Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 444756 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1710 Dátum: 2007.02.23 08:05:16 »
Idézetet írta: kzozee
Idézetet írta: Tamás69
Idézetet írta: kzozee
Idézetet írta: "Tamás69"
Idézetet írta: "kzozee"




- a 3,0 D4D Hilux-ról semmi hír???  sajnos a német forrásból kicsit sokba lenen, mire bejönne :(



Semmi hír. A legközelebbi újdonság amit tudunk, hogy az új Land Cruiser 200-as novemberben érkezik. Hiluxról nincs semmi.


Van hír: úgy néz ki, hogy 2009-ig nem lesz Magyarországon.
 :szomoru:
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1711 Dátum: 2007.02.23 09:14:57 »
Idézetet írta: kzozee
Idézetet írta: kzozee
Idézetet írta: Tamás69
Idézetet írta: "kzozee"
Idézetet írta: "Tamás69"
Idézetet írta: "kzozee"




- a 3,0 D4D Hilux-ról semmi hír???  sajnos a német forrásból kicsit sokba lenen, mire bejönne :(



Semmi hír. A legközelebbi újdonság amit tudunk, hogy az új Land Cruiser 200-as novemberben érkezik. Hiluxról nincs semmi.


Van hír: úgy néz ki, hogy 2009-ig nem lesz Magyarországon.
 :szomoru:


Tegyük hozzá, hogy hivatalosan, mert tõletek nem annyira messze a Váci 76-ba már van több darab!!!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

peetii

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 137
Carina E
« Válasz #1712 Dátum: 2007.03.05 11:54:19 »
Sziasztok,

van valakinek tapasztalata arról, milyen jelenséggel jár az, ha a témában említett típus (persze csak a kétlégzsákosak!) utasoldali légzskáját lehúzva próbálod az autót használni? Világít egy lámpa a kijelzõn, vagy sípol is? A kormánylégzsák se nyit baj esetén ilyenkor? Utasoldali helyettesítése megfelelõ ellenállásértékkel ideiglenesen (amig a bébi meg nem nõ és be nem tud ülni hátra)?

Használtba keresek 5ajtós vagy wagon E Carinát, de a kétlégzsákosokba egy bébit be kellene tudni rakni elölre is vagy még egy évig.

Avensis is szóba jöhet, valami extraszép db, de csak ha van kész megoldás az utasoldali légzsák kiiktatására.

köszi!

Peti

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: Carina E
« Válasz #1713 Dátum: 2007.03.06 09:12:11 »
Idézetet írta: "peetii"
Sziasztok,

van valakinek tapasztalata arról, milyen jelenséggel jár az, ha a témában említett típus (persze csak a kétlégzsákosak!) utasoldali légzskáját lehúzva próbálod az autót használni? Világít egy lámpa a kijelzõn, vagy sípol is? A kormánylégzsák se nyit baj esetén ilyenkor? Utasoldali helyettesítése megfelelõ ellenállásértékkel ideiglenesen (amig a bébi meg nem nõ és be nem tud ülni hátra)?

Használtba keresek 5ajtós vagy wagon E Carinát, de a kétlégzsákosokba egy bébit be kellene tudni rakni elölre is vagy még egy évig.

Avensis is szóba jöhet, valami extraszép db, de csak ha van kész megoldás az utasoldali légzsák kiiktatására.

köszi!

Peti


Szia.

