Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 445013 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1680 Dátum: 2006.11.09 08:23:38 »
:toy:
Kedves Mindenki!

Megérkezett a 120 LE Hilux árlistája:

A dupla kabinos alapára 4 575 000.-
Komfort csomag 200 000.-
SR csomag 845 000.-
Metál fényezés 150 000.-

Az SR csomag már tartalmazza az elsõ ködlámpákat is! :tonqe:

A várakozással ellentétben a vártnál kevésbé emelkedett az ár. :nene:
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1681 Dátum: 2006.11.09 14:50:10 »
Idézetet írta: "Ear"
Idézetet írta: "kzozee"
Idézetet írta: "Ear"
Idézetet írta: "Misi"
- Õszintén hiszi, hogy fél év távlatából az ügyfél bármire is emlékszik a szolgáltatás minõségével kapcsolatban?


Persze. Ha szar volt, akkor minden részletre... :ordog:


Abból tanulunk, de azért az örökzöld így szól: "csak a szépre emlékezem". :10:


Lehet, de én egy csomó részletre emlékszem még az újpesti látogatásból...  :hmm:


És az örög a részletekben rejlik? :twisted:
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1682 Dátum: 2006.11.09 21:27:56 »
Idézetet írta: "ATIS"
Idézetet írta: "Ear"
Idézetet írta: "kzozee"
Idézetet írta: "Ear"
Idézetet írta: "Misi"
- Õszintén hiszi, hogy fél év távlatából az ügyfél bármire is emlékszik a szolgáltatás minõségével kapcsolatban?


Persze. Ha szar volt, akkor minden részletre... :ordog:


Abból tanulunk, de azért az örökzöld így szól: "csak a szépre emlékezem". :10:


Lehet, de én egy csomó részletre emlékszem még az újpesti látogatásból...  :hmm:


És az örög a részletekben rejlik? :twisted:


Pontosan.  :sir:

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1683 Dátum: 2006.11.09 23:05:05 »
Idézetet írta: "kzozee"
:toy:
Kedves Mindenki!

Megérkezett a 120 LE Hilux árlistája:

A dupla kabinos alapára 4 575 000.-
Komfort csomag 200 000.-
SR csomag 845 000.-
Metál fényezés 150 000.-

Az SR csomag már tartalmazza az elsõ ködlámpákat is! :tonqe:

A várakozással ellentétben a vártnál kevésbé emelkedett az ár. :nene:


No akkor lassan elkezdem az ajánlatgyûjtéseket, ki mit enged a felébõl, és mennyire jó hizelt ad, nomeg a kiegészítõkbõl mit és mennyiért ad.

-Egyébként köszönöm értékesítõ munkatársad kedvességét, mert amint megjött a lista - ha jól emlékszem szerda reggel, azonnal hívott a jóhírrel! ( Sajnos csapnivaló névmemóriám van :( )
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1684 Dátum: 2006.11.17 08:48:54 »
Kedves Mindenki! :toy:

Most hétvégén lesz az év utolsó nyílt hétvégéje.
Aki komolyan tervezi még az idén Corolla vagy Yaris vásárlását, annak két napig visszautasíthatatlan ajánlatot teszünk. :10:

A többit személyesen... :nagymosoly:

 :toy:  :toy:  :toy:  :toy:  :toy:  :toy:  :toy:  :toy:  :toy:  :toy:  :toy:  :toy:  :toy:  :toy:  :toy:  :toy:  :toy: :toy:  :toy: :toy:  :toy:  :toy:  :toy: :toy:  :toy:  :toy:
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1685 Dátum: 2006.11.17 15:46:22 »
Opppsz, ez érdekelne!  Csak sajna most elhagyom a várost.... :banging:  :banging:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1686 Dátum: 2006.12.22 08:39:23 »
KELLEMES KARÁCSONYT, ÉS SIKERES BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!
 


SUPER CSAPAT
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1687 Dátum: 2006.12.23 14:57:19 »
kzozee!

A verebek azt csiripelik, hogy mégis behozzák a 3.0 motoros Hiluxot -tudsz errõl valamit???

-Baromi morcos lennék, ha megveszem a 2,5-öst, és fél éven belül itt a 3,0 verzió - azért 7 milla nem kis pénz nekem, és nem szeretném hogy félévesen kb 1M bukással gépet cseréljek!

