a korrekt munkát, és azt, hogy az ár nem lépte túl az előzetes kalkulációt (sőt...), ahogyan az másutt szokás... :wink:
Megérkezett a tesztkocsi (1.4 D-4D kombi)?
music     

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #247 Dátum: 2004.09.18 17:49:34 »
Idézetet írta: "music"
Hiilar!

Csatlakozom MrIP-hez, én is köszönöm a korrekt munkát, és azt, hogy az ár nem lépte túl az előzetes kalkulációt (sőt...), ahogyan az másutt szokás... :wink:
Megérkezett a tesztkocsi (1.4 D-4D kombi)?


Köszi Neked is!!! :D  :D
És megérkezett ... holnap még itten van - állati jó a gép!!!
Hali:
ÁÁ  :D  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #248 Dátum: 2004.09.18 19:17:59 »
Holnap is vagytok?? Hű, lehet, hogy ebéd után megnézem azt a dízel csodát!  :o  Ha mégsem, akkor majd alkalomadtán, amíg még ott lesz  :lol:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

negyvenketto

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 37
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #249 Dátum: 2004.09.20 09:41:53 »
Hi Hillar!

Most ahogy itt szól a rádió, gondoltam megkérdezek, hogy honnét szereztétek ezeket a reklámbemondós embereket a Slágeren. Ha jól emlékszem a hang ugyanaz, mint  ami "a Schiller Opel a szervíz szuper " szlogent a fülembe gyötörte. Olyanok ezek a hangok, mint ha ők lennének az autósreklámbemondók a Slágeren.

42

(hm. lehjet hogy nem túl bölcs dolog leszólni a reklámot mielőtt a kocsimat hozzátok vinném:))))

Les0130

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 354
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #250 Dátum: 2004.09.20 12:28:57 »
Szia hillar,
Remélem kellemesen telt a szabid :pimp:  Nálatok nem várható téli akciós acélfelni és téligumi vásár? Főképp a felni érdekelne. Új COV-ra.

gitta

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 28
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #251 Dátum: 2004.09.20 21:51:32 »
Idézetet írta: "Les0130"
Szia hillar,
Remélem kellemesen telt a szabid :pimp:  Nálatok nem várható téli akciós acélfelni és téligumi vásár? Főképp a felni érdekelne. Új COV-ra.


Kedves Les0130!

Nem tudom, hogy a Szupernél lesz-e téligumi és egyéb felni akció, de azt tudom, hogy a Mayeréknál már van és nagyon kedvező árakkal, akár Budakeszin, akár Pilisvörösváron.
Neked kellene tudnod hisz tudod hol vetted az autót, nem? Mi lesz a hűséggel?

Üdv, gitta
ARDESIGN

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #252 Dátum: 2004.09.21 00:08:11 »
Meselj gitta, milyen akciok vannak?

Les0130

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 354
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #253 Dátum: 2004.09.21 09:07:33 »
gitta,
Csak nem bennfentes vagy  :lol: . A Mayertől már megkaptam az akciókról szóló szórólapot. Bizony a felnik jó áron vannak. 13 ropi. Csak elég volt eddig 3x kimenni Hozzájuk. Nekem jó 20-25km-es út, keresztül a fél városon, míg a Super itt van a "számba". Minden elismerésem a Mayeré (de ezt le is írtam abban a topicban), de a lehető legmesszebb vannak.
Ha nem lennék Toyotás életem alatt megelégedve, mondjuk a Superrel (ami, az itteni hozzászólásokból kiindulva, szinte lehetetlen ), akkor talán elgondolkoznék....
Bár van egy érdekes dolog, amit talán Ti is észrevettetek, én eddig ahány Toyota kereskedéssel beszéltem (nem csak vásárlás ügyeben), mindegyik készséges volt...Lehet, hogy Toyotáék tudnak valamit...

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #254 Dátum: 2004.09.21 18:43:52 »
Idézetet írta: "gitta"
Idézetet írta: "Les0130"
Szia hillar,
Remélem kellemesen telt a szabid :pimp:  Nálatok nem várható téli akciós acélfelni és téligumi vásár? Főképp a felni érdekelne. Új COV-ra.


Kedves Les0130!

Nem tudom, hogy a Szupernél lesz-e téligumi és egyéb felni akció, de azt tudom, hogy a Mayeréknál már van és nagyon kedvező árakkal, akár Budakeszin, akár Pilisvörösváron.
Neked kellene tudnod hisz tudod hol vetted az autót, nem? Mi lesz a hűséggel?

Üdv, gitta

Kedvesek vagytok ....

Van bizony, illetve lesz téligumi akció. A TMH-s árak már megvannak, de addig nem jövünk ki a teljes akciós árlistánkkkal, amíg a többi - látni fogod, jobb - akciós árat is nem tudjuk közölni... Az még kb. egy hét ... addig kis türelmet kérek tőletek! Felteszem itt is majd, és olvashatjátok a honlapunkon is. Az új COV-ra asszem necces, mert a 16-osokat nem nagyon akarják akciózni. :?  Külön megnézem majd...

gitta drága! Az internetes etikett tőlem azt kívánja, hogy a saját kereskedésem lapján ne is említsek más kereskedést, vagy ha igen, csak pozitívan szólva. A fórum teljes kínálata adott minden máshoz. Rejtővel szólva: - Ennyit a hűségről.
Pusza mindenkinek:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23