Ellenállással megoldható. A visszajelzõ így nem ég, azonban az utasoldali légzsák nem mûködik.
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

Les0130

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 354
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1714 Dátum: 2007.03.07 09:53:08 »
kzozee,
Tegnap volt a kormánymû cserém CoV-on. Maximális elismerés Antonik Misinek, már amikor megnézte 2 hete, pontosan mi a baja a kormánynak, akkor "piros pontot" kapott nálam, mert említettem Neki, hogy nem tudok 2-3 órát várni, és próbálok valakit elérni, hogy értem jöjjön (a Duna Plázánál dolgozom) (akkor is és tegnap is felajánlotta, hogy bevisz a munkahelyre, addig is "szemügyre veszi" a kormány nyekergést). Úgyhogy tegnap is volt oly szíves, hogy nem kellett szívességeket kérnem, hogy valaki értem jöjjön, taxi, tömegközl (bár ez ott nagyon macera) stb. így Õ meg saját "kezén is érezte" a nem normális kormány nyekergést...
Szóval nagy piros csillag Misinek! Persze a  :toy: Super-nek  is! Ilyen gesztussal még életemben nem találkoztam, pedig jártam már 1-2 helyen...mondjuk gondolom, ha a belvárosban dolgoznék, már nem ajánlotta volna fel :kacsint:
Remélem most már a paripa is csak kötelezõ szervizen lesz Nálatok!
Üdv:Les

Ja, kzozee azt, hogy a jó fenébe csináljátok, hogy Nálatok csúnya nõ NEM DOLGOZIK?    :kacsint: Amerre nézek, csak csinos lányok...irigyellek  :nagymosoly:

peetii

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 137
Re: Carina E
« Válasz #1715 Dátum: 2007.03.07 10:30:20 »
Idézetet írta: "kzozee"
Idézetet írta: "peetii"
Sziasztok,

van valakinek tapasztalata arról, milyen jelenséggel jár az, ha a témában említett típus (persze csak a kétlégzsákosak!) utasoldali légzskáját lehúzva próbálod az autót használni? Világít egy lámpa a kijelzõn, vagy sípol is? A kormánylégzsák se nyit baj esetén ilyenkor? Utasoldali helyettesítése megfelelõ ellenállásértékkel ideiglenesen (amig a bébi meg nem nõ és be nem tud ülni hátra)?

Használtba keresek 5ajtós vagy wagon E Carinát, de a kétlégzsákosokba egy bébit be kellene tudni rakni elölre is vagy még egy évig.

Avensis is szóba jöhet, valami extraszép db, de csak ha van kész megoldás az utasoldali légzsák kiiktatására.

köszi!

Peti


Szia.

Ellenállással megoldható. A visszajelzõ így nem ég, azonban az utasoldali légzsák nem mûködik.


Tenkjú az infót, pü ment.

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1716 Dátum: 2007.03.08 16:56:27 »
Sziasztok!

Meggyógyult az autóm, hála a Toyota Supernek.  :nagymosoly:

Szóval történt február 5-én egy koccanás, amirõl 3 nap múlva értesültem, akkor vettem ugyanis észre, hogy megsérült a kocsi. A hátsó lökhárító jobb oldalán is volt így egy húzásnyom (a bal oldalát korábban még nekem sikerült lerendezni, hogy ne legyen olyan homogén). Ugyanekkor vettem észre, hogy össze van karcolászva a bal elsõ ajtó, meg a jobb hátsó sárvédõ is. De nem is ragozom, asszem korábban már síránkoztam egy sort...

Mellette akkora mázlim volt, hogy az okozó ott hagyta a névjegykártyáját, és rögtön elismerte a felelõsséget, amikor felhívtam. Aztán fogtam magam, és beballagtam a Toyota Superhez, ahol - Misivel egybehangzóan - felhomályosítottak, hogy õk nem csinálnak karosszériamunkát, pontosabban nem ott, hanem a Fóti úti telephelyhen, ami a Schiller telephelye. No ez nem tetszett annyira, hogy nem  :toy: -emblémás a kasztnis, de úgy voltam vele, hogy elmegyek, megnézem, aztán ha nem tetszik, legfeljeb nem megyek vissza.

Szombat lévén nem volt munkafelvétel, csak a szalon volt nyitva, de egy ottani kolléganõ minden iratot a kezembe nyomott, hogy ezzel térjek vissza kitöltve hétfõn. Úgy is lett, csak sajnos a toyotás ügyintézõ, Hangyás Zsolt épp aznap ment el szabadságra, így le lettem pattintva az opelos vonalra. És itt volt az, amikor kissé meginogtam.

