Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 444758 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Tide

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 962
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1770 Dátum: 2007.10.13 10:48:15 »
Ez nagyon ügyfélbarát lépés volt  :kacsint:  :10:
Még1x köszönök mindent.
..::: a zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek :::... (nietzsche)
220

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1771 Dátum: 2007.12.12 11:30:51 »
Szia kzozee!

Most találkoztam az új hírdetésetekkel, miszerint Yaris és Auris modellek 0% kamattal mennek. A azépen megszerkesztett flash hírdetésre kattintva viszont a honlapotokon errõl semmiféle információ nem található meg.
Hamarabb ment ki a reklám a médiába, mint ahogy a webszerkesztõ elkészült?
Gyorsan kéne korrigálni  :nana:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1772 Dátum: 2007.12.12 12:22:31 »
Idézetet írta: "whis"
Szia kzozee!

Most találkoztam az új hírdetésetekkel, miszerint Yaris és Auris modellek 0% kamattal mennek. A azépen megszerkesztett flash hírdetésre kattintva viszont a honlapotokon errõl semmiféle információ nem található meg.
Hamarabb ment ki a reklám a médiába, mint ahogy a webszerkesztõ elkészült?
Gyorsan kéne korrigálni  :nana:


Szia, úgylátszi valami  :banging:  van, mindjárt ránézek. :hmm:
Köszi az infóért, jövök egy kávéval :nagymosoly:
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

ludus

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 196
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1773 Dátum: 2008.01.03 21:28:27 »
Sziasztok!

Azt szeretném megtudni hogy kb. mennyibe fáj mostanában egy 4 éves szervíz + mûszaki vizsga egy 1.0-ás Yarisra?

Kössz:
ludus
ludus - '04 Yaris 1.0 Terra

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1774 Dátum: 2008.01.04 10:15:58 »
Idézetet írta: "ludus"
Sziasztok!

Azt szeretném megtudni hogy kb. mennyibe fáj mostanában egy 4 éves szervíz + mûszaki vizsga egy 1.0-ás Yarisra?

Kössz:
ludus


Szia, boldog újévet!

Ennél egy kissé több információra lenne szüksége a szervínek a pontos ajánlathoz.
Kérlek az autó adatait (alvázszám, futott km) küldd el az info@toyotasuper.hu e-mail címre, és küldünk pontos árakat.

Köszönöm.
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

ludus

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 196
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1775 Dátum: 2008.01.04 10:53:54 »
Idézetet írta: "kzozee"
Idézetet írta: "ludus"
Sziasztok!

Azt szeretném megtudni hogy kb. mennyibe fáj mostanában egy 4 éves szervíz + mûszaki vizsga egy 1.0-ás Yarisra?

Kössz:
ludus


Szia, boldog újévet!

Ennél egy kissé több információra lenne szüksége a szervínek a pontos ajánlathoz.
Kérlek az autó adatait (alvázszám, futott km) küldd el az info@toyotasuper.hu e-mail címre, és küldünk pontos árakat.

Köszönöm.


Szia!

B.Ú.É.K neked is! Privátban elküldtem a kért adatokat...
ludus - '04 Yaris 1.0 Terra

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1776 Dátum: 2008.01.07 15:56:23 »
Idézetet írta: "tutinet"
Rákérdeztem, nincs garancia méltányosságból, hiába nemrég járt le.

Ilyenek ezek.


Pontosan mirõl van szó?
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

nyeskus

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
szervííz
« Válasz #1777 Dátum: 2008.01.22 22:19:43 »
Toyota Super

Sziasztok,

Én szakítva a hagyományokkal szakszervízbe mentem...tegnap, korábban már
több szervízbõl kértem ajánlatot avensis I. 2.0 TD ILR6:?::?: vezérmûszíjcsere és többi szíjak
cseréjére mailen, majd az ajánlatok és telefonbeszélgetések után (na meg szerelõ ismerõseim
javaslatára) a superre esett a választásom.

Munkafelvétel: szakmailag, emberileg korrekt, pontosan vázolt lehetõségekkel.
Köszönet érte Máté Imrének

csere-bere: gyors kb. 3 óra, úgy néz ki rendben van nem nyüszög-morog, a kenõcsök ott ahol kell, a motor hibátlanul ketyeg.
Köszönet érte a szorgos kezeknek

Negatívum:a hozzáférhetõség okán a szelepfedélre rögzített kötegelõt elvágták, a köteg
úgymaradt...félrehúzva, biztos ami biztos hátha jövõ héten megint vezérmûszíjat kell cserélni :nene: ,
a hûtõrõl a tágulási tartályba vezetõ csõ szintén útban volt....és gazdátlanul fityegett átadáskor..
Ilyenkor mindíg azt kérdezi a bennem lakó kisördög: mi maradt még félbe?:lol:

Remélem legközelebb szép is lesz, nemcsak jó a javítás, a kötegelõ ha nincs gyári, akkor is szakszerûen
mókolható, a rögzítõ rész megtartásával, az elvágott kötegelõ szalag levágásával majd tetszõleges kábelkötegelõ befûzésével..... kb. 2perc, a gyárit szakszerûen kinyitni lehet hogy több.