-Anno a Corollával is úgy jártam, hogy ha kb fél évet várok, lett volna 116-lovas dizel :(
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1688 Dátum: 2006.12.25 07:26:09 »
Idézetet írta: "Tamás69"
kzozee!

A verebek azt csiripelik, hogy mégis behozzák a 3.0 motoros Hiluxot -tudsz errõl valamit???

-Baromi morcos lennék, ha megveszem a 2,5-öst, és fél éven belül itt a 3,0 verzió - azért 7 milla nem kis pénz nekem, és nem szeretném hogy félévesen kb 1M bukással gépet cseréljek!

-Anno a Corollával is úgy jártam, hogy ha kb fél évet várok, lett volna 116-lovas dizel :(


Ezt a verebet én is hallottam, de semmi biztos info még nincs. Sem idõpontot, sem árat nem tudunk.
Nem tudom mennyire sürgõs Neked a pick up vásárlás, de egy évet még valószínûleg kell várni rá (bár ez sem biztos). Az új 2,5-ösbõl is csak 3 hét múlva jön az elsõ, pedig júliusban rendeltük.
Egy biztos, ez nem Corolla, 6 hónap a várakozási idõ, így bukásról itt sokkal kevésbé lehet szó, ezenkívül nem hiszem, hogy az új motoros Hilux-ot olyan sokan le akarnák cserélni egy 3.0literesre ha megjelenik. Nem biztos, hogy mindenkinek megéri, vagy egyáltalán szüksége van erre a plusz 35 LE-re 1M forintért.
Persze, ha Neked minden vágyad egy ilyen nagy motor, akkor mindenképpen érdemesebb várni. :hmm:
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1689 Dátum: 2006.12.26 11:10:47 »
Idézetet írta: "kzozee"
Idézetet írta: "Tamás69"
kzozee!

A verebek azt csiripelik, hogy mégis behozzák a 3.0 motoros Hiluxot -tudsz errõl valamit???

-Baromi morcos lennék, ha megveszem a 2,5-öst, és fél éven belül itt a 3,0 verzió - azért 7 milla nem kis pénz nekem, és nem szeretném hogy félévesen kb 1M bukással gépet cseréljek!

-Anno a Corollával is úgy jártam, hogy ha kb fél évet várok, lett volna 116-lovas dizel :(


Ezt a verebet én is hallottam, de semmi biztos info még nincs. Sem idõpontot, sem árat nem tudunk.
Nem tudom mennyire sürgõs Neked a pick up vásárlás, de egy évet még valószínûleg kell várni rá (bár ez sem biztos). Az új 2,5-ösbõl is csak 3 hét múlva jön az elsõ, pedig júliusban rendeltük.
Egy biztos, ez nem Corolla, 6 hónap a várakozási idõ, így bukásról itt sokkal kevésbé lehet szó, ezenkívül nem hiszem, hogy az új motoros Hilux-ot olyan sokan le akarnák cserélni egy 3.0literesre ha megjelenik. Nem biztos, hogy mindenkinek megéri, vagy egyáltalán szüksége van erre a plusz 35 LE-re 1M forintért.
Persze, ha Neked minden vágyad egy ilyen nagy motor, akkor mindenképpen érdemesebb várni. :hmm:


Köszi, látom te sem a csak családdal foglalkozol az ünnepek alatt :)

-A német oldalakat bújva, a felszereltségben is kicsit más, de 50ló a különbség, és autópályán kevesebbet fogyaszt, mint a 2,5-ös, mivel hossazbb a végátétel - ez nekem sokat számítana. Igazából jó lenne, ha a nyárra meglenne, mert a céges kisteher is a végét járja, a Corollát meg eladtam, mielõtt az új Corolla miatt túl sokat vesztene az értékébõl (nomeg volt benne 110e km, és a jó magyar szokás szerint ez már nagyonsok, az érdeklõdõk fele a kilómétert meghallva letette a telefont :( )
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1690 Dátum: 2006.12.31 13:48:38 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Idézetet írta: "kzozee"
Idézetet írta: "Tamás69"
kzozee!

A verebek azt csiripelik, hogy mégis behozzák a 3.0 motoros Hiluxot -tudsz errõl valamit???

-Baromi morcos lennék, ha megveszem a 2,5-öst, és fél éven belül itt a 3,0 verzió - azért 7 milla nem kis pénz nekem, és nem szeretném hogy félévesen kb 1M bukással gépet cseréljek!