Felvette a manus a mindenféle adatokat, körbe lett fényképezve, teljesen korrekt volt a hozzáállása, és megígérte, hogy ha a bankkal, meg a biztosítóval rendezik a mindefélét, visszahív. Még egy hét múlva is csend volt. Aztán nem bírtam tovább, felhívtam. Mondta, hogy igen, vele beszéltem, és minden rendezett, de hogy ne álljon az autó, inkább megrendelik a lökhárító alsó részét, és majd csak egy hét múlva kell bevinem, amikor megjön az alkatrész. Ja és ha megjött, szólnak.

Még annyyit a kárfelvétellel kapcsolatban, hogy az világos volt, hogy a karcolás nem a balesettel kapcsolatban keletkezett, így azt nem is tudták a biztosítás terhére javítani, így abban egysztünk meg, hogy ezt saját zsebbõl kell majd fizetnem, ami olyan 1.500.- Ft lesz.

Újabb egy hét telt el, és semmi. Végül megint én hívtam õket. Kiderült, hogy opeles kollégánk megrendelte az alkatrészt, jövõ hétfõn (azaz ezen a héten) lehet bevinni.

Itt voltam egy kicsit pipa, mert kétszer ígérték meg, hogy szólnak, és egyszer sem szóltak. Nem a telefonálgatással van a gondom, mert nem vagyok lusta felemelni, de ha egyszer aban egyszkedtünk meg, hogy hívnak, akkor legyen úgy. Ha azt mondta volna az ürge, hogy hívjam õket egy hét múlva, hívom õket egy hét múlva, nem gond ez.

Aztán most hétfõn, amikor bevittem, már Hangyás Zsolt volt benn. Azt mondta, hogy célozzunk meg egy szerdai napot. Peeersze mondom, szerda. Azzal a lendülettel felkészültem rá, hogy következõ hétfõn, vagy leghamarabb péntek délután rájuk szólok...

Aztán szerdán délben mi történik? Megcsörren a telefon, Hangyás úr jeletkezik, hogy kész a kocsim, mehetek érte. Ez igazi meglepetés volt. A nagyobb már csak akkor ért, amikor a helyszínen kiderült, nincs fizetni valóm. Sõt, még úgy sem volt, hogy külön szóba hoztam, hogy ebben egyeztünk meg még az elején, és én erre is fel vagyok készülve.  :nagymosoly: El lettem hajtva.  :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:

Szóval nem tudom, mennyire derült ki a fentiekbõl, de ez itten egy hepiendes történet, amiben volt némi bukdácsolás, de joban végzõdött, mint ahogyan alapból vártam. Igazából nem tudom, mi lehetett enek a két hétnek az oka, talán az, hogy a Hangyás Zsolt szabadságon volt, és a többi munkatárs kicsit hanyagolta a toyotás ügyeket. De hála és köszönet a Toyota Supernek, és Hangyás Zsoltnak külön, valamint annak, hogy a szabadsága véget ért (bár eben az örömben lehet, hogy õ nem osztozik velem olyan õszintén).

Egyszóval:  :magasztal:   :10:  :nagymosoly:

Ui.: fontolagtom, hogy beállok Misi mögé az igehirdetõk táborába...  :nagymosoly:

AttilaZK

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 13
A preciz ügyfélkezelés
« Válasz #1717 Dátum: 2007.04.23 14:11:56 »
Misi ajánlására (természetesen) kerestem meg a betegeskedõ Corolla Versommal a Toyota Super-t.
A kocsin már több probléma is összejött, de nem szeretek minden kis apróság miatt rögtön szervizbe menni, fõleg, hogy a korábbi helyeken nem volt túl jó tapasztalatom.
A munkafelvételen Máté Imre több oklevelét is láttam; bíztam benne, hogy eredményességét meg is tapasztalhatom. Meg kell mondjam: TAPASZTALOM!
Elképesztõ, hogy mekkora terhelés lehet rajta ha minden "kedves ügyféllel" ilyen körültekintõen jár el.
Amint van valami fejlemény, rögtön keres és egyeztetünk.

