Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 445369 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Re: Avensis javítva
« Válasz #1515 Dátum: 2005.09.29 15:27:13 »
Idézetet írta: "Filigran"
Sziasztok!

Nem ennek a fórumnak a része, de itt írtam egy hozzászólásban, hogy egy hallgató összetörte a 6 hetes Avensisemet. Ígértem, ha elkészült, beszámolok.
Nos elkészült. A festés (az én avatatlan szememnek) hibátlan, igaz belefújtak a bal hátsó sárvédőbe, és a motorháztetőbe, amik sértetlenek voltak, de állítólag a technológia ezt írja elő. Kár érte, a rétegvastagságmérő szerint most ott is festve van, ergo: sérült volt :(

Egyelőre 4 gondom van:

1-2. A bal hátsó és bal első ajtón a kárpit levétele közben sikerült felszakítaniuk a kárpiton a bevonatot a sarkokon.
3. Nem festették le a bal külső tükör burkolatát (természetesen rajta volt a biztosítós papíron).
4. A bal első ajtó könyöklőjén az ablakemelőnél a bőrt elvágták kb 1 cm hosszan.

Eleinte nem akartam átvenni, de aztán megígérték, hogy saját költségükön megrendelik és jövő héten felhívnak.

Hát ennyi, Filigran

Szia Filigran!

Remélem orvosolják a hibákat.
Azt soha nem fogom megérteni miért nem lehet normális munkát végezni.
Te sem szakadt, hiányos, használhatatlan pénzel fizettél (ha áttátelesen is).  :evil:
Ez a miskolci Toyota szervíz volt, ugye?
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

Filigran

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 72
Re: Avensis javítva
« Válasz #1516 Dátum: 2005.09.30 08:49:26 »
Szia!

Fogalmazzunk úgy, hogy abban a szervízben történt. Az átadásnál elnézést kértek, látszott nekik is kellemetlen a dolog.
Nekem az a furcsa, hogy egy szakember követ el ilyet. 4 év részlet van még előttem, meg egy halom pénz már benne.
Meg nem fordulna a fejemben, hogy egy 6 milliós autónak így essek neki.

Filigran

Idézetet írta: "Rozsomák"
Idézetet írta: "Filigran"
Sziasztok!

Nem ennek a fórumnak a része, de itt írtam egy hozzászólásban, hogy egy hallgató összetörte a 6 hetes Avensisemet. Ígértem, ha elkészült, beszámolok.
Nos elkészült. A festés (az én avatatlan szememnek) hibátlan, igaz belefújtak a bal hátsó sárvédőbe, és a motorháztetőbe, amik sértetlenek voltak, de állítólag a technológia ezt írja elő. Kár érte, a rétegvastagságmérő szerint most ott is festve van, ergo: sérült volt :(

Egyelőre 4 gondom van:

1-2. A bal hátsó és bal első ajtón a kárpit levétele közben sikerült felszakítaniuk a kárpiton a bevonatot a sarkokon.
3. Nem festették le a bal külső tükör burkolatát (természetesen rajta volt a biztosítós papíron).
4. A bal első ajtó könyöklőjén az ablakemelőnél a bőrt elvágták kb 1 cm hosszan.

Eleinte nem akartam átvenni, de aztán megígérték, hogy saját költségükön megrendelik és jövő héten felhívnak.

Hát ennyi, Filigran

Szia Filigran!

Remélem orvosolják a hibákat.
Azt soha nem fogom megérteni miért nem lehet normális munkát végezni.
Te sem szakadt, hiányos, használhatatlan pénzel fizettél (ha áttátelesen is).  :evil:
Ez a miskolci Toyota szervíz volt, ugye?

ksanyi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re: Avensis javítva
« Válasz #1517 Dátum: 2005.09.30 17:50:31 »
Idézetet írta: "Filigran"
Szia!

Fogalmazzunk úgy, hogy abban a szervízben történt. Az átadásnál elnézést kértek, látszott nekik is kellemetlen a dolog.
Nekem az a furcsa, hogy egy szakember követ el ilyet. 4 év részlet van még előttem, meg egy halom pénz már benne.
Meg nem fordulna a fejemben, hogy egy 6 milliós autónak így essek neki.