-Anno a Corollával is úgy jártam, hogy ha kb fél évet várok, lett volna 116-lovas dizel :(


Ezt a verebet én is hallottam, de semmi biztos info még nincs. Sem idõpontot, sem árat nem tudunk.
Nem tudom mennyire sürgõs Neked a pick up vásárlás, de egy évet még valószínûleg kell várni rá (bár ez sem biztos). Az új 2,5-ösbõl is csak 3 hét múlva jön az elsõ, pedig júliusban rendeltük.
Egy biztos, ez nem Corolla, 6 hónap a várakozási idõ, így bukásról itt sokkal kevésbé lehet szó, ezenkívül nem hiszem, hogy az új motoros Hilux-ot olyan sokan le akarnák cserélni egy 3.0literesre ha megjelenik. Nem biztos, hogy mindenkinek megéri, vagy egyáltalán szüksége van erre a plusz 35 LE-re 1M forintért.
Persze, ha Neked minden vágyad egy ilyen nagy motor, akkor mindenképpen érdemesebb várni. :hmm:


Köszi, látom te sem a csak családdal foglalkozol az ünnepek alatt :)

-A német oldalakat bújva, a felszereltségben is kicsit más, de 50ló a különbség, és autópályán kevesebbet fogyaszt, mint a 2,5-ös, mivel hossazbb a végátétel - ez nekem sokat számítana. Igazából jó lenne, ha a nyárra meglenne, mert a céges kisteher is a végét járja, a Corollát meg eladtam, mielõtt az új Corolla miatt túl sokat vesztene az értékébõl (nomeg volt benne 110e km, és a jó magyar szokás szerint ez már nagyonsok, az érdeklõdõk fele a kilómétert meghallva letette a telefont :( )



Akkor jó várakozást, és addig is boldog új évet!
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

WeSzil

  • Pixel & Bit rendezőnő
  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 608
    • weigel.hu - webfejlesztés
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1691 Dátum: 2007.02.07 10:48:31 »
Épp tegnap jártam a szervizben és elsõre nagyon szimpatikus volt az egész hely. Jól tettem hogy olvasgattam ezt a fórumot  :figyellek: mielõtt eldöntöttem hova viszem legközelebb az autómat :)

Mondjuk az is igaz hogy mire odaértünk, a visszapillantó tükör mozgató karok rejtélyes módon megjavultak  :hmm: de az a lényeg hogy mûködik
WeSzil - IQ²  ¤ 299  :)
{Aygo}
weboldal készítés - weigel.hu

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1692 Dátum: 2007.02.14 11:12:32 »
kzozee,

most beszeltem telefonon a munkafelvetellel es azt allitotta az ur, hogy nem vihetek olajat a szervizhez meg szamlaval sem. Hogy is van ez akkor? Mert itt tobbszor le lett mar irva, hogy van erre lehetoseg.

Koszi

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1693 Dátum: 2007.02.14 16:03:42 »
Idézetet írta: "szazketto"
kzozee,

most beszeltem telefonon a munkafelvetellel es azt allitotta az ur, hogy nem vihetek olajat a szervizhez meg szamlaval sem. Hogy is van ez akkor? Mert itt tobbszor le lett mar irva, hogy van erre lehetoseg.

Koszi



Szia!

Mûködési szabályzatunk alaján nem fogadunk el hozott olajat.
Mickey-vel egyeztetve annyit módosítottunk 2005-ben, hogy a klubtagoktól elfogadjuk a hozott olajat, de csak abban az esetben, ha hozza magával a beszerzésrõl szóló számlát. Ennek másolatát a munkalaphoz tûzzük, késõbbi esetleges problémák tisztázása miatt.

Amennyiben hozod magaddal az érvényes klubtagságidat, ez automatikusan mûködik.
Nem tudom, hogy a kollégámnak jelezted e, hogy klubtag vagy?.
Gyere nyugodtan, nem lesz fennakadás.
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

robe

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1694 Dátum: 2007.02.14 19:42:56 »
Kedves Kzozee!

97-es Corollaval közelgek a 150.000km-hez. Hozzátok vinném a kocsit.
Tudnál adni egy kb árat a következõkre (anyag, munka):
-szervíz
-kuplung magasan fog
-vezérmûszíj csere
-forgalmi és zöldkártya frissítés
-légkondi töltés

Kösz,
 :kormom:
Robe
au