A TMH-val vannak problémás garis elszámolások, mert egy korábbi javítás nem lett megfelelõen dokumentálva. Szerencsére ebben sikerült jó irányba elõrelépnünk.
Ma vittem be a verdát. 1 órán belül hívott Máté Imre, hogy megnézték és sajnos a egy korábbi javítás nem szakszerûen (ragasztós összepamacsolás) lett elvégezve a mûszerfal fedélen és ezért a TMH felé nem tudna elszámolni garanciális javítást. Csendben megsúgom, hogy a Reálszisztéma Budánál történt a "javítás".
Hívom a Reálszisztémát: második szervizes emberrel beszélve, nézi vissza a rendszerben a javításokat és csak egy ablakemelõ-kapcsoló cserét lát a gépén (amit szintén náluk cseréltettem) de a 2-3 hónappal késõbbi mûszerfal-fedél cserét nem látja. Ehhez képest a Toyota elektronikus szerviz nyilvántartásában a Szupernél is látható a bejegyzés, hogy cserélve lett.
Mindehhez természetesen hozzájön az is, hogy a Reálszisztémánál nem raktak vissza minden patentot a mûszerfalhoz és azóta zörgicsélt, valamint az állítólag kicserélt fedélen is megmaradt az a karcolás a belsején ami elõtte is már volt (tehát nem cseréltek, csak ragasztóval kenegettek).

Nekem ezekbõl az a tanulság, hogy máshova nem is nagyon szabad vinni szervizre, csak a Superhez, fõleg ha még a Misi is dicséri  :nagymosoly:

Szerintem még fogok referálni a javítások fejleményérõl, mert sajnos van még mit ügyködni a kocsin, többek között a koránymû nekem is nyöszörög...
Addig is  :10:

UI: Barátok, ismerõsök már drukkolnak, hogy hibátlan autóm legyen, de meglehet, hogy ezt már csak más márkától fogom megkapni  :szomoru:
AttilaZK
Corolla Verso D-4D Sol '04

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1718 Dátum: 2007.04.23 20:03:24 »
Örülök, hogy bevált az ajánlásom.
Remélem meggyógyul a kocsid.
 :nagymosoly:

ludus

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 196
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1719 Dátum: 2007.04.27 10:41:32 »
kzozee:
Küldtem egy privátot tegnapelõtt... Olvastad?
ludus - '04 Yaris 1.0 Terra

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1720 Dátum: 2007.05.02 11:29:54 »
Idézetet írta: "ludus"
kzozee:
Küldtem egy privátot tegnapelõtt... Olvastad?


Szia,

nem voltam itthon, most kaptam meg.

Küldöm a választ.
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

Rich

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 28
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1721 Dátum: 2007.05.11 11:13:13 »
Kedves Toyota Super!


3 hónapja nézegetem az Avensis Versókat ugyanis aktuális lett, érkezik a harmadik gyerkõc. Sajnos hõn szeretett Avensisem így lecserélésre érett. Több autót megnéztem , több kereskedésben jártam, volt olyan amin ki volt fényesedve a bõrkormány, szakadva a váltószoknya de 90e km-el hírdették. Máshol a beszámítási árral riogattak, hol 1,4M-al, hol 1,5M-el (2000/10 Avensis, 1.6 VVti, 110e km. Sol felszereltség).
De nem is ez a lényeg, ahnem a bánásmód, flegma dumák, szájhúzás stb. Mintha nem is belõlünk élnének.
Ekkor figyeltem fel az Önök hírdetésére, egy zöld színû, 2003-as évjáratú Versora. Be is mentem a kereskedésbe körbenézni és rögtön éreztem ahogy beszéltem az értékesítõ kollégájukkal, hogy igen, itt odafigyelnek rám, törõdnek velem, udvariasan, ha volt kérdésem és nem tudta a pontos választ már hívta is a szervízt. Még kétszer tértem vissza átnézni az autót, majd tegnap átvizsgálták az Avensisemet - természetesen problémamentes - majd egymás tenyerébe csaptunk és lefoglaltam az autót.
Igazából csak azért írtam le ezt, mivel úgy gondolom ennek mindenhol így kéne mûködnie. Ráadásul eleddig csak egyszer vásároltam Önöknél, de ezzel a pozitív hozzáállással szereztek még egy ügyfelet, ugyanis ezentúl ide járok majd szervízeltetni, illetve más Toyotás ismerõsömnek is ajánlani fogom.
Remélem a Versóval  ugyanígy meg leszek elégedve,  megnyugtató, hogy adtak rá 1 év garanciát.
Remélem nem haragszik meg az értékesítõ kollégájuk ha leírom a nevét:  Krén Gyula.


Köszönettel

Lukács Richárd :toy:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1722 Dátum: 2007.05.11 14:51:52 »
Zoli!

Ugye milyen jó a pozitív visszajelzéseket olvasni? :nagymosoly:
Gratulálok!!! :10:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1723 Dátum: 2007.05.15 08:35:21 »
Idézetet írta: "Rich"
Kedves Toyota Super!


3 hónapja nézegetem az Avensis Versókat ugyanis aktuális lett, érkezik a harmadik gyerkõc. Sajnos hõn szeretett Avensisem így lecserélésre érett. Több autót megnéztem , több kereskedésben jártam, volt olyan amin ki volt fényesedve a bõrkormány, szakadva a váltószoknya de 90e km-el hírdették. Máshol a beszámítási árral riogattak, hol 1,4M-al, hol 1,5M-el (2000/10 Avensis, 1.6 VVti, 110e km. Sol felszereltség).
De nem is ez a lényeg, ahnem a bánásmód, flegma dumák, szájhúzás stb. Mintha nem is belõlünk élnének.
Ekkor figyeltem fel az Önök hírdetésére, egy zöld színû, 2003-as évjáratú Versora. Be is mentem a kereskedésbe körbenézni és rögtön éreztem ahogy beszéltem az értékesítõ kollégájukkal, hogy igen, itt odafigyelnek rám, törõdnek velem, udvariasan, ha volt kérdésem és nem tudta a pontos választ már hívta is a szervízt. Még kétszer tértem vissza átnézni az autót, majd tegnap átvizsgálták az Avensisemet - természetesen problémamentes - majd egymás tenyerébe csaptunk és lefoglaltam az autót.
Igazából csak azért írtam le ezt, mivel úgy gondolom ennek mindenhol így kéne mûködnie. Ráadásul eleddig csak egyszer vásároltam Önöknél, de ezzel a pozitív hozzáállással szereztek még egy ügyfelet, ugyanis ezentúl ide járok majd szervízeltetni, illetve más Toyotás ismerõsömnek is ajánlani fogom.
Remélem a Versóval  ugyanígy meg leszek elégedve,  megnyugtató, hogy adtak rá 1 év garanciát.
Remélem nem haragszik meg az értékesítõ kollégájuk ha leírom a nevét:  Krén Gyula.


Köszönettel

Lukács Richárd :toy:



Köszönjük.
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1724 Dátum: 2007.05.15 08:37:53 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Zoli!

Ugye milyen jó a pozitív visszajelzéseket olvasni? :nagymosoly:
Gratulálok!!! :10:


Valóban jólesett.
 :nagymosoly:
Nehéz ebben a rohanó világban helyt állni, örülök, hogy ezúttal is sikerült.

Köszönjük.
Üvözlettel

Koszonits Zoltán