Filigran




Én azt hiszem hogy ez már nem is pénz kérdés. Ezek az emberek nem tudnak rendesen dolgozni. Bár hibázni természetesen lehet, de akkor addig nem adhatná ki a kezéből míg tökéletes nem lett. Csak azt nem értem hogy ezt hogy engedheti meg a Toyota?

HITMAN

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 145
Re: Avensis javítva
« Válasz #1518 Dátum: 2005.10.01 21:20:22 »
Idézetet írta: "Filigran"
Sziasztok!


Nos elkészült. A festés (az én avatatlan szememnek) hibátlan, igaz belefújtak a bal hátsó sárvédőbe, és a motorháztetőbe, amik sértetlenek voltak, de állítólag a technológia ezt írja elő. Kár érte, a rétegvastagságmérő szerint most ott is festve van, ergo: sérült volt :(
Hát ennyi, Filigran


Nekem az előző Corollám bal hátsó sárvédőjét javította márkaszerviz, és ők is így csinálták (belefényeztek a bh ajtóba, C oszlopba is).
Eladás előtt mondtam a vevőnek, hogy mi volt. Már megírtuk a papírokat, hozta a zsét, amikor még festékv.mérővel megnézette a kocsit. Ne tudd meg, milyen kínos volt magyarázni, hogy tényleg csak egy apró sérülés volt, és nem törték telibe az autó bal oldalát..  :oops:  Még szerencse, hogy voltak fotóim a sérülésről, és meg tudtam mutatni.

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10723
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1519 Dátum: 2005.10.07 11:27:13 »
Volt egy kis szabad időm, ezért újra olvastam 1-2 régebbi Toyota tesztet az A5-ön. Sajnos a tesztek alatt olvasható hozzászólások között szinte kivétel nélkül mindenhol ez volt az utolsó hozzászólás:
 TISZTELT HÖLGYEM / URAM! HA A CIKBEN EMLÍTETT AUTÓNK FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSÉT, VAGY BÁRMELYIK TOYOTA MODELL UTÁN ÉRDEKLŐDNE, KÉREM KERESSEN MEG SZEMÉLYESEN VAGY TELEFONON, AZ ALÁBBI ELÉRHETŐSÉGEK VALAMELYIKÉN. ÜDVÖZLETTEL BOGNÁR PÉTER TOYOTA ÉRTÉKESÍTŐ 1044 BP. ÚJPEST VÁCI ÚT 18-20. TEL.:380-0-375 E-MAIL:bognar.peter@toyotasuper.hu  

Persze biztosan kell a(z ingyen) reklám, de ez számomra igencsak illuzióromboló volt...
Nem tudom kinek volt ez az ötlete, de én ezt egyáltalán nem tudom díjazni...  :roll:  :?  :!:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1520 Dátum: 2005.10.07 12:22:50 »
Tisztelt Mindenki!

Tudom, hogy néha megosztjuk a közvéleményt, ha akciót hirdetünk, azonban jó néhány pozitív visszajelzést kapunk, és nem utolsó sorban a jó akcióról tudni nem csak a Márkakereskedő, hanem a vásárló érdeke is.
Ezért előre kérek elnézést az ellenzőktől, és örömmel tudatom azokkal akik nem bánják a következő információk ezen helyen való közlését:

A Toyota Corolla modellekre 2,99%, a Toyota Corolla Verso modellekre 1,99%-os THM-el kínálunk hitelt a Toyota Finanszírozás jóvoltából!

Ez például egy 2 000 000.-Ft-os hitel esetében 36 hónapos futamidőt figyelembe véve havi 56 993.-Ft, vagyis 3 év alatt 51 748.-Ft a kamat.

Várunk mindenkit szeretettel!
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

Hardy

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1521 Dátum: 2005.10.07 19:34:19 »
Idézetet írta: "kzozee"
Tisztelt Mindenki!

Tudom, hogy néha megosztjuk a közvéleményt, ha akciót hirdetünk, azonban jó néhány pozitív visszajelzést kapunk, és nem utolsó sorban a jó akcióról tudni nem csak a Márkakereskedő, hanem a vásárló érdeke is.
Ezért előre kérek elnézést az ellenzőktől, és örömmel tudatom azokkal akik nem bánják a következő információk ezen helyen való közlését:

Várunk mindenkit szeretettel!


