Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 431233 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Pecka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 193
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1995 Dátum: 2011.07.31 22:33:09 »
Hali!

07.11 Árpád hídról lehajtok "Tromos pályánál", majd mackósajtnál lassítok és megállok, mivel mindkét sáv tele.
Mögöttem haladó négykarikás géppel közlekedő ( kb. fél éves sincs) tellázik, majd félrerántva kormányt a kocsija jobb elejével az enyém bal hátának ütközik.( a verda egy "multi" flottás kocsija volt)
Kiszállva verbálisan is kifejeztem nem tetszésemet és nem éppen humánus képet festhettem, mivel az illető nem nagyon akart kiszállni, majd csak megtette.
Aki ismer tudja milyen lehetett. :D

Baj megvan, papírozás, elismeri stb.

Másnap reggel Fóti úton kezdek, karambolos munkafelvétel. Első ránézésre lökhárító kuka, a többi - ha van - majd bontásnál látszódik.
Pár nappal később csörög a telefon, hogy 2 nap múlva szemle a kárszakértővel. Ezt követően 21-én telefon, hogy 26-án kedden vihettem is a kocsit, mivel a másik fél biztosítójától is nagy ámen és kezdődhet a helyrehozás. Kapott info szerint péntekre meglesz a verda.
Közben szerdán telefon ismét a szervizből pótszemlével kapcsolatban, és újra rájövök, hogy a biztosítók nem változnak sosem... :hmmmm:
Minden a kocsival kapcsolatos információról korrekt tájékoztatást kaptam.
A megbeszéltek szerint pénteken 3-kor átvettem a kocsit, a pótszemle során felírt 1-2 dolog( pl. szellőző ) is ki lett cserélve. Szépen fényezve, külső-belső tisztítás után kaptam kézhez az autót, az eredményt tüzetes körüljárás után 32 fogas mosollyal nyugtáztam.

Hangyás Zsoltnak és az autón dolgozóknak is köszönöm a korrekt és gyors segítséget valamit a munkájukat.

Pecka


Pecka - Corolla HB Sol  64

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1996 Dátum: 2011.08.01 19:10:35 »
Soha jobbat! Ez sztori happy and-el végződött.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Pico

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1997 Dátum: 2012.02.19 18:54:43 »
Kedves Kzozee!

Nemrég vásároltunk egy 2003/8-as Corolla 1,4 VVTi Terra Sedan-t, óra szerint 158 000km-el. Szeretnénk megejteni egy általános átvizsgálást, emellett a fűtéskapcsolók és az elakadásjelző világítása nem működik, valamint szükséges lenne a jobb hátsó ajtótömítés cseréje is. A fórumban olvasottak alapján rendkívül szimpatikussá vált a Toyota Super, ráadásul közel is vagytok hozzánk, így nagy valószínűséggel rátok bíznánk ezeket. Nagyságrendileg milyen összeggel és munkaidővel kellene számolnunk?

Válaszodat előre is köszönöm!

Üdvözlettel:
Pico

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re:Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1998 Dátum: 2012.02.20 10:08:10 »
Kedves Kzozee!

Nemrég vásároltunk egy 2003/8-as Corolla 1,4 VVTi Terra Sedan-t, óra szerint 158 000km-el. Szeretnénk megejteni egy általános átvizsgálást, emellett a fűtéskapcsolók és az elakadásjelző világítása nem működik, valamint szükséges lenne a jobb hátsó ajtótömítés cseréje is. A fórumban olvasottak alapján rendkívül szimpatikussá vált a Toyota Super, ráadásul közel is vagytok hozzánk, így nagy valószínűséggel rátok bíznánk ezeket. Nagyságrendileg milyen összeggel és munkaidővel kellene számolnunk?

Válaszodat előre is köszönöm!

Üdvözlettel:
Pico


Szia Pico,

Az általános szervizárakat a linkbe megtalálhatod!
http://www.toyota.hu/szervizakcio/szervizcsomagok/index.aspx

Ha volna alvázszám, vagy az autó előéletéről többet tudnánk, akkor az aktuális szervizárakat pontosabban be tudnánk határolni, 158000km-nél nincs szerviz. 150000km vagy 165000km vagy 180000km)
A világítás javítás kb.3-5000Ft.
Az ajtó tömítést pedig pontosan kéne tudni, hogy melyik?
A szerviz és a kért javítások 2-3óra alatt elvégezhetők!
üdv
Zoli
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re:Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1999 Dátum: 2012.07.15 08:23:53 »
Egy teljes átvizsgálás keretében látogattam meg őket abszolút last minute jelleggel.
A megbeszélt időpontnál némileg hamarabb érkeztem, ennek ellenére azonnal fogadtak, udvarias, segítőkész emberekkel találkoztam.
Szervízbe beengedtek, részletesen elmondtak mindent, a magam részéről teljesen elégedetten távoztam.
Today, tomorrow and after tomorrow!

Andris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 207
Re:Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #2000 Dátum: 2012.10.01 16:28:45 »
Szia Zoli!

Októberben aktuális lenne az autóm első éves szervize.
Auris 1,33, az égvilágon semmi baja természetesen. Milyen költségekre készüljek?

Köszönöm szépen előre is!

Andris
oyota rulez

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re:Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #2001 Dátum: 2012.10.01 16:30:16 »
Zoli augusztusban volt fenn a fórumon utoljára, sztem érdemesebb lenne felhívni őket.  :)
         

Andris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 207
Re:Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #2002 Dátum: 2013.04.04 17:59:11 »
Én attól félek, hogy Zoli már nincs a Supernél. Legalábbis a honlap erre enged következtetni. :hmmmm:
oyota rulez