Pénztár: ajánlat és a számla forintra stimmelt, nem javasolták az idex cseréjét a karterbaverés miatt :pofa:

összegezve: Köszönöm szépen
üdv, nyeskus


Ui: bocsi a korábbi színek miatt, nem szándékosan borzoltam a kedélyeket, pusztán jó ötletnek tûnt a használatuk.....bár inkább tartalmi, mint formai reakcióra számítottam....

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1778 Dátum: 2008.01.22 23:33:59 »
Kedves nyeskus!
Szerintem fognak szólni adminok is, de a piros szín a fõnöké (Mickey), így annak a használatát mellõzni szoktuk.
Egyébként üdv!
Gabe 254.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1779 Dátum: 2008.01.23 19:35:47 »
Kedves nyeskus!

Mint tanult kollégám jelezte, a színes betûkkel való írást, kérlek, hogy mellõzd fórumunkon. Ennek oka részben a hagyomány, részben pedig a célszerûség.
Nevesül Mickey, aki egyébként az Egyesület Elnöke, ír kizárólag piros színnel, míg a moderátorok és az adminok e jogkörükben zölddel írnak. Ha valamit ki akarunk emelni, mondandókban, akkor a vastagítást, aláhúzást és a betûk döntését használjuk. Köszönöm megértésedet, és bízom abban, hogy fórumunk lelkes és gyakori látogatója közt üdvözölhetünk a továbbiakban is!
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

hazard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 602
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1780 Dátum: 2008.01.23 19:54:05 »
kzozee-t kérdezném: Úgy tervezem, hogy a frissen (tõletek) vásárolt Aurisunkban (1.4 VVTi) nálatok cseréltetném "mûsorszámon kívül" úgy 2,5e-3e km megtétele után az olajat+szûrõt. Mennyi idõt vesz ez igénybe (term. elõzetes idõpontegyeztetés után) és mennyibe fog kerülni?
Köszönöm a válaszod elõre is!
hazard

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1781 Dátum: 2008.01.24 09:57:45 »
Idézetet írta: "hazard"
kzozee-t kérdezném: Úgy tervezem, hogy a frissen (tõletek) vásárolt Aurisunkban (1.4 VVTi) nálatok cseréltetném "mûsorszámon kívül" úgy 2,5e-3e km megtétele után az olajat+szûrõt. Mennyi idõt vesz ez igénybe (term. elõzetes idõpontegyeztetés után) és mennyibe fog kerülni?
Köszönöm a válaszod elõre is!


Szia,

a munka kb 30 perc alatt megvan, az ára 3900.-Ft+Áfa. Az olaj ára 3500-4500 között van literje, attól függ melyiket választod, ebbõl 4 liter kell.
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

hazard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 602
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1782 Dátum: 2008.01.24 11:46:59 »
Szia kzozee!

Köszönöm a választ! Korrekt, majd ott intézem ha eljön az ideje.
Egyébként milyen olajak közül lehet választani?
hazard

TZoli

  • Vendég
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1783 Dátum: 2008.01.24 12:30:53 »
Ez engem is érdekel ugyanis lassan mennem kell éves szervízre, olajat vihetek ha számlával tudom igazolni a "honnanlétét"?
Valamint idõben mennyit lehet késni a szervízzel? Február 1-én lesz egy éves és eléggé el vagyok havazva munkával, ha 2-3 héttel késõbb viszem az még belefér hogy ne vesszen el a garancia?

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1784 Dátum: 2008.01.24 12:37:00 »
Idézetet írta: "TZoli"
Ez engem is érdekel ugyanis lassan mennem kell éves szervízre, olajat vihetek ha számlával tudom igazolni a "honnanlétét"?
Valamint idõben mennyit lehet késni a szervízzel? Február 1-én lesz egy éves és eléggé el vagyok havazva munkával, ha 2-3 héttel késõbb viszem az még belefér hogy ne vesszen el a garancia?


Néhány hét , 1-200 km nem gond.
Üvözlettel

Koszonits Zoltán