Teljes mértékben egyetértek az itt megjelentetett reklámmal,ha már egyszer Márkakereskedők topic.És valóban nekünk "jó" ez.Információ áramlás,aminek örülök,mert épp tegnap olvastam erről a hitelakcióról,de részleteket nem tudtam,de most már... :)
'06 Corolla Verso 1.8 Linea SOL

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10723
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1522 Dátum: 2005.10.08 00:00:44 »
Az ilyen ajánlatokkal én is egyet értek (főleg ezen az oldalon), de amit pl az A5-ön olvastam a fórumokban (és be is linkeltem ide), arról megvan a véleményem.
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Fifi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 464
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1523 Dátum: 2005.10.08 07:58:19 »
Sziasztok!

Uh, én meg el is felejtettem megköszönni itt a Superesek türelmét  :oops:

Szeptember 30. napján voltunk fent édesapámmal Budapesten és 15:00-ra volt megbeszélve egy
állapotfelmérés. Hála a vonat késésének és egy helybéli gyalogos félretájékoztatása alapján fél
órát késtünk  :(
A késés ellenére megcsinálták péntek délután az állapotfelmérést! Köszönöm a Superes dolgozóknak!  :magasztal:

Bye, Fifi
02 Toyota Avensis 1.6 Liftback Sol (No. 28)

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1524 Dátum: 2005.10.08 09:41:02 »
Idézetet írta: "Xtrem"
Az ilyen ajánlatokkal én is egyet értek (főleg ezen az oldalon), de amit pl az A5-ön olvastam a fórumokban (és be is linkeltem ide), arról megvan a véleményem.

Hát igen, elég furi ez a dolog. Pláne, ha elötte olyan hozzászólás hangzott el, ami lehúzta a Toyotákat, és akkor ezek után tessék itt és itt meg lehet venni. Szal ez kicsit sok volt sztem is.
Bocsi.
Laco 73 :D

Batyuka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
    • http://www.qefglobal.com
Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1525 Dátum: 2005.10.14 16:35:45 »
Emberek, idereklamozom az autom!!! kinek kell??
Ja, azert irom ide mert ma de benn voltam Supereknel csere ugyben. Az uj auto (Ave Wagon SOL 2.0) araval nem volt kulonosebb gond (picit dragabb mint az eddigi legjobb, de gondolom Zolival ezt meg el lehet simitani), hanem a beszamitas; az mar jobban santit. Messze itt mondtak a legkevesebbet (tobb mint 10% az atlag alatt)  :shock:
vensis II, 1.6 Sol Sedan [size=12]33[/size]

Geniusmaster

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Nyílt nap
« Válasz #1526 Dátum: 2005.10.15 16:16:59 »
Kedves Koszonits Zoltán!

Először voltam nálatok, kihasználva a nyílt napot, kipróbáltam az Aygót. Pozitív illetve negatív élményekkel távoztam.
Pozitív :
Egyből kipróbálhattam a kocsit, nem kellett sorba állnom, jó volt vezetni.
Negatív :
Árajánlatot kértem, mert szeretnék venni az asszonynak, és hát nem éreztem azt, hogy kiudvarolják belőlem a pénzemet. P. Zsuzsa értékesítővel beszéltem, először nem vett komolyan, de később már alkudoztunk. A legvégén nem illendő módon a konkurenciát említettem, hogy ők még ajándékba adják az utazó csomagot, erre ő : "Hát akkor vegye meg ott a kocsit! Ott kell megvenni!"
Már csak a b..meg szó hiányzott a végéről. Kicsit ingerült volt szegény, és fura volt ilyet hallani egy kereskedő szájából, aki ebből él.

Szóval a jó hírnevetek megőrzése érdekében javasolnám ezek elkerülését, mégha nem is nálatok veszem ezek után az autót.

Köszi,
Szilárd

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9524
Re: Nyílt nap
« Válasz #1527 Dátum: 2005.10.15 18:13:18 »
Idézetet írta: "Geniusmaster"
Szóval a jó hírnevetek megőrzése érdekében...


Hát ja...

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Nyílt nap
« Válasz #1528 Dátum: 2005.10.15 22:12:54 »
Idézetet írta: "Geniusmaster"
Kedves Koszonits Zoltán!

Először voltam nálatok, kihasználva a nyílt napot, kipróbáltam az Aygót. Pozitív illetve negatív élményekkel távoztam.
Pozitív :
Egyből kipróbálhattam a kocsit, nem kellett sorba állnom, jó volt vezetni.
Negatív :
Árajánlatot kértem, mert szeretnék venni az asszonynak, és hát nem éreztem azt, hogy kiudvarolják belőlem a pénzemet. P. Zsuzsa értékesítővel beszéltem, először nem vett komolyan, de később már alkudoztunk. A legvégén nem illendő módon a konkurenciát említettem, hogy ők még ajándékba adják az utazó csomagot, erre ő : "Hát akkor vegye meg ott a kocsit! Ott kell megvenni!"
Már csak a b..meg szó hiányzott a végéről. Kicsit ingerült volt szegény, és fura volt ilyet hallani egy kereskedő szájából, aki ebből él.

Szóval a jó hírnevetek megőrzése érdekében javasolnám ezek elkerülését, mégha nem is nálatok veszem ezek után az autót.

Köszi,
Szilárd


Sajnos az utóbbi időben változott a helyzeo ott a váci úton. -nem előnyös irányba :(
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: Nyílt nap
« Válasz #1529 Dátum: 2005.10.19 11:40:05 »
Idézetet írta: "Geniusmaster"
Kedves Koszonits Zoltán!

Először voltam nálatok, kihasználva a nyílt napot, kipróbáltam az Aygót. Pozitív illetve negatív élményekkel távoztam.
Pozitív :
Egyből kipróbálhattam a kocsit, nem kellett sorba állnom, jó volt vezetni.
Negatív :
Árajánlatot kértem, mert szeretnék venni az asszonynak, és hát nem éreztem azt, hogy kiudvarolják belőlem a pénzemet. P. Zsuzsa értékesítővel beszéltem, először nem vett komolyan, de később már alkudoztunk. A legvégén nem illendő módon a konkurenciát említettem, hogy ők még ajándékba adják az utazó csomagot, erre ő : "Hát akkor vegye meg ott a kocsit! Ott kell megvenni!"
Már csak a b..meg szó hiányzott a végéről. Kicsit ingerült volt szegény, és fura volt ilyet hallani egy kereskedő szájából, aki ebből él.

Szóval a jó hírnevetek megőrzése érdekében javasolnám ezek elkerülését, mégha nem is nálatok veszem ezek után az autót.

Köszi,
Szilárd



Kedves Szilárd!

Sajnálom, hogy ez a kép maradt meg Benned, azonban a teljes képhez szeretném a következőket mondani:
Kolléganőm gyakorlatilag a beker áron ajánlotta a gépkocsit, ami -tekintetbe véve, hogy minden kereskedő a profitból él - azt gondolom, hogy gáláns ajánlat.
Szerintem ő is azt gondolta, ezért érhette meglepetésként az a közlésed, hogy az Emil Frey hajlandó az autót 59 000.-Ft bukással odaadni (tényleg kereskedő, és ebből él).
Ha ez így van, - egyébként remélem, hogy nem, mert a márkakersekedői hálózat nem ezért invesztál súlyos pénzeket a cégébe, hogy az ne térüljön meg - , akkor sajnos azt az ajánlatot mi nem tudjuk tartani.
Ismerve a kolléganőmet, nem gondolom, hogy akár gondolatban is "hiányzott volna valami" a mondandója végéről, ha Te ezt mégis így érezted, akkor ezúton is engedd meg, hogy sajnálatomat fejezzem ki.
Ha ebben az ügyletben nem is, de a későbbiekben remélhetőleg találunk olyan pontot, ahol mindkettőnk közös megelégedésére tudunk üzletet kötni.
,Addig is várunk a szervizünkben szeretettel, ahol a jóhírünk érdekében mindent el fogunk követni.
Üvözlettel

Koszonits